تشریفات تشیع جنازه|تشریفات تشیع برای درگذشتگان|رستوران تهران

تشریفات تشیع جنازه؛ تشییع جنازه

در این زمان‌های بسیار سخت، لطفاً به ما اجازه دهید تا تمام نیازهای غذا و نوشیدنی شما را برای مهمانان گرامیتان تامین کنیم. ما با برنامه های شما به آسانی و با کمترین سر و صدایی که بخواهید کنار می آییم.

کارکنان ما برخی از دلسوزترین و با ملاحظه ترین افرادی هستند که می توانید با آنها ملاقات کنید. آنها به هر نحوی که بتوانند به شما کمک خواهند کرد. کسب و کار ما به طور کلی بر اساس رویدادهای شاد ساخته شده است، اما می توانیم در این مناسبت بزرگ نیز کمک کنیم.

خدمات مورد نیاز شما کاملا به شما بستگی دارد. ما به عنوان یک کیترینگ خدمات کامل، می توانیم هر سطح خدمات دلخواه را به شما ارائه دهیم، خواه یک بار مصرف سازگار با محیط زیست تا چینی های رسمی، ظروف شیشه ای، کارد و چنگال و... ما انتخاب را بر اساس نیازهای منحصر به فرد شما به عهده شما می گذاریم.

به خاطر داشته باشید که اگرچه به طور سنتی، مراسم تشییع جنازه با غذاهای سنتی و غیره انجام می شود، اما ما به طور کامل مراسم تشییع جنازه را با یک غذای گرم خوب پذیرایی کرده ایم کاملاً انتخاب شماست. ما فضای انتخاب شده را مانند یک اتاق ناهار خوری خوب تنظیم خواهیم کرد و چنین وعده غذایی هم خاطره انگیز خواهد بود.

 i/تشریفات تشیع جنازه

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

مراسم تشییع جنازه در چه مکانی برگزار می شود؟

محلی که در آن مراسم را برگزار می کنید ممکن است بر نوع پذیرایی که انتخاب می کنید تأثیر بگذارد. اگر مراسم تشییع جنازه را در خانه نگه می دارید، یک وعده غذا در درون  قابلمه ممکن است خوب عمل کند. شما می توانید غذا را روی اجاق گاز گرم نگه دارید و از آشپزخانه برای آماده سازی استفاده کنید. فضاهای اجتماعی ممکن است فضای آشپزخانه داشته باشند یا نداشته باشند. در غیر این صورت، بوفه های غذا می توانند انتخاب آسان تری باشند زیرا می توان غذا را از قبل آماده کرد.

 

فکر می کنید چند نفر شرکت کنند؟

ما می‌پرسیم فکر می‌کنید چند نفر در این مراسم شرکت خواهند کرد، زیرا هرگز نمی‌توانید از حضور در مراسم تشییع جنازه مطمئن باشید. به یاد داشته باشید که وقتی صحبت از غذا برای مراسم تدفین به میان می آید، می خواهید تا حد امکان برای خودتان غذا درست کنید.

این بدان معناست که اگر انتظار گروه زیادی از مردم را دارید، غذاهای تشییع جنازه ای که انتخاب می کنید باید اقلامی باشند که می توان آنها را تهیه کرد یا به صورت فله سرو کرد و بسیار مفید خواهد بود.

اگر انتظار حضور کمی را دارید، ممکن است گزینه های منوی پیچیده تری وجود داشته باشد.

به طور کلی، خوب است که تعداد افرادی که انتظار شرکت در آن را دارید کمی بیش از حد تخمین بزنید. بیشتر مردم ترجیح می‌دهند غذای باقی‌مانده به جای تمام شدن غذا داشته باشند. و تهیه غذا برای چند نفر اضافی زمانی که با توجه به هزینه کل خدمات تشییع جنازه گرفته شود، خیلی گران نیست.

برای جمعیت زیاد، غذای مراسم تشییع جنازه را انتخاب کنید که می توان آن را به صورت فله تهیه کرد - به وعده های غذایی یک دیگ فکر کنید. برای گروه‌های کوچک‌تر می‌توانید انعطاف‌پذیرتر باشید و گزینه‌هایی مانند چای بعد از ظهر یا سالادهای مختلف را انتخاب کنید.

