رستوران شیک در تهران

رستوران شیک در تهران|بهترین رستوران قیمت مناسب

رستوران شیک در تهران

شیک بودن یک صفت اکتسابی است و بصورت ذاتی در چیزی وجود ندارد.
با نگاهی دقیق در محیط اطراف و کسب آگاهی میتوان آن را به وجود آورد.
این ویژگی مثبت را میتوان در انسان ها ، پوشش افراد و حتی چیدمان و دکوراسیون یک مکان از جمله رستوران مشاهده کرد.

برای طالاعات بیشتر:بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب،  رستوران با غذای خارجی

 رستوران شیک در تهران

هر رستوران عالی در تهران منحصر به فرد است. با توجه دقیق به جزئیات، اجرای عالی و خدمات استثنایی، هر رستورانی با ناهار خوری عالی به دنبال تجربه ای درجه یک است. و این در حالی است که غذاخوری‌های خوب امروزی به ترکیبی متنوع از غذاها و مفاهیم تبدیل شده‌اند تعدادی از ویژگی های یک رستوران شیک در تهران :

توجه به جزئیات کوچک

ایجاد یک فضای ناهار خوری خوب به جزئیات بستگی دارد. این فراتر از موسیقی، نورپردازی و هنر روی دیوار است. بسیاری از مقاصد ناهارخوری عالی تا آنجا پیش می روند که ظروف چینی و سنگی خود را متناسب با زیبایی و غذا طراحی می کنند.هر جزئیات کوچک برای گره زدن به یکدیگر است. هیچ چیز نباید خیلی بلند، خیلی روشن یا خیلی زیاد باشد. ظرافت کلیدی است.

کارکنان 

صرف نظر از مفهوم رستوران، کارکنان در بهترین حالت خود خواهند بود. یک عضو ناهار خوری خوب می تواند کل منو را بدون یادداشت توضیح دهد، اغلب در حالی که به نشانه های احساسی با مهمان برخورد می کند. آنها جوک های مناسبی را می شناسند، زمانی که به کمک نیاز دارید در آنجا حضور دارند و زمانی که شما نیاز ندارید به طرز خوشایندی غایب هستند. بسیاری از آنها دانش گسترده ای از منوی دارند.

تجربه مهمان بسیار مهم است

به عنوان یک مهمان در رستوران شیک خوب، هزینه بیشتری نسبت به غذا پرداخت می کنید. شما به دنبال یک تجربه کاملا متفاوت در غذا ها هستید. برخی از خدمات معمول در یک رستوران عالی عبارتند از: نگه داشتن صندلی برای خانم ها، همراهی مشتریان تا سرویس ها در صورت نیاز، کم کردن میز بین دوره ها، و تعویض دستمال های کتانی در صورت خروج مشتری پس از مصرف. همه چیز باید در نظمی کامل نگهداری شود.

منوها

یک منوی ثابت یا تنظیم قیمتی است که می تواند روزانه یا هفتگی تغییر کند و از دو تا 10 دوره متغیر باشد. معمولاً جایگزین های محدودی برای مهمانان با محدودیت های غذایی وجود دارد. این منوی چرخشی کوچکتر به رستوران اجازه می دهد تا کالاهای محلی و فصلی را در اوج تازگی خریداری کند. معمولاً سرآشپز یا آشپز با توجه به فصل و به کارگیری خلاقیت آنها در طراحی منوها، این اقلام را خریداری می کنند. در رستوران‌های معروف ‌تر، ممکن است یک منوی تکمیلی برای سفارش غذاهای خاص آنها وجود داشته باشد، اگر می‌خواهید امتحان کنید. همه رستوران‌های خوب همیشه از این مدل استفاده نمی‌کنند، اما آن‌هایی که از این مدل استفاده می‌کنند، می‌توانند به‌جای محاسبه صورت‌حساب برای سفارش سفارشی هر فرد، روی ایجاد یک تجربه غذاخوری عالی تمرکز کنند.

