رستوران اصیل ایرانی هروی|رستوران خوب در تهران

رستوران اصیل ایرانی هروی،ایران کشوری است با فهرست بی پایانی از غذاها. شاید باورتان نشود، اما بسیاری از ایرانیان بومی هستند که هنوز فرصت چشیدن غذاهای سنتی مناطق خاصی در سراسر کشور را نداشته اند. غذاهای سنتی ایرانی واقعاً متنوع هستند و از انواع خورش‌ها گرفته تا انواع گوشت کبابی و کباب، سرخ کردنی‌ها، پخته‌ها، سوپ‌ها و آش‌ها و انواع سالاد، دسر، شیرینی و قنادی را شامل می‌شود. شما انتخاب های بی پایانی برای لذت بردن از انواع خوراکی های خوشمزه دارید.

f/رستوران اصیل ایرانی هروی

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

غذا همان چیزی است که در رستوران های ایرانی خواهید خورد. بخشی از زندگی و فرهنگ هر ملتی است. وقتی به رستورانی  می روید، انواع غذاهای محلی مختلف را در ایران خواهید دید. از آنجایی که آب و هوا در مناطق مرطوب دریای خزر متفاوت است و در بیابان‌های مرکزی گرم و خشک است، زیرا زمستان سرد در کوه‌های زاگرس روزهای بسیار سردی را ایجاد می‌کند و روزهای گرم تابستان در خلیج فارس احساس گرمای بیش از حد را در شما ایجاد می‌کند. ، تعریف و ارائه غذاهای ایرانی ساده نیست.

رستوران‌های سبک غربی در شهرهای بزرگی مانند تهران ممکن است تنوع بیشتری از غذاها را ارائه دهند، در حالی که در سفر به ایران متوجه خواهید شد که در رستوران‌های دیگر تنوع غذایی مشابهی وجود ندارد. البته آنچه که من در اینجا توضیح خواهم داد، مروری است بر آنچه که معمولاً در رستوران های ایرانی داخل کشور پیدا می کنید.

 

چه چیزی برای خوردن در رستوران ها وجود دارد؟

به طور معمول، بیشتر رستوران ها منویی شامل پیش غذا، غذای اصلی، دسر و نوشیدنی ارائه می دهند. موارد موجود در هر یک می تواند به شرح زیر باشد:

 

1) شروع در منوی رستوران های ایرانی:

سالاد در رستوران های ایرانی

نوشته شده یا نه، سوپ جو تقریبا همیشه وجود دارد، اما آنها آن را به روش های مختلف می پزند. گاهی به آن گوجه و گاهی شیر اضافه می کنند. طعم ها نیز بسته به ادویه های مختلفی که به آن اضافه می کنند متفاوت است. دوست دارید غذای خود را با یکی از این غذاها شروع کنید، به خصوص اگر آنجا کمی سرد باشد. سوپ گوجه فرنگی، سوپ ورمیشل مانند و غیره نیز در برخی جاها موجود است.

سالاد فصل یا سالاد کلم یکی دیگر از موارد موجود در قسمت پیش غذا در منوی غذاهای ایرانی شماست. این چیزی است که آنها با مقداری سس سرآشپز سرو می کنند، که عمدتاً سرشار از مایونز است. آبلیموی کارخانه ای (طعم همه چیز به جز آبلیمو است!) و گاهی روغن زیتون نیز همراه آن است. اگر روغن زیتون در دسترس باشد، انتظار روغنی با کیفیت خیلی خوب نخواهید داشت.

ماست (با یا بدون موسیر) یکی دیگر از غذاهای موجود در منوی رستوران های ایرانی به عنوان پیش غذا است. اگر مقداری ماست چکیده سرو می کنند، توصیه می کنم از دست ندهید. همانطور که می دانید ماست یک ماده غذایی بسیار مفید برای مصرف در کشورهای خارجی است زیرا از اسهال جلوگیری می کند. در روزهای اول، چون باکتری های روده شما با باکتری های مردم محلی متفاوت است، بهتر است به جای سالاد، مقداری ماست سفارش دهید.

