سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران|کافه رستوران

سفره خانه با موسیقی زنده در شمال تهران؛دو چیز در زندگی که ما با آنها ارتباط فوری داریم غذا و موسیقی است. در هر دو مورد، از طریق معاشرت ها و ارتباط با دانش، می آموزیم که تمایل بیشتری به غذاهای خاص و سبک های خاصی از موسیقی داریم، اما تمایل اولیه برای لذت بردن از خوردن و گوش دادن از لحظه ای که اولین نفس نفس را می کشیم، آشکار می شود.

با گذشت زمان یاد می‌گیریم که نوع خاصی از موسیقی از سبک‌های خاصی از آشپزی و حتی غذاهای خاص پشتیبانی می‌کند و در عین لذت بردن از غذاهای مکمل، حتی اگر در زمان‌های دیگر این ارتباط را احساس نکنیم، به آن موسیقی وابستگی واقعی احساس می‌کنیم. موسیقی و غذا یکی هستند، همدیگر را تحت تأثیر قرار می دهند و مکمل یکدیگر هستند، به آشپز و نوازنده الهام می بخشند و مصرف کننده را در آغوش می گیرند. محیط یک سفره خانه با موسیقی زنده نقش غیر قابل انکاری در شکل دادن به تجربه کلی غذاخوری مشتریان شما دارد. محیط غذا، خدمات و محیط را با هم پیوند می‌دهد تا درک شما از سفره خانه  شما را مشخص کند.

سرمایه گذاری روی کارکنان مناسب برای موفقیت سفره خانه شما ضروری است. هر یک از اعضای تیم شما به عنوان توسعه دهنده برند شما عمل می کند و باید منعکس کننده رفتاری باشد که می خواهید سفره خانه شما برای مشتریان خود به نمایش بگذارد. کارکنان صمیمی پر از شخصیت با مهارت های ارتباطی برجسته به شما کمک می کنند تا تجربه و محیطی فوق العاده را شکل دهید که به مشتریان شما چیزی برای تحسین کردن می دهد.

d/سفره خانه با موسیقی زنده در شمال تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

موسیقی و غذا، غذای بدن، ذهن و روح هستند و از این رو بخش های بسیار مهمی از یک زندگی کامل هستند. ما ممکن است این را در بدو تولد حس کنیم، اما در طی سال‌ها و دهه‌ها به این موضوع پی می‌بریم. ارتباط ما با غذا به بلوغ می رسد و دامنه آن گسترش می یابد، همانطور که قدردانی ما از ژانرهای موسیقی نیز افزایش می یابد.

وقتی متوجه می‌شوید که هر نوع موسیقی، موسیقی فردی هر کسی، ریتم، زندگی، زبان و میراث خاص خود را دارد، متوجه می‌شوید که زندگی چگونه تغییر می‌کند، و یاد می‌گیرید که چگونه بازتر و سازگارتر با آنچه در اطرافمان است، باشید.

 برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی و رستوران با موسیقی زنده درپاسداران ورستوران با موسیقی زنده بر روی آن کلیک کنید.

 

موسیقی در رستوران ها 

روزهایی را به خاطر دارید که موسیقی در رستوران ها شنیده نشده بود؟ چندی پیش بود که مردم انتظار موسیقی در رستوران ها را نداشتند و رفتن به رستوران یک تجربه معمولی تر بود. مردم می نشستند و یک یا دو نوشیدنی می خوردند و سپس می رفتند تا شب خود را در شهر ادامه دهند. با گذشت سال ها، صنعت رستوران داری به شدت تغییر کرده است، به خصوص با محبوبیت رستوران های سیار.

اکثر افرادی که در رستوران غذا می خورند، اکنون انتظار دارند که هنگام خوردن وعده های غذایی خود موسیقی نواخته را بشنوند. روزهایی که فقط هنگام غذا خوردن موسیقی پس‌زمینه داشتید، گذشته است. اکنون انتظار می رود که بتوانید در حین غذا خوردن مقداری موسیقی بشنوید.

یکی دیگر از دلایلی که مردم دوست دارند در رستوران ها با موسیقی شام بخورند این است که گوش دادن به آن آرامش بخش است. مطالعات نشان داده است که مردم زمانی که با موسیقی احاطه شده اند، تمایل بیشتری به آرامش دارند. برخی از کارشناسان استدلال می کنند که سکوت می تواند آرامش بخش باشد، اما اگر افراد بتوانند با اتفاقی که در اطرافشان می گذرد، حواسشان پرت شود، احتمالاً آرام و آرام می مانند. وقتی محیط یک رستوران آرام است، مردم برای امتحان غذاهای جدید و دعوت از مهمانان بیشتر بازتر هستند.رستوران باران یک رستوران شیک در تهران می باشد.

 d/سفره خانه با موسیقی زنده در شمال تهران

لذت پخش موسیقی در هنگام غذا خوردن

به طور کلی، مردم دوست دارند در رستوران هایی که پخش موسیقی دارند غذا بخورند. خواه در حال صرف شام، نوشیدنی یا صرفاً با خانواده باشند، مردم اکنون پخش موسیقی را ترجیح می دهند. در واقع، مطالعات نشان داده است که افراد هنگام پخش موسیقی بیشتر می‌خورند و می‌نوشند. واقعاً فرقی نمی‌کند که رستوران شروع به پخش موسیقی کلاسیک کند یا هیپ هاپ یا موسیقی کانتری، آنها احتمالاً هنوز هم اوقات خوبی را سپری می‌کنند و به خاطر آن بهتر غذا می‌خورند.

موسیقی یک محرک محیطی رایج است که می تواند هم در مکان های غذاخوری عمومی و هم در مکان های خصوصی وجود داشته باشد. ثابت شده است که موسیقی بر دریافت غذا و به طور خاص در رابطه با ویژگی های مختلف موسیقی تأثیر می گذارد ویژگی‌های موسیقی می‌تواند شامل ژانر، تمپو، حجم صدا، وجود یا عدم وجود صدای انسان همراه و آشنایی با موسیقی باشد. به طور خاص، موسیقی با صدای بلند ؛ موسیقی همراه با آواز و موسیقی آشنا نشان داده شده است که با تغییر پاسخ‌های روان‌شناختی (مانند ضربان قلب، فشار خون) به برانگیختگی بیشتر کمک می‌کنند.

 ویژگی های متضاد (مانند موسیقی ملایم، موسیقی بدون آواز و موسیقی ناآشنا) . با برانگیختگی بیشتر، فرد می تواند حواسش پرت شود و احساس سیری در هنگام غذا خوردن را نادیده بگیرد. این به طور بالقوه نشان می دهد که چگونه موسیقی می تواند بر مصرف غذا تأثیر بگذارد  و مکانیسم مشابهی پیدا شد که در آن محرک های زمان صرف غذا تحت تأثیر تماشای تلویزیون و گوش دادن به داستان های ضبط شده قرار می گرفتند. رابطه بین موسیقی و مصرف غذا نیز از دیدگاه احساسی مورد بررسی قرار گرفت. مطالعات تجربی قبلی نشان داد که ظرفیت موسیقی (حس مثبت موسیقی که توسط یک آهنگ موسیقی منتقل می‌شود) بر ترجیحات غذایی تأثیر می‌گذارد  و در نتیجه بر مصرف غذا تأثیر می‌گذارد. این پدیده به عنوان اثر انتقال حس تعریف شد.

