رستوران با سالن vip|رستوران با اتاق خصوصی در تهران|رستوران در تهران

رستوران با سالن vip ؛ اگر به دنبال مکانی زیبا هستید که تجمل و راحتی را با منوی دلپذیر برای تکمیل محیط اطراف خود ترکیب کند، سالن VIP، و رستوران مکان ایده آلی است. این رستوران شیک با فضای مجلل ، خدمات دقیق و سرگرمی‌های زنده محبوب ، یکی از معدود رستوران ‌های تهران است که طیف وسیعی از سلیقه ‌ها و علایق را برآورده می‌کند.

 

k/رستوران با سالن vip

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

یک تجربه رستوران با سالن vip و ویژگی های آن

وقتی صحبت از ایجاد یک فضای رستوران با سالن vip می شود، همه چیز به جزئیات مربوط می شود. این شامل چیزی فراتر از موسیقی ، نورپردازی و هنر دیواری است. بسیاری از رستوران‌های خوب تا آنجا پیش می‌روند که ظروف چینی و سنگی خود را طوری طراحی می‌کنند که محیط و غذا را تکمیل کنند.

طراحی باید تجربه ای منحصر به فرد و غیرعادی را تداعی کند که بازدیدکنندگان می توانند آن را با محل ناهار خوری خوب شما مرتبط کنند. به عبارت دیگر، باید یک ویژگی متمایز داشته باشد که منحصر به فرد باشد تا بتواند مشتریان تکراری را جذب کند. این می تواند به شکل یک موضوع، یک اثر هنری خاص، یا یک عنصر حسی جدید باشد.

رستوران باید شخصیتی متمایز داشته باشد که آن را از سایر غذا خوری های همسایه متمایز کند. این را می توان با پایبندی به یک مفهوم طراحی که در هر قسمت از رستوران ، از مواد مورد استفاده گرفته تا مبلمان و نور، فرا می گیرد، به دست آورد. رستوران های vip تهران ، به‌  ویژه ، باید تلاش بیشتری برای ایجاد طرح‌هایی انجام دهند که بدون آشکار بودن به مفهوم اشاره کنند.

رنگ ها در تعیین خلق و خوی مهم هستند، زیرا هر کدام احساسات متفاوتی را ایجاد می کنند. به عنوان مثال، قرمز و زرد رنگ‌های زنده و پویا هستند که در رستوران‌های فست فود یافت می‌شوند، اما طلایی و سفید معمولاً با آرامش و تجمل مرتبط هستند. بنابراین، بسیار مهم است که پالت رنگی مناسب را انتخاب کنید تا سطح مجللی را که یک تجربه ناهارخوری خوب مستلزم آن است، منتقل کنید. یک پالت رنگ شلوغ ممکن است یک عامل منفی باشد زیرا باعث می شود مشتریان احساس عجله کنند. بسیار مهم است که طرح رنگ یکسانی را در سراسر رستوران حفظ کنید تا مشتریان احساس راحتی کنند. هر رستوران بزرگی دارای ویژگی هایی مانند آراستگی و تمیزی است. اگر امکانات شما مرتب و تمیز باشد، توجه افراد زیادی را به خود جلب خواهد کرد.

 d/رستوران با سالن vip

تجربه مهمان 

اهمیت تجربه مهمان را نمی توان نادیده گرفت. به هر حال، مشتریان زمانی که در یک رستوران خوب صرف غذا می‌کنند، برای صرف غذا هزینه بیشتری می‌ پردازند. آنها به دنبال چیزی کاملا متفاوت هستند. سرویس استاندارد یک رستوران ناهار خوری عالی باید شامل نگه داشتن صندلی برای زنان، راهنمایی مهمانان به توالت در صورت لزوم، خرد کردن میز بین وعده های غذایی و تعویض دستمال سفره هنگام خروج مشتری باشد. در رستوران با سالن vip همه چیز باید در حالت کار عالی باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، ایده خوبی است که قبل از خروج از خانه ، آداب غذا خوری رسمی را رعایت کنید. سرورها بدون در نظر گرفتن مفهوم رستوران در بهترین حالت خود خواهند بود.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