 

چه کسی غذا را تهیه و سرو می کند؟

اگر خودتان مسئولیت پذیرایی را بر عهده می گیرید، به کمک دوستان و اعضای خانواده فکر کنید - نیازی نیست که این مسئولیت را به تنهایی به عهده بگیرید. اگر در حال آماده کردن غذا برای گروه بزرگ‌تری هستید، اگر دیگران با آماده‌سازی همراه شوند، کمک می‌کند. ممکن است غمگین باشید، و مرتب کردن غذاها برای بیداری ممکن است باعث حواس پرتی شود، اما اگر بتوانید از دوستان، خانواده یا جامعه کمک بگیرید، ممکن است این روند کمی هموارتر شود. همچنین می‌توانید درباره شرکت‌های پذیرایی در منطقه خود با تجربه در تهیه غذا برای مراسم تشییع جنازه تحقیق کنید. زمانی بود که غذا برای مراسم خاکسپاری توسط دوستان و همسایگان در جامعه محلی تهیه می شد. امروز مردم مشغول هستند و این خیلی اتفاق نمی افتد.

 

استفاده از کترینگ

استفاده از کترینگ برای مراسم تشییع جنازه همه نگرانی های مربوط به میزان و استاندارد غذای مراسم خاکسپاری را برطرف می کند. یک کیترینگ تشییع جنازه منویی خواهد داشت که از میان آن می توانید اقلامی را انتخاب کنید که مناسب، با کیفیت و آسان برای خوردن هستند. غذاهای گوشتی و برنج ها تقریباً به عنوان بهترین انتخاب غذا برای مراسم خاکسپاری، سوگواری و رویدادهای مشابه پذیرفته شده اند، اگرچه شرکت های پذیرایی وجود دارند که در صورت انتخاب شما، یک وعده غذایی رسمی تر ارائه می دهند.

هنگامی که تصمیم به استفاده از کیترینگ گرفتید، تنها تصمیمی که باید بگیرید این است که ترتیب چیدمان و سرو غذا را می‌دهید یا از کیترینگ می‌خواهید این کار را انجام دهد. اکثر کترینگ ها به شما یک انتخاب می دهند.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

 

چقدر می خواهید خرج کنید؟

در حالی که تشریفات مراسم خاکسپاری ارزان نیست، غذای مراسم تشییع جنازه نباید هزینه زیادی داشته باشد. قبل از اینکه با غذاساز مراسم تشییع جنازه خود صحبت کنید، به بودجه خود و اینکه چقدر می توانید برای غذا خرج کنید فکر کنید. اکثر کترینگ ها از همکاری با شما خوشحال خواهند شد تا منوی مراسم تشییع جنازه را بر اساس آن رقم تهیه کنند.

منطقی است که از قبل تصمیم بگیرید که چقدر می توانید برای غذای مراسم تشییع جنازه هزینه کنید. در برخی موارد، ممکن است از قبل پولی برای این کار کنار گذاشته شود. اگر بودجه دارید، کمک گرفتن از خدمات پذیرایی می‌تواند فشار روی شما را کاهش دهد و به شما امکان می‌دهد در روز بیداری به یک چیز کمتر فکر کنید. مزیت شرکت های پذیرایی این است که آنها در تهیه غذا برای جمعیت متخصص هستند و با شما همکاری می کنند تا منویی را تهیه کنند که مناسب مهمانان شما باشد.