 

2) دوره اصلی در منوی رستوران های ایرانی:

انواع کباب در رستوران ایرانی

کباب بزرگ ترین چیز در ایران است، نه به این دلیل که آن را دوست دارم،  بلکه اولین کلمه ای است که از پیشخدمت های رستوران می شنوید. از او می‌پرسی: «چی داری؟» پاسخ این است: «کباب بره، کباب جوجه، کباب گاو، شیشلیک، کباب مخلوط و غیره». گاهی اوقات فراتر می روند و غذاهایی مانند کباب قفقازی، کباب یونانی و غیره را عرضه می کنند. انتظار انواع گوشت غیر حلال مانند گوشت خوک را نداشته باشید که اسلام برای مسلمانان ممنوع کرده است. آنها در رستوران های ایرانی موجود نیستند.

خورش در صورت موجود بودن چیزی است که حتما باید داشته باشید زیرا کمتر در رستوران های ایرانی سرو می شود. در عوض، وقتی بیرون غذا می‌خورند، غذاهای کبابی را ترجیح می‌دهند که تهیه آن در آپارتمان‌ها آسان نیست!

برنج در غذاهای ایرانی و زمانی که در یک رستوران ایرانی غذا می خورید یک چیز اصلی است. به برنج پخته می گویند چوگان که ربطی به چوگان بازی ندارد! ترکیبات مختلفی از برنج با مواد دیگری وجود دارد که غذاهای ایرانی را درست می کند:

زرشک پلو: برنج با زعفران و زرشک و مرغ.

باقالی پلو: برنج با سبزی، لوبیا و ساق بره یا مرغ.

سبزی پلو: برنج با سبزی و ماهی

آلبالو پولو: برنج با آلبالو و مرغ

شیرین پلو: برنج با زعفران، پوست پرتقال و مرغ

عدس پولو: برنج با عدس و تکه های بره

ماهی یکی دیگر از غذاهایی است که با یا بدون برنج سرو می شود. انواع ماهی های موجود در رستوران های ایرانی در ایران یا از مزارع مانند ماهی قزل آلا (در اکثر رستوران ها یافت می شود) و یا از بدنه های آبی شمال (دریای خزر) یا جنوب (خلیج فارس) است. ماهیان خاویاری چیزی نیست که بتوانید همه جا پیدا کنید، اما اگر در منوی رستوران های خوب آن را دیدید، به سراغش بروید! ماهی بزرگ خلیج فارس (سرخ شده یا کبابی)  و اگر خوب پخته شود خوشمزه است.

 d/رستوران اصیل ایرانی هروی

3) دسر در منوی رستوران های ایرانی

تنوع زیاد دسرها در منوی رستوران های ایرانی دیده نمی شود. مردم در ایران تمایل دارند یک فنجان چای در خانه بنوشند. اما وقتی بیرون غذا می خورند، نوشیدنی ها و دسرهایی  مانند:

بستنی سنتی

چای

قهوه فوری

فراموش نکنیم که بسیاری از رستوران های ایرانی حتی دو مورد اول را ندارند، اما برخی دیگر (مخصوصاً در هتل ها) آن را دارند. حالا به چند رستوران شیک بروید و یک سری غذاهای مختلف بیابانی پیدا کنید. آنچه در اینجا می‌خواهم معرفی کنم فقط موارد کلی رستوران‌هایی است که در سفر به ایران هستید.

 برای اطلاع بیشتر از رستورانهای vip تهران و رستوران با غذای خارجی و کترینگ و بهترین رستوران سنتی تهران بر روی آن کلیک کنید. 

4) نوشیدنی در رستوران های ایرانی:

چای در رستوران های ایرانی

نوشیدنی ماست، دوغ، ترکیبی از ماست، آب، نمک و گاهی برخی گیاهان است. برخی از آنها نیز گازدار هستند. برای برخی افراد طراوت و چیز جدیدی است. شما می خواهید آن را امتحان کنید.

 

رستوران های فست فود در ایران

وقتی به ایران سفر می کنید حتما در رستوران های ایرانی غذا می خورید و برخی از آنها فست فود ارائه می دهند! از آنجایی که این یک مفهوم بین المللی است که تقریباً در همه جای دنیا می توانید پیدا کنید.