محیط هر رستورانی معمولاً برای ایجاد یک نوع خاص از تجربه غذاخوری ایجاد می شود. و تفاوت بین یک غذاخوری خوب و یک محیط ناهار خوری معمولی بلافاصله آشکار می شود. دکور کلی یک رستوران معمولی معمولاً کاملاً آرام است  ، با لحن یا تمی حواس پرت یا سرگرم کننده. با تعداد افراد بیشتر و جذب صدا کمتر ، غذاخوری های معمولی اغلب سر و صداتر از مکان های ناهار خوری خوب هستند. این غذاخوری‌ها برای تنظیم لحن یا کاهش سروصدا ، گه ‌گاه موسیقی با صدای بلند و شاد پخش می‌کنند. خدمه انتظار خوشایند خواهند بود و لباسی آرام و راحت می پوشند.

از طرف دیگر، یک رستوران با غذاخوری عالی و رستوران با سالن vip ، ظرافت زیادی را در هر جنبه ای از محیط خود به نمایش می گذارد. این رستوران ‌ها اغلب در ساختمان‌ های قدیمی دوست ‌داشتنی و/ی ا در محیط‌های طبیعی جذاب با مناظر تماشایی از اتاق‌های غذاخوری قرار دارند. حتی قبل از اینکه وارد رستوران شوید ، معماری و محیط طبیعی به طور معمول لحن ایجاد می کند. بسیاری از رستوران‌ های خوب موسیقی در پس‌زمینه ندارند. اگر موسیقی می ‌نوازند ، معمولاً موزیک کلاسیک آنقدر بی ‌صدا پخش می‌شود که صحبت‌های شام را مختل نکند. در یک رستوران شیک ، معمولاً شنیدن شرکای شام خود بسیار آسان تر است. صدا زدن ظریف ظروف شیشه ای و ظروف نقره گاهی اوقات می تواند به این تجربه اضافه کند. نورپردازی نیز با دقت انتخاب شده است تا نور طبیعی را تقلید کند. با پیشروی عصر و تاریک‌تر شدن هوای بیرون، برخی از رستوران‌های برتر بر اساس آن نورها را کم می‌کنند.

 

غذاخوری خوب همیشه یک گزینه برای مشتریان رستوران باقی خواهد ماند، حتی با تکامل مفهوم . تجربه ممکن است ذهنی باشد ، درست مانند هنر عالی ، اما همیشه از کیفیت بالایی برخوردار است. این یک لحظه هیجان انگیز برای کار در یک غذاخوری است. ایجاد یک تجربه ناهار خوری عالی همه چیز در مورد تأثیرگذاری بزرگ با جزئیات کوچک است. عناصر طراحی در چنین مناطقی باید تصویری متمایز اما یکپارچه ایجاد کنند که با زیبایی و فضای رستوران سازگار باشد. رستوران ‌های امروزی حتی ظروف غذاخوری و ظروف نقره‌ای شخصی ‌سازی  ‌شده را برای حفظ ظاهری ثابت ارائه می‌کنند. بنابراین ، رستوران ‌های ناهارخوری عالی طوری طراحی شده ‌اند که از طریق لمس ‌های جزئی اما مؤثر ، تأثیری قوی بر جای بگذارند و به آنها در ساختن میراث و حمایت خود کمک کنند.

یک تجربه واقعا خاص ، انتخابی عالی در هر مناسبت ، ترکیب ناهار خوری خصوصی منحصر به فرد ما از محیطی زیبا ، خدمات بی نظیر و غذا های نفیس ، برگزاری مراسم شما را لذت بخش می کند. ما انتخابی از اتاق های ناهار خوری خصوصی داریم تا تعداد مهمانان و نیازهای شما را برآورده کنیم.

همچنین ناهارخوری خصوصی داریم که می ‌توانیم برای یک مهمانی شام صمیمی ، یا یک شام کاری ، تا یک مراسم ترحیم برای صد نفر، در آن‌ها فعالیت‌های زیادی را انجام دهیم. ما می توانیم هر رویداد یا گردهمایی را با توجه به نیاز های دقیق شما انجام دهیم. چه در حال ترتیب دادن یک شام کوچک یا یک جشن بزرگ باشید، سرآشپز ما می‌تواند منویی متناسب با نیاز و بودجه شما تهیه کند.

