لیست غذای شرکتی|غذای شرکتی ارزان|قیمت غذای پرسنلی|منوی غذای پرسنلی

لیست غذای شرکتی؛ چه غذایی را باید در جلسه کاری خود سرو کنید؟

غذا در هر جمعی جایی دارد. در مورد جلسات شرکتی ، غذا زمینه را برای یک فضای آرام تر فراهم می کند و می تواند ایده های خلاقانه را القا کند. علاوه بر این ، فقط در صورتی مناسب است که جلسه کاری شما تا ناهار طول بکشد ، غذای خوب سرو کنید.

در حالی که هر کس در جلسه شرکت از مقداری غذا و نوشیدنی میل می کند ، افراد همیشه ترجیحات متفاوتی دارند. این راهنمای مختصر در مورد پذیرایی شرکتی نکاتی را در مورد انواع غذا ها و گزینه‌ های ناهار برای سرو در جلسه کاری شما ارائه می‌دهد.

 r/لیست غذای شرکتی

سفره خانه سنتی و کترینگ باران ، آماده ی پذیرفتن سفارشات مجالس ،مناسبت ها ، جشن ها و خدمات دهی به ارگان های دولتی و خصوصی می باشد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

نحوه انتخاب منوی ناهار شرکتی مناسب

کترینگ شرکتی یک امر تدارکاتی است. برخی از مهم ترین عواملی که هنگام انتخاب منوی ایده آل برای جلسات شرکتی باید در نظر بگیرید عبارتند از:

 

تعداد کارمندان

غذای زیاد باعث هدر رفتن می شود ، در حالی که غذای کم باعث ناراحتی می شود. به این ترتیب ، مهم است که قبل از وارد شدن به جزئیات ، یک حساب سرانگشتی انجام دهید و یک بودجه در نظر بگیرید.

 

ترجیحات و محدودیت های غذایی

همانطور که اشاره کردیم ، افراد ترجیحات متفاوتی در مورد غذا دارند. به عنوان مثال ، برخی از مردم گیاه خوار هستند در حالی که برخی دیگر عاشق خوردن گوشت هستند. قابل توجه ، برخی از افراد به انواع خاصی از غذاها حساسیت دارند. به این ترتیب ، عاقلانه است که با شرکت کنندگان در جلسه در مورد محدودیت ها و ترجیحات غذایی آنها مشورت شود.

 

بهترین انواع غذاها برای سرو در یک جلسه شرکتی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

ساندویچ

سالاد

پاستا

میوه تازه

سبزیجات

پیتزا

دسر

نوشیدنی های خنک کننده سبک

ترجیحات ممکن است از غذا های ساده گرفته تا غذا های خاص بسیار متفاوت باشد و ممکن است برآورده کردن ترجیحات همه ممکن نباشد. به این ترتیب ، توصیه می شود که شرکت پذیرایی از قبل طیفی از غذاها را انتخاب کند و از شرکت کنندگان بخواهید که ترجیحات خود را از قبل انتخاب کنند. البته همه گزینه ها باید شامل غذاهای خوشمزه و سالم باشد..

جلسات شرکتی معمولاً رسمی هستند ، اما می توانند حول یک موضوع نیز بچرخند. به عنوان مثال ، این می تواند جلسه ای برای جشن گرفتن سالگرد شرکت باشد ، در این صورت کیک گزینه مناسبی خواهد بود – با این حال ، کیک برای یک جلسه استراتژی معمولی ضروری نیست.

 

گزینه های معمول ناهار برای جلسات شرکتی

علاوه بر انتخاب انواع غذاها و نوشیدنی های مناسب ، باید سبک پذیرایی را نیز انتخاب کنید. شایان ذکر است که سبک های مختلف بسته به نیاز شما مزایا و معایب خود را دارند. شرکت ها معمولاً گزینه های پذیرایی زیر را برای جلسات خود ترجیح می دهند:

 

ناهار جعبه ای انفرادی

ناهار جعبه ای مناسب ترین گزینه پذیرایی برای جلسات شرکتی ، به ویژه برای ناهار کاری است. این غذا در جعبه های منظمی از قبل بسته بندی شده است که فضای زیادی را اشغال نمی کند و باعث آشفتگی نمی شود.