 

در چایخانه های ایرانی بنوشید و بخورید

در مورد نوشیدنی ها هم باید اضافه کنم که در ایران هم دانه های قهوه و استارباکس و ... وجود ندارد. دلیل آن عدم محبوبیت قهوه در ایران نیست، زیرا اخیراً جوانان بیشتر و بیشتر به کافی‌شاپ‌ها مراجعه کرده‌اند و قهوه‌های خوب را می‌خواهند - قهوه‌های واقعی که با ماشین درست می‌شوند

چای خانه ها مغازه های سنتی هستند که فقط چای سیاه در آن سرو می شود. عده‌ای به این مکان‌های داخل بازار می‌روند تا بعد از آن مقداری قلیلن  بکشند.

نکته: در چایخانه ها یک غذای سنتی به نام دیزی یا آبگوشت نیز سرو می شود. این غذا مخلوطی از گوشت بره، سیب زمینی، لوبیا، نخود، ادویه و غیره است. برای خوردن این غذا، نمی توانید به سادگی چنگال و چاقو را بردارید و شروع کنید.

برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای فرنگی و کافه های لاکچری تهران و کافه های قلیون دار هروی  بر روی آن کلیک کنید. 

 

ویژگی های خاصی وجود دارد که یک رستوران خوب را از یک رستوران معمولی متمایز می کند. این ویژگی ها باعث می شود که میزهای رستوران پر از مشتریان راضی باشد. رستوران ها همیشه نقش مهمی در زندگی تجاری، اجتماعی، فکری و هنری جامعه داشته اند. رویدادهای مهم زندگی، شخصی و حرفه ای، بیشتر در رستوران ها برگزار می شود. درک نیاز مشتریان، شانس موفقیت آن را در طولانی مدت افزایش می دهد.

رستوران‌های ایرانی به خاطر فضایی دوستانه و خودمانی شناخته می‌شوند و ویژگی‌های خاصی دارند که مشتریان زیادی را به خود جذب می‌کنند که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

 

کیفیت بالای غذای ایرانی

رستوران های ایرانی استانداردهای بالایی را برای رستوران های سراسر جهان تعیین می کنند. مواد به کار رفته در این رستوران ها تازه و سالم هستند. مردم دوست دارند طعم واقعی را که از مواد تازه به دست می آید، بچشند. غذاهای ایرانی از خوشمزه ترین و تازه ترین غذاهای منطقه و جهان است. همچنین با استفاده از مقدار کمی گوشت قرمز (معمولاً گوشت بره) کاملاً سالم است. در کنار بره از نظر اهمیت، بز (بز جوان) و گاهی اوقات گوشت گاو و مرغ قرار دارد. انواع مختلفی از ماهی های محلی خورده می شود، اما تقریباً هیچ غذای دریایی وجود ندارد. برنج و نان غذای اصلی ایرانیان است که با گوشت و سبزیجات همراه با سبزی و ماست می خورند. تهیه برنج در واقع یک هنر غذایی در ایران است و در تضاد با اکثر کشورهایی است که صرفاً برنج خود را می‌جوشانند، رستوران‌های ایرانی معمولاً یک سرآشپز با تجربه را استخدام می‌کنند که می‌تواند غذای لذیذی را تهیه کند تا مطمئن شود مشتریان از غذایشان لذت می‌برند و دفعه بعد برمی‌گردند. ناگفته نماند که غذاهای با کیفیت بالا باعث شهرت رستوران می شود. آشپزهای ایرانی نیازهای مهمانان را درک می کنند و به خوبی با کارکنان آشپزخانه کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که مشتریان هر بار غذایی که سفارش داده اند با بهترین کیفیت دریافت می کنند.

 

نظافت و بهداشت

تمیزی رستوران ضروری است و تعیین می کند که آیا مشتریان از تجربه غذاخوری لذت می برند یا خیر. بهداشت یک موضوع مهم برای ایرانیان است، بنابراین کارکنان رستوران را همیشه تمیز نگه می دارند، از جمله آشپزخانه، قسمت های آماده سازی غذا و هر قسمتی که مهمانان با آن در تماس هستند.

 

مدیریت خوب

یک صاحب رستوران خوب جنبه تجاری رستوران را با دقت مدیریت می کند. اداره یک رستوران می تواند یک کار دلهره آور باشد، اما زمانی که به درستی انجام شود، می تواند مشتریان وفادار به همراه داشته باشد و کسب و کار موفقی را تضمین کند.