قبل از لذت بردن از یک وعده غذایی سه غذای لذیذ در رستوران باران از یک نوشیدنی آرام در فضای دنج امروزی ما لذت ببرید. یا شاید بخواهید از جذابیت سنتی یک چای عصرانه زیبای لذت ببرید. هر آنچه که دوست دارید، ما مکان‌های زیادی برای شما داریم که می‌توانید در محاصره شکوه و عظمت آن را بگذرانید.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای فرنگی  و رستوران اصیل ایرانی هروی و رستوران شیک در تهران بر روی آن کلیک کنید.

انواع و دسته بندی منوها

منوها را می توان به روش های مختلفی دسته بندی کرد و انواع مختلفی از منوها وجود دارد که اغلب با انواع خاصی از عملیات خدمات غذایی مرتبط هستند. یک راه کلاسیک برای دسته بندی منوها ، تعداد دفعات تکرار آنهاست. منوهای ثابت آنهایی هستند که اساساً هر روز یکسان می مانند و معمولاً در خدمات سریع به رستوران های معمولی لوکس استفاده می شوند. این نوع منوها ممکن است بر روی صفحه منو یا در انواعی از فرمت های چاپی ارائه شون د، گاهی اوقات لمینت شده تا به راحتی تمیز شوند و در اختیار مشتری قرار گیرند. بخش‌های معمولی یک منوی ثابت ناهار یا شام شامل پیش‌غذا ، سالاد ، خوراکی‌ها ( اغلب بیشتر تقسیم می‌شوند )، غذاها ، دسرها و نوشیدنی‌ ها است.

منوهای روزانه ( یا یکبار مصرف ) به صورت روزانه تغییر می کنند یا ممکن است برای یک رویداد خاص با یک بار استفاده برنامه ریزی شوند. منوهای روزانه اغلب در ناهار خوری های خوب یا برای عملیات خدمات غذایی استفاده می شود که دارای محصولات محلی است که در یک روز معین در بازار موجود است.

منو  های چرخه اغلب در عملیات خدمات غذایی غیرتجاری استفاده می‌شوند که هر روز به همان گروه از مشتریان خدمات می‌دهند، مانند غذاخوری‌های شرکتی (  تجاری و صنعتی )  ، مراقبت‌های بهداشتی ، مدارس. منوی چرخه از الگوی خاصی پیروی می کند که برای برآورده کردن نیازهای مشتریان عملیات طراحی شده است و به طور منظم تکرار می شود. طول چرخه باید با در نظر گرفتن مشتری تنظیم شود. به عنوان مثال، یک بیمارستان معمولاً می‌تواند از منوی چرخه کوتاه‌ تر، شاید پنج تا هفت رو ز، برای بیماران استفاده کند ، زیرا بیشتر آنها روزهای زیادی را در این مرکز نمی‌مانند.

 d/رستوران با سالن vip

مزایا و معایب انواع مختلف منوها

این دسته بندی های مختلف با یکدیگر همپوشانی دارند و انواع عملیات خدمات غذایی، اعم از تجاری و غیر  تجاری، مزایا و معایب را برای مدیریت و کنترل ارائه می دهند. به عنوان مثال ، منوهای ثابت برای پیش ‌بینی، خرید و زمان‌بندی کار آسان ‌تر هستند ، زیرا هر روز یکسان هستند ، اما منوهای چرخه دارای مزایای مشابهی نسبت به منو های روزانه هستند. با این حال  ، یک سال یا بیشتر طول می کشد تا رستوران های زنجیره ای برنامه ریزی کنند یا منوی ثابت را تغییر دهند. منوهای روزانه منعطف ترین هستند و به راحتی می توان آنها را تغییر داد تا با تغییرات قیمت محصول یا بازار تنظیم شوند. منوی ثابت و تا حدی چرخه ای ، یک تجربه ناهار خوری قابل پیش بینی را به مشتری ارائه می دهد ، اما منوهای روزانه یک ماجراجویی ناهار خوری جدید را با هر بازدید از خدمات غذا ارائه می دهند . البته ، عملیات خدمات غذایی اغلب عناصر این انواع مختلف منوها را برای به دست آوردن مزایای ارائه شده توسط هر کدام ترکیب می کند. به عنوان مثال : بسیاری از رستوران ‌ها که از منوی ثابت استفاده می‌کنند، غذ اهای ویژه یا ویژگی ‌های روزانه را ارائه می‌دهند ، که انعطاف‌ پذیری را برای ارائه آیتم‌ های منوی فصلی یا مد روز  ، یا استفاده از محصولی که نیاز به فروش دارد و هدر نمی‌رود ، می‌دهد.