 

به نیازهای غذایی فکر کنید

یکی از موارد مهمی که باید هنگام تهیه غذا برای مراسم تدفین در نظر گرفت این است که گزینه هایی برای همه شرکت کنندگان وجود دارد. رژیم های گیاهخواری به طور فزاینده ای رایج می شوند، بنابراین ارزش این را دارد که حداقل چند گزینه بدون گوشت و لبنیات وجود داشته باشد که همه می توانند بخورند. اگر از یک شرکت پذیرایی استفاده می کنید، از آنها بخواهید گزینه های بدون گوشت را به وضوح علامت گذاری کنند تا کار را برای مهمانان راحت تر کند. این باید یک درخواست ساده برای غذای سبک بوفه باشد.

 x/تشریفات تشیع جنازه

ایده هایی برای غذای تشییع جنازه

وقتی مهمانان پشت میزهای یک محل اجتماع می‌نشینند، چای بعد از ظهر خوب عمل می‌کند. میهمانان می توانند در عین حال خاطرات خود را به اشتراک بگذارند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

هیچ قانون سخت و سریعی در مورد تهیه غذا برای مراسم تشییع جنازه وجود ندارد. غذاهایی که برای سرو انتخاب می کنید کاملاً به شما و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. فرهنگ نیز ممکن است نقش داشته باشد، و همچنین درخواست های شخصی که درگذشته است. در نهایت، به یاد داشته باشید که هنگام برگزاری مراسم تشییع جنازه مراقب خود باشید. سعی کنید تحت فشار نباشید - بالاخره مهمانان برای شرکت در مراسم تشییع جنازه حضور دارند و انتظار غذای یک عمر را نخواهند داشت.

 

برای پذیرایی مراسم عزاداری چه غذاهایی باید ارائه شود؟

آیا در حال برنامه ریزی برای تشییع جنازه هستید و کاملاً تحت تأثیر همه انتخاب ها هستید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. برنامه ریزی مراسم یادبود برای یک دوست یا یکی از عزیزان با تصمیمات دشوار زیادی همراه است. اما لازم نیست که غذای مراسم تشییع جنازه یکی از آنها باشد.

برای اینکه در مراسم تشییع جنازه بهترین را سرو کنید، به غذاهای ساده و خوشایند پایبند باشید. در مورد نیازهای غذایی و موارد مورد علاقه خانواده با مسئول خدمات مراسم تشییع جنازه خود صحبت کنید تا برنامه ریزی این بخش از خدمات کمتر چالش برانگیز باشد.

 

غذاهای انگشتی

بسته به تنظیمات مراسم یادبودتان، ممکن است راحت‌ترین غذای مهمان را سرو کنید، مخصوصاً اگر در حال مراسم یادبود هستید. کنار گذاشتن یک بشقاب از انواع حلواها  ، خرما ، از غذاهای آسان برای مراسم تشییع جنازه هستند.

در غم و اندوه، ممکن است برخی نیاز به وسوسه خوردن میان وعده داشته باشند. به همین دلیل است که ارائه غذاهای مورد علاقه طرفداران در بخش های کوچک می تواند به مهمانان کمک کند تا متوجه شوند که چقدر گرسنه هستند.

غذاهای خوشمزه مانند خرما و گردو، رول های کره ای، انواع حلوا ها ، شربت و سایر تنقلات ساده را کنار بگذارید تا مردم را سر میز بیاورید.

 

کیترینگ در مراسم تشییع جنازه غذای اصلی باید چه خدماتی ارائه دهد؟

برای برخی از شرکت کنندگان، غذای مراسم تشییع جنازه ممکن است اولین وعده غذایی واقعی باشد که در این چند روز خورده اند. غم و اندوه و سیل ناگهانی کارهایی که پس از مرگ یکی از عزیزان باید انجام شود، می تواند غذا را دور از ذهن آنها بگذارد.

 

فضایی را برای غذاهای مورد علاقه و دستور پخت خانواده ایجاد کنید

غذا به طور ذاتی با فرهنگ و خانواده ما مرتبط است. بنابراین، ممکن است دستور العمل های خاص یا غذاهای مورد علاقه خانواده وجود داشته باشد که شما با عزیزی که درگذشته است مرتبط کنید. یک راه عالی برای احترام گذاشتن به آنها این است که این غذاها را در پخش گردهمایی خود بگنجانید.

غذاساز شما ممکن است بتواند دستور العمل های دقیق خانوادگی را دنبال کند یا سبکی مشابه را برای یادآوری خاطرات خوش تولید کند. در هنگام برنامه ریزی غذا به بهترین راه برای نمایندگی از اعضای خانواده خود فکر کنید.

