رستوران برای ختم و ترحیم|برگزاری مراسم ترحیم در تهران|مراسم ختم درمنزل

رستوران برای ختم و ترحیم؛ پس از از دست دادن یکی از عزیزان ، بسیاری از خانواده ها تصمیم می گیرند برای دوستان و خانواده مراسم تشییع جنازه برگزار کنند. مرسوم است ، اگر چه الزامی نیست ، اما پس از تشییع جنازه پذیرایی می شود. در این گردهمایی ، اعضای خانواده و دوستان می توانند این فرصت را داشته باشند که یکدیگر را در محیطی نه چندان رسمی ببینند.

برخی از خانواده ها پس از برگزاری مراسم خاکسپاری یا یادبود ، پذیرایی می کنند. مراسم تشییع جنازه اغلب در یک محیط متفاوت برگزار می شود و به عنوان یک گردهمایی کوچکتر و صمیمی تر برای دعوت از دوستان نزدیک عمل می کند.

d/رستوران برای ختم و تحریم

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

بسیاری از افراد آداب و رسوم غذا برای مراسم ختم دارند. معمول است که آنها در رستوران ها یا در خانه یکی از اعضای نزدیک خانواده برگزار شوند که معمولاً غذا می خورد. برخی رویکرد صمیمی ‌تر را فقط با خانواده نزدیک و یک غذای پخته ترجیح می ‌دهند. در نهایت ، تصمیم به خواسته ‌های شما و خانواده‌ تان و اینکه با چه چیزی راحت ‌تر هستید ، بستگی دارد.

 

چه کسی مسئول برنامه ریزی یک مراسم ترحیم است؟

معمولاً اعضای نزدیک خانواده - همسر، فرزندان یا والدین - کسانی هستند که وظیفه برگزاری مراسم تشییع جنازه را دارند. با این حال ، برنامه ریزی برای پذیرایی و در عین حال مراقبت از ترتیبات تشییع جنازه ، خاکسپاری و هر چیز دیگری که در مرگ یک عزیز دخیل است می تواند بسیار دشوار باشد. اگر ترجیح می ‌دهید شخص دیگری سازماندهی پذیرایی را انجام دهد ، می ‌توانید با ما تماس بگیرید که بهترین خدمات را در اختیار شما و عزیزانتان قرار دهیم و یک مراسم ختم آبرومندانه در خور شآن شما برگزار کنیم.

خدمات پذیرایی و رستوران‌ برای مراسم ختم وجود دارند که تجربه برنامه‌ ریزی مراسم تشییع جنازه را دارند. اگر خودتان برای برنامه‌ ریزی پذیرایی احساس راحتی نمی ‌کنید ، که در زمان عزا قابل درک است ، می ‌توانید با یک مکان یا پذیرایی تماس بگیرید و از آنها راهنمایی بخواهید. بسیاری با روند برنامه ریزی یک مراسم تشییع جنازه آشنا هستند و می توانند کمک های لازم را به شما ارائه دهند و این کار را تا حد امکان برای کل خانواده شما آسان کنند.

 

مراسم تشییع جنازه را در کجا باید برگزار کنید؟

این به ترجیحات خانواده شما بستگی دارد. با این حال ، اکثر خانواده ها پذیرایی مراسم خاکسپاری را در خانه خود یا خانه یکی از اقوام نزدیک خود انتخاب می کنند. همچنین ، خانواده ‌ها می ‌توانند در صورت داشتن سالن ضیافت ، برای پذیرایی پس از تشییع در محل تشییع جنازه برنامه ‌ریزی کنند. رستوران ها یکی دیگر از مکان های رایج برای پذیرایی مراسم خاکسپاری هستند و خانواده ها گاهی اوقات ترجیح می دهند یک اتاق خصوصی را برای پذیرایی اجاره کنند تا زمانی که عزیزان و دوستان هنوز در سوگواری هستند، حریم خصوصی خود را حفظ کنند.

