رستوران های دنج تهران|رستوران خاص در تهران

رستوران های دنج تهران ؛ برای یک عصر عاشقانه یا یک لحظه شیرین با خانواده و دوستان قطعا به دنبال مکانی دنج و دلنشین می گردید. این نوع مکان ها معمولا دارای  فضای داخلی خاکی، نورپردازی ملایم و منوی پر از گزینه های خوش طعم و دلچسب است.

برخی از رستوران‌های تهران گرم و دنج با حال‌ و هوای کلاسیک، با اثاثیه عتیقه و پیشخوانی قدیمی که غذاهای راحت آشنا و نوشیدنی‌های کلاسیک سرو می‌کنند، همراه هستند. توصیف شما هر چه که مد نظر دارید ،هنگامی که آن را پیدا کردید هرگز نمی خواهید آن را ترک کنید.

پیدا کردن رستوران‌های گرم و دنج بدون آزمون و خطای زیاد می‌تواند چالش برانگیز نیز باشد.

 تصور دیگران از رستوران‌های گرم و دنج ممکن است با شما مطابقت نداشته باشد. بنابراین، چگونه می‌توانید رستوران‌های گرم و دنج را پیدا کنید که مناسب یک سه‌راه در گوشه‌ای از جهان شما باشد؟ و چه امکاناتی برای یافتن رستوران‌های گرم و دنج در سراسر کشور وجود دارد که ممکن است برای یک تاریخ مقصد عالی باشند.

رستوران های دنج تهران دارای محیطی صمیمی متناسب با ترجیحات شما، غذاهای خاص با طعم‌های محلی و عجیب و غریب و خدمات بی‌عیب همانند رستوران‌ها در سراسر جهان  هستند که همه اینها و موارد دیگر را ارائه می‌دهند.

چه به دنبال مکانی برای رفتن با خانواده خود باشید و چه به دنبال یک مکان رمانتیک برای صرف شام باشید، در این رستوران ها شما احساس می کنید که در خانه خود هستید. از غذاخوری در کنار آتش گرفته تا غذاهای راحتی دلچسب، این مکان ها همه چیز را دارند.

این رستوران ها با شومینه، نور گرم و صندلی راحت، فضایی شبیه به خانه ایجاد می کنند. وقتی در یکی از این رستوران ها در تهران بنشینید کاملاً احساس آرامش خواهید کرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

چطور بهترین رستوران های دنج و گرم در تهران را انتخاب کنیم؟

هنگام جستجوی رستوران های گرم و دنج در منطقه تهران، موارد زیر را باید در نظر داشته باشید:

محیط

آیا رستوران فضایی دنج یا روستایی دارد؟ نور کم است یا روشن؟ آیا پخش موسیقی زنده ای وجود دارد؟ به دنبال جنبه‌های مختلفی باشید که محیط را راحت می‌کند تا بدانید هنگام نشستن در وعده‌های غذایی خود بی‌قرار نخواهید شد.

اثاثیه

هنگامی که به دنبال یک رستوران گرم و دنج هستید، صندلی مهم ترین گزینه  است. ممکن است شما بخواهید روی صندلی با یک کوسن نرم و بالش های فراوان فرو بروید. اگر به دنبال یک مکان رمانتیک هستید، رستوران‌هایی را در نظر بگیرید که به جای میز و صندلی، غرفه‌ای هستند.

منو

غذای دلچسب ویژگی بارز هر رستوران گرم و دنج است. به دنبال غذاهایی مانند ماکارونی و پنیر، کباب قابلمه، سوپ مرغ و سایر غذاهای کلاسیک باشید که احساس کنید در خانه هستید. اگر به دنبال چیز خاصی هستید، مانند غذاهای ایتالیایی یا مکزیکی، قبل از رزرو حتما منو را بررسی کنید.