برای اطلاع بیشتر از تشریفات مراسم یادبود و رستوران با موسیقی زنده در تهران و غذای شرکتی با کیفیت بر روی آن کلیک کنید.

 

حداقل پنج دلیل خوب وجود دارد که چرا باید یک استراتژی موسیقی اندیشیده شده داشته باشید:

1. موسیقی فضا را ایجاد می کند

موسیقی یک عنصر کلیدی در تنظیم روحیه است. هارمونی مناسب کمک می‌کند پیام‌های شما ثابت بماند، برند شما را تکمیل کند و با تصویر و دکوراسیون شما یکپارچه شود. میزان صدا اهمیت دارد: علم می‌گوید وقتی موسیقی بلند است، مهمانان شما نمی‌توانند به درستی چت کنند و شروع به نوشیدن بیشتر می‌کنند. در فضاهای عمومی، موسیقی نقش مهمی را در ایجاد یک فضای شخصی و خصوصی در اطراف مهمانان ایفا می کند و به آنها اجازه می دهد بدون احساس حضور سرزده دیگر مهمانان و کارکنان منتظر، چت و استراحت کنند.

 

2. فرکانس و حجم بر طعم غذا تأثیر می گذارد

موسیقی ای که می نوازید می تواند طعم غذاهای شما را خوش طعم تر کند. دانشمندان سال‌هاست که در حال بررسی تأثیر موسیقی بر طعم و مزه بوده‌اند و دریافته‌اند که پخش صداهای با صدای کم هنگام غذا خوردن باعث می‌شود طعم غذاهای خوش طعم بهتر شود. برعکس، نت های بلند طعم شیرین را تقویت می کنند. میزان صدا نیز نقشی دارد: وقتی صدای پس زمینه خیلی بلند است، حس چشایی ما را مختل می کند - باعث می شود طعم غذا و نوشیدنی ها چندان خوب نباشد. اگر می‌خواهید طعم غذاهای خود را افزایش دهید، مطمئن شوید که صداهای مناسبی را انتخاب کرده‌اید، و صدا را متوسط تا پایین نگه دارید.

 k/سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران

3. آهنگ ها می توانند انتظار را دلپذیرتر کنند

طبق تحقیقات علمی، موسیقی می‌تواند باعث شود که در صف کمتر احساس استرس داشته باشید. میهمانان منتظر اگر آهنگ های خوب و ملایمی در پس زمینه پخش می شود، مضطرب و استرسی نمی شوند. شاید برخلاف شهود، موسیقی آهسته پیدا شده است که زمان را سریعتر از موسیقی با سرعت بالا می گذراند. اگر یک کافه شلوغ دارید، مطمئن شوید که روز را با پخش موسیقی دلپذیر و آهسته شروع کنید تا حال و هوای مهمانانتان در صف خوردن قهوه صبحشان شیرین شود.

 

4. تمپوی موسیقی بر ریتم خوردن تأثیر می گذارد

مشخص شده است که موسیقی پس‌زمینه به شدت بر سرعت خوردن و آشامیدن افراد تأثیر می‌گذارد: هر چه سرعت بیشتر باشد، افراد سریع‌تر سفارش خود را تمام می‌کنند و می‌روند. درسی برای رستوران داران روشن است. آیا شما زنجیره ای از رستوران های خدمات سریع یا یک کافه را اداره می کنید و می خواهید به سرعت میزها را بچرخانید؟ سپس با نواختن آهنگ‌های تند و سریع، به مشتریان خود انرژی دهید و ریتم غذا خوردن آنها را تسریع کنید. از طرف دیگر، اگر یک رستوران مجلل را مدیریت می کنید که به خاطر فضای رمانتیکش معروف است، مطمئن شوید که موسیقی را در پس زمینه کم و آهسته نگه دارید. محققان دریافتند که وقتی موسیقی ملایم پخش می شود، افراد ناهار آهسته غذا می خورند، اما تمایل بیشتری به خرج کردن دارند، زیرا احتمال بیشتری دارد که برای دسر و قهوه پشت میز بمانند.

برای اطلاع بیشتر از فست فود های میدان هروی و کترینگ خوب در هروی و رستوران برای ناهار تشیع جنازه بر روی آن کلیک کنید.

 

5. شما می توانید با ضرب و شتم مناسب هزینه ها را افزایش دهید

مردم از موسیقی به عنوان یک نشانه قدرتمند برای تفسیر یک مکان استفاده می کنند - و رستوران داران باهوش می توانند از آن سرمایه گذاری کنند. برای مثال، تحقیقات نشان می‌دهد که رستوران‌هایی که موسیقی کلاسیک یا جاز پخش می‌کنند، به‌طور خودکار به‌عنوان باکلاس و در نتیجه گران‌تر از رستوران‌هایی که آهنگ‌های پاپ یا راک پخش می‌کنند، تلقی می‌شوند. شما می توانید از این به نفع خود استفاده کنید: اگر یک رستوران خدمات سریع یا یک غذاخوری مناسب برای خانواده دارید، پاپ و راک معاصر بازی کنید تا حال و هوای آرامی به شما بدهد. اگر رستورانی با غذاخوری خوب مدیریت می‌کنید، به جای آن موسیقی کلاسیک یا کلاسیک مجاز را پخش کنید. شما به احتمال زیاد به عنوان باکلاس شناخته می شوید و نوع مناسبی از غذاخوری ها را جذب می کنید. موسیقی می تواند به شدت به فضای رستوران شما کمک کند، در حالی که نسبتاً ارزان است و کنترل آن آسان است. اگر یک کافه، غذاخوری یا رستوران دارید، به کسی اجازه ندهید که انتخاب کند کدام آهنگ باید پخش شود. پیشخدمت ممکن است رپ را دوست داشته باشد، در حالی که آشپز ممکن است به کلاسیک علاقه داشته باشد - اما قبل از اینکه به سلیقه شخصی تسلیم شوید، از خود بپرسید: آیا این حال و هوای مناسبی است؟ آیا این موسیقی فضای مناسبی را ایجاد می کند؟ آیا با آنچه برند من مخفف آن است مطابقت دارد؟ آیا نوع مناسبی از مشتریان را جذب می کند و از اهداف تجاری من پشتیبانی می کند؟ به آن به عنوان چاشنی فکر کنید: ادویه نامناسب یا مقدار نامناسب می تواند به راحتی یک غذا را خراب کند. از طرف دیگر، وقتی چاشنی مناسب را به مقدار دقیق اضافه می‌کنید، نتیجه می‌تواند یک غذای عالی باشد که غذاخوری‌ها را چند ثانیه بپرسد.

 

رستوران‌هایی که غذاهای متنوعی را ارائه می‌کنند در سراسر تهران پراکنده هستند. آنها نه تنها غذای خوشمزه را فراهم می کنند، بلکه یک محیط عالی نیز ارائه می دهند. اکثر رستوران ها به استانداردهای تمیزی خود نیز افتخار می کنند. شما می توانید انتخاب کنید که راحت بنشینید و از یک وعده غذایی آرام در رستوران های زیادی لذت ببرید یا یک وعده غذای همراه سفارش دهید که بتوانید در جای دیگر میل کنید.