رزرو معمولا مورد نیاز است

رزرواسیون به رستوران اجازه می‌دهد تا مهمانی‌های مناسبی را برگزار کند تا اطمینان حاصل شود که آشپزخانه و گارسون در طول عجله شام، که در غذاخوری‌های خوب، اغلب تمام طول خدمت را انجام می‌دهد، غرق نمی‌شوند. به‌جای رزروهای فردی، برخی از رستوران‌های ناهارخوری خوب، صندلی‌هایی را ارائه می‌کنند - برای مثال، ساعت 5 بعد از ظهر، 7 بعد از ظهر و 9 شب. نشستن رستوران‌های مرسوم‌تر، یا آن‌هایی که در شهرهای بزرگ‌تر هستند و دارای منوی پیشرفته‌تر اما اجرای نسبتاً آسانی هستند، ممکن است اصلاً رزرو نکنند. این اغلب حتی مهمانان بیشتری را به خود جلب می کند.

رسانه های اجتماعی با دقت استفاده می شوند

مدیران و سرآشپزهای متعهد می دانند که یک غذا برای یک غذاخوری سرو می شود، اما یک عکس استثنایی از یک غذا را می توان هزاران بار به اشتراک گذاشت. سرآشپزها تا آنجا پیش می روند که عناصر خدمات و آبکاری بیشتری را در میز ترکیب می کنند و به مهمانان اجازه می دهند بدانند که "کورس بعدی کنار میز آماده خواهد شد." این به مشتریان این امکان را می دهد که گوشی های خود را برای یک ویدیوی سریع بیرون بیاورند. آنها ممکن است میزهای لحظه آخری را به صورت آنلاین ارائه دهند و رویدادهای ویژه ای را در رسانه های اجتماعی پخش کنند تا به دنبال کنندگان خود پاداش دهند.

رستوران های سطح بالا به سرمایه گذاران خود پاداش می دهند

شکی نیست که رستوران‌های با غذاخوری عالی سود بسیار بالاتری نسبت به رستوران‌های زنجیره‌ای فست فود یا رستوران‌های معمولی دارند. اما به یاد داشته باشید که عملیات روزانه یک رستوران ناهار خوری عالی هزینه بیشتری دارد و به کارکنان مجرب زیادی نیاز دارد. مشتریان موسسات ناهار خوری عالی انتظار غذای باکیفیت و خدمات فوق‌العاده به مشتریان را دارند که همگی با قیمتی عالی ارائه می‌شوند.

آنها راه و روش ها را می دانند و آنها را شروع می کنند

یک مدیر ناهار خوری خوب یا سرآشپز خوب، روندهای فعلی غذا را تماشا می کند و آنها را به روش های منحصر به فردی در منو می گنجاند. آنها همچنین تشخیص می دهند که چه زمانی یک روند غذایی به یک مد غذایی تبدیل می شود و از پیروی از آن اجتناب می کنند، بنابراین منو را تازه و هیجان انگیز نگه می دارند. از آنجایی که سرآشپزهای ناهارخوری عالی اغلب بسیار خلاق هستند، اغلب خودشان روندهای خود را شروع می کنند. 

از فاکتورهایی که موجب میشود یک رستوران را شیک نامید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:دکوراسیون و چیدمانی منظم ، مرتب و رعایت هارمونی رنگ ها در محیط رستوران که تاثییر مثبتی در شادی و افزایش اشتهای مشتری خواهد داشت !
دارا بودن سالن خصوصی و مجزا از سالن عمومی برای برگزاری مهمانی های خاص
سرویس دهی منظم و رفتار محترمانه پرسنل
کیفیت بالای غذا و دارا بودن منوی کامل غذایی

رستوران و سفره خانه سنتی باران یکی از بهترین و شیک ترین رستوران های تهران می باشد که دارای 5 سال سابقه درخشان و کادری مجرب می باشد.

این رستوران دارای 3 بخش مجزا

1- کترینگ (طبقه همکف )
2- رستوران ( طبقه اول )
3- کافه سنتی (طبقه دوم )
می باشد.


برای رزرو میتوانید داخل سایت ثبت نام کرده و نیز از تخفیفات ویژه باشگاه مشتریان رستوران باران بهره مند شوید.

 
alizarinbluecustomgreenorangevioletyellow