رستوران قیمت مناسب در تهران|رستوران قیمت مناسب|رستوران در تهران

رستوران قیمت مناسب در تهران؛ویژگی‌های خاصی وجود دارد که یک رستوران خوب را در مقایسه با رستوران‌های معمولی تعیین می‌کند و کمک می‌کند میزهای آن مملو از مشتریان خوشحال و راضی باشد. از سوی دیگر، با افزایش رضایت مشتری، کسب و کار رستوران از نظر سود و برند رشد می کند.

غذاهای لذیذ و باکیفیت یکی از مولفه های ضروری برای اطمینان از اینکه نام یا برند در نهایت سود خوبی از یک رستوران به دست می آورد، هستند. از آنجایی که میهمانان یا مشتریان با غذاهای خوشمزه و باکیفیت سرو می‌شوند، مجبور می‌شوند به رستوران برگردند یا دوباره از آن بازدید کنند و به این ترتیب شهرت رستوران تثبیت می‌شود. جنبه اساسی برای سرو غذای لذیذ و باکیفیت، قابلیت ها و کارایی کارکنان آشپزخانه یا تیم آشپزی به ویژه سر آشپز است. جنبه های ثانویه دیگری نیز وجود دارد که مشتریان را افزایش می دهد، به موقع بودن سرویس دهی یا خدمات سریع است تا مشتریان پس از سفارش غذاهای دلخواه خود، مدت زیادی منتظر نمانند.

 h/رستوران قیمت مناسب در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

به همین ترتیب، آراستگی رستوران، نظافت و مهمتر از همه رفتار کارکنان به رشد رستوران کمک زیادی می کند. کارکنانی که با مشتریان در تعامل هستند نقش مهمی در ایجاد شهرت رستوران دارند. سرورها باید به خوبی از منو آگاه باشند و غذای سفارش داده شده را با حسن نیت کافی و نگرش مثبت به سرعت تحویل دهند و هر مشکلی را که ممکن است با یک مهمان ناراضی ایجاد شود به طور موثر حل کنند.

یکی دیگر از جنبه های مهم برای رشد برند یک رستوران، متمایز کردن رستوران از رستوران های دیگر است. این رستوران ممکن است غذاهای باکیفیت و لذیذ سرو کند، نظافت و آراستگی را حفظ کند و کارکنانش ملایم و مودب باشند، اما اگر مشابه رستوران های دیگر باشد، مشتریان علاقه خاصی به رستوران نمی دهند. آنها ممکن است رستوران های دیگر را ترجیح دهند و از آنها دیدن کنند زیرا هیچ تفاوتی در بازدید از یک رستوران خاص وجود ندارد. مشتریان همیشه به دنبال ویژگی های خاص یک رستوران خاص و چرایی خاص بودن آن هستند تا مجبور شوند دوباره از رستوران بازدید کنند. یک رستوران خوب باید یک یا دو ویژگی منحصر به فرد داشته باشد تا در ذهن مشتریان برجسته شود و در نهایت مزیت رقابتی نسبت به رستوران های دیگر ایجاد کند.

 

غذا خوردن در یک رستوران قیمت مناسب در تهران به افراد این فرصت را می ‌دهد تا با خوردن یک غذای لذیذ ، استراحت کنند ، و از یک محیط اجتماعی عالی لذت ببرند. رفتن به یک رستوران ممکن است یک راه سرگرم کننده برای پذیرایی از خود در یک شب بیرون از خانه باشد ، به خصوص اگر از آشپزی برای خود خسته شده اید ، یا راهی عالی برای جشن گرفتن یک مناسبت خاص مانند تولد ، سالگرد ازدواج  می باشد.

آیا برای جشن گرفتن یک رویداد خاص به رستوران می روید یا چیز جدیدی را امتحان می کنید؟ اطمینان حاصل کنید که رستوران مناسب را انتخاب کرده اید زیرا یا شب شما را درست می کند یا به شما کمک می کند. در اینجا عواملی که باید هنگام انتخاب رستوران یا هتل ایده آل در نظر بگیرید آورده شده است. صنعت رستوران ‌سازی دیگر فقط به نوع و کیفیت غذاهایی که برای مشتریان ارائه می‌ شود نیست. این همچنین در مورد کیفیت خدمات و اجزای ظریف است که عمدتاً نامشهود و در عین حال ماهیت مهمی دارند. تصمیم مشتری برای صرف غذا در یک رستوران خاص تحت تأثیر عوامل مختلفی است.