 

یکی از مزیت‌های بزرگ غذا خوردن در رستوران این است که می‌توانید طیف وسیعی از غذاهای بین‌المللی را امتحان کنید

اما صرف غذا در بیرون از خانه فقط به غذا مربوط نمی شود. محیط یک رستوران به همان اندازه مهم است. اکثر رستوران ها از دکور، طراحی و نور خود بسیار مراقبت می کنند تا محیطی آرام را تضمین کنند. بسیاری از رستوران ها فضای داخلی خود را با رنگ های زنده و پوسترها، نقاشی ها یا نقوش جالب زنده می کنند. برخی از رستوران ها به دکور خود گوشه ای از فرهنگ کشورشان می آورند تا غذای شما یک تجربه کامل بین المللی باشد. موسیقی بخش دیگری از محیط است. در حالی که برخی از رستوران‌ها موسیقی سالنی پخش می‌کنند که می‌توانید در کنار غذا از آن لذت ببرید، برخی دیگر گروه‌های موسیقی زنده دارند.

پس از یک روز کاری طولانی و پرمشغله در یک پایتخت پرجمعیت و کلان شهری، مانند تهران، مردم به یک تفریح شبانه و یا رفتن به رستورانی که دارای پخش موسیقی باشد با خانواده یا دوستان نیاز خواهند داشت تا از این همه شلوغی استراحت کنند. زندگی شبانه تهران که به معنای واقعی کلمه هیچ فصل و روزهای هفته نمی شناسد، قطعا شما را با سبکی منحصر به فرد از وقت گذرانی مجذوب می کند. شهری که به ندرت می خوابد، همه مردم محلی و مهمانان را به خیابان های شلوغ و پر زرق و برق دعوت می کند، خیابان هایی که حتی بعد از نیمه های شب بیدار هستند.

شب‌های تهران همیشه خنک، پر تب و نشاط است. بنابراین اگر قصد سفر به تهران را دارید، بهترین آن را در شب خواهید یافت. مردم زندگی شبانه خود را در تهران خیلی زود شروع نمی کنند، بنابراین تا قبل از ساعت 22 همه چیز شلوغ نخواهد شد. زندگی شبانه تهران به شما این امکان را می دهد که با افراد مختلف از همه اقشار ملاقات کنید و از اوقات مرخصی آنها استفاده کنید.

 

موسیقی به عنوان رژیم غذایی متداول بعدی؟

طبق تحقیقات، ترکیب نور ملایم و موسیقی افراد را به مصرف کمتر غذا و لذت بیشتر از آن سوق می دهد. ایران موسیقی بسیار غنی در هر سبکی دارد. از سال‌ها پیش، آهنگ‌های زیادی به قلب مردم راه پیدا کرده و بخشی حذف‌ناپذیر از زندگی آن‌ها شده است. موسیقی ایرانی همیشه نقش مهمی در فرهنگ ایرانی داشته است و هر منطقه سبک و صدای خاص خود را دارد. ایران دارای سبک های مختلف موسیقی سنتی و محلی است. در هر شهر و روستایی از شمال تا جنوب و غرب تا شرق، هیچ مکانی وجود ندارد که موسیقی سنتی خودش را نداشته باشد. در سفر فرهنگی شما به ایران جاهای مختلفی برای درگیر شدن در موسیقی ایرانی وجود دارد.

 g/سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران

5 دلیل برای اینکه چرا باید در سفره خانه خود موسیقی پخش کنید

برای مدت طولانی مردم از ترکیب غذا با موسیقی لذت می بردند. در زمان رومیان، نوازندگان در مهمانی‌های شام اجرا می‌کردند و خنیاگران از مهمانان شام در ضیافت‌های قرون وسطایی پذیرایی می‌کردند. امروزه در سفره خانه ها و رستوران ها همراهی موسیقی در طول وعده های غذایی بسیار رایج تر شده است و موسیقی متنوع تر از همیشه در آن ها پخش می شود. اگر یک کسب و کار مهمان‌نوازی را اداره می‌کنید  فرقی نمی‌کند یک رستوران غذاخوری خوب، یک سفره خانه یا یک کافه دنج باشد - این را می‌دانید: موسیقی نقش اساسی در ترکیب خرد ه‌فروشی دارد. اما واقعا چقدر به موسیقی هایی که در محل خود می نوازید توجه دارید؟ آیا استراتژی موسیقی صوتی دارید یا فقط موزیک را پخش می کنید ، شاید آهنگ های مورد علاقه خود را پخش می کنید؟ اگر وسوسه شده اید که باور کنید همه موسیقی ها یکسان هستند و آنچه می نوازید واقعاً روی نتیجه شما تأثیر نمی گذارد دوباره فکر کنید. حداقل پنج دلیل خوب وجود دارد که چرا باید یک استراتژی موسیقی اندیشیده شده داشته باشید:

 

1. موسیقی فضا را ایجاد می کند

موسیقی یک عنصر کلیدی در تنظیم روحیه است. هارمونی مناسب کمک می‌کند پیام‌های شما ثابت بماند، برند شما را تکمیل کند و با تصویر و دکوراسیون شما یکپارچه شود. میزان صدا اهمیت دارد: علم می‌گوید وقتی موسیقی بلند است، مهمانان شما نمی‌توانند به درستی چت کنند و شروع به نوشیدن بیشتر می‌کنند.اگر یک غذاخوری خوب یا رستوران خانوادگی را مدیریت کنید قطعاً توصیه نمی شود. از سوی دیگر، پخش موسیقی با صدای خیلی کم نیز جنبه های منفی خود را دارد. در فضاهای عمومی، موسیقی نقش مهمی در ایجاد یک فضای شخصی و خصوصی در اطراف مهمانان ایفا می کند و به آنها اجازه می دهد بدون نیاز به احساس حضور سرزده سایر غذاخوری ها و کارکنان منتظر، چت و استراحت کنند.

 برای اطلاع بیشتر از رستوران با سالن vip و تهیه غذای قیمت مناسب در تهران و تهیه غذای در هروی بر روی آن کلیک کنید.

 

2. فرکانس و حجم بر طعم غذا تأثیر می گذارد

موسیقی ای که می نوازید می تواند طعم غذاهای شما را خوش طعم تر کند. دانشمندان سال‌هاست که در حال بررسی تأثیر موسیقی بر ذائقه بوده‌اند و دریافته‌اند که پخش صداهای کم صدا در حین غذا خوردن باعث می‌شود طعم غذاهای خوش طعم بهتر شود. برعکس، نت های بلند طعم شیرین را تقویت می کنند. میزان صدا نیز نقشی دارد: وقتی صدای پس زمینه خیلی بلند است، حس چشایی ما را مختل می کند باعث می شود طعم غذا و نوشیدنی ها چندان خوب نباشد. اگر می‌خواهید طعم غذاهای خود را افزایش دهید، مطمئن شوید که صداهای مناسب را انتخاب کرده‌اید و صدا را متوسط تا پایین نگه دارید.

 

3. آهنگ ها می توانند انتظار را دلپذیرتر کنند

طبق تحقیقات علمی، موسیقی می‌تواند باعث شود که در صف کمتر احساس استرس داشته باشید. میهمانان منتظر اگر آهنگ های خوب و ملایمی در پس زمینه پخش می شود، مضطرب و استرسی نمی شوند. شاید برخلاف شهود، موسیقی آهسته پیدا شده است که زمان را سریعتر از موسیقی با سرعت بالا می گذراند. اگر یک کافه شلوغ دارید، مطمئن شوید که روز را با نواختن موسیقی دلپذیر و آهسته شروع کنید تا حال و هوای مهمانان در صف خوردن قهوه صبحشان شیرین شود.

