سفارش غذای مجلسی مهمانی|سفارش آنلاین غذای سالم

سفارش غذای مجلسی مهمانی|سفارش آنلاین غذای سالم

سفارش غذای مجلسی مهمانی

امروزه با پیشرفت های زیاد در تکنولوژی و استفاده زیاد افراد از اینترنت زندگی انسان‌ ها دستخوش تغییرات زیادی شده است‌.

این تغییرات را امروزه در بسیاری از زمینه ها مشاهده کرده ایم که موجب آسان شدن امور مختلف زندگی گشته است. با پیشرفت روز افزون اینترنت و دسترسی راحت‌ تر به گوشی های هوشمند و همچنین استفاده از نرم ‌افزارهایی توسعه یافته کارهای خدماتی به ساده‌ ترین شکل ممکن انجام می شود. یکی از این کارها ی روزمره انجام خرید آنلاین است. خرید آنلاین می تواند همه ی لوازم مورد نیاز را شامل شود.از خرید کالاهایی مانند لباس و همچنین ابزارآلات گرفته تا سفارش غذا برای خانواده و میهمانان شما همگی جزء خرید های اینترنتی محسوب می شوند.

از سال های گذشته تا امروز اگر کسی قصد سفارش از رستوران مورد علاقه خود را داشته باشد، باید حتما با آن رستوران تماس گرفته یا به صورت حضوری سفارش دهد و پس از ثبت اشتراک خود در صورتی که آن رستوران ارسال نیز داشته باشد سفارشات خود را برای زمان مشخص ثبت کند. در غیر این صورت باید به صورت جداگانه آژانس بگیرد تا غذا را درب منزل خود تحویل بگیرد.

موارد ممکن است برای شما ساده به نظر برسد ولی زمانی که دسترسی به شماره های تلفن رستوران های اطرافتان را نداشته باشید یا در شهر دیگری به قصد سفر و تعطیلات خود اقامت داشته باشید، آن وقت انتخاب رستوران و همچنین ثبت سفارش ممکن است برای شما کمی پیچیده تر شود.

سفره خانه سنتی و کترینگ باران ، آماده ی ارائه سفارشات مجالس ،مناسبت ها ، جشن ها و خدمات دهی به ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

برای اطلاع از قیمت ها و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید   

تماس با ما 

بیشتر بخوانید: سفارش آنلاین غذای شرکتی و سازمانی - کترینگ برای نذری

سفارش غذا های آنلاین

سفارش غذا های آنلاین برای شما همه ی این مشکلات را برطرف کرده است. مثلا اگر در سفر هستید می توانید رستوران های اطرافتان را جستجو و پس از آن رستوران های مختلف را مشاهده و منوی دلخواه خود را پیدا کنید‌ و سفارش خود را با پرداخت آنلاین نهایی کنید.

از وقتی که استفاده افراد از اینترنت بیشتر شد، شرکت های مختلفی با قصد ارائه سرویس های اینترنتی به وجود آمدند.

 این شرکت ها در زمینه های مختلفی به ارائه خدمات می پردازند. یکی از این سفارش های آنلاین می تواند سفارش آنلاین برای مهمانی های شما باشد.

از علت های محبوبیت این سرویس های آنلاین استفاده آسان و بهره مندی از تخفیف هایی است که برای بعضی رستوران ها برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.

 شما هم می توانید یکی از این رستوران ها و یا آشپزخانه ها را انتخاب کرده و در آن ثبت نام های اولیه را برای سفارش غذا انجام دهید و پس از وارد کردن اطلاعات خود و همچنین بررسی منوی آنها، سفارش غذای خود را ثبت کنید.

 

ویژگی سفارش آنلاین

یکی از ویژگی های مربوط به سفارش آنلاین غذا در راستای بهبود تجربه ی کاربری مشتریان استفاده از نرم افزار را در نظر گرفته اند، پشتیبانی برای مشتریان است. واحد پشتیبانی به شما کمک می کند تا در زمان بروز مشکل بتوانید اطلاع رسانی کرده و به کمک کارشناسان مشخص شده آن را حل کنند. پس داشتن واحد پشتیبانی یکی از مزیت های یک سایت سفارش آنلاین محسوب می شود.

مثلا در صورتی که سفارش غذا دادید و بعد از تحویل غذا، غذای متفاوتی از آنچه سفارش داده بودید به دستتان برسد شما می توانید با پشتیبانی آنها تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید. کارشناسان مشکل را پیگیری می کنند و در سریع ترین زمان  آن را برای شما حل خواهند کرد.

خوب است از سرویس هایی استفاده کنید که پشتیبانی ای بسیار قوی داشته باشد.