ما آن ها را به دسته های گسترده ، جنبه های محسوس و غیر مادی تقسیم می کنیم. خدمات مشتری ، رفتار کارکنان و سطح بالایی از راحتی مشتری برخی از ویژگی ‌های غیرقابل اندازه ‌گیری هستند که بر رضایت و حفظ مشتری تأثیر می ‌گذارند. یک رستوران عالی برای غذا های درجه یک خود محبوبیت بالایی ایجاد می کند و تضمین می کند که مهمانان با هر وعده غذایی از کیفیت بالایی برخوردار شوند. 

شناخت ویژگی های یک رستوران خوب

احتمالاً هیچ رستورانی موفق نخواهد شد که واقعاً هر مهمان را صد در صد متقاعد کند زیرا سلیقه ها برای این کار بسیار متفاوت است.

برخی از افراد محیطی دنج را ترجیح می دهند، برخی دیگر مبلمان مدرن و شیک را ترجیح می دهند. در حالی که برخی از مردم برای این واقعیت ارزش قائل هستند که با پول نسبتاً کمی وعده های بزرگ را دریافت می کنند، برخی دیگر تنقلات کوچک و جذاب را ترجیح می دهند که از مواد منتخب تهیه شده باشد.

 

ویژگی های کلی که گویای کیفیت یک رستوران است

ویترین بیرونی

مهمان می تواند حتی قبل از اینکه وارد رستوران شود، اولین برداشت را داشته باشد. ویترین بیرونی که در آن منو یا حداقل عصاره ای از آن ارائه می شود، نقش مهمی ایفا می کند. با استفاده از این ویترین به عنوان نماد ضرب المثل، مهمان می تواند از غذاهای عرضه شده و سطح قیمت مطلع شود.

ویترین تمیز و با طراحی جذاب دعوت کننده است و به کیفیت خوب امیدوار است. همین امر در مورد بقیه قسمت های بیرونی و ورودی خدمات مدیریت املاک نیز صدق می کند.

 

تعداد مهمانان

اصولا یک رستوران خوب هم بازدید خوبی دارد. اکثر مهمانان برای ناهار یا شام و در آخر هفته ها از یک رستوران دیدن می کنند، بنابراین یک رستوران خالی در اوایل بعد از ظهر غیر معمول نیست. جنبه دیگر این است که این رستوران چه مدت در اطراف بوده است. به عنوان مثال، رستوران‌های تازه افتتاح شده معمولاً در ابتدا بازدید خوبی دارند زیرا بسیاری می‌خواهند پیشنهاد جدید را امتحان کنند.

 

بهداشت

یک معیار ضروری برای یک رستوران خوب، بهداشت است.

 

نمایش دادن

یک رستوران خوب بوی غذای خوش طعمی می دهد، در حالی که هوای کهنه و بوی چربی سرخ کردنی کهنه و گندیده نشانه خوبی نیست. سرنخ دیگر میزهاست که باید تمیز و مرتب باشند. داشتن یک رستوران تمیز به محیط زیست کمک می کند.

 

کارکنان

حتی بهترین آشپز هم نمی تواند کار زیادی انجام دهد اگر کارکنان حس خوب را خراب کنند. در غذا، پرسنل خوش برخوردی که به مهمان خوش آمد می گویند، با دقت با آنها رفتار می کنند و با آنها خداحافظی می کنند، امری مسلم است.

 s/رستوران قیمت مناسب در تهران

محدوده منو

نشانه یک رستوران خوب یک منوی قابل مدیریت است که با تغییر منوهای روزانه یا هفتگی متناسب با فصل تکمیل می شود.غذا خوردن در رستوران ها تجربه هیجان انگیزی است. غذا همیشه جزء ضروری هر فرهنگ در طول اعصار بوده است.

 

ناهار خوری خوب چیست؟

ناهار خوری خوب به تجربه رستورانی اطلاق می شود که در مقایسه با تجربه یک رستوران معمولی از کیفیت بالاتر و رسمی بیشتری برخوردار است. فضای یک رستوران خوب معمولاً شیک تر است و غذا به شکل رسمی تری سرو می شود.