سرویس

یکی از مهم ترین جنبه های یک رستوران گرم و دنج، خدمات آن است. وقتی وارد می‌شوید احساس می‌کنید مورد استقبال کارکنان قرار می‌گیرد و آنها باید در طول وعده غذایی به نیازهای شما توجه کنند. آیا قبل از غذا نان و کره می دهند؟ آیا بدون اینکه از شما خواسته شود فنجان قهوه شما را دوباره پر می کنند؟

هزینه

اگرچه احساس راحتی ایده آل است، اما نمی خواهید هنگام پرداخت هزینه غذا احساس خستگی کامل کنید. به دنبال رستوران هایی با بودجه خود باشید که همچنان فضایی که راحتی و محیطی گرم ارائه می دهند.

میزبان یا مدیران

وقتی برای رزرو تماس می گیرید یا در مورد یک آیتم منوی خاص می پرسید، کارکنان چقدر دوستانه هستند؟ آیا به نظر می رسد که آنها استقبال می کنند و مشتاق کمک هستند؟ آیا آنها هنگام پاسخ دادن به سوالات شما حرفه ای هستند؟ رستوران‌های گرم و دنج باید میزبان‌هایی داشته باشند که از دیدن شما در خانه خوشحال شوند.

آشپزخانه

اگرچه منو مهم است، اما باید در نظر بگیرید که غذای شما از کجا می آید.  یا به صورت سرباز یا بسته می آید؟ اگر رستوران از مواد تازه استفاده می‌کند، احتمالاً به فضای گرم و دنج خود برای سرو غذاهای باکیفیت افتخار می‌کنند.

 

وقتی ما به رستوران می‌رویم، دوست داریم غذاهایی را امتحان کنیم که در خانه درست نمی‌کنیم.

همه تجربه هایی در غذاخوری در رستوران داشته اند. خوب یا بد، همه ما معیارها و نظراتی داریم. انتظارات از فردی به فرد دیگر متفاوت است، اما یک رستوران خوب همیشه برخی از قوانین اساسی اساسی را رعایت می کند تا به آن اجازه موفقیت بدهد. در اینجا چند عنصر کاملاً مستقیم وجود دارد که باید هنگام ایجاد یک رستوران به خاطر بسپارید.

 a/رستوران های دنج تهران

     برای اطلاع بیشتر از کافه های قلیون دار تهران  ورستوران تهران  ورستوران برای ختم و تحریم  بر روی آن کلیک کنید.

 

چگونه یک رستوران را انتخاب کنید؟

چگونه یک رستوران را انتخاب کنید؟ آیا مناسبت شما را شکل خواهد داد؟ یا غذا عامل مهمی است؟ آیا خدمات، محیط و مکان مکانی نیز مهم است؟ یا به دنبال ستاره های میشلین می روید؟ چه آگاهانه یا نه، انتخابی برای انتخاب رستوران داریم.

 

کدام رستوران را انتخاب کنید؟

وقتی که برای انتخاب می‌گذارید، یم رستوران خوب را جایزه دریافت می‌کنید. تجربه‌ای عالی که حول محیط و رسیدگی به موقعی که به شما خدمات می‌دهند، ساخته می‌شود.

رستوران با ملاحظات انتخاب می شوند. شفاهی یا نظرات معتبر است. به شما ایده می دهند که دیگران چگونه رستوران را تجربه کرده اند. این یک رای به رستوران خواهد بود.

اما چرا نباید و هر بار چیزی را امتحان کنید؟ این خطر می‌تواند باعث شگفت‌انگیزهای گوارشی شود.

بهترین راهنمای نحوه انتخاب یک رستوران خوب

گاهی اوقات، تنها کاری که می‌خواهیم انجام دهیم این است که یک میز بگیریم و غذا بخوریم. اما هر چند وقت یک بار، ما یک تجربه منحصر به فرد، یک لذت آشپزی یا چیزی فراتر از اینها می خواهیم. اغلب ایده‌هایمان تمام می‌شود، بنابراین در اینجا چند نکته برای تجربه یک رستوران عالی وجود دارد.

 

1. مکان

رستورانی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی از محل خود به آنجا بروید. رانندگی بعد از آن زمانی که می خواهید اوقات خوبی داشته باشید می تواند یک مشکل واقعی ایجاد کند. 50 دلار دیگر برای یک تاکسی به یک رستوران هزینه های غیر ضروری را اضافه می کند.البته، زمانی که موقعیت مکانی عالی باشد، متفاوت است: دریاچه، کنار دریا، کنار رودخانه، یا منظره ای دیدنی از کوه یا یک جواهر معماری. اما غذا باید عالی باشد تا از قیمت 50 دلاری تاکسی لذت ببرید.