قبل از اینکه بخواهیم تعیین کنیم چه مقدار غذا و نوشیدنی باید برای مهمانی خود سفارش دهید، بیایید یک چیز را روشن کنیم: همیشه خوردن بیش از حد غذا بهتر از کم خوردن است.

در حالی که تمام شدن غذا می تواند یک مهمانی را خراب کند، خوردن غذای اضافی به این معنی است که می توانید از مهمانان بخواهید بسته های غذایی را به خانه ببرند یا می توانید آن را در فریزر بیندازید تا باقیمانده وعده های غذایی آسان را داشته باشید.

 

چگونه سفارش آنلاین غذا برای مهمانی در خانه شما تفاوت ایجاد می کند؟

گسترش عشق

با سایت‌های مختلف سفارش آنلاین غذا، همیشه راحت‌تر می‌توانید ناهار یا شام رویایی خود را در عرض چند دقیقه در خانه سفارش دهید. به نظر می رسد که غذا با تحویل در خانه اغلب نه توسط مجردان، همانطور که انتظار می رود، بلکه توسط زوج های متاهل دارای فرزند سفارش داده می شود.

سفارش ناهار در خانه واقعاً سریع و آسان شده است. این به ما امکان می دهد در زمان گرانبهایی که در غیر این صورت هنگام تهیه غذا و شستن ظروف و قابلمه استفاده می کردیم، صرفه جویی کنیم.

به نظر می رسد روز کاری هرگز تمام نمی شود و اوقات فراغت کمتر و کمتر به نظر می رسد. اگر وقتی به خانه می‌رسیم انرژی لازم برای درآوردن کفش‌هایمان را نداریم، چه رسد به تهیه شام.

بنابراین سفارش غذا در خانه زندگی شما را آسان تر می کند و مهمتر از همه می توانید دقیقاً آنچه را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. با این کار در وقت گرانبها صرفه جویی می کنید و حتی می توانید روی مبل استراحت کنید تا منتظر بمانید تا دیگران برای شما غذا درست کنند.

ترفیع شغلی همیشه یک هدف بزرگ برای هر کسی است. این و بسیاری دلایل دیگر برای جشن گرفتن، فرصتی عالی برای سفارش غذا در خانه ایجاد می کند، در نهایت انتخاب می کنید که آنچه را که دوست دارید بخورید، گویی در یک رستوران خوب در تهران هستید.

جابجایی کار سختی است، همه ما این را می دانیم. آماده کردن وعده های غذایی در حین حرکت عملا غیرممکن است، باید در جنگل وسیع جعبه ها به دنبال هر چیزی که نیاز دارید بگردید. سفارش از خانه یک راه حل بهینه است تا تلاش بیشتری به کسب و کار شما اضافه نشود.

وقتی یخچال شما مانند یک بیابان خالی است، سفارش دادن از خانه بهترین انتخاب است.

همه نمی دانند که تهیه غذا یک فرآیند پر زحمت است. بعد از اینکه مهماندار سفره چند غذا را چید، احساس خستگی و عصبانیت می کند. وقتی مهمان می آیند، نه قدرت و نه حال و هوای جشن و خوش گذرانی وجود دارد.

بهتر است نیرو و انرژی ای را که صرف پخت و پز می کنید صرف خود و عزیزانتان کنید. شما می توانید خود را مرتب کنید - یک آرایش مو و آرایش زیبا انجام دهید.

عناصر مضمون تعطیلات را به فضای داخلی اضافه کنید و اجازه دهید غذای شما توسط سرآشپزان متخصص رستوران باران آماده شود. چنین اقدامات ساده ای به شما و عزیزانتان شادی و تاثیرات دلپذیر بیشتری می بخشد. چنین تعطیلاتی به عنوان یک لذت و یک تعطیلات عالی در خاطر می ماند.

 m/سفارش غذای مجلسی مهمانی

مزایای سرو غذا با غذا در مهمانی شما

خدمات کترینگ مزایای زیادی به میزبانان و مهمانان آنها می دهد

پذیرایی هنگام میزبانی یک رویداد شرکتی یا مراسم شام خصوصی، برگزارکنندگان ممکن است در طول برنامه ریزی رویداد خود با تصمیمات مختلفی دست و پنجه نرم کنند. محل برگزاری، پذیرایی، لیست مهمانان و هر نوع سرگرمی، همه عواملی هستند که باید در رابطه با محدوده عملکرد و موارد پسند و ناپسند شرکت کنندگان در نظر گرفته شوند.