 

4. تمپوی موسیقی بر ریتم خوردن تأثیر می گذارد

مشخص شده است که موسیقی پس‌زمینه به شدت بر سرعت خوردن و آشامیدن افراد تأثیر می‌گذارد: هر چه سرعت بیشتر باشد، افراد سریع‌تر سفارش خود را تمام می‌کنند و می‌روند. سپس با نواختن آهنگ‌های تند و سریع، به مشتریان خود انرژی دهید و ریتم غذا خوردن آنها را تسریع کنید. از طرف دیگر، اگر یک رستوران مجلل را مدیریت می کنید که به خاطر فضای رمانتیکش معروف است، مطمئن شوید که موسیقی را در پس زمینه کم و آهسته نگه دارید. محققان دریافتند که وقتی موسیقی ملایم پخش می شود، افراد ناهار آهسته غذا می خورند، اما تمایل بیشتری به خرج کردن دارند، زیرا احتمال بیشتری دارد که برای دسر و قهوه پشت میز بمانند.

 

5. شما می توانید با ضرب و شتم مناسب هزینه ها را افزایش دهید

مردم از موسیقی به عنوان یک نشانه قدرتمند برای تفسیر یک مکان استفاده می کنند  و رستوران داران باهوش می توانند از آن سرمایه گذاری کنند. برای مثال، تحقیقات نشان می‌دهد که رستوران‌هایی که موسیقی کلاسیک پخش می‌کنند، به‌طور خودکار به‌عنوان باکلاس و در نتیجه گران‌تر از رستوران‌هایی که آهنگ‌های پاپ پخش می‌کنند، تلقی می‌شوند. شما می توانید از این به نفع خود استفاده کنید: اگر یک رستوران خدمات سریع یا یک غذاخوری مناسب برای خانواده دارید، پاپ  معاصر بازی کنید تا حال و هوای آرامی به شما بدهد. اگر رستورانی با غذاخوری خوب مدیریت می‌کنید، به جای آن موسیقی کلاسیک جاز را پخش کنید. شما به احتمال زیاد به عنوان باکلاس شناخته می شوید و نوع مناسبی از غذاخوری ها را جذب می کنید.

موسیقی می تواند به شدت به فضای رستوران شما کمک کند، در حالی که نسبتاً ارزان است و کنترل آن آسان است. اگر یک کافه، سفره خانه ، غذاخوری یا رستوران دارید، به کسی اجازه ندهید که انتخاب کند کدام آهنگ باید پخش شود. پیشخدمت ممکن است رپ را دوست داشته باشد، در حالی که آشپز ممکن است به پاپ علاقه داشته باشد - اما قبل از اینکه به سلیقه شخصی تسلیم شوید، از خود بپرسید: آیا این حال و هوای مناسبی است؟ آیا این موسیقی فضای مناسبی را ایجاد می کند؟ آیا با آنچه برند من مخفف آن است مطابقت دارد؟ آیا نوع مناسبی از مشتریان را جذب می کند و از اهداف تجاری من پشتیبانی می کند؟ به آن به عنوان چاشنی فکر کنید: ادویه نامناسب یا مقدار نامناسب می تواند به راحتی یک غذا را خراب کند. از طرف دیگر، وقتی چاشنی مناسب را به مقدار دقیق اضافه می‌کنید، نتیجه می‌تواند یک غذای عالی باشد که غذاخوری‌ها را چند ثانیه بپرسد.

 d/سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران

موسیقی زنده افراد را به دنیاها و حالات مختلف متصل می کند.

موسیقی ممکن است شما را به دنیایی برساند که در آن همه چیز رمانتیک و آرام باشد. همچنین می تواند محیطی عالی از سرگرمی و لذت را برای یک گردهمایی بزرگ فراهم کند. حتی گوش دادن به گروه‌های موسیقی زنده در سفره خانه و رستوران‌ها برای یک دروازه عصرانه بدون رفتن به تعطیلات عالی است. بعد از یک روز طولانی، غذاهای مجلل و موسیقی زنده بهترین راه برای آرامش است.

 برای اطلاع بیشتر ازکترینگ قیمت مناسب در تهران و برگزاری مراسم خاکسپاری و کافه های قلیون دار تهران بر روی آن کلیک کنید.

 

موسیقی زنده حال و هوای مثبت را تقویت می کند.

بسیاری از مردم دوست دارند به آرامش برسند و سختی ها و تنش های زندگی و شغل خود را فراموش کنند. موسیقی زنده با ایجاد بهترین محیط غذاخوری به مهمانان کمک می کند تا آرامش داشته باشند. در نتیجه سفره خانه و رستوران ها این تاکتیک را در پیش گرفته اند. از این گذشته، موسیقی با ترشح هورمون های شادی در بدن به شما کمک می کند تا از خستگی خلاص شوید.

 

موسیقی زنده فضا را بالا می برد.

هیچ مکان ایده آلی جز یک سفره خانه یا رستوران با موسیقی زنده وجود ندارد. این مکانی است که ممکن است با نشستن در گوشه ای دلپذیر از یک رستوران یا سفره خانه و لذت بردن از موسیقی بی نظیر همراه با نوشیدنی ها و غذاهای خود، تجربه ای صمیمی داشته باشید. موسیقی به تقویت محیط و ایجاد حس رمانتیک یا پویا کمک می کند.

 

موسیقی زنده یک عامل احساس خوب را ترویج می کند.

پخش موسیقی زنده می‌تواند محیطی آرام و راحت ایجاد کند که افراد جدید را با هم ترکیب کرده و ملاقات کند. افراد تمایل بیشتری به صحبت با افراد جدید و ملاقات با آشنایان جدید به شیوه ای آرام دارند.

 

غذا و موسیقی خوب که حال و هوای خوبی را ایجاد می کند

از آنجا که یک رستوران در درجه اول مکانی برای غذا خوردن است، موسیقی زنده باید عامل مثبت باشد. اگر فکر می کنید موسیقی بهترین راه برای توصیف یک رستوران خوب است، آبندیگوس مکان مناسبی برای بازدید است.

 

9 فواید موسیقی برای سلامتی

موسیقی می‌تواند خلق و خو را بهبود بخشد، درد و اضطراب را کاهش دهد و فرصت‌هایی را برای ابراز احساسات تسهیل کند. تحقیقات نشان می دهد که موسیقی می تواند به طرق مختلف برای سلامت جسمی و روانی ما مفید باشد. موسیقی‌درمانی توسط موسیقی‌درمانگر دارای گواهی هیئت مراقبت‌های تسکینی و آسایشگاه ما برای بهبود درمان مرسوم برای انواع بیماری‌ها و فرآیندهای بیماری از اضطراب، افسردگی و استرس، تا مدیریت درد و بهبود عملکرد پس از اختلالات عصبی دژنراتیو، استفاده می‌شود.

 برای اطلاع بیشتر از رستوران تهران و رستوران برای ختم و تحریم و بهترین رستوران تهران بر روی آن کلیک کنید.

