بهترین رستوران های تهران

بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب|غذا رستوران

بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب

بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب؛چشیدن طعم غذا ها در انواع رستوران های گران و لوکس کار ساده ای است اما رستوران گردی زمانی معنی پیدا میکند که شما در رستورانی با کمترین هزینه بالاترین کیفیت غذا را در محیطی امن و آرام تجربه کنید.
برای رزرو و هماهنگی با مجموعه برای اعیاد و جشن ها و مراسمات خود ، با ما تماس بگیرید.رستوران اقتصادی

در مجموع رستوران هایی که بالاترین کیفیت در زمینه سرو غذا را با حداقل قیمت دارا باشند ، میتوان اقتصادی نامید.
یعنی دارای منوی غذایی متنوع و همراه با قیمت درج شده باشد ! و غذاها از کیفیت بالایی برخوردار باشند چرا که کیفیت را نباید فدای قیمت کرد ..
این امر که بخواهید برای خوردن غذایی با کیفیت و قیمت مناسب هزینه ای هنگفت برای رفت و آمد و رسیدن به آن رستوران بپردازید اصلا منطقی نیست !
پس لوکیشن رستوران و اینکه رستوران در کجا واقع شده باشد نیز در اقتصادی بودن آن اهمیت دارد ،
از دیگر عوامل تاثییر گذار در اقتصادی بودن یک رستوران میتوان به آرام و دلنشین بودن محیط آن و رفتار محترمانه پرسنل نیز اشاره کرد.


رستوران هایی که با این شرایط معمولا در منوی خود غذایی معروف را دارند و به عبارتی کیفیت آن رستوران با نوع خاصی غذا شناخته می شود را میتوان رستورانی خوب دانست.
خیلی اوقات افراد فارغ از بحث اقتصادی بودن برای تجربه و امتحان کردن طعم یک غذای خاص به رستوران ها مراجعه میکنند..

با توجه به نکاتی که گفته شد رستوران و سفره خانه باران با بیش از 5 سال سابقه درخشان و رضایت بالای مشتریان خود یکی از بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب است که واقع در میدان هروی می باشد.

این مجموعه با مدیریت آقای نوید اسماعیلی دارای 3 بخش مجزا : کترینگ ، کافه ، رستوران سنتی می باشد.


m/بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب
 
 

هر رستوران موفق دلایل متفاوت و منحصر به فردی برای خوب بودن دارد. در عین حال، ویژگی های مشترک زیادی وجود دارد.

در اینجا یازده ویژگی بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب را می توان در رستوران های موفق یافت:

بیشتر بخوانید:غذای امام حسین ـ سفارش غذای مجلسی مهمانی

 

خدمات بهتر

 تقریباً به اندازه داشتن غذای خوب، کیفیت خدمات می تواند موفقیت یک رستوران را خراب کند. کارکنان غیردوستانه و خدمات آهسته نشانه های رایجی هستند که باید از آنها اجتناب کنید. کم کار بودن یک چیز دیگر است.

مدیریت موثر درک هر جنبه ای از عملکرد رستوران شما کلیدی است. به این ترتیب می‌توانید از بروز مشکلاتی مانند تمام شدن غذاهای محبوب یا کمبود پرسنل در دوره‌های اوج جلوگیری کنید.

درک پایه مشتری، بهترین رستوران ها مشتریان خود را در داخل و خارج می شناسند. آنها از جمعیت خود آگاهند، زمانی که دوست دارند ناهار بخورند، چه کسی دوست دارد چه چیزی بخورد و فراتر از آن.

 

تجربه ی زیاد

 یک تجربه غذاخوری با کیفیت در هر نوع رستورانی وجود دارد، خواه سرو سریع، ناهار خوری خوب، یا جایی در این بین. رستوران‌های موفق می‌دانند که تجربه غذاخوری‌شان چگونه است، و آن را به بهترین شکل ممکن می‌سازند.

تلاش های بازاریابی کاملاً اندیشیده شده برخی از صاحبان رستوران ها علاقه ای به برنامه های بازاریابی ندارند. بازاریابی رستوران به اندازه هر صنعت دیگری مهم است.

 

مشتری ثابت ،مشتری وفادار

حفظ مشتری جایی است که بسیاری از رستوران ها بخش عمده ای از سود خود را به دست می آورند. مشتریان تکراری بیشتر از مشتریان جدید خرج می کنند. این به خوبی گزارش شده است (مشتریان مکرر 67٪ بیشتر از مشتریان جدید هزینه می کنند). رستوران های موفق با استراتژی های حفظ مشتری وفاداری را تقویت می کنند. برنامه های وفاداری یک راه محبوب برای انجام این کار هستند.

حضور دیجیتال رستوران های موفق یک وب سایت عالی (بهینه سازی شده برای موبایل) دارند. در آنجا، بازدیدکنندگان می‌توانند رزرو کنند، منو را بررسی کنند، و حتی به یک صفحه پیوندی در اینترنت سر بزنند.

پرورش نظرات مثبت یکی دیگر از پیامدهای عصر دیجیتال، نظرات برای هر رستورانی به راحتی قابل دسترسی است. تنها چیزی که لازم است یک جستجوی سریع در گوگل است. هدف هر صاحب رستورانی باید جلب نظرات مثبت باشد.