مراسم تشییع جنازه اغلب بلافاصله پس از پایان مراسم تدفین برنامه ریزی می شود. این یک فرصت اضافی برای کسانی که نتوانستند در مراسم تشییع جنازه شرکت کنند می دهد تا از اعضای خانواده دیدن کنند و ادای احترام کنند.

 

چند نفر باید انتظار داشته باشید؟

با توجه به اینکه نمی دانید چه تعداد از همکارها، دوستان قدیمی و همکاران ممکن است برای ادای احترام بیایند ، پیش بینی تعداد افراد در مراسم تشییع دشوار است. دعوت از همه کسانی که در مراسم تشییع جنازه شرکت می کنند، خوب است و اغلب ، دقیقاً نمی دانید چه کسی در یک مراسم حضور پیدا می کند. حتماً باشگاه‌ ها ، تیم‌ ها و انجمن ‌هایی را که ممکن است در آن شرکت داشته ‌اند در نظر بگیرید و همیشه بیش از آنچه انتظار دارید برنامه‌ریزی کنید.

گاهی اوقات ، خانواده ها رویکرد صمیمی تری را برای برگزاری مراسم تشییع جنازه انتخاب می کنند. ممکن است "فقط دعوت" باشد ، جایی که مکان و جزئیات رویداد فقط برای اعضای نزدیک خانواده و دوستان  گفته می شود. اگر راحت ترین حالت شما اینگونه است ، کاملاً مشکلی نیست ، به خصوص اگر مراسم تشییع جنازه در خانه شما باشد. علاوه بر این، اگر هزینه‌های مربوط به مراسم تشییع جنازه را با دقت در نظر می‌ گیرید، یک پذیرایی خصوصی ممکن است بهترین مسیر باشد.

 F/رستوران برای ختم و تحریم

در مراسم ختم چه غذا و نوشیدنی باید ارائه شود؟

بسیاری از رستوران‌ها، خدمات پذیرایی با نیاز فوری هنگام برنامه‌ریزی مراسم تشییع جنازه آشنا هستند و می‌توانند یک برنامه ریزی خوبی داشته باشند. برنامه ریزی برای پذیرایی در رستورانی که شخص مورد علاقه شما به طور خاص به آن علاقه داشت، می تواند جای خوبی باشد. تا زمانی که جایی است که شما احساس راحتی می کنید، لازم نیست شیک یا مجلل باشد. این می تواند یک راه عالی برای بزرگداشت عزیزان شما باشد. نوع و مقدار غذایی که برای مراسم تشییع جنازه دریافت می کنید به ملاحظات مالی، تعداد افراد و مکان مراسم بستگی دارد.

 

در یک پذیرایی پس از تشییع جنازه چه انتظاری داریم

بسیاری از پذیرایی‌های پس از تشییع جنازه در خانه خانواده برگزار می‌شود، اگرچه ممکن است در سالن‌های اجتماعی مکان‌های مذهبی مذهبی، رستوران‌ها یا مکان‌های دیگر برگزار شود. غذا و نوشیدنی معمولا به صورت بوفه سرو می شود. اگرچه پذیرایی پس از تشییع جنازه بیشتر غیر عادی و اجتماعی است تا مراسم تدفین، اما هنوز یک رویداد غم انگیز است.اگر می‌خواهید غذاها و نوشیدنی‌ها را برای پذیرایی پس از تشییع جنازه هماهنگ کنید، با ما در رستوران باران تماس بگیرید.

 

اهمیت سرو غذا بعد از تشییع جنازه چیست؟

معمولاً اعضای خانواده متوفی پس از مراسم تشییع جنازه پذیرایی می کنند و به عنوان حرکتی برای افرادی که در مراسم تشییع جنازه شرکت کرده اند، غذا و نوشیدنی می دهند. اکثر مردم معتقدند این عمل سخاوتمندانه به کسی که این دنیا را ترک کرده کمک می کند. هر چه غذای بیشتری خورده شود، برکت بیشتری نصیب شخص فوت شده می شود. قیمت غذای ختم به عواملی مانند مکان، غذا و دکوراسیون بستگی دارد. بنابراین، خانواده گزینه‌های زیادی دارد و می‌تواند تجربه را مطابق با بودجه خود سفارشی کند. برخی از مردم پذیرایی های پس از تشییع جنازه را در خانه های خود برگزار می کنند، در حالی که برخی دیگر خانواده و دوستان خود را برای ناهار یا شام در رستوران یا سالن های اجتماعی عبادت مذهبی دعوت می کنند.