 

گوش دادن به موسیقی

قلب سالم است،  تحقیقات نشان داده است که هنگام پخش موسیقی، خون راحت تر جریان می یابد. همچنین می تواند ضربان قلب، کاهش فشار خون، کاهش سطح کورتیزول (هورمون استرس) و افزایش سطح سروتونین و اندورفین در خون را کاهش دهد.

روحیه را بالا می برد. موسیقی می تواند تولید هورمون دوپامین را در مغز افزایش دهد. این افزایش تولید دوپامین به تسکین احساس اضطراب و افسردگی کمک می کند. موسیقی مستقیماً توسط آمیگدال پردازش می شود که بخشی از مغز است که در خلق و خو و احساسات نقش دارد.

استرس را کاهش می دهد. تحقیقات نشان داده است که گوش دادن به موسیقی می تواند استرس را با تحریک کاهش دهنده های بیوشیمیایی استرس کاهش دهد.

علائم افسردگی را از بین می برد. وقتی احساس ناراحتی می‌کنید، موسیقی می‌تواند به شما کمک کند - دقیقاً مانند ورزش.

باعث تحریک خاطرات می شود. هیچ درمانی برای بیماری آلزایمر یا زوال عقل وجود ندارد، اما نشان داده شده است که موسیقی درمانی برخی از علائم آن را تسکین می دهد. موسیقی درمانی می تواند بیمار آشفته را آرام کند، خلق و خوی خود را بهبود بخشد و ارتباط را در بیماران باز کند.

درد را مدیریت می کند. با کاهش سطح استرس و ارائه یک محرک رقابتی قوی برای سیگنال های درد وارد شده به مغز، موسیقی درمانی می تواند به مدیریت درد کمک کند.

درد را تسکین می دهد. موسیقی می تواند به طور معنا داری شدت درک شده درد را کاهش دهد، به ویژه در مراقبت های سالمندان، مراقبت های ویژه یا طب تسکینی.

به افراد کمک می کند کمتر غذا بخورند. پخش موسیقی ملایم در پس‌زمینه (و کم‌نور کردن چراغ‌ها) در طول غذا می‌تواند به افراد کمک کند هنگام غذا خوردن سرعت خود را کاهش دهند و در نهایت غذای کمتری را در یک جلسه مصرف کنند.

 

 موسیقی مناسب در سفره خانه

فضایی عالی ایجاد کنید که از همان لحظه ای که مشتریان شما از در خانه شما عبور می کنند، با یک موسیقی متن خوب انتخاب شده برای همراهی با تجربه غذاخوری مشتریانتان احساس می شود.

مطالعات نشان داده است که موسیقی بر طعم، میزان گرسنگی و سرعت غذا خوردن تأثیر می گذارد. و تحقیقات همچنین تفاوت 9.1 درصدی را در فروش هنگام پخش موسیقی مطابق با یک برند در مقایسه با پخش آهنگ های محبوب انتخاب شده تصادفی، مانند آهنگ های پرطرفدار نشان داده است.

لیست پخش سفره خانه شما باید به طور دقیق مفهوم سفره خانه شما را منعکس کند و نتیجه آن یک فضای فوق العاده خواهد بود که پیام مناسبی را برای مشتریان شما به تصویر می کشد.

 

چگونه رفتار مشتری تحت تأثیر انتخاب موسیقی رستوران قرار می گیرد

چگونه موسیقی پس زمینه مناسب برای رستوران ها انتخاب کنیم؟ اول از همه، به خاطر داشته باشید که موسیقی پس‌زمینه، درست مانند طراحی داخلی، بر روحیه افراد تأثیر می‌گذارد: باعث می‌شود فکر کنید، غمگین، شاد یا رویاپرداز باشید، آرام باشید یا مشتاق رقصید. تنوع بی پایانی از ژانرهای موسیقی وجود دارد و هر یک از آنها تأثیری جداگانه دارند. بسته به اینکه چگونه می خواهید بر بازدیدکنندگان خود تأثیر بگذارید، هر نوع رستوران به یک لیست پخش شخصی نیاز دارد.

 

تاکتیک های موسیقی پس زمینه رستوران

موسیقی می تواند مهمانان را به سفره خانه شما جذب کند یا آنها را وادار کند که هر چه سریعتر آن را ترک کنند. دلایل زیادی برای دومی وجود دارد، به عنوان مثال، زمانی که در داخل خانه خیلی بلند است، یا ژانری را اجرا می کنید که با مفهوم سفره خانه مطابقت ندارد. برای جلوگیری از این اشتباهات، تصمیم گرفتیم موسیقی پس زمینه را بر اساس انواع مختلف سفره خانه دسته بندی کنیم. ترکیب مناسب دکوراسیون، آشپزی و موسیقی با ایجاد فضا و روحیه مناسب برای مهمانان شما به نتیجه دلخواه می رسد.

 

موسیقی پس زمینه برای کافی شاپ

اگر کافی‌شاپ باز می‌کنید، باید بدانید که قهوه‌خانه مکان خوبی برای جلسات، قرار ملاقات‌ها، زمان‌های خنک پس از قدم زدن در شهر یا توقفی سریع برای گرفتن یک قهوه برای رفتن است. مکانی با فضای مناسب، نام کافی شاپ زیبا، فضای کوچک دنج، فضای داخلی شیک، کارکنان مودب و محجوب بدون موسیقی خوب کامل نخواهد شد. نکته اصلی این است که موسیقی سفره خانه نباید آزاردهنده باشد: مهمان نباید بیش از حد به موسیقی فکر کند یا حواس او پرت شود. و سکوت هم مناسب نیست.

معمولاً ژانرهای سبک موسیقی الکترونیک (اسید جاز، دیپ هاوس) به بهترین وجه مناسب کافی شاپ ها هستند. بنابراین نگران نباشید، به احتمال زیاد بازدیدکنندگان شما شروع به رقصیدن با قهوه در دست نخواهند کرد (به هر حال، می تواند سرگرم کننده باشد). از سوی دیگر، مردم به خواب نمی روند. می توانید ژانرهای مختلفی را با هم ترکیب کنید، به عنوان مثال، مینیمال و جاز و تمپو برای عصرها مناسب هستند.

بسیاری از کافی های لاکچری تهران و قهوه خانه ها و صاحبان رستوران ها ، سفره خانه ، به طور کلی، یک سبک محیطی را بهترین موسیقی پس زمینه می دانند. با این حال، در واقعیت، این آهنگ ها معمولاً با انتقال هارمونیک صاف، صداهای طبیعت و آوازهای تار اشباع می شوند. برای برخی ممکن است این پس زمینه عالی باشد، اما، دوباره، هدف از قهوه خانه خواباندن مهمانان نیست، بلکه حفظ روحیه شاد است.

انتخاب موسیقی پس‌زمینه مناسب همیشه به شما در ایجاد فضای مناسب کمک می‌کند، در حالی که آزمایش‌ها می‌توانند مهمان‌های بالقوه را بترسانند و تنها مخاطبان هدف محدودی را باقی بگذارند. البته، اگر مفهوم خاصی دارید که مربوط به سبک یک سبک موسیقی خاص است، آن را انجام دهید. اما این موارد خاص است که همه چیز، از لباس کارکنان شروع می شود و به موسیقی ختم می شود، طبق یک مفهوم موجود انجام می شود.

 d/سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران

موسیقی پس زمینه برای یک رستوران

شاید سخت ترین انتخاب موسیقی پس زمینه زمانی پیش بیاید که صاحب یک سفره خانه هستید. لیست پخش سفره خانه ها کمی شبیه به کافه ها و کافی شاپ ها است، اما با تاکید بر سازهای زنده به جای وسایل الکترونیکی. جاز ملایم و موسیقی کلاسیک انتخاب های عالی هستند.