معمولاً کارکنان بیشتری در یک رستوران خوب وجود دارند و کارکنان از سطح آموزش و تخصص بالاتری برخوردار هستند. می‌توانید از سرآشپزهای مشهور، کارکنان پیشخدمت و یا دیگر متخصصان غذا و نوشیدنی انتظار داشته باشید که در انتخاب غذا و نوشیدنی به شما کمک کنند.

غذا در یک رستوران خوب در تهران با بالاترین کیفیت، با مواد مجلل ساخته شده و در ارائه های منحصر به فرد و زیبا سرو می شود. کیفیت ظروف و کارد و چنگال نیز بالاتر است و اغلب دکور و حتی معماری ساختمان رستوران قابل توجه است. قیمت‌های غذاخوری عالی نسبت به رستوران‌های معمولی بالاتر است، اما برای کیفیت بالاتر غذا، محیط و کارکنان بسیار آموزش دیده و سایر عوامل، هزینه بیشتری می‌پردازید. نکاتی برای کارکنان انتظار می رود.

اگر بخواهیم یک عصر دلپذیر را سپری کنیم ، باید یک دقیقه وقت بگذاریم تا مطمئن شویم همه چیز در رستوران برای لذت بردن ما آماده است. از مبلمان گرفته تا نورپردازی ، از جمله دما ، موسیقی و دکوراسیون. هر جزئیات کوچک برای تبدیل شام یا ناهار دور از خانه ما به یک تجربه آرامش بخش اهمیت دارد.

ویژگی ‌ها و ویژگی ‌های خاصی وجود دارد که یک رستوران خوب را در مقایسه با رستوران‌ های معمولی تعیین می ‌کند و کمک می ‌کند میزهای آن مملو از مشتریان خوشحال و راضی باشد. از سوی دیگر ، با افزایش رضایت مشتری ، کسب و کار رستوران از نظر سود و برند رشد می کند.

 

غذا های لذیذ و با کیفیت یکی از مولفه های ضروری برای اطمینان از اینکه نام یا برند در نهایت سود خوبی از یک رستوران به دست می آورد ، هستند. از آنجایی که میهمان ها یا مشتری ها با غذا های خوشمزه و با کیفیت سرو می ‌شوند ، مجبور می ‌شوند به رستوران برگردند یا دوباره از آن بازدید کنند و به این ترتیب شهرت رستوران تثبیت می ‌شود. جنبه اساسی برای سرو غذای لذیذ و با کیفیت ، قابلیت ها و کارایی کارکنان آشپزخانه یا تیم آشپزی به ویژه سر آشپز است. جنبه های ثانویه دیگری نیز وجود دارد که مشتریان را افزایش می دهد، به موقع بودن سرویس دهی یا خدمات سریع است تا مشتریان پس از سفارش غذا های دلخواه خود ، مدت زیادی منتظر نمانند.

 

تفاوت در اندازه

بسیاری از رستوران ‌های ناهار خوری خوب از نظر اندازه فیزیکی کوچک‌تر هستند و اتاق ناهارخوری کوچک‌تری نسبت به یک غذا خوری معمولی دارند. یک رستوران ناهارخوری خوب ممکن است تحت مالکیت و اداره یک سرآشپز مشهور باشد.

داشتن مکان های کوچکتر و کمتر تضمین می کند که صاحبان و سرآشپزها می توانند بالاترین سطح کیفیت را به طور مداوم ارائه دهند. در مکان‌های کوچک‌ تر، کار یک سرآشپز مشهور می‌تواند واقعاً بدرخشد، و به‌ عنوان یک مشتری، توجه شخصی و خدمات با کیفیت ‌تری را از همه کارکنان دریافت خواهید کرد.

 

تفاوت در قیمت

هنگام انتخاب بین یک رستوران ناهار خوری خوب و یک غذاخوری معمولی، قیمت می تواند در نظر گرفته شود. قیمت‌ها ممکن است در مناطق مختلف و بین انواع رستوران‌ها بسیار متفاوت باشد، اما به طور کلی، در رستوران‌های با غذاخوری عالی نسبت به گزینه‌های غذا خوری معمولی، قیمت‌های بالاتری خواهید یافت. رستوران‌های معمولی معمولاً گزینه‌ای مقرون ‌به ‌صرفه برای یک شب بیرون رفتن در هر زمان هستند، در حالی که غذاخوری‌های خوب برای بسیاری از افراد برای رویدادهایی مانند جشن تولد، سالگرد یا فارغ‌التحصیلی است. رستوران باران واقع در میدان هروی تهران از بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب است.

    برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران با موسیقی زنده در تهران و بهترین رستوران هروی  و رستوران شیک در تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

چند چیز به توضیح قیمت‌ های بالاتر در رستوران ‌های با غذاخوری کمک می‌کند:

سرآشپزهای کلاس جهانی: اکثر رستوران‌های دنج تهران ناهارخوری عالی، سرآشپزهای تحسین‌شده و مشهوری را استخدام می‌کنند که در برخی از بهترین مدارس و رستوران‌های سرآشپز آموزش دیده‌اند، که می‌توانند منوهای بی‌ نظیری از غذاهای خوشمزه و باکلاس ایجاد کنند.

کارکنان متخصص: علاوه بر یک سرآشپز باکیفیت، کارکنان این نوع رستوران ها عموماً با تجربه تر هستند و آموزش های گسترده ای در زمینه خدمات سطح بالا و همچنین دانش در مورد غذا،و غیره دارند. با توجه به تخصص خود، کارکنان اغلب دستمزدهای بالاتری در رستوران های ناهار خوری دریافت می کنند

مواد اولیه با کیفیت بالا: کیفیت در هر رستوران ناهارخوری عالی کلیدی است و سرآشپزها با همکاری با کشاورزان محلی یا ارسال مواد ویژه از به دنبال بهترین مواد هستند

اینها تنها بخشی از تفاوت‌های کیفیتی است که در قیمت‌های بالاتر در رستوران‌های خوب منعکس می‌شود. عوامل دیگری نیز در ساختار قیمت گذاری دقیق وجود دارد، اما به طور کلی، شما می توانید انتظار غذاهای با کیفیت بالاتر و سطح بالاتری از خدمات را در یک رستوران خوب داشته باشید.

 g/رستوران قیمت مناسب در تهران

فضای رستوران

فضای هر نوع رستورانی معمولاً برای ایجاد نوع خاصی از تجربه غذاخوری طراحی شده است. و تفاوت بین فضای ناهار خوری خوب و فضای ناهار خوری معمولی به سرعت قابل توجه است.تنها به دلیل کیفیت غذا ، محیط رستوران یک عنصر تصمیم‌ گیرنده در انتخاب رستوران است. یک رستوران عالی علاوه بر ارائه غذا و خدمات استثنایی ، از جزئیاتی که باعث می‌شود که شما احساس کنید در یک رستوران هستید توجه می کنند از جمله موسیقی که می‌ نوازند ، تمیزی سرویس‌ های بهداشتی ، و کمیت و کیفیت ظروف نقره موجود. بسیاری از مطالعات نشان داده اند که افرادی که در رستورانی با فضایی دلپذیر غذا می خورند ، تجربه مثبت تری دارند و از وعده های غذایی خود لذت بیشتری می برند. تهران رستوران های مختلفی با فضای رمانتیک دارد که برای یک شام خاص با یک فرد خاص عالی است.

در یک رستوران معمولی، همه چیز در مورد سبک کمی آرام تر است. این رستوران ها اغلب در مراکز خرید، مراکز خرید نواری، مناطق شلوغ مرکز شهر یا حومه شهر یافت می شوند. معمولاً اتاق‌های غذاخوری بزرگ با میزهای نسبتاً نزدیک به هم وجود دارد. میز و صندلی ها ممکن است ظاهری روستایی یا ظاهری کمی فرسوده و پر استفاده داشته باشند. مبلمان راحت است اما فانتزی نیست. میزها معمولاً رومیزی ندارند و تنظیمات مکان با رومیزی های کاغذی، ظروف نقره ای ساده و دستمال های یکبار مصرف معمولی است.

دکوراسیون کلی یک رستوران معمولی نیز به طور کلی کاملاً آرام است و حتی ممکن است لحن بد بو یا سرگرم کننده یا تم خاصی داشته باشد. رستوران‌های معمولی اغلب کمی سر و صداتر از رستوران‌های با غذاخوری‌های خوب هستند، با تعداد افراد بیشتر و جذب صدا کمتر. گاهی اوقات این رستوران‌ها برای تنظیم صدا یا پوشاندن سر و صدا، موسیقی بلند و سرگرم‌کننده نیز پخش می‌کنند. کارکنان گارسون دوستانه خواهند بود و لباس راحتی و راحتی می پوشند.