ساندویچ ها محبوب ترین غذای ناهار جعبه ای هستند. با این حال ، می ‌توانید از شرکت کترینگ درخواست کنید که ناهار هر شرکت ‌کننده را بر اساس درخواست ‌های خاص خود بسته ‌بندی کند، اما شایان ذکر است که برخی از غذا ها را نمی‌ توان در یک جعبه بسته ‌بندی کرد.

 

اجازه دهید ما به شما خدمت کنیم

شما می ‌توانید همه چیز را تا آخرین جزئیات برنامه‌ ریزی کنید، اما همه چیز به غذای انتخابی شما در جلسات کاری بستگی دارد. به همین دلیل مهم است که یک شرکت پذیرایی شرکتی قابل اعتماد را انتخاب کنید. از جلسات کوچک گرفته تا مهمانی‌ های تجاری بزرگ ، غذا و نوشیدنی ‌های تازه آماده را به موقع تحویل می‌ دهیم. ما در رویداد های غذایی متخصص هستیم

 

سوالاتی که قبل از سفارش ناهار شرکتی باید به آنها پاسخ دهید

یک ناهار شرکتی موفق نیاز به برنامه ریزی و تدبیر دارد. قبل از ثبت سفارش مطمئن شوید که می توانید به این سوالات پاسخ دهید.

 d/لیست غذای شرکتی

بودجه چقدر است؟

ایده های ناهار شرکتی که می توانید امتحان کنید به بودجه شما بستگی دارد. تعیین کنید که چقدر باید خرج کنید و مطمئن شوید که از یک شرکت کیترینگ قیمت می گیرید.

 

چند نفر در دفتر ناهار می خورند؟

تعداد افرادی که غذا می خورند به شما کمک می کند تا بودجه خود را تعیین کنید ، اما مهم است که بدانید دقیقا به چه تعداد ناهار نیاز دارید تا هیچ کس از قلم نیفتد.

 

اتاق جلسات اداری

چه به دنبال ایده ‌های ناهار با حضور چند نفر باشید و چه می ‌خواهید به کل شرکت خدمات دهید،  بهتر است کمی بیشتر از آنچه فکر م ی‌کنید نیاز دارید سفارش دهید. چیزی را سفارش دهید که به خوبی نگهداری شود و می توان آن را به عنوان باقیمانده برای کارمندانی که به دنبال یک ناهار سریع روز بعد هستند در یخچال قرار داد.

 

چگونه می توانیم محدودیت های غذایی را برطرف کنیم؟

فراگیر بودن در کار بسیار مهم است. شما می‌خواهید که همه اعضای تیمتان احساس کنند که شامل آن می‌شوند، به این معنی که هیچ ‌کس نباید از ایده‌های ناهار اداری برای گروه کنار گذاشته شود، زیرا محدودیت‌های رژیم غذایی او را قادر به مشارکت نمی‌کند.

نظرسنجی را ارسال کنید که از کارمندان در مورد آنچه می خواهند برای ناهار امتحان  میل کنند، با گزینه محدودیت های غذایی بپرسید. اجازه دادن به کارمندان برای سفارش آنچه برای روز ناهار می‌خواهند قبل از موعد می‌تواند تضمین کند که همه غذای مناسب را دریافت می‌کنند. وقتی غذا رسید، توجه کنید که همه چه می خورند.

  برای اطلاع بیشتر از رستوران شیک در تهران و بهترین رستوران سنتی تهران  و قلیان عربی و تهیه غذا محرم  بر روی آن کلیک کنید. 