اگر به فکر لذت بردن از یک بعد از ظهر با دوستان خود هستید یا اوقات خوشی را برای تنهایی سپری می کنید کافه رستوران باران بهترین گزینه است.

 

هنگام بررسی منوی یک رستوران ایرانی حتما شاهد غذاهایی به نام خورش (بعضی ها می گویند خورشت) خواهید بود. این واژه یک کلمه عمومی برای غذاهای خورش در آشپزی ایرانی است. غذاهای ایرانی یکی از بهترین غذاهای دنیاست. اساس اکثر غذاهای ایرانی برنج، گوشت و سالاد است که اغلب با سبزیجات تازه، پنیر و ماست سرو می شود.

رستوران باران یک رستوران اصیل ایرانی است که در منوی آن بهترین غذاها را متناسب با هر سلیقه ای می توان یافت. این رستوران در میدان هروی تهران افتتاح شد و مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت. این رستوران اصیل ایرانی حتی توانسته گردشگران زیادی را به خود جذب کند.

 

بهترین غذاهای ایرانی در منوی رستوران باران

دلیل اصلی موفقیت رستوران باران بهترین غذاهای ایرانی بود که طبخ و به مشتریان خود ارائه می‌ کنند ، قطعا یافتن بهترین غذاهای ایرانی در میان تعداد زیادی از رستوران‌های سنتی ایرانی دشوار است. اگر قصد دارید به بهترین رستوران ایرانی سری بزنید و بهترین غذای ایرانی را میل کنید، مطالعه این مطلب را به شما پیشنهاد می کنیم.

این رستوران اصیل ایرانی پیدا شده حتی توانسته گردشگران زیادی را به خود جذب کند. دلیل اصلی موفقیت آن بهترین غذاهای ایرانی است که برای مشتریان تهیه می کنند. غذاهای رستوران باران طعم اصیل غذاهای ایرانی را حفظ کرده است. بهترین غذاهای ایرانی با تنوع قابل توجهی از انواع کباب گرفته تا انواع پلو در رستوران باران برای مشتریان سرو می شود.

 

بهترین غذاهای ایرانی در منوی رستوران باران

مهم ترین قسمت یک رستوران اصیل ایرانی منوی غذاهای آن است. در منوی رستوران باران می توان از بین چند غذای ایرانی بهترین غذای ایرانی را انتخاب کرد.

همانطور که یک وعده غذایی در رستوران ها با پیش غذا شروع می شود، ما با پیش غذا شروع می کنیم. رستوران باران منوی کاملی برای انواع پیش غذاها دارد که به آن ها پیش غذای ایرانی می گویند.

   برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران با موسیقی زنده در تهران و بهترین رستوران هروی  و رستوران شیک در تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

پیش غذای ایرانی

می توانید انواع پیش غذا را در رستوران باران سفارش دهید. به عنوان مثال سوپ پسته یک پیش غذای فوق العاده است که از انار و پسته درست می شود و طعم بی نظیری دارد. آش پسته در بسیاری از رستوران های سنتی سرو می شود، اما بهترین آش پسته را می توانید در رستوران باران میل کنید.

 k/رستوران اصیل ایرانی هروی

پیش غذای ایرانی در منوی رستوران

در منوی رستوران باران پیش‌غذاهای ایرانی دیگری نیز وجود دارد که حلیم بادمجان از جمله آنهاست که حتما پیشنهاد می‌کنیم. حلیم بادمجان در بسیاری از استان های ایران به عنوان غذای اصلی سرو می شود. نکته جالب در این قسمت از رستوران باران یک پیش غذای مخصوص کودکان است. با نام پیش غذای کودکان ارائه شده است. بنابراین افرادی که به همراه فرزندان خود از این رستوران دیدن می کنند در مورد غذای فرزندان خود آزاد خواهند بود.

 

بهترین غذاهای ایرانی به عنوان غذای اصلی در رستوران باران

قسمت دوم غذاهای اصیل ایرانی است. همانطور که گفته شد می توانید از بین این غذاها یکی را انتخاب کنید. تمام غذاهای این منو با برنج اصیل ایرانی طبخ می شود. بنابراین، می توانید با خیالی آسوده در مورد برنج غذا بخورید. برنج با میگوهای جنوبی پخته می شود. غذاها طعم شگفت انگیزی دارند. از افزودنی های مختلف و خاص استفاده می شود. بوی نامطلوب میگوی نپخته به مشام نمی رسد.