از سوی دیگر، همه چیز در مورد فضای یک رستوران ناهار خوری عالی از کلاس بالایی برخوردار است. این نوع رستوران‌ها را اغلب می‌توان در ساختمان‌های تاریخی زیبا و/یا در محیط‌های طبیعی زیبا با چشم‌انداز عالی از اتاق‌های غذاخوری یافت. معماری و محیط طبیعی اغلب قبل از اینکه پا به رستوران بگذاری، لحن را ایجاد می کند.

مبلمان داخل یک رستوران ناهار خوری خوب ظاهری باکلاس و باکیفیت دارند و اغلب با برخی از عتیقه‌ها ترکیب می‌شوند. آنها ممکن است آثار هنری با کیفیت بالا روی دیوارها داشته باشند که با سلیقه چیده شده اند. میزهای ناهار خوری معمولاً کمی دورتر از رستوران های معمولی قرار دارند و به مهمانان فضای بیشتری و همچنین حریم خصوصی بیشتری می دهند. میزهای یک رستوران خوب اغلب دارای رومیزی های پارچه ای هستند و ممکن است با دستمال های پارچه ای و ظروف نقره و ظروف با کیفیت بالاتر ست شوند.

بسیاری از رستوران‌های ناهارخوری خوب موسیقی پس‌زمینه پخش نمی‌کنند. اگر موسیقی می‌نوازند، معمولاً کلاسیک است و با صدای کافی کم پخش می‌شود تا در مکالمات شام تداخل نداشته باشد. معمولاً شنیدن همراهان شام خود در یک مکان ناهار خوری بسیار ساده تر است. گاهی اوقات صدای جیر جیر ظروف شیشه ای و نقره ای به فضای صدای غذاخوری خوب می افزاید. نورپردازی نیز به دقت تنظیم شده است تا خیلی روشن نباشد و نور طبیعی بیرون را تقلید کند. برخی از بهترین رستوران‌های ناهارخوری خوب، با دیرتر شدن شب و تاریک‌تر شدن شب، چراغ‌ها را بر این اساس کم می‌کنند.

کارکنان یک رستوران ناهار خوری خوب اغلب لباس های فرم می پوشند یا رسمی تر از سرورهای یک رستوران معمولی لباس می پوشند. شما اغلب لباس های مشکی یا سیاه و سفید را روی گارسون و ظاهری بسیار حرفه ای خواهید دید. کارکنان ناهار خوری خوب آموزش دیده و با تجربه هستند که سطح مناسبی از شخصی سازی و توجه به هر میز را ارائه می دهند و یک تجربه غذاخوری عالی را برای هر مهمان ایجاد می کنند. سرورهای یک رستوران ناهارخوری عالی معمولاً میزهای کمتری به آنها اختصاص داده می شود، بنابراین وقت و توجه بیشتری برای مهمانانی که از آنها سرو می کنند دارند.

همه چیز در مورد تجربه ناهار خوری خوب، کلاسی را به نمایش می گذارد. بهترین رستوران های ناهار خوری به جزئیاتی که همه تفاوت ها را ایجاد می کنند توجه دارند. چه یک جشن خاص باشد و چه یک شب عاشقانه، از فضای صمیمی، خدمات سطح بالا و غذاهای منحصر به فرد و باکلاس در منو قدردانی خواهید کرد.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

چگونه در یک رستوران غذاخوری خوب سفارش بگیریم؟

چیزی به ذهنت میرسه؟. تعدادی ویژگی خاص وجود دارد که یک رستوران عالی را بین یک رستوران معمولی متمایز می کند. کیفیت بالای غذا دلیلی است که میزهای یک رستوران را پر از میهمانان راضی می کند اما موارد دیگری نیز وجود دارد تا مشتریان هر چه بیشتر به رستوران جذب شوند.