صرف نظر از اینکه ایده ترتیب دادن مراسم تشییع جنازه را در خانه خود یا در مکان دیگری مانند رستوران یا هتل ترجیح می دهید، ما می توانیم به طرق مختلف به شما کمک کنیم. اگر فضای کافی برای اسکان همه میهمانان خود دارید، می توانیم پذیرایی را برای شما ترتیب دهیم که می تواند فقط شامل غذا باشد، اما می تواند شامل نوشیدنی، گارسون، میز، صندلی، تمام ظروف و کارد و چنگال مورد نیاز باشد. اگر بخواهید فضای خود را با گل و سایر جزئیات مناسب برای این مناسبت  تزئین کنید، منو و همچنین دکوراسیون را خودتان انتخاب می کنید.

علاوه بر این، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا در رستوران باران برای برگزاری مراسم تشییع جنازه یا مکان دیگری که ترجیح می‌دهید، رزرو کنید. به منظور برداشتن باری از دوش شما، کل ارتباطات و سازمان را بر عهده خود می گیریم. ما به شما اطمینان می دهیم که خادمین مراسم تشییع جنازه شما مطابق با تقوای که نسبت به شخصی که برای او وداع نهایی را ترتیب می دهیم، پذیرایی را با عزت و وقار به یاد خواهند آورد. ما تمامی خدمات فوق الذکر را با همکاری شما و شرکای تجاری معروف خود طراحی و ارائه می کنیم. ما به هر جزئیات توجه زیادی می کنیم. هر یک از درخواست های شما با استفاده از یک رویکرد فردی، مطابق با خواسته های شما، دریافت و پردازش می شود. بسته به سلیقه شما، ما سنتی را با امروزی ترکیب می کنیم. قیمت بستگی به تعداد شرکت کنندگان، منو و محل برگزاری دارد. بنابراین، ما به شما کمک می کنیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنید تا بیشترین استفاده را از بودجه خود ببرید. شما می توانید در هر زمان از خدمات رستوران ما استفاده کنید. اجازه دهید به شما کمک کنیم تا از روزهای سخت خود عبور کنید.

 

خدمات پذیرایی در سالن مجزای یک رستوران

مراسم تشییع جنازه در رستوران باران که منوی پذیرایی مراسم تشییع جنازه ویژه ای برای شما دارند. کل چیدمان پذیرایی از جمله دکوراسیون سالن ، منو ، مراسم ترحیم را بر عهده خواهیم داشت.

     برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران با موسیقی زنده در تهران و بهترین رستوران هروی  و رستوران شیک در تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

پذیرایی مراسم تشییع جنازه

دیگر نیازی به نگرانی در مورد آشپزی نخواهید داشت و رستورانی برای میزبانی مراسم تشییع جنازه پیدا می کنید. تا زمانی که خانواده در خانه یا مکان دیگری به انتخاب شما جمع شوند، متخصصان ما از جمله آشپزها و پیشخدمت ها همه چیز را آماده خواهند کرد. شما نیازی به برنامه ریزی منو، خرید غذا و نوشیدنی برای مهمانان خود، به فکر ظروف غذاخوری و تزئین سفره نخواهید داشت. ما آن را برای شما ترتیب خواهیم داد.