آیا باید سفارشات انفرادی انجام دهیم یا سفارش گروهی؟

سفارشات فردی مستلزم ثبت سفارش خیلی زودتر از زمان است. آنها همچنین می توانند هزینه بیشتری داشته باشند. سفارش‌های گروهی اغلب می‌توانند در آخرین لحظه ثبت شوند و می‌توانند مقرون به صرفه ‌تر باشند، اما خطر باقی‌ماندن غذای اضافی را نیز به دنبال دارید زیرا کارمندان از آنچه شما سفارش داده‌اید خوششان نمی‌آید. دانستن اینکه چه نوع سفارشی می‌خواهید انجام دهید می‌تواند به شما در تعیین بودجه کمک کند، می‌تواند به شما در برنامه‌ریزی برای محدودیت‌های غذایی کمک کند، و به شما کمک می‌کند دقیقاً بفهمید که چه زمانی باید سفارش خود را ثبت کنید.

 

چرا از سفارشات گروهی استفاده کنیم؟

غذا از دیرباز جزء اصلی رویدادهای شرکتی بوده است. وقتی شخصی یک رویداد کاری را برگزار می کند، یک مدیر برای تیم غذا سفارش می دهد و حتی زمانی که چیزی به کوچکی یک جلسه در برنامه باشد، ممکن است شخصی غذا را از قبل ترتیب دهد. که ترتیب دادن یک غذای تیمی گاهی اوقات می تواند شبیه برنامه ریزی یک عروسی کوچک باشد. شما نمی دانید چند نفر می خورند و همه چه چیزی را دوست دارند.سفارشات گروهی به پر کردن این شکاف کمک می کند.

 

مزایای سفارشات گروهی چیست؟ مزایای سفارشات گروهی را می توان در کل سازمان مشاهده کرد.

1. دسترسی به غذای خود سرویس

دیگر مجبور نیستید وعده های غذایی همه را یادداشت کنید یا نگران سفارش غذای کافی نباشید. هرکسی می ‌تواند آنچه را که می‌ خواهد سفارش دهد، بنابراین هیچ‌ وقت نمی‌دانید که آیا غذای مناسبی را انتخاب کرده‌اید. فشارهای ناشی از هماهنگی وعده های غذایی را از شما دور می کند.

2. در زمان و هزینه صرفه جویی کنید

با استفاده از سفارشات گروهی، همه کارها را فقط یک بار انجام می دهید. یک سفارش گروهی انجام دهید پرداخت یک هزینه تحویل. یک فاکتور را پرداخت می کنید. شما نه تنها متوجه می‌شوید که در پول خود صرفه‌جویی می‌کنید، بلکه در زمانی که صرف انتظار برای پرداخت چندین فاکتوردارید نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

3. بودجه خود را افزایش دهید

همانطور که شرکت ها در هزینه ها صرفه جویی می کنند، کارمندان شما نیز این کار را انجام می دهند. پرداخت یک انعام، هزینه تحویل و هزینه خدمات به این معنی است که تیم شما می تواند بودجه خود را بیشتر افزایش دهد. پولی که در هر سفارش پس انداز می شود می تواند به معنای تفاوت بین سفارش دادن یک چیز اضافی باشد یا نه.

4. زمان را در روزتان به عقب برگردانید

از آنجایی که تیم شما با هم غذا سفارش داده است، آنها مجبور نیستند روز کاری خود را برای گرفتن غذا یا ارائه گزارش هزینه قطع کنند. وعده غذایی آنها در یک تحویل جمع می شود تا کارمندان و تیم شما بتوانند از یک وعده غذایی با هم لذت ببرند.

 

4 نکته ضروری برای تهیه غذای اداری

1. از قبل برنامه ریزی کنید

برای سفارش پذیرایی اداری تا آخرین لحظه منتظر نمانید. سعی کنید غذای خود را از قبل رزرو کنید، بنابراین زمان دارید تا ترجیحات غذایی و محدودیت های غذایی همه را جمع آوری کنید و با تهیه کننده  غذا برای ایجاد یک منوی مناسب هماهنگ کنید.