 

توانایی مقابله با انتقاد

این می تواند یک شکایت مشتری یا یک بررسی بد باشد. در هر صورت انتقاد ارزشمند است. از آن برای بهبود رستوران خود استفاده کنید. اگر در یک بررسی بد، چیزی منفی به طور عمومی مطرح شود، بهتر است به این موضوع بپردازید تا اینکه از آن ناراحت شوید.

تطبیق پذیری. بازارها و سلیقه ها مدام در حال تغییر هستند. صاحب رستوران مدرن باید کاملاً برای آخرین روندها، مدها و موارد دیگر آماده باشد، به ویژه در زمینه موقعیت خاص خود.

 

سرویس های تمیز

من این را در درجه اول قرار می دهم زیرا برای من، این روش بسیار مفیدی برای قضاوت در مورد توجه رستوران به جزئیات است. همچنین مقدار تمیزی در آشپزخانه ای که آشپزی می کنند. مطمئناً، رستوران‌هایی با غذاهای فوق‌العاده وجود دارند که هنوز ارزش رفتن به آن‌ها را دارند که سرویس‌های کثیف دارند... اما این موضوع کاملاً متفاوت است. من در این پست در مورد رستوران های مناسبتی صحبت می کنم و اگر برای یک شب خاص پول زیادی صرف می کنید و رستوران سرویس کثیفی دارد؟ به احتمال زیاد شما انتخاب درستی  نکرده اید.

 

 سرعت ارائه

هیچ چیز بیشتر از نشستن در یک رستوران خوب، هیجان زده برای شروع غذا، و سپس انتظار و انتظار و انتظار و انتظار برای آمدن کسی، مرا آزار نمی دهد. من می‌دانم که سرورها افراد پرمشغله‌ای هستند، اما رستوران‌های بهتر با توجه به مشغله‌ی سرور، شما را در جای خود قرار می‌دهند. اگر سروری فقط یک میز در بخش خود داشت، شما نباید درست بعد از آن میز بنشینید. بنابراین اگر برای همیشه منتظر «سلام، به شام ​​خوش آمدید» هستید، ممکن است دچار مشکل شوید.

 

 آیتم های منو در فصل

برای بسیاری از ما بسیار حس خوبی است که بخواهیم همیشه آیتم های مناسب فصل را سفارش دهیم این کار خلاقیت یک رستوران عالی به حساب می آید.

 

سرو و صدای زیاد

می توانید صدای دیگران را که سر میزتان هستند بشنوید. طراحی صدا در واقع چیزی است که رستوران داران هنگام طراحی یک اتاق به آن توجه می کنند. برخی حتی برای عایق صدا برای کمک به آکوستیک پول خرج می کنند. بخش بزرگی از این موضوع به تعداد میزهای پر شده مربوط می شود: هر چه قیمت ها در منو بالاتر باشد، میزهای کمتری باید یک شب را بچرخانند، فضای بیشتری بین آنها قرار می دهند و اتاق ساکت تر است. بنابراین منصفانه است که شما یک رستوران را بر اساس صدا قضاوت کنید اگر هنگفتی خرج می‌کنید و نمی‌توانید صدای کسی را بشنوید، فریبنده می‌شوید.

 

کارکنان آگاه

وقتی از سروری درباره یک آیتم در منو سوال می‌پرسید، می‌توانید خیلی سریع بگویید که آیا واقعاً در مورد غذای این رستوران خاص هیجان‌ زده هستند یا در حال ارائه یک سخنرانی تمرین‌ شده هستند. علامت گویا زمانی است که در وسط توصیف یک ویژه، به دفترچه خود مراجعه کنند. چیزی که این نشان می دهد این است که سرور احتمالاً حتی اجازه نداشت این غذا را امتحان کند. پس چگونه می توان از آنها انتظار داشت که آن را به خاطر بسپارند؟ در بهترین رستوران ها، سرورها آشنایی عمیقی با منو دارند زیرا در واقع غذا را می خورند.

 

دریافت  غذا به طور همزمان

 آیا این اتفاق برای شما افتاده است: با یک گروه برای شام بیرون آمده اید، همه بشقاب خود را می گیرند به جز یک نفر. و آن شخص منتظر است و به همه می گوید "فقط بخور" اما هیچ کس نمی خواهد شروع به خوردن کند زیرا احساس بدی دارد؟ این نباید در یک رستوران خوب اتفاق بیفتد و اتفاق نمی افتد.

 

ظروف به سرعت پاک می شوند

باز هم یک موضوع ظریف دیگر. وقتی سرورها بشقاب یک نفر را می گیرند در حالی که دیگری هنوز در حال غذا خوردن است. این باعث می شود فردی که هنوز در حال غذا خوردن است احساس بدی داشته باشد. همچنین، باعث می شود احساس کنید با عجله از در خارج می شوید. از طرف دیگر، وقتی برای مدت طولانی در آنجا نشسته‌اید و بشقاب‌های کثیف جلوی شماست، ممکن است احساس کنید که مورد غفلت قرار گرفته‌اید. بنابراین تمیز کردن بشقاب ها و نحوه رسیدگی به آن، راه خوبی برای قضاوت در مورد یک رستوران است.

بیشتر بدانید:تهیه غذای محرم ـ رستوران سنتی تهران

alizarinbluecustomgreenorangevioletyellow