تشییع جنازه ما می تواند هر نوع پذیرایی مراسم تشییع جنازه یا مراسم تشییع جنازه را که قبل، حین یا بعد از دفن واقعی برگزار می شود، برنامه ریزی کند. ما می توانیم یک سرویس میان وعده ساده و همچنین وعده های غذایی کامل رسمی و رسمی ترتیب دهیم.

d/رستوران برای ختم و ترحیم

آیا می خواهید از امکانات پذیرایی برای مهمانی که قرار است برنامه ریزی کنید استفاده کنید؟ آیا می خواهید هر یک از رستوران ها با بهترین غذاها به راحتی و با قیمت های مقرون به صرفه از شما پذیرایی کنند؟

در بسیاری از کشورها، مردم به مناسبت ها و دلایل مختلف بیرون غذا می خورند. رستوران باران در میدان هروی تهران یکی از آن رستوران‌هایی است که نه تنها با بهترین غذاها با قیمت‌های مقرون به صرفه به شما ارائه می‌کند، بلکه برای سرو با غذاهای اصیل ایرانی و غذای فرنگی نیز وجود دارد. منوی آنها به گونه ای طراحی شده است که همه سلیقه ها و با همه سنین را در بر می گیرد. در زیر دلایل اصلی برای انتخاب یک رستوران برای برگزاری مراسم ختم و تحریم و رویدادها و مناسبت های خاص خود آورده شده است.

بسیاری از مردم می خواهند از زحمت زیاد میزبانی از مهمانان و تهیه غذا در خانه خودداری کنند. رفتن به رستوران ها برای مراسم ختم و ترحیم برای صرف غذا ممکن است باعث راحتی در تهیه آن غذا شود که به ساعت ها زمان آماده سازی و پخت نیاز دارد. زمانی که مردم قصد برگزاری مراسم ختم دارند، اغلب از رفتن به یک رستوران استفاده می کنند. به عبارت ساده، آنها نمی خواهند استرس طبخ غذا را داشته باشند 

رستوران ها می توانند مراسمی را برای یک گردهمایی چندین نفره را برگزار کنند. آنها مطمئن خواهند شد که مراسم شما به خوبی برگزار خواهد شد و باعث می شود مهمانان شما احساس راحتی کنند و از غذای خود لذت ببرند و مراسم شما با شکوه تر برگزار شود.

 

ظرفیت های خوب برای پذیرایی در مراسمات

اگر برای صرف غذا در بیرون برنامه ریزی کرده اید، لازم نیست نگران ذائقه خاص هر مهمان باشید. رستورانی با منوی بزرگ مانند رستوران باران انتخاب کنید تا همه بتوانند آنچه را که می خواهند پیدا کنند. همیشه بررسی کنید که آیا رستوران می‌تواند آلرژی‌ها یا محدودیت‌ها یا ترجیحات غذایی شما، خانواده یا دوستانتان را داشته باشد یا خیر.

با برگزاری مراسم ختم و ترحیم در رستوران استرس را از خود دور کنید. یکی از بزرگترین مزیت های برگزاری جشن در رستوران این است که می توانید تا حدودی تنش خود را از بین ببرید. مجبور نیستید در مورد تنظیم خانه خود برای مهمانی، آشپزی، سرویس دادن به همه یا اطمینان از داشتن مقدار زیادی غذا و نوشیدنی زحمت بکشید. در عوض، اگر مراسم خود را در یک رستوران سازماندهی کنید، می توانید تمام این تلاش و تنش را به کارکنان محول کنید. داشتن فضای کم در خانه ممکن است دعوت از مهمانان زیادی و ترتیب دادن آنها را ناخوشایند کند. از طرف دیگر، یک رستوران برای هر مهمانی فضای کافی دارد.

 

ما می توانیم شام رسمی شما را پذیرایی کنیم.

گزینه های شما شامل یک منوی خاص، منوی محدود یا شام است. ما در رستوران باران این آمادگی را داریم که مراسم ختم و تحریم عزیزانتان را به بهتترین شکل ممکن با یک پذیرایی و خدمات عالی برگزار کنیم شما عزیزان می توانید با ما تماس بگیرید و با مدیریت در این زمینه گفتگو کنید.