 

چگونه برای رستوران با سالن vip خوب رزرو کنیم

در حالی که انواع مختلفی از رستوران ‌ها وجود دارند که در اشکال و اندازه‌ های مختلف وجود دارند، مفاهیم رستوران‌ های امروزی فراتر از مفاهیم سنتی فست فود، معمولی و غذاهای خوب است. بسیاری از رستوران های خوب درخواست رزرو می کنند. گرفتن میز در رستوران های خاص بدون رزرو از قبل، به خصوص در مراکز شلوغ یا محبوب، می تواند چالش برانگیز باشد.

 

برای رزرو رستوران با سالن vipچه کاری باید انجام دهید؟

 اول از همه، تا آنجا که ممکن است برنامه ریزی کنید. در برخی از شلوغ ترین تعطیلات، ممکن است نیاز به رزرو هفته ها یا حتی ماه ها قبل داشته باشید. برای سایر تاریخ ها معمولاً رزرو یک هفته قبل کافی است. همچنین اگر گروه بزرگی دارید یا درخواست خاصی دارید، مانند درخواست کمک برای پیشنهاد، باید زودتر تماس بگیرید تا کارکنان رستوران زمان زیادی برای ترتیب دادن مراسم شما را داشته باشند.

با رستوران تماس بگیرید و تاریخ و ساعت رزرو مورد نظر خود را بپرسید و به آن ها اطلاع دهید که چند نفر در مهمانی شما هستند. اگر رستوران رزرو آنلاین دارد، می توانید از این طریق رزرو کنید. اگر درخواست خاصی دارید، بهتر است تماس بگیرید و صحبت کنید. اگر کسی در مهمانی شما آلرژی غذایی یا محدودیت های غذایی دارد، از قبل به رزرو کننده بگویید تا به کارکنان آشپزخانه زمان بدهد تا آماده شوند.

طراحی رستوران با سالن vipنیاز به توجه دقیق دارد. طراحی داخلی باید تجربه ای مجلل و منحصر به فرد را به مشتریان ارائه دهد تا بارها و بارها برگردند. این ممکن است گاهی اوقات دشوار باشد، اما بازده آن بسیار زیاد است.

 

عناصر مهم طراحی رستوران ناهار خوری خوب

1. چیدمان رستوران

ما مسلماً با مهمترین نکته خود شروع خواهیم کرد: شما باید اطمینان حاصل کنید که چیدمان و طراحی رستوران شما با مضامین و مفاهیم شما هماهنگ است. نحوه ترسیم چیدمان تاثیر قابل توجهی بر عملکرد رستوران شما خواهد داشت. برای یک رستوران با سالن vip ، باید به مشتریان خود اجازه دهید تا برای مدتی طولانی بنشینند. چیدمان رستوران شما باید امکان حرکت و گردش مناسب را برای مهمانان و کارکنان فراهم کند.

 

2. گرمایش، تهویه، و تهویه مطبوع

تهویه مطبوع مناسب فضایی راحت ایجاد می‌کند. بدون آن، رستوران شما ممکن است تهویه کافی نداشته باشد، که می تواند به این معنی باشد که دود تولید شده از آشپزخانه ممکن است در فضای رستوران پخش شود و فضای ناخوشایندی را برای مهمانان و کارمندان شما ایجاد کند. برای جلوگیری از هر گونه موقعیت مشابه، مطمئن شوید که تهویه مطبوع کافی را در طراحی رستوران خود قرار داده اید.

 

3. طرح رنگ و روشنایی

ایده خوبی است که قبل از شروع به رنگ آمیزی دیوارها، به روانشناسی رنگ ها توجه کنید. رنگ‌ ها می ‌توانند روحیه مهمانان شما را تحت تأثیر قرار دهند و باید بر اساس آن استفاده شوند. به عنوان مثال، زرد و قرمز به عنوان پرانرژی دیده می شوند و اغلب در موسسات فست فود استفاده می شوند. طراحی رستوران لوکس اغلب با رنگ سفید و طلایی همراه است، زیرا با آرامش و عظمت همراه است.