البته یکی از مهم ترین، اگر نگوییم مهم ترین، انتخاب آیتم های منو و نوع سرویس غذا خواهد بود. چنین تصمیماتی ممکن است/نیاز باشد که شامل موارد زیر باشد:

گزینه های غذای گرم و/یا سرد

پیش غذا ، دسر

انواع نوشیدنی های گرم/سرد

سرو غذا یا سرویس بوفه

آلرژی / نیازهای غذایی خاص

زمان روز/زمان اختصاص داده شده برای وعده غذایی

در حالی که برخی از این تصمیمات ممکن است تحت تأثیر زمان و شرایط باشد، یکی از گزینه‌هایی که ممکن است برای همه مهمانان، برگزارکنندگان و مهمانان به یک اندازه جذاب باشد، ارائه خدمات غذاخوری در طول دوره پذیرایی است. صرف نظر از نوع/شکل سرویس غذا، خوردن غذاها یا فینگر فودها قبل از غذای اصلی، فواید بی‌شماری را برای میزبانان مهمانی و/یا میهمانانشان ارائه می‌کند:

انعطاف پذیری برای سرو/لذت بردن از اقلام سرد و گرم

انواع انتخاب های غذایی برای خوشایند بیشتر/همه ذائقه ها

تا زمانی که غذای اصلی سرو شود به اشتها کمک می کند

فرصتی برای توسل به ترجیحات غذایی مختلف

امکان سرویس دهی برای پذیرایی از دیر رسیدن

اجازه دادن به یک محیط معمولی برای گفتگو/ معاشرت

جدا کردن غذاها برای جلوگیری از آلودگی متقاطع آلرژن ها

برای اطمینان از اینکه بخش سفارشی رویداد/مهمانی شرکتی تا حد امکان روان برگزار می شود، برگزارکنندگان می خواهند عاقلانه ارائه دهنده خدمات پذیرایی رویداد خود را انتخاب کنند. کمی دردسر برای یک مهمانی یا رویداد ایجاد می کند یا می تواند به اعتبار میزبان آسیب بیشتری وارد کند تا یک سرویس پذیرایی شرکتی که به طور استعاری توپ را رها می کند یا به عبارت واضح تر، بشقاب ها را رها می کند.

برای خدمات پذیرایی و پذیرایی از رویدادهای مجرب و حرفه‌ای، از جمله فینگر فودها و پذیرایی از غذاها، بسیاری از میزبانان مهمانی و سازمان‌های میزبان به کارکنان رستوران باران مراجعه می‌کنند. تهیه‌کنندگان و سرورهای غذا از آشپزخانه رستوران باران کاملاً از اهمیت ارائه منوهای متنوع و طعم‌دار به شیوه‌ای آگاه هستند که بر رویداد و برگزارکنندگان رویداد تأثیر مثبتی داشته باشد. به نوبه خود هدف آشپزخانه رستوران باران جلب رضایت همه مشتریان و مهمانان آنها با ترکیبی عالی از طعم ها و ادویه ها است که به موقع و ماهرانه سرو می شود.

علاوه بر این، آشپزخانه رستوران باران می‌تواند به تمام جنبه‌های پذیرایی رویدادهای شرکتی یا خصوصی، از زمان آماده‌سازی تا سرویس غذا تا نظافت بعد از کار، توجه داشته باشد، در نتیجه به میزبانان و مهمانانشان اجازه می‌دهد بدون نگرانی از مهمانی یا برنامه لذت ببرند.

گزینه های پذیرایی با کیفیت که تاثیر ماندگاری را برای مهمانان به جا می گذارد.

 

منوهای پذیرایی مهمانی ها

منوهای پذیرایی مهمانی ها که توسط متخصصان کیترینگ در رستوران باران ارائه و سرو می شود، با دقت و توجه لازم تهیه شده است تا این غذاها و فینگر فودها برای همه سلیقه ها جذاب باشد. انتخاب های منو و گزینه های انعطاف پذیری شامل، اما محدود به، طیف گسترده ای از موارد زیر است:

غذاهای سرد و گرم

غذاهای بین المللی

انتخاب های گیاهی

گوشت، مرغ، غذاهای دریایی

پنیر، میوه، شیرینی

سس و لعاب

طعم های ملایم، شیرین، تند

و خیلی بیشتر …

برای میزبانان یا سازمان‌دهندگان رویداد که ممکن است راهنمایی در مورد انتخاب‌های منو که ممکن است برای عملکردشان بهترین باشد، ترجیح می‌دهند، مشاور منوی آشپزخانه رستوران باران با خوشحالی گزینه‌های مختلفی را پیشنهاد می‌کند که می‌تواند برای نوع رویداد/مهمانی و تفاوت‌های ظریف مناسب باشد.

   برای اطلاع بیشتر از کافه های لاکچری تهران و کافه مناسب جلسات کاری و رستوران شیک در تهران بر روی آن کلیک کنید. 

چند مزیت بزرگ انتخاب غذا برای مهمانی ها

انتخاب و استخدام یک سرویس پذیرایی شرکتی خوب نه تنها این مشکلات را حل می‌کند، بلکه میزبان می‌تواند از مزایای بسیار دیگری نیز برخوردار شود. فهرست زیر یافته‌های ما از مزیت های بزرگ انتخاب کیترینگ برای مهمانی ها ی شما است.

