جام جهانی 2022 در رستوران

جام جهانی ۲۰۲۲ در رستوران|تماشای فوتبال در کافه

جام جهانی ۲۰۲۲ در رستوران

جام جهانی ۲۰۲۲ در رستوران؛ با نزدیک شدن به جام جهانی فوتبال در فصل زمستان امسال در قطر (21 نوامبر تا 18 دسامبر)، توجه ما به آرامی به سمت بحث برانگیزترین و عجیب ترین تورنمنت در تاریخ جهان این رویداد معطوف خواهد شد.

 

 کافه رستوران باران واقع در میدان هروی تهران محلی برای تماشای دسته جمعی فوتبال در ایام برگزاری جام جهانی است

World cup/جام جهانی ۲۰۲۲ در رستوران

 

  جام جهانی فوتبال در کافه

 

اتفاقی  بی نظیر که در یک کشور کوچک بسیار بیابانی در طول ماه‌های زمستانی در نیم کره شمالی رخ می‌دهد، مطمئناً برای هواداران فوتبال در در ایران عجیب و غریب خواهد بود چرا که صعود تیم فوتبال ایران توانسته با گل بی نظیر مهدی طارمی به راحتی به این جام جهانی دست پیدا کند.

در حالی که هواداران معمولاً می‌توانند بازی‌ها را به صورت زنده در کشور قطر در فضای باز تماشا کنند، اما زمان برگزاری جام جهانی امسال به این معنی است که افراد بیشتری به دنبال یک مکان سرپوشیده ی عالی با انواع خوراکی های لذیذ خواهند بود تا رفتن به ورزشگاه های سرد و یخ زده.

 رستوران باران با ارائه بهترین غذاها و نوشیدنی های سرد و گرم و همچنین انواع بهترین قلیان های عربی با طمع های تکرار نشدنی میتواند برای شما که قصد دارید جام جهانی امسال را که بد از گذشت چهار سال از گرفتن گل سرور گل های جهان رونالدو با دستان طلایی بیرنگی گذشته است تجربه کنید بهترین انتخاب در کل تهران خواهد بود .قطعا این جام جهانی برای شما به عنوان یک ایران یک اتفاق هیجان انگیز است و روز شماری های ماهم برای رسیدن به این جام جهانی بی لطف نیست.

سفره خانه باران در تلاش است تا در روز های شور انگیز جام جهانی عالی ترین و بهترین کیفیت ها را در احتیار شما بگذارد و فضا را طوری طراحی کند که به راحتی بتوانید با خانواده خود و حتی کودکان بازیگوش خود با انجا بروید. قطعا شما دوستانی هم دارید که میخواهید در این لحظات در کنار شما باشد تا هیجانات خود را با یکدیگر در میان بگذارید و از دیدن بازی ها لذت ببرید در رستوران باران این فضا حتی برای شما هم تهیه شده است.

 

 همچنین بخوانید: رستوران خوب در تهران

جام جهانی ۲۰۲۲ امسال قطر، اولین مسابقات جهانی فوتبال به شمار می‌رود که در منطقه ی خاورمیانه ی زیبا برگزار خواهد شد و این اتفاق بسیار برای افراد در این منطقه  شگفت انگیز خواهد بود.

این دوره از جام جهانی سال ۱۴۰۱ با بازی افتتاحیه در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۲۲ (۳۰ آبان ۱۴۰۱) ساعت ۱۳ به وقت محلی دوحه در کشور قطر آغاز می‌شود و در تاریخ ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر ۱۴۰۱) در ساعت ۱۸ در همان شهر به پایان می‌رسد. از همین رو، کشور میزبان هشت استادیوم عالی را برای برگزاری ۶۴ بازی جام جهانی فوتبال آماده کرده است. پس در نتیجه زمانی که قطر به‌ عنوان میزبان  این دوره از جام جهانی ۲۰۲۲ انتخاب شد، این کشور ساخت این استادیوم‌ها ی مورد نیاز خود را در نقاط مختلف منطقه آغاز کرد.

 

 

 

 

alizarinbluecustomgreenorangevioletyellow