2. محیط

گاهی اوقات ممکن است رستوران زیبا باشد، اما دکور آن مطابق سلیقه شما نیست. حواس شما را درگیر می کند. به جایی بروید که از فضاهایی عمومی آنجا لذت می برید.

آیا آنها موسیقی پخش می کنند؟ با چه صدایی افرادی که به رستوران می روند را بررسی کنید. اگر برای شما خوشایند است که در حین خوردن شام کنار این افراد باشید، میز رزرو کنید. شاید یک میز دور از درهای آشپزخانه و نه زیر کولر.

گاهی اوقات، زمانی که در رستوران حضور دارید، باید کار کنید. برای جلساتی که باید در مورد معاملات جدی صحبت کنید، به رستوران هایی با اتاق های خصوصی بروید.

3. غذا

عصرهایی وجود دارد که شما یک غذای خاص می خواهید. و اگر آن رستوران تنها جایی است که در آن زندگی می کنید، انتخاب زیادی وجود ندارد

عصرهای دیگر، منو باید مطابق با ذائقه شما باشد. وقتی رستوران ها همه در یک منطقه جمع شده اند و شما انتخاب هایی دارید، انتخاب آسان است.

اما اغلب، دو یا سه انتخاب برای یک غذای خاص وجود دارد. ببینید آیا سرآشپز آن‌ها از کشوری می‌آید که منشأ آن غذاست. احتمال بیشتری وجود دارد که چیز واقعی را دریافت کنید، نه نسخه سبک شده. غذاهای سبک هیچ اشکالی ندارند، زیرا به هر حال خوردن برخی از غذاهای واقعی سخت است.

گرایش های آشپزی که باید در رستوران ها امتحان کنید

 

گرایش های آشپزی در رستوران ها

ویدیوی بالا آخرین روندهای آشپزی را نشان می دهد که باید در رستوران ها امتحان کنید. آنچه برای یکی جدیدتر است ممکن است برای دیگری نباشد. ما ترجیحات مختلفی داریم، مخصوصاً برای غذا. بنابراین، به دنبال آنچه برای شما بهترین است بروید. اما اگر در مورد آخرین روند کنجکاو هستید، این ویدیو را مشاهده کنید.

4. ارزش خوب

وقتی صحبت از رستوران می شود، قیمت اهمیت دارد.

هنگام آوردن یک گروه بزرگ، به دنبال گروهی باشید که برای پول شما ارزش قائل شود. این انتخاب به معنای ارزان بودن نیست، بلکه به معنای دریافت یک معامله خوب برای پول شما است. شما از چیزی که به دست می آورید راضی هستید.

5. خدمات عالی

خدمات خوب در رستوران می خواهید؟ فقط انتظارش را نداشته باشید. این اتفاق بیفتد. وقتی رستورانی را که دوست دارید پیدا کردید، با پیشخدمت ها و پیشخدمت ها دوست شوید. همانطور که با دوستان خود رفتار می کنید با آنها مهربانانه رفتار کنید و خواهید دید که همیشه خدمات عالی دریافت خواهید کرد.

گاهی اوقات، این پیشخدمت ها فوق العاده شلوغ هستند و شما صد چیز را طلب می کنید. وقتی می بینید که آنها وسایل زیادی را روی میز شما حمل می کنند، مفید باشید. به آنها فضایی بدهید تا آن را قرار دهند.

برخی از چیزهای سخت را برای آنها در برخی از طرف های میز خود قرار دهید. اینها ممکن است چیزهای کوچکی باشند، اما وقتی به آنها کمک می کنید، تمام تلاش خود را می کنند تا به شما رضایت کامل دهند.

البته فراتر از این، رستوران هایی با خدمات بی عیب و نقص بدون توجه به اینکه شما چه کسی هستید، وجود دارد.