 

تنظیم یک تصویر چشمگیر

خوب، این را می توان یکی از دلایل اصلی استخدام یک سرویس پذیرایی تجاری، به ویژه برای رویداد بزرگ در نظر گرفت. هنگامی که یک پروژه یا جلسه بزرگ در راه است، هدف شما تحت تاثیر قرار دادن شخصیت های مهم و میهمانان شما است. 

 

طیف گسترده ای از انتخاب و تنوع غذا

از آنجایی که یک سرویس پذیرایی کسب و کار تجربه زیادی در تهیه و پخت غذاهای مختلف و منوها برای مشتریان دارد، به راحتی می توان به آنها اعتماد کرد تا مواد غذایی با کیفیت را به صورت حرفه ای برای تعداد زیادی از مردم تولید کنند. انتخاب یک کترینگ های حرفه ای و با تجربه  می توانند انواع غذاهای منطقه ای را طبخ کنند.

 

تهیه غذا بدون دردسر

دلیل بزرگ دیگری که در دنیای امروزی، شرکت‌ها به جای راه‌اندازی آشپزخانه اداری، غذاخوری‌های حرفه‌ای را استخدام می‌کنند تا از وعده‌های غذایی سازمانی خود مراقبت کنند، این است که همه چیز بدون دردسر انجام می‌شود. تنها کاری که باید انجام دهید آموزش و پرداخت است. از خرید خواربار تا ارائه غذا از نظر زیبایی، همه چیز آنهاست. در واقع، کارهای پس از رویداد مانند نظافت نیز توسط ارائه دهنده خدمات پذیرایی انجام می شود.

 

سفارش و تحویل آسان

این راحت ترین قسمت است. اکثر خدمات منوهای خود را در وب سایت دارند که برنامه ریزی منوی خود را در حد بودجه خود برای شما آسان تر می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با کیترینگ خود تماس بگیرید و تاریخ، زمان، منو و سایر جزئیات مهم را به آنها اطلاع دهید و بقیه کارها را انجام می دهند.

 

صرفه جویی در زمان و هزینه

بهره مندی از خدمات کترینگ به شما این مزیت را می دهد که در زمان و هزینه کافی صرفه جویی کنید. درست از ظروف تا غذا، همه چیز توسط پذیرایی که استخدام کرده اید انجام می شود. می توان از زمان صرفه جویی شده در سازماندهی موارد دیگر برای رویداد استفاده کرد.

 

میهمانان را راضی نگه می دارد

رستوران‌ها می‌توانند بخش‌های زیادی از آیتم‌های منوی متعددی را تهیه کنند، بنابراین هرکسی مهم نیست فهرست مهمانان شما چقدر طولانی باشد، راضی خواهند بود. چیدمان به سبک بوفه به مهمانان این امکان را می‌دهد تا از خود به شیوه‌ای سریع و منظم پذیرایی کنند.

  برای اطلاع بیشتر از رستورانهای vip تهران و رستوران با غذای خارجی و بهترین رستوران سنتی تهران بر روی آن کلیک کنید. 

 غذاهای خوشمزه ارائه می دهد

شرکت های کترینگ موفق برای سرو غذاهای تازه و لذیذ که مطمئناً مهمانان از آن لذت می برند، مشهور هستند. آنها در ساخت و تکمیل منوی خود برای انواع رویدادها، از جلسات اداری گرفته تا عروسی، تجربه دارند. وقتی می‌خواهید مهمانی خود را پذیرایی کنید، می‌توانید انتظار یک تجربه غذاخوری با کیفیت بالا را داشته باشید.

 

یک راه اندازی زیبا ارائه می دهد

در حالی که شما در حال برپایی بقیه مهمانی هستید، مطمئن باشید که غذاخوری منطقه غذاخوری را پوشش خواهد داد. شرکت های کترینگ با خدمات کامل در ارائه به خوبی مسلط هستند. آنها غذای شما را به شیوه ای سازمان یافته و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر تنظیم می کنند. یک چیدمان حرفه ای ظرافت را به رویداد شما اضافه می کند.

 

مهمانان خود را تحت تاثیر قرار می دهد

تلاش برای استخدام یک کیترینگ با کیفیت نشان دهنده تعهد شما به رویداد و خوشحالی مهمانانتان است. غذا، ارائه و حرفه ای بودن کارکنان مطمئناً تحت تأثیر قرار می گیرد. شما سخت کار کرده اید تا یک مهمانی عالی ترتیب دهید، و شنیدن ستایش ضرری نخواهد داشت.

 d/سفارش غذای مجلسی مهمانی

برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید

alizarinbluecustomgreenorangevioletyellow