در همان زمان، در تعطیلات آخر هفته، رستوران های لوکس ممکن است به مهمانان رسیتال های کلاسیک زنده ارائه دهند. به عنوان یک قاعده، این دو آهنگ برای پیانو و ویولن خواهد بود. بادها نیز بسیار مناسب هستند. جاز و کلاسیک را با هم مخلوط نکنید. لازم است یک استراحت کوتاه بین دو لیست پخش یا یک انتقال آرام و آرام داشته باشید.

رستوران سطح بالا مکانی است که مردم برای خرج کردن پول و دریافت خدمات سطح بالا به آنجا می روند. هیچ کس فقط برای یک قهوه یا 20 دقیقه منتظر ماندن تا پایان باران نمی آید. زمانی که مردم از یک رستوران لوکس بازدید می کنند، همیشه موقعیت خاصی وجود دارد: یک قرار ملاقات، ملاقات کاری، جشن، سالگرد و غیره. بنابراین، موسیقی پس زمینه رستوران باید مناسب باشد.

 

موسیقی پس زمینه برای یک کافه

موفق ترین ژانرهای موسیقی برای کافه ها عبارتند از لانژ، پاپ، رپ، نو جاز، و غیره. اغلب صاحبان کافه ها، مدیران یا هرکسی که مسئولیت پس زمینه موسیقی را بر عهده دارد، ترندهای اصلی را که در حال حاضر در چارت های برتر قرار دارند، بازی می کنند. این در واقع بهترین ایده نیست. این موسیقی هیچ ایرادی ندارد اما بیش از حد حواس پرتی است. بدتر از آن، زمانی است که مدیر هنری یا صاحب آن به سلیقه خود تکیه کند و دیگر سبک‌های ناسازگار را با آهنگ‌های پاپ به فهرست پخش اضافه کند. در نتیجه، به جای یک لیست پخش خوب و مناسب، ترکیبی عجیب از همه چیز دریافت خواهید کرد. انتخاب موسیقی خود را برای کافه با دقت انتخاب کنید.

 

موسیقی پس زمینه برای یک رستوران فست فود

در نهایت، اینجا هستیم، در جایی که همه بهترین آهنگ های پاپ باید باشند. با آمدن به یک فست فود، تنها چیزی که مردم می خواهند این است که چیزی برای خوردن بردارند و بروند. زمانی برای استراحت با یک فنجان قهوه در انتظار ریزوتو با صدف نیست.

موسیقی باید بر روحیه افراد تأثیر مثبت بگذارد، بنابراین سراغ آهنگ های غمگین و آهسته نروید. پس زمینه موسیقی فست فود باید با هدف ایجاد فضایی از "بخور و برو" باشد. سبک های محبوب موسیقی در اینجا عبارتند از: پاپ ، هیپ هاپ ، کلاسیک ، دنس، الکترونیک.

 

 

موسیقی برای کارکنان رستوران

با این کار، بهتر است آنچه را که کارمندان شما دوست دارند و ترجیح می دهند هنگام کار به عنوان موسیقی پس زمینه گوش دهند، بسازید. نکته اصلی این است که موسیقی نباید حواس آنها را پرت کند و وظایف خود را انجام دهند. شاید تیم شما ترجیح می دهد در سکوت کامل کار کند و به طور کامل وارد روند کار شود.

 

موسیقی چگونه بر تجربه غذا خوردن تأثیر می گذارد؟

مدتهاست که شناخته شده است که موسیقی تأثیر قدرتمندی بر احساسات و رفاه کلی ما دارد. از کمک به کاهش استرس و اضطراب گرفته تا بهبود خلق و خوی ما، قدرت موسیقی غیرقابل انکار است.

 

اما آیا می‌دانستید که موسیقی نیز می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر تجربه‌های غذاخوری ما داشته باشد؟

در حالی که عوامل درونی مختلفی وجود دارد که بر نحوه نگرش و مصرف مواد غذایی تأثیر می گذارد، مانند ترجیحات شخصی و عادات غذایی ما، عوامل خارجی نیز وجود دارند که می توانند تأثیر عمده ای داشته باشند. موسیقی یکی از این عوامل است.

نوع موسیقی که در یک رستوران پخش می شود می تواند بر درک ما از غذایی که می خوریم تأثیر زیادی بگذارد.

به عنوان مثال، موسیقی سریع و شاد، شیرینی و شوری غذا را افزایش می دهد، در حالی که موسیقی آرام و آرام، شیرینی و شوری درک شده را کاهش می دهد.

این بدان معنی است که یک رستوران میدان هروی می تواند از انواع مختلف موسیقی برای بهبود یا کاهش طعم غذاهای خود استفاده کند.

علاوه بر این، موسیقی می تواند بر درک ما از زمان تأثیر بگذارد. موسیقی تندتر باعث می‌شود افراد غذاخوری سریع‌تر غذا بخورند، در حالی که موسیقی با سرعت پایین‌تر، برعکس، باعث می‌شود که غذا خوردن آهسته‌تر شود.

توجه به این موضوع برای رستوران‌ها مهم است، زیرا ممکن است بخواهند در ساعات اوج مصرف از موسیقی با تمپوی سریع‌تر استفاده کنند تا به غذاخوری‌ها کمک کنند تا غذای خود را سریع‌تر انجام دهند. و موسیقی با سرعت آهسته‌تر در ساعات کم مصرف برای تشویق افراد به ماندن طولانی‌تر و سفارش بیشتر.

علاوه بر این، نوع موسیقی که در یک رستوران پخش می شود نیز می تواند بر جو و محیط تأثیر بگذارد.

موسیقی نشاط آور و شاد می تواند فضایی سرزنده و پرانرژی ایجاد کند، در حالی که موسیقی آهسته تر می تواند فضایی آرام و آرام ایجاد کند.

این می تواند برای رستوران ها بسیار مهم باشد، زیرا آنها ممکن است بخواهند انواع مختلف غذاخوری ها را با انواع مختلف موسیقی تهیه کنند.

به عنوان مثال، یک رستوران رمانتیک ممکن است بخواهد موسیقی آرام و آرام بخش را برای ایجاد یک فضای رمانتیک پخش کند، در حالی که یک رستوران مهمانی ممکن است بخواهد موسیقی شاد و پرانرژی پخش کند تا فضایی پر جنب و جوش ایجاد کند.

دفعه بعد که برای لقمه بیرون آمدید، به موسیقی در پس‌زمینه توجه کنید و ببینید که چگونه غذای شما را شکل می‌دهد. موسیقی می تواند معجزه کند تا طعم ها را تقویت کند، سرعت را کنترل کند و فضا را تنظیم کند.

به همین دلیل است که رستوران ها علاقه زیادی به استفاده از آهنگ ها به عنوان یک عنصر ضروری در کنار غذا دارند - آنها می دانند که چقدر تأثیر می گذارد.

 f/سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران

ایجاد لیست پخش کامل برای رستوران شما

اکنون که فهمیدید موسیقی چگونه بر تجربه غذاخوری تأثیر می گذارد، بیایید در مورد چگونگی استفاده از این دانش به نفع خود بحث کنیم. در اینجا چند نکته برای ایجاد لیست پخش عالی برای رستوران با موسیقی زنده در تهران شما وجود دارد.