2. غذا را  مناسب هر سلیقه ای را تهیه کنید

همه افراد در دفتر شما سلیقه یکسانی ندارند. بنابراین در حالی که در حال برنامه ریزی هستید، مطمئن شوید که یک غذای آماده را انتخاب کرده اید که می تواند هر درخواست خاصی را برآورده کند .یکی از راه‌های تنظیم منو این است که با کیترینگ تماس بگیرید و از آنها بپرسید که آیا می‌توانند سلیقه‌های مختلف تیم شما را تغذیه کنند  و این درخواست‌های ویژه چقدر هزینه دارند. این فرآیند ممکن است بیشتر از زمان شما طول بکشد.

3. زمان روز را در نظر بگیرید

به این فکر کنید که چرا برای اداره غذا تهیه می کنید و سفارش خود را در این زمینه برنامه ریزی کنید. اگر یک جلسه صبحگاهی دارید، می‌توانید صبحانه را با نان  یا شیرینی‌ها تهیه کنید. اگر در حال برنامه ریزی برای یک ناهار تیمی هستید، سفارش غذا های برنجی را در نظر بگیرید. و اگر یک مهمانی اداری دارید، یک رویداد موضوعی با غذاها و نوشیدنی های خاص را امتحان کنید.

4. نوشیدنی ها را فراموش نکنید

سفارش پذیرایی شما بدون نوشیدنی کامل نمی شود. خوشبختانه، اکثر کترینگ ها می توانند هم سفارش غذا و هم نوشیدنی را در خود جای دهند. چیزی که می خواهید به خاطر بسپارید این است که نوشیدنی ها باید با زمان روز و موضوع رویداد مطابقت داشته باشند. کترینگ می تواند راهی عالی برای اطمینان از اینکه تیم شما در رویداد اداری شما به خوبی غذا می خورند، باشد و با رعایت نکات فوق، می توانید مطمئن شوید که نظم پذیرایی و رویداد شما بدون مشکل برگزار می شود.

 

کترینگ اداری چیست؟

پذیرایی در یک محیط کاری اغلب به فرآیند غذا دادن به تعداد زیادی از کارمندان شما اشاره دارد، چه برای یک ناهار استاندارد یا برای یک رویداد خاص.برای اولین بار، باید برای هر چیزی که انتظار دارید برای پذیرایی هزینه کنید، بودجه ای در نظر بگیرید. همچنین باید محدودیت ها و ترجیحات غذایی همه را در نظر بگیرید. متأسفانه، این فهرست می‌تواند ادامه پیدا کند، زیرا عوامل بسیاری وجود دارد که برای گروه بزرگ و متنوعی از کارمندان نقش دارند.

برای شرکت شما، کترینگ اداری احتمالاً اهداف مختلفی را دنبال می کند. شاید شما هر روز یک ناهار شرکتی میل کنید. یا شاید برای جلسات تیم یا مشتری غذا بیاورید. یا شاید پذیرایی برای مناسبت های خاص، مانند نقاط عطف شرکت یا سالگرد کاری، رزرو شده باشد.

      برای اطلاع بیشتر از کترینگ برای نذری و تهیه غذا محرم و بهترین رستوران های تهران برای تولد  بر روی آن کلیک کنید. 