خدمات خوب می تواند یک تجربه غذاخوری عالی را ایجاد کند

خدمات مشتری و غذا مهمترین کلیدهایی هستند که به آنها اشاره می شود. طراحی رستوران برتر برای موفقیت طولانی مدت و رضایت مشتری بسیار مهم است، در حالی که خدمات با کیفیت و غذا تنها دو پایه یک رستوران هستند. طراحی داخلی یک فضای ناهار خوری کاربردی و خیره کننده ایجاد می کند که لذت غذای مشتری را افزایش می دهد و مهمانان را به بازگشت ترغیب می کند.ایجاد یک تجربه ناهار خوری عالی به تعادلی از عوامل فنی، سبک و عملکرد نیاز دارد. در حین برنامه ریزی رستوران داخل، به زیرساخت ها و معماری ساختمان فکر کنید. با ترکیب جنبه ها در زمینه های کلیدی یک طرح ایجاد کنید.

6. بهداشت خوب

این یک نکته است: دستشویی را بررسی کنید.

ممکن است بخواهید قبل از اینکه تصمیم بگیرید میز رزرو کنید، رستوران را بررسی کنید. ابتدا یک نوشیدنی بنوشید و مکان را بررسی کنید. استفاده از دستشویی روش استاندارد دوست من است. از حمام استفاده کنید و وقتی تمیز است، به احتمال زیاد استانداردهای بهداشتی در رستوران رعایت می شود.

7. رستوران های آزمایش شده

برای رویدادهای مهم، این مهمترین معیار من است.

     برای اطلاع بیشتر از  کترینگ شرکت ها و سازمان ها و رستوران با سالن vip و تهیه غذای قیمت مناسب در تهران بر روی آن کلیک کنید.

 

وقتی نوبت به آن رویدادهای حیاتی می رسد، رفتن به مکان هایی که امتحان کرده اید و آزمایش کرده اید همیشه مفید است. بهتر می توانید روی عصری تمرکز کنید که سایت آشنا است و کارکنان شما را می شناسند.

در اینجا، می توانیم بپرسیم که چه چیزی می خواهیم بخوریم، حتی اگر در منو نباشد. غذای راحتی چطور می تواند بهتر از این باشد؟

اساسی ترین و در عین حال مهم ترین عامل هر رستورانی غذا است. رستوران‌های زیادی وجود دارند که مانند دکور آن‌قدر درگیر زیبایی‌شناسی رستوران می‌شوند که تاکید کافی روی غذا نمی‌شود. به طور کلی، مردم غذاهای تازه خانگی را دوست دارند و معمولاً هر چه منو ساده‌تر باشد، افراد در رستوران احساس راحتی بیشتری می‌کنند و به مؤسسه اعتماد بیشتری می‌کنند. اگر مشتریان با ظروف فانتزی و پیچیده بمباران شوند، معمولا به تعویق می‌افتند. این به این دلیل است که اگر آنها چیزی را تشخیص ندهند نمی توان از آنها انتظار داشت که غذاهای مناسب را انتخاب کنند و بنابراین از چیزی که به آنها داده می شود لذت نمی برند. رستوران‌های زیادی وجود دارند که سعی می‌کنند غذای غیرعادی درست کنند، اما در پایان یک روز شلوغ، تمام چیزی که مشتریان واقعاً می‌خواهند این است که با غذای سالم خوب قانع شوند.

در هر رستورانی، تنها نقطه ارتباطی که مشتریان با شرکت دارند، از طریق کارکنان خدمات است. اگر فرد مناسب را برای این کار انتخاب و آموزش ندهید، می تواند تجربه مشتری را از بین ببرد. بنابراین کارکنان خدمات تنها مسئول هستند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریانشان در طول بازدیدشان از رستوران راضی هستند. کارکنان باید مودب و خوش برخورد باشند و مهمتر از همه باید همه چیز را در مورد منو بدانند. اگر سوالی در مورد یک غذای خاص پیش بیاید و کارکنان نتوانند به آن پاسخ دهند، مشتری احساس ناراحتی می کند و احتمالاً از آن معطل می شود. بنابراین، کارکنان باید بتوانند تمام غذاهای موجود را تجربه کنند و در صورت درخواست، بتوانند غذاهایی را توصیه کنند. کارکنان آگاه می توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند.