 

 موسیقی متناسب با موضوع سفره خانه خود را انتخاب کنید

ایجاد یک لیست پخش عالی برای یک سفره خانه راهی عالی برای آوردن زندگی، انرژی و جو به محل استقرار شما است. مهم است که موسیقی را متناسب با موضوع سفره خانه خود انتخاب کنید.

برای مثال، اگر سفره خانه  ای با مضمون سنتی دارید، نمی‌خواهید آهنگ‌های پاپ یا کلاسیک را در پس‌زمینه پخش کنید.

در عوض، به دقت فکر کنید که چه نوع موسیقی با حال و هوای و سبک رستوران شما مطابقت دارد - همه چیز از آهنگ های سوئینگ کلاسیک گرفته تا تفسیرهای مدرن جاز می تواند انتخاب های خوبی باشد. حتی ممکن است موسیقی زنده را در نظر بگیرید - اجرای زنده جاز می تواند فضایی منحصر به فرد و پیچیده به رستوران شما بدهد.

 

کارکنان و مشتریان را به طور یکسان در ارائه ایده‌هایی برای لیست پخش کامل درگیر کنید – این می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد و جزئیات منحصربه‌فردی را به تجربه کلی اضافه کند.

 برای اطلاع بیشتر از کترینگ خوب در تهران و رستوران قیمت مناسب در میدان هروی و لیست غذای شرکتی بر روی آن کلیک کنید.

شامل انواع ژانرها

هنگام ایجاد لیست پخش عالی برای رستوران خود، مطمئن شوید که ژانرهای متنوعی را شامل می شود.

هیچ چیز بهتر از داشتن یک مجموعه زیبا از موسیقی که برای همه کسانی که بازدید می کنند جذابیت ایجاد نمی کند.

فرقی نمی‌کند جاز ملایم را برای برانچ می‌خواهید یا آهنگ‌های شاد برای شام، مطمئن شوید که چیزی متنوع و لذت‌بخش برای همه انتخاب می‌کنید.

لیست های پخش برای جذب مهمانان و ایجاد یک فضای مثبت عالی هستند، بنابراین در هنگام ایجاد یک لیست پخش، احساس راحتی کنید. شما هرگز نمی دانید چه آهنگ هایی باعث می شود مشتریان با هم آواز بخوانند و به پای آنها ضربه بزنند.

 

چه نوع موسیقی برای کافه  یا رستوران شما مناسب است؟

برای بسیاری از مردم، رفتن به یک رستوران فقط مربوط به غذا نیست. این در مورد تجربه و جو کلی است و موسیقی نقش مهمی در این دارد. داشتن لیست پخش عالی می تواند محیط ایده آلی را ایجاد کند. برخی از رستوران ها موسیقی با صدای بلند پخش می کنند، برخی دیگر به کارکنان اجازه انتخاب می دهند و برخی موسیقی اشتباه را در زمان نامناسبی از روز پخش می کنند. همه اینها می تواند تجربه ناخوشایندی را برای مشتری ایجاد کند.

تحقیقات نشان داده است که موسیقی تعداد مشتریان یک رستوران را افزایش می دهد و موسیقی آهسته هزینه های فردی هر مشتری را افزایش می دهد. این به این دلیل است که موسیقی بلند و سریع باعث ایجاد هیجان می شود، به این معنی که مشتریان تمایل دارند سریعتر غذا بخورند. به طور مشابه، موسیقی آهسته باعث می شود مشتریان آهسته تر بنوشند، لقمه های کمتری در دقیقه بخورند، و شانس سفارش دسر، قهوه و غیره را افزایش می دهد.

معیار بسیار مهمی وجود دارد که باید در هنگام تعیین موسیقی ای که در رستوران شما پخش می شود راهنما باشد و باید بر اساس شخصیت مؤسسه تعیین شود. به دکوراسیون و چیدمان آن توجه کنید. سطح انرژی رستوران چقدر است؟ منو چه نوع شخصیتی دارد؟ همه اینها و سایر عوامل مهم را در ذهن خود تصور کنید از خود بپرسید که چه نوع موسیقی با آن مطابقت دارد.

کسانی که در رستوران ها غذا می خورند لزوما آشپز بدی نیستند. گاهی اوقات، حتی سرآشپزهای بزرگ هم نیاز به استراحت دارند و احساس می کنند غذای دیگری را می خورند.  این تنها طعم غذا یا اصالت آماده سازی نیست که یک رستوران خوب را تعریف می کند. چندین عامل دیگر مانند بهداشت، منو و کیفیت مواد مورد استفاده وجود دارد که یک تجربه غذاخوری خوب را ایجاد می کند.

زمان روز عامل مهم دیگری است که باید در انتخاب موسیقی برای بار یا رستوران در نظر بگیرید. ناهار خوری ها ممکن است احساس آرام تری را ترجیح دهند در حالی که جمعه ها سرگرم کننده، هیجان انگیز و شلوغ هستند.

 

از پیش انتخاب شده یا توسط مشتریان انتخاب شده است

یک معضل در هنگام تصمیم گیری برای پخش موسیقی در بار یا رستوران این است که به مشتریان اجازه می دهید لیستی از آهنگ های از پیش انتخاب شده را برای پخش انتخاب کنند یا داشته باشند. همیشه به یاد داشته باشید که وقتی مشتریان انتخاب می‌کنند، لزوماً همه افراد شرکت با انتخاب موسیقی موافق نیستند. در صورت پخش آهنگ اشتباه باید برای پاسخ منفی آماده باشید.

انتخاب موسیقی پس‌زمینه برای رستوران‌ها موضوعی است که معمولاً در صنعت مهمان‌نوازی به آن نمی‌پردازیم. با این حال، این عنصری است که می تواند کل تجربه مشتریان شما را تغییر دهد و غوطه ور شدن کامل در مفهوم شما را تضمین کند.

این یک عامل بسیار مهم در ساخت هویت رستوران شما است، زیرا به ایجاد یک فضای منحصر به فرد کمک می کند. علاوه بر این، یکی از نکاتی است که باید هنگام ایجاد یک تجربه حسی برای مکان خود به آن توجه کنید.

هنگام انتخاب آهنگ هایی که در رستوران شما به صدا در می آیند، باید در نظر داشته باشید که جلب رضایت همه مشتریان شما غیرممکن است. با این حال، موسیقی یک زبان جهانی است که بخشی از هویت ماست. کلید دستیابی به هویت موسیقایی شما، یافتن صداهایی است که به بهترین وجه مناسب پیشنهاد شما هستند.

  برای اطلاع بیشتر از کافه با قلیان و قلیان عربی و تهیه غذا محرم و بهترین رستوران های تهران برای تولد بر روی آن کلیک کنید.

f/سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران

در زیر نکات اصلی را که باید در انتخاب نوع موسیقی برای رستوران خود در نظر بگیرید را فهرست می کنیم.

موسیقی برای رستوران ها: یک محرک حسی

موسیقی صدها مزیت برای افراد دارد. علاوه بر اینکه بر رفتار ما به عنوان یک جامعه تأثیر می گذارد، تأثیرات بی سابقه ای بر مغز ما می گذارد. این می تواند به ما در کنترل سطح استرس و افزایش خلاقیت کمک کند.