کجا می توانم بهترین برنامه تحویل غذای شرکتی را در تهران پیدا کنم؟

بهترین برنامه تحویل غذای شرکتی در تهران باید راحت و خوشمزه با گزینه های غذایی متنوع باشد. در رستوران باران ، ما خدمات غذای شرکتی مکرر را ارائه می دهیم که کاملاً قابل تنظیم هستند. مزایا عبارتند از:

آشپز غذاها را آماده کرد

برنامه تحویل وعده غذایی روزانه یا هفتگی شرکتی

امکان ارائه منوهای ویژه برای هر نیاز غذایی

خدمات تحویل غذا بدون تماس و ایمن

از میان طیف گسترده ای از غذاهای سراسر جهان را انتخاب کنید

مشاوره رایگان برای برنامه غذایی و انتخاب منو

ما نیز خوشحال خواهیم شد که کمک کنیم از میان صبحانه‌های گرم، ناهار، شام، ، بوفه‌های ما انتخاب کنید و منو را دقیقاً همانطور که می‌خواهید برای عملکردهای سازمانی خود سفارشی کنید.

 

پذیرایی از رویدادهای شرکتی

چگونه از جلسات کوچک تا رویداد های بزرگ برنامه ریزی کنیم. پذیرایی از رویدادهای شرکتی. چگونه از جلسات کوچک تا گردهمایی های بزرگ برنامه ریزی کنیم

پذیرایی از رویدادهای شرکتی بخش مهمی از برنامه ریزی هر رویداد تجاری است، چه در حال غذا دادن به جمعیت کوچکی باشید و چه مهمانانی از سراسر جهان.

آیا در حال برنامه ریزی برای رویداد شرکتی بعدی شرکت خود هستید؟ آیا می خواهید مهمانان و همکاران خود را با غذاها و نوشیدنی هایی که دوست خواهند داشت تحت تأثیر قرار دهید؟

غذاها و نوشیدنی ‌های ارائه شده می ‌توانند باعث موفقیت رویداد شوند ، و مهم است که اطمینان حاصل شود که همه مهمانان به خوبی غذا میل کرده اند و راضی هستند. در این پست وبلاگ ، عناصر مهم پذیرایی از رویداد های شرکتی را مورد بحث قرار خواهیم داد و نکاتی را در مورد نحوه برنامه ریزی برای یک رویداد موفق ارائه خواهیم داد.

 

مرحله 1: سبک سلف سرویس یا ناهار جعبه ای انفرادی؟ موضوع خود را انتخاب کنید

هنگام برنامه ریزی پذیرایی از رویدادهای شرکتی ، مهم است که ابتدا موضوع و هدف کلی رویداد را در نظر بگیرید. سبک سلف سرویس ؟ نوشیدنی یا میان وعده سبک؟ قبل از اینکه به سراغ یافتن یک فضا و یک غذاخوری بروید ، باید دید خود را بشناسید. هرچه بیشتر بدانید، تهیه کننده غذا و مدیریت کترینگ بیشتر می توانند به شما در برنامه ریزی و لیست غذای شرکتی کمک کنند.

این چشم انداز به تعیین نوع غذا و نوشیدنی هایی که باید سرو شوند و هم چنین نحوه ارائه و نحوه سرو مناسب کمک می کند. برای مثال ، یک جلسه تمام ممکن است به یک میان وعده سریع و سالم نیاز داشته باشد، در حالی که یک رویداد شرکتی معمولی ممکن است نیاز به غذا های برنجی و فضایی آرام داشته باشد.

اگر لیست مهمانان بزرگ باشد ، یک سرویس پذیرایی به سبک سلف سرویس ممکن است کارآمدتر باشد، زیرا امکان سرویس دهی سریع تر را فراهم می کند و مهمانان گزینه های بیشتری برای انتخاب دارند. مهم است که در مرحله برنامه ریزی در مورد نوع پذیرایی فکر کنید تا از هرگونه مشکل کمبود یا هدر رفتن مواد غذایی جلوگیری شود.

 

مرحله 2: تعداد مهمانان خود را کنترل کنید.

در مرحله بعد ، تعداد مهمانان و مکان رویداد را در نظر بگیرید. این بر مقدار غذا و نوشیدنی مورد نیاز تأثیر می گذارد برای ارائه یک سرویس حرفه ای و استثنایی ، سرویس پذیرایی شما باید مکان رویداد را بداند - برای مثال، یک رویداد در فضای باز ممکن است فضا و گزینه های محدودی برای تهیه غذا داشته باشد.