به یاد داشته باشید، شما می خواهید مشتریانتان آرامش داشته باشند و می خواهید بمانند. یک پالت رنگ شلوغ ممکن است آن را منصرف کند، زیرا می تواند مشتریان شما را به دلیل احساس فوریتی که ایجاد می کند، مایل به ترک زودتر کند.

نورها باید گرم و کم شدت باشند، به خصوص در زمان شام. ممکن است بخواهید به جای چراغ های سقفی، نورپردازی دیوار را در نظر بگیرید. علاوه بر این، در استفاده از رنگ ها دقت زیادی کنید، اما آن را با احتیاط انجام دهید. رنگ های بیش از حد ممکن است باعث شود که مکان خوب شما شبیه یک فست فود باشد.

 

4. صندلی و مبلمان

موادی مانند چرم، شیشه و مرمر را برای به تصویر کشیدن مجلل و ظرافت در نظر بگیرید. بعد از همه، رستوران با سالن vip خوب باید به این بخش توجه زیادی کند. برای بهترین نتیجه، می توانید از رندر داخلی سه بعدی استفاده کنید تا ببینید فضای شما قبل از اینکه حتی ساخته یا بازسازی شود چگونه خواهد بود. علاوه بر این، به خاطر داشته باشید که رستوران شما حداقل مشتریان عادی خواهد داشت که از حریم خصوصی لذت می برند.

قبلاً در مورد فاصله‌گذاری اجتماعی صحبت کرده‌ایم، اما در طراحی رستوران ‌های عالی، ممکن است نیاز باشد که میزهای شما از هم دورتر باشند. به جزئیات کوچکتر توجه کنید. به عنوان مثال، نسبت هایی مانند ارتفاع میز به ارتفاع صندلی، یا جنس کوسن های شما. چنین جزئیاتی به مهمانان شما می گوید که رستوران شما مکانی برای آرامش و راحتی است.

        برای اطلاع بیشتر از قیمت سوپ جو در تهران و کافه با قلیان و رستوران برای ختم و ترحیم  بر روی آن کلیک کنید. 

چه چیزی یک رستوران خوب را می سازد؟

دوستداران لذیذ و خبره ها تجربه ناهار خوری بی عیب و نقص را ارائه می کنند که در آن تمام حواس شما با رایحه اغوا کننده، موسیقی ، محیط داخلی مجلل و محیطی زیبا بیدار می شود. با توجه دقیق به جزئیات، اجرای بی نقص و خدمات استثنایی، هر رستوران های عالی به دنبال تجربه ای درجه یک است.

توجه به جزئیات کوچک

توجه زیاد به هر جزئیات کوچک، کلید موفقیت یک رستوران خوب است. از انتخاب ظروف غذاخوری، ظروف پایه گرفته تا یونیفرم سرور مطابق با زیبایی و سبک غذایی رستوران است. هر جزییات ریز برای گره زدن به یکدیگر است. هیچ چیز نباید خیلی بلند، خیلی روشن یا خیلی زیاد باشد.

خدمات استثنایی

یک سرور خوب می تواند کل منو را به صورت بی عیب و نقص توضیح دهد و در عین حال لبخندی ملایم برای مشتری داشته باشد. آن ها حتی زمانی که با یک مشتری عصبانی برخورد می کنند، مراقب و حرفه ای هستند. آن ها دقیقاً می دانند که مشتری چه زمانی به کمک نیاز دارد و حتی قبل از اینکه از او خواسته شود، حاضر می شوند.

تجربه مهمان بسیار مهم است

وقتی مشتریان در رستوران خوب قدم می‌زنند، آن ها انتظار یک سرویس غذاخوری بی عیب و نقص را دارند که در آن لحظات فراموش نشدنی را تجربه می کنند.

مهماندار باید بداند که چگونه به درستی از مهمانان استقبال کند، آن ها را به میز خود نشان دهد و سرور خود را معرفی کند. میز باید همیشه تمیز و مرتب باشد. و باید غذا با ظروف مناسب سرو شود. سرآشپز رستوران خوب خلاقیت زیادی برای ارائه ایده های غذایی خلاقانه و منحصر به فرد دارد. آن ها بر مواد تازه و خوب تأکید می کنند و از تکنیک مدرن برای ساختن یک شاهکار آشپزی استفاده می کنند. منو به صورت فصلی تنظیم شده است تا از مواد اولیه محلی تازه استفاده شود. 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151