 

غذاهای سنتی یا قومی مراسم تشییع جنازه

اشکالی ندارد که از غذاساز خود غذاهای سنتی یا قومی برای مراسم تدفین بخواهید.

اگر چیزی وجود دارد که خانواده یا فرهنگ شما می‌خواهد شامل شود، در صورت تمایل از غذاساز خود بپرسید و جزئیاتی را در مورد نحوه انجام آن ارائه دهید.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای فرنگی  و رستوران اصیل ایرانی هروی و رستوران شیک در تهران بر روی آن کلیک کنید.

 

دسر

ما می دانیم که برخی از دسرها - مانند شکلات تلخ - ثابت شده است که بر خلق و خوی تأثیر مثبت می گذارند. به طور حکایتی، همه ما می دانیم که گاهی اوقات صرف یک غذای راحت به شکل یک کلوچه شکلاتی می تواند کمک کننده باشد.

 

چه تجهیزاتی مورد نیاز خواهد بود؟

هر سالن با تجهیزات مورد نیاز خود همراه است.

در برگزاری تشریفات مراسم یادبود یا تشییع جنازه در خانه می‌تواند محیطی صمیمی و شخصی برای مهمانان شما ایجاد کند و همچنین می‌تواند راحت‌تر باشد، زیرا از قبل ظروفی مانند سرو ظروف، ظروف غذاخوری، لیوان‌ها، ملحفه‌ها و همچنین خدمات اولیه آشپزخانه در دسترس است.

 

اکثر مکان های دیگر دارای امکانات و تجهیزات محدودی خواهند بود

برای جلوگیری از دردسر ناشی از گم شدن تجهیزات، شرکت پذیرایی خود را از قبل از آنچه در محل انتخابی شما موجود است مطلع کنید تا آنها بتوانند هر چیز دیگری را که برای تهیه این رویداد لازم است همراه داشته باشند.

کترینگ‌های حرفه‌ای می‌توانند مواردی مانند تجهیزات گرمایشی و سرمایشی، ظروف، قطعات مرکزی و لوازم نظافت را تهیه کنند.

اطمینان حاصل کنید که تخمین تقریبی تعداد مهمانان را به آنها می دهید و خدمات پذیرایی شما آماده ارائه می شود.

 

سرویس چه زمانی برگزار می شود؟

خدماتی که همزمان با یک وعده غذایی معمولی است، اغلب به این معنی است که مهمانان شما ممکن است انتظار داشته باشند که در مقایسه با زمانی که سرویس بین ساعات غذا برگزار می شود، توزیع بسیار متفاوتی داشته باشند.

اگر به دنبال یک وعده غذایی کامل هستید، باید بین ارائه بوفه سلف سرویس به مهمانان، گذراندن مهمانی‌های غذاخوری یا حتی یک شام رسمی نشسته، یکی را انتخاب کنید.

از طرف دیگر، اگر سرویس بین وعده‌های غذایی برگزار می‌شود، بهتر است چند میان‌وعده و پیش‌غذا سبک همراه با چای و قهوه تهیه کنید. همه چیز به نوع خدماتی که میزبانی می کنید و اینکه به دنبال پذیرایی مناسب برای رویدادها هستید بستگی دارد.

 

فشار را از روی خود بردارید

اغلب در مراسم تشییع جنازه، زمان محدودی برای برنامه ریزی دارید، به این معنی که وقتی در حال انجام کارهایتان هستید، به راحتی می توان از برخی جزئیات ریز چشم پوشی کرد، به خصوص زمانی که خدمات پذیرایی غذا در مراسم تشییع جنازه را در نظر می گیرید.

دانستن اینکه چه چیزی لازم است و چه چیزی باید در نظر گرفته شود به شما این امکان را می دهد که این جنبه از خدمات را بسیار سریعتر و بدون استرس برنامه ریزی کنید تا بتوانید برای خود و افرادی که به شما نیاز دارند بیشتر حضور داشته باشید.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151