اکثر رویدادهای شرکتی نیاز به تعداد دقیق کارمندان در یک تاریخ تعیین شده دارند. سعی کنید به شرکت کنندگان مهلتی برای پاسخ دادن یا پاسخگویی به آن ها بدهید. وقتی از همه شنیدید ، پنج تا ده مهمان اضافه کنید. داشتن یک شرکت پذیرایی قابل اعتماد در نزدیکی شما مفید است تا در مدت چند ساعت غذای شما آماده شود.

 

مرحله 3: قبل از تأیید ، به نظرات مشتریان نگاه کنید

هنگام صحبت با کترینگ های شرکتی ، مطمئن شوید که درخواست های شما واضح است و می توانید اطمینان حاصل کنید. در روز رویداد خود ، باید از مسائل مربوط به سفارش ، اختلاف هزینه یا تحویل دیرهنگام جلوگیری کنید. حرفه ای بودن برای خدمات پذیرایی مهم است و تفاوت قابل توجهی در تجربه شما ایجاد می کند.

 

مرحله 4: به دنبال تنوع منو باشید

هنگامی که بر روی یک کیترینگ که می تواند مطابق با نیازهای شما ارائه دهد تصمیم گرفتید ، بسته به اینکه چه زمانی از روز و در کجا برنامه ریزی می کنید رویداد شرکتی را میزبانی کنی د، مهم است که به تنوع منو نگاه کنید.

برخی از غذاهایی که در سلف سرویس به خوبی دیده می شوند ممکن است برای سرو در بشقاب قابل قبول نباشند. اگر میزبان رویداد های بزرگ هستید ، غذا های تازه و جعبه ‌دار می ‌توانند بهداشتی ‌تر باشند. گزینه های مختلف را با سرویس پذیرایی شرکت خود در میان بگذارید و به توصیه های آن ها بر اساس تجهیزات و منابعی که در اختیار دارند گوش دهید.

با خدمات پذیرایی خود بررسی کنید که آیا تجربه های غذایی منحصر به فردی وجود دارد که آن ها می توانند ارائه دهند. بشقاب ‌های ما روشی هیجان ‌انگیز برای سرو پیش ‌غذا، میان‌ وعده یا غذای اصلی ارائه می ‌دهد.

هنگامی که در حال انتخاب محصولات برای منوی پذیرایی خود هستید ، زمان سال را در نظر بگیرید. محصولات تازه موجود در فصول مختلف را در نظر بگیرید و منوهای فصلی را برای تضمین تازه ترین گزینه های منوی پذیرایی برنامه ریزی کنید.

     برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

مرحله 5: نیازهای غذایی ویژه مهمانان خود را در نظر بگیرید

اکنون که یک سرویس پذیرایی شرکتی را مشخص کرده‌ ایم که می ‌تواند ارائه دهد، اجازه دهید در مورد محدودیت‌ های غذایی مهمانان شما صحبت کنیم. به‌عنوان یک برنامه ‌ریز رویداد ، جمع ‌آوری اطلاعات در مورد هر مهمانی که ترجیحات غذایی دارند قبل از رویداد ضروری است. با در نظر گرفتن این نیاز ها از قبل ، مدیران کترینگ بهتر می توانند برای پذیرش آن ها در رویداد آماده شوند.

 

مرحله 6: به یک برنامه زمان بندی پایبند باشید

برای جلوگیری از تأخیر در زمان طبخ غذا، ضروری است که غذا به موقع سرو شود. پیروی از یک برنامه به ویژه برای پذیرایی به سبک سلف سرویس مهم است زیرا از سرد شدن غذا در هوای آزاد جلوگیری می کند و هم چنین با اجازه دادن به مهمانان برای صرف غذا در زمان های خاص، وقفه ها را در طول رویداد کاهش می دهد.

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151