 

سرو غذای سالم و مقوی

بیشتر افراد در هنگام انتخاب محل صرف غذا ، غذا های خوشمزه را در اولویت قرار می دهند. هنگام انتخاب یک رستوران ، یافتن رستورانی که در مواد اولیه کم نگذارد مهم است. غذاهای رستوران های معتبر همیشه تازه و از استاندارد بالایی برخوردار هستند. یک رستوران خوب یک سرآشپز حرفه ای دارد که به طور مداوم از مواد با کیفیت برای تهیه غذاهای خوشمزه استفاده می کند. غذاهای خوشمزه زیادی وجود دارد که در منوغذا رستوران خوب ظاهر می شود، اما یک رستوران خوب مواد مغذی سالم و با کیفیت را ترکیب می کند تا مشتری دائمی شود. سه حوزه اصلی مورد توجه با یک رستوران ناهار خوری خوب وجود دارد. منو، خدمات و جو. بسیاری از مردم رستوران ناهار خوری عالی را برای یک موقعیت خاص انتخاب می کنند، بنابراین غذا نباید از نظر انتخاب یا کیفیت ناامید کننده باشد، اما باید به اندازه کافی جالب باشد که به شما اجازه دهد اقلام منحصر به فردی را ارائه دهید که یافتن آنها در رستوران های دیگر دشوار است.

 

با در نظر گرفتن اصول بهداشتی

رعایت اصول بهداشتی باید آنقدر واضح باشد که مشتریان حتی با یک بار ورود به آنجا از این واقعیت آگاه شوند خدمات مشتری در یک رستوران ناهار خوری بسیار فراتر از سفارش دادن و غذای خوشمزه است. موفقیت یک رستوران به چیزی بیش از کیفیت غذا و دکور آن بستگی دارد. مشتریان همچنین می خواهند هنگام غذا خوردن از خود لذت ببرند. اکثر افراد ناهار خوری ترجیح می دهند در مراکز بهداشتی غذا بخورند ، جایی که بتوانند مراقبت های دقیق را دریافت کنند. هر غذاخوری مناسبی کارکنان دوستانه و مفید را استخدام خواهد کرد. در نتیجه ، سه جزء ضروری یک تجربه غذایی عالی عبارتند از آراستگی ، دوستی و کارایی.

پاکیزگی و امنیت اکنون جزو اولویت های اصلی هر مکانی است. می توان تصور کرد که هیچ کس در یک مکان کهنه غذا نمی خورد. یک غذاخوری با کیفیت دائماً تمیزی و امنیت محل خود را تضمین می کند. تمیزی هر قسمت از غذاخوری از اهمیت بالایی برخوردار است.

غذاهایی که منحصراً در رستوران ایجاد می شوند و به طور گسترده در بازار موجود نیستند ، یک رستوران را از رقبا متمایز می کند. مردم وقتی می شنوند که در رستورانی چیزی غیرعادی سرو می کند هیجان زده می شوند و وقتی این کار را می کنند بسیار عالی است زیرا نشان می دهد که آشپزخانه در دستان توانا است و می تواند غذا های خلاقانه و لذیذی ارائه دهد.

خدمات مشتری نقش مهمی در هر تجربه غذاخوری ایفا می کند. هر جا که برای غذا خوردن انتخاب می کنید ، باید احساس کنید که پیشخدمت شما وظیفه دارد بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهد و هرگز نباید احساس کنید که در رستوران نادیده گرفته شده اید، حتی اگر تمام مسیر را کنار دیگری بنشینید.

 h/رستوران قیمت مناسب در تهران

پرسنل محترم و مسئولیت پذیر

پرسنل مرتب و پاسخ آنها به مشتریان از مهم ترین ویژگی های یک رستوران خوب در تهران است. کارکنان باید کاملاً آموزش دیده و آماده پاسخگویی به هر نوع سؤالی که مشتریان در مورد منو یا نوشیدنی دارند، باشند. ناهار خوری خوب نیاز به تمرکز زیاد روی جزئیات دارد. نورپردازی باید ملایم باشد و برای داشتن فضایی رمانتیک به سمت کم خم شود. اینجا در رستوران باران سعی کرده ایم نیازهای مشتریانمان را برآورده کنیم تا خاطره ای زنده برای آنها بسازیم و همچنین تمرکز آنها را برای مراجعه بعدی به خودمان داشته باشیم.

برای اطلاع بیشتر از کترینگ خوب در هروی و رستوران مناسب جلسات کاری  و قلیان عربی  بر روی آن کلیک کنید. 

رستوران قیمت مناسب

به همان اندازه مهم این است که رابطه بین کیفیت و قیمت بهینه باشد. این در مورد صرفه جویی نیست ، بلکه در مورد پرداخت بهای منصفانه برای محصولات و خدماتی است که آنها به ما ارائه می دهند. در این مرحله باید برای کمیت هم ارزش قائل شوید ، زیرا رستورانی که غذای آن خوب و فراوان باشد ، رستوران بسیار بهتری است.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151