انتخاب موسیقی برای رستوران بسیار مهم است زیرا یکی از حواس پنج گانه ما را تحریک می کند: شنوایی. اگر جلوتر برویم، با مفهوم بازاریابی حسی مواجه می شویم. این تکنیک از حواس پنجگانه افراد نه تنها برای بهبود تجربه خرید خود استفاده می کند. بلکه برای تحریک او به مصرف، ماندن بیشتر در محل و بازگشت.

 

ارتباط عاطفی بین آهنگ و غذا

بو، طعم و صدا می توانند حافظه موثر ما را تحریک کنند. مثل یک آهنگ خاص یا دستور پختی که ما را به یاد روزهای خوب می اندازد. اما فراتر از آن، حواس با هم ترکیب می شوند تا تجربیات منحصر به فردی ایجاد کنند.

برخی از آهنگ ها باعث بیدار شدن خاطرات مهم می شوند و حتی با حافظه عاطفی که هنگام خوردن یک غذای خاص داریم ارتباط برقرار می کنند. برای مثال، شما (و همچنین هزاران نفر دیگر) ممکن است یک دستور غذای خانوادگی را با آهنگ هایی که مادربزرگتان در حین آشپزی گوش داده است، مرتبط کنید.

تجارب حسی تا حد زیادی بر غذا و تجربه غذاخوری تأثیر می گذارد. به همین دلیل، چارلز اسپنس بریتانیایی کتابی کاملاً به آن اختصاص داد. او کار خود را معده فیزیک تعریف می کند. علم جدید غذا، به عنوان «رویکردی علمی به روانشناسی غذا خوردن، تغییر تمرکز از تهیه غذا به نحوه درک آن توسط فردی که آن را می خورد»

در اینجا مهمترین عامل، هسته اصلی بحث است. مهم نیست که چه فعالیت‌های اضافی را در یک رستوران انجام می‌دهیم، هدف اصلی از بازدید از آن مکان، خوردن غذا است. ناگفته نماند که طعم غذا باید خوب باشد. اما طعم خوب همه چیز نیست. اصالت غذاهای رستوران باید عامل مهم دیگری باشد که باید در نظر گرفته شود. هر غذا طعم متمایز خود را با منحصر به فرد بودن مواد مورد استفاده دارد. بهتر است در صورت امکان از قبل در مورد سرآشپز، مدارک و کشور مبدا او پرس و جو کنید زیرا ریشه های شما تأثیر تعیین کننده ای بر ذائقه شما دارد. اگر به دنبال بهترین رستوران در تهران هستید ستوران باران  واقهع در میدان هروی از بهترین رستوران های تهران می باشد.

 

کیفیت مواد تشکیل دهنده غذا

این یک عامل بسیار مهم دیگر است و مستقیماً با نکته ای که در بالا مورد بحث قرار گرفت، مرتبط است. اصالت آشپزی، تخصص آشپزی و طعم نهایی غذا، همه به این یک عامل مهم بستگی دارد

 

موسیقی برای ایجاد انگیزه در مشتریان و تیم شما

اگرچه مزایای آن چندگانه است، اما داشتن موسیقی در محل شما در حین سرویس الزامی نیست. اما این بدان معنا نیست که برای جذب و حفظ مخاطبان خود نباید روی سایر محرک ها شرط بندی کنید. علاوه بر این، مزایای آن فقط به مشتریان شما مربوط نمی شود.

موسیقی در رستوران شما فقط به تجربه غذاخوری محدود نمی شود. این همچنین می تواند یک راه عالی برای ایجاد انگیزه در تیم شما باشد. بین هر سرویس، می توانید لیست های پخش الهام بخش را انتخاب کنید. و به این ترتیب، فضای ایده آلی را برای ایجاد انگیزه در کارکنان خود هنگام شروع روز خود ایجاد کنید.

سبک و سن مخاطبان شما فاکتور بسیار مهم دیگری است که باید هنگام انتخاب موسیقی برای رستوران خود در نظر بگیرید. مهم است که بدانید مشتریان شما انتظار دارند چه آهنگ هایی را در مکانی مانند شما پیدا کنند. برای انجام این کار، پیشنهاد می کنیم برای کشف موسیقی متن ایده آل، یک مطالعه مسابقه و محک گذاری انجام دهید. اگرچه ما همیشه آن را در نظر نمی گیریم، اما زمان روز عامل مهمی در انتخاب آهنگ ها یا لیست های پخش است.

  برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران هروی و سفارش غذای مجلسی مهمانی و تشریفات مراسم خاکسپاری و غذای امام حسین بر روی آن کلیک کنید.

سبک موسیقی در رستوران ها

موسیقی پس‌زمینه نقش مهمی در تضمین بهترین اقامت ممکن ایفا می‌کند تا غذاخوری‌ها احساس راحتی کنند و آب و هوا ایجاد کنند. غذا خوردن با موسیقی در پس‌زمینه، موسیقی دلپذیر، آرام و آرامش‌بخش است، با صدای کافی برای مکالمه. مهم است که در نظر داشته باشید که در یک رستوران، عمل اساسی غذا خوردن است، در حالی که موسیقی نقش همراهی دارد و ناراحتی سکوت را می شکند و به محیط گرما می بخشد.

مناسبت‌های خاص جشنی را فرا می‌خوانند، و غذا اولین چیزی است که هنگام فکر کردن به چنین رویدادهایی در ذهن شما ظاهر می‌شود. مردم به سادگی این ایده را دوست دارند که با عزیزانشان وقت بگذرانند در حالی که برخی از بهترین غذاهای موجود در منو را می خورند. اگر قصد دارید چنین رویدادی را برای دوستان یا خانواده خود میزبانی کنید و می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید، گزینه های زیادی برای انتخاب در دسترس هستند. عصر فقط زمانی خاص می شود که در نهایت طعم یک غذا را نچشید. شما می توانید با در نظر گرفتن تمام عوامل مهمی که برای تجربه غذاخوری عالی ایجاد می کند، مطمئن شوید که وعده های غذایی روزانه از بالاترین کیفیت برخوردار است. وقتی چیزهای زیادی در ذهن دارید، اینها آخرین چیزهایی هستند که ممکن است به آنها توجه کنید.

 

سبک زندگی مهم ترین عوامل در انتخاب رستوران برای ناهار یا شام

در انتخاب رستوران با ملاحظات زیادی مواجه می شوید. مهم ترین عوامل در انتخاب رستوران برای ناهار یا شام را در این مقاله باید بررسی کنید. گاهی اوقات، دهان به دهان یا نظرات معتبر است. آنها به شما ایده می دهند که دیگران چگونه رستوران را تجربه کرده اند. این یک رای به رستوران خواهد بود.

گاهی اوقات، تنها کاری که می‌خواهیم انجام دهیم این است که یک میز بگیریم و غذا بخوریم. اما هر چند وقت یکبار، ما یک تجربه منحصر به فرد، یک لذت آشپزی یا چیزی فراتر از آن می خواهیم. اغلب ایده‌هایمان تمام می‌شود، بنابراین در اینجا چند نکته برای تجربه یک رستوران عالی وجود دارد.

با توجه به تعداد زیادی رستوران که در اطراف شما وجود دارد، انتخاب مکان مناسب برای یک بعد از ظهر و عصر خاص کار آسانی نیست.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151