یکی دیگر از عوامل مهم تجربه غذاخوری، جو است. می توان آن را از طرق های متفاوت ایجاد کرد. یکی از موثرترین و کارآمدترین راه ها برای ایجاد فضایی گرم و دلپذیر، روشن کردن شمع است. اکثر رستوران ها شمع هایی در وسط میزها دارند که افراد را به نشستن و استراحت ترغیب می کند. راه های دیگر ایجاد یک فضای دلپذیر می تواند قرار دادن موسیقی یا بستن پرده ها در شب باشد. اگرچه اینها پیشنهادات بسیار ساده ای هستند، اما واقعاً می توانند یک اتاق را زنده کنند.

و در نهایت، به رستوران خود پیچ ​​و تاب بی نظیری بدهید. اگر رستوران شما ویژگی خاصی داشته باشد آن را از هزاران رستوران دیگر متمایز می کند و باعث می شود مشتریان اوقات خاطره انگیزی را سپری کنند. این را می توان با استفاده از جنبه های مختلف از غذاهای کمی متفاوت، نحوه نمایش غذاهای ویژه، نحوه مبلمان رستوران و غیره انجام داد. شما باید در مورد مشتریان خود و اینکه چه چیزی باعث بهبود تجربه آنها می شود فکر کنید. اگر درست متوجه شدید، می توانید رستوران خود را روی نقشه قرار دهید.

 d/رستوران های دنج تهران

شناخت ویژگی های یک رستوران خوب

احتمالاً هیچ رستورانی موفق نخواهد شد که واقعاً هر مهمان را صد در صد متقاعد کند زیرا سلیقه ها برای این کار بسیار متفاوت است. برخی از افراد محیطی دنج را ترجیح می دهند، برخی دیگر مبلمان مدرن و شیک را ترجیح می دهند. در حالی که برخی از مردم برای این واقعیت ارزش قائل هستند که با پول نسبتاً کمی وعده های بزرگ را دریافت می کنند، برخی دیگر تنقلات کوچک و جذاب را ترجیح می دهند که از مواد منتخب تهیه شده باشد.

 

ویژگی های کلی که گویای کیفیت یک رستوران است

مهمان می تواند حتی قبل از اینکه وارد رستوران های دنج تهران شود، اولین برداشت را داشته باشد. ویترین بیرونی که در آن منو یا حداقل عصاره ای از آن ارائه می شود، نقش مهمی ایفا می کند. با استفاده از این ویترین به عنوان نماد ضرب المثل، مهمان می تواند از غذاهای عرضه شده و سطح قیمت مطلع شود.

ویترین تمیز و با طراحی جذاب دعوت کننده است و به کیفیت خوب امیدوار است. همین امر در مورد بقیه قسمت های بیرونی و ورودی خدمات مدیریت املاک نیز صدق می کند.

اصولا یک رستوران خوب هم بازدید خوبی دارد. اکثر مهمانان برای ناهار یا شام و در آخر هفته ها از یک رستوران های دنج تهران دیدن می کنند، بنابراین یک رستوران خالی در اوایل بعد از ظهر غیر معمول نیست. جنبه دیگر این است که این رستوران چه مدت در اطراف بوده است. به عنوان مثال، رستوران‌های تازه افتتاح شده معمولاً در ابتدا بازدید خوبی دارند زیرا بسیاری می‌خواهند پیشنهاد جدید را امتحان کنند.

بهداشت : یک معیار ضروری برای یک رستوران خوب، بهداشت است. سرنخ عطری است که میهمان هنگام ورود به رستوران استشمام می کند.

حتی بهترین آشپز هم نمی تواند کار زیادی انجام دهد اگر کارکنان حس خوب را خراب کنند. در غذا، پرسنل خوش برخوردی که به مهمان خوش آمد می گویند، با دقت با آنها رفتار می کنند و با آنها خداحافظی می کنند، امری مسلم است. نشانه یک رستوران خوب یک منوی قابل مدیریت است که با تغییر منوهای روزانه یا هفتگی متناسب با فصل تکمیل می شود.

    برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران با موسیقی زنده در تهران و بهترین رستوران هروی  و رستوران شیک در تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

اهمیت دیزاین غذا ها در رستوران ها

وقتی صحبت از ارائه غذا می شود، ظاهر همه چیز است. یکی از نکات مهم در مورد ارائه غذا، دیزاین غذا است. دیزاین غذا به خودی خود یک هنر است و قرن هاست که سرآشپزها آن را بسیار جدی گرفته اند. همه چیز در مورد این است که ظرف را خوش طعم و خوشمزه نشان دهید. به طور کلی، مشتریان نمایشگرهای رنگارنگ تری را نسبت به نمایشگرهای یکنواخت ترجیح می دهند. آنها همچنین غذاهایی را که در وعده های کوچک سرو می شوند دوست دارند و اگر ابتدا با چشمان خود غذا می خورند معمولاً به نمک یا فلفل زیادی نیاز ندارند. دیزاین غذا گاهی اوقات می تواند زیبایی ظرف را درست کند یا خراب کند ، بنابراین ارائه خوب غذا برای رستوران ها و سرآشپزها ضروری است. بسیاری از مردم فکر می کنند که بخش های خاصی از دیزاین غذا ضروری هستند، اما تنها یک راه برای انجام آن وجود ندارد. اهمیت دیزاین غذا بستگی به نوع رستورانی دارد که می‌سازید، مردم در رستوران شما چه می‌خواهند، و می‌خواهید وقتی غذاهای شما را می‌خورند تجربه کنند.

 

بهترین روش ها برای ارائه دیزاین غذا

مهارت های ارائه در هر زمینه ای مهم است. دیزاین غذا یک هنر در دنیای آشپزی است که برای تهیه غذاهای منوی رستوران استفاده می شود. ارائه ها اغلب یک غذا را از دیگری متمایز می کند، چه ظرف شیک تر یا ساده تر باشد.

هنگام تلاش برای ارائه غذا در رستوران باید چند فاکتور را در نظر گرفت. برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

رنگ‌ها: داشتن رنگ‌های متنوع، ظرف شما را جذاب‌تر می‌کند، به‌خصوص اگر از مواد سالم در ظرف استفاده شده باشد.

خلاقیت: ارائه غذا فقط مربوط به دیزاین نیست، بلکه در مورد ارائه خلاقانه آن در بشقاب و با چیزهای دیگری مانند تزیین، سس، و کارهای تکمیلی است.

تمیزی: بسیاری از مردم بر این باورند که ارائه در مورد ظاهر غذا است، اما تمیزی نیز مهم است، بنابراین اگر مهارت های ارائه شما به اندازه کافی خوب نیست، ممکن است بخواهید ظروف خود را قبل از ارائه آنها بشویید.

تعادل: حتی اگر رنگ‌ها و خلاقیت فوق‌العاده‌ای داشته باشید، ممکن است در بشقاب متعادل نباشند، بنابراین باید این را در نظر بگیرید.

 

چه چیزی یک فضای رستوران خوب را ایجاد می کند

جو در یک رستوران تاثیر بسزایی در لذت بردن مشتریان از وعده های غذایی خود دارد. غذا، خدمات و محیط رستوران شما را به هم متصل می کند تا مردم فکر کنند که مکان عالی برای غذا خوردن است. غذاخوری ها به چیزی بیش از غذای شما اهمیت می دهند. آن‌ها به‌جای بیرون‌آوری غذا خوردن را انتخاب کرده‌اند، و شما باید به مشتریانتان وقت خوبی بدهید. حتی پس از همه‌گیری، رستوران‌های مشکل‌ساز باید به مشتریان دلیلی برای مراجعه به آن‌ها بدهند، که اکنون که بسیاری از مردم بیمار هستند، بسیار مهم‌تر است. اگر فکر می کنید رستوران شما کالاها را دارد اما فضای آن را ندارد، در اینجا چند کار ضروری وجود دارد که می توانید برای بهتر کردن آن انجام دهید. یک رستوران می تواند همه کارها را به درستی انجام دهد، اما اگر خدمات در حد مطلوب نباشد، هیچکس به رستوران نمی رود.