1. منوی سفارشی

ما بر اساس بودجه و ترجیحات غذایی شما با شما صحبت می کنیم تا یک منوی سفارشی برای مراسم شما ایجاد کنیم. با مدیر صحبت کنید تا مهمانی خود را همانطور که می خواهید ترتیب دهید.

 

2. انتخاب منوی ویژه

با انتخاب یکی از منوهای از پیش انتخاب شده ما، می توانید از دردسر تصمیم گیری بیش از حد جلوگیری کنید. با گزینه های ، منوهای ویژه ما تنوع قیمت و انتخاب غذا را ارائه می دهند.

 

3. منوی سبک خانوادگی

گزینه های سبک خانوادگی ما بهترین راه برای امتحان بیشتر غذاهای عالی ما هستند. با استفاده از این گزینه می توانید انواع پیش غذاها و خوراکی ها را انتخاب کنید. منوی سبک خانوادگی را می توان بر اساس تعداد افراد در مهمانی استفاده کرد

      برای اطلاع بیشتر از غذا برای مراسم ختم و تهیه غذای قیمت مناسب در هروی  و تشریفات مراسم یادبود  بر روی آن کلیک کنید. 

3 مزیت میزبانی مراسم ختم و ترحیم در یک رستوران

هنگامی که می خواهید یک مراسم ختم و ترحیم را در یک رستوران میزبانی کنید، طیف گسترده ای از گزینه ها را برای انتخاب دارید. بسیاری از رستوران‌ها مکان‌هایی برای برگزاری مراسم ختم و ترحیم ارائه می‌دهند که می‌توانید برای یک شب کامل اجاره کنید. وقتی رستورانی را برای مراسم ختم و ترحیم انتخاب می ‌کنید، مزیت‌های زیادی را برای شما به همراه دارد. یک رستوران همراه با کارکنان آموزش دیده و اعضای خدمات، مزایای متعددی دارد. برخی از مزایای کامل برگزاری مراسم ختم و ترحیم در رستوران را بررسی می کنیم.

1. دوره های چند وعده غذایی

وقتی در رستوران غذا می‌دهید، ممکن است گزینه‌های محدودی در منویی که در کنار غذای اصلی سرو می‌کنید داشته باشید. با یک رستوران، شما این فرصت را دارید که چندین دوره را برای وعده غذایی انتخاب کنید و نیازی نیست نگران تهیه تنقلات یا سایر گزینه های غذایی خود باشید.

یک رستوران می‌تواند سالاد و پیش‌غذا، غذای اصلی و گزینه‌های دسر متعدد را ارائه دهد. با برگزاری مراسم ختم و ترحیم در رستوران، هر دوره به صورت تازه آماده می شود یا درست در آشپزخانه تازه نگه داشته می شود.

2. گزینه های غذای اضافی

هنگامی که یک مراسم ختم و ترحیم در یک رستوران برگزار می کنید، گزینه های غذایی اضافی بیشتری خواهید داشت، بنابراین مهمانان از انتخاب وعده های غذایی خود راضی می مانند. به عنوان مثال، می توانید چاشنی ها یا ادویه های اضافی را درخواست کنید که یک رستوران به راحتی در دسترس باشد. به عنوان مثال می توان به خردل، سس اشاره کرد.

همچنین می توانید ظروف مخصوصی را برای کمک به مهمانان درخواست کنید. به عنوان مثال، اگر تعداد زیادی از کودکان در این مراسم حضور داشته باشند، می توانید ظروف کوچکتر را درخواست کنید.

3. تغییرات رژیم غذایی و درخواست های ویژه

در برخی موارد، ممکن است برای مهمانانی که نیازهای غذایی خاص یا درخواست های خاصی دارند، وقت نداشته باشید. هنگامی که یک مراسم ختم و ترحیم در یک رستوران برگزار می کنید، کارکنان آشپزخانه می توانند به آماده سازی تغییرات لحظه آخری کمک کنند.

 

برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151