 

غذا های رستوران رستوران باران

خورشت فسنجان و پلو که یک غذای اصیل ایرانی است. پخت خورش فسنجان بر طعم و بوی آن تاثیر بسزایی دارد. در رستوران باران می توانید خورشت  فسنجان را به عنوان یکی از بهترین غذاهای ایرانی با طعمی لذیذ میل کنید.

آلبالو پولوی ایرانی که بسیاری از گردشگران را شگفت زده می کند. طعم شگفت انگیز برنج ایرانی به همراه مواد افزودنی و گوشت گردن گوسفند یا گوشت مرغ ترکیبی فوق العاده را ایجاد می کند. سرو این غذا شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

کباب بهترین غذای ایرانی

از غذاهای اصیل ایرانی که بگذریم، اینجا با کباب های خوشمزه هستیم. این قسمت از منو برای کسانی که عاشق گوشت و کباب ایرانی هستند بسیار مطلوب خواهد بود. کباب شاه پسند ، این بسیار شبیه به استیک است که با سبزیجات تازه و سس قارچ سرو می شود.

 در واقع دنده کباب، کباب اصیل ایرانی است. این کباب با سبزیجات تازه و سس اسفناج سرو می شود. طعم بسیار منحصر به فردی است. کباب حسینی نام دیگر کباب شیشلیک است که در منوی بسیاری از رستوران های ایرانی می توانید مشاهده کنید. این کباب یک انتخاب عالی برای کسانی است که گوشت کباب نرم را دوست دارند

 

انواع غذا در رستوران باران

غذاهای متنوعی در این رستوران سرو می شود که در این مقاله نمی توان در مورد آن صحبت کرد. برای آشنایی بیشتر با غذاهای سنتی ایرانی به این رستوران بروید. در این رستوران ترکیبی از معماری اصیل ایرانی با غذاهای سنتی ایرانی را خواهید دید. خلاقیت و نوآوری  و ارائه غذا در رستوران باران مثال زدنی است. سلیقه و نحوه پذیرایی و پذیرایی از مشتریان در رستوران باران در هیچ جای ایران یافت نمی شود. غذا خوردن در رستوران باران برای مشتریان تجربه متفاوتی است. غذای اصلی خیلی سریع آماده می شود و مشتری زیاد منتظر نمی ماند. این یک مزیت بزرگ است زیرا انتظار بیش از حد برای غذا باعث نارضایتی مشتری می شود.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران شیک در تهران و بهترین رستوران سنتی تهران  و قلیان عربی و تهیه غذا محرم  بر روی آن کلیک کنید. 

بهترین رستوران تهران

اگر به دنبال بهترین مکان برای گذراندن اوقات خوش و غذای خوب هستید، هیچ جایی بهتر از باران نیست که در آن یک آسایش واقعی و فضایی فوق‌العاده را برای گذراندن اوقاتی در آرامش و نفس عمیقی دور از زندگی روزمره آماده کنید. معماری رستوران باران بر اساس فرهنگ ایرانی و معماری کهن ایرانی طراحی شده است که جلوه ای چشم نواز و نفس گیر به دکوراسیون رستوران باران می بخشد. این دکوراسیون شگفت انگیز و منحصر به فرد به راحتی توجه هر فردی را صرف نظر از سبک و سلیقه شخصی خود به خود جلب می کند. در فضای بی نظیر و فوق العاده رستوران باران ، چشمان شما می تواند از هر زیبایی به کار رفته در دکوراسیون سنتی آن لذت ببرد. علاوه بر این، گوش شما می تواند از شاهکارهای موسیقی کلاسیک ایرانی لذت ببرد. با چشیدن غذای ایرانی می توانید خوش طعم ترین غذاها را استشمام کنید. همه این حواس مانند میراث فرهنگی گرانبهایی است که از اجداد ایرانی به مردم رسیده است. این میراث ممکن است حواس مختلف ما را احیا کند و روح ما را تازه کند. اینجا در رستوران باران ، هر چیز خوشایندی جمع شده است تا از آن لذت برده و اوقاتی به یاد ماندنی را بگذرانیم.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151