 

خدمات خوب در رستوران

خدمات مشتری یکی از چیزهایی خواهد بود که مردم بیشتر به یاد خواهند آورد. وقتی یک تیم دارید، هر فرد برند شما را گسترش می‌دهد و باید نوع ارزش‌هایی را که می‌خواهید کسب‌وکارتان داشته باشد را نشان دهد. اگر افرادی را استخدام کنید که شخصیت های زیادی دارند و در صحبت کردن با یکدیگر خوب هستند، می توانید مشتریان خود را وادار کنید تا بیشتر در مورد تجارت شما صحبت کنند.

 

موسیقی مناسب را پخش کنید

وقتی مشتریانتان با یک موسیقی متن خوب انتخاب شده برای صرف غذایشان از در عبور می کنند، احساس خوش آمد گویی کنید. یک لیست پخش اشتباه می تواند غذای عالی، خدمات حرفه ای و طراحی خوب رستوران شما را از بین ببرد، بنابراین کمی زمان بگذارید تا به لیست پخش خود و نوع موسیقی که می خواهید پخش کنید فکر کنید.

روانشناسی زیادی برای حمایت از این ایده وجود دارد که موسیقی تأثیر مهمی بر ظاهر و احساس یک رستوران دارد. نشان داده شده است که موسیقی نحوه طعم، میزان گرسنگی و سرعت غذا خوردن شما را تغییر می دهد. تحقیقات همچنین نشان داده است که پخش موسیقی منطبق با یک برند می تواند 9.1 درصد تفاوت در فروش بیش از حد آهنگ های محبوب مانند آهنگ های پرطرفدار ایجاد کند. اگر رستوران شما دارای یک لیست پخش مطابق با مفهوم رستوران شما باشد، مشتریان شما با فضایی عالی که پیام درستی را ارسال می کند، مورد استقبال قرار خواهند گرفت.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران تهران و بهترین رستوران تهران و کترینگ خوب در تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

دکور و حال و هوای یک رستوران

همانطور که قبلاً گفتیم، داخل یک رستوران باید طوری طراحی شود که با غذایی که در آن سرو می شود، به عنوان راهی برای تقویت هویت کلی برند شما طراحی شود. طراحی داخلی رستوران شما زمانی ضروری است که با غذا، خدمات و موسیقی همراه شود. این کمک می کند تا فضا بیشتر شبیه خانه باشد و بر تجربه مشتری تأثیر بگذارد. انتخاب مبلمان و چیدمان می تواند به طور قابل توجهی بر فضای کسب و کار شما تأثیر بگذارد. این که آیا به مشتریان محیطی صمیمی یا اجتماعی می دهید نیز به همین موضوع مربوط می شود. همه از رنگ برای ارزیابی و قضاوت مکان هایی که هر روز می بینیم استفاده می کنند، و این در تجارت بار و رستوران بسیار مهم است. دریافت پیام از طرح رنگ یک رستوران برای مشتریان آسان است در لحظه ای که وارد در می شوند. این حتی می تواند بر اشتها و سطح انرژی آنها تأثیر بگذارد. برای رستوران هایی که می خواهند مشتریان خود زمان بیشتری را صرف کنند، رنگ های روشن و زنده بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. برای رستوران‌هایی که می‌خواهند مشتریان برای مدت طولانی بمانند، احتمالاً از رنگ‌های ملایم‌تر استفاده می‌شود.

 

آیا با روحیه ای که می خواهید تنظیم کنید مطابقت دارد؟

چشم هایمان به ما کمک می کند تا غذا بخوریم. این بدان معنی است که رنگ تقریباً در هر قسمت از طراحی یک رستوران خوب حیاتی است. این ضروری است که بدانید چگونه فضای رستوران خود را برای مشتریان خود درست کنید، زمانی که اهمیت آن را درک کردید. انجام این کار احتمال بازگشت مشتریان را پس از خروج بیشتر می‌کند، که به شما کمک می‌کند یک پایگاه مشتری وفادار بسازید و نظرات و توصیه‌های مثبت را برای جذب مشتریان جدید تشویق می‌کند.

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید. 

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151