کترینگ|کترینگ خوب در هروی|کترینگ شرکتی در تهران

کترینگ به چه معنا است؟

واژه کترینگ " catering " یک واژه انگلیسی است که به معنای طبخ و آماده کردن غذا در یک محل و سرو آن غذا در محلی دیگر است. به این صورت که غذا و نوشیدنی و تمام مخلفات آن در مکان‌های مشخصی طبخ و آماده سازی می‌شود و در مکان‌های مورد نظر سرو می‌شود.

صنعت کترینگ امروزه جایگاه خاصی پیدا کرده است و باعث شده سرویس دهی مجالس و ارگان‌ها بسیار ساده شود و پذیرایی و سرو غذا در میهمانی‌ها و مجالس به بهترین و منظم ترین شکل صورت بگیرد.

کترینگ‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن‌ها بر اساس نیاز کاربران و مصرف کنندگان غذا را آماده سازی و طبخ می‌کنند.

 

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

انواع کترینگ

دو نوع اصلی کترینگ وجود دارد:

در محل، و

خارج از محل

کترینگ در محل به غذایی گفته می شود که در همان مکان برای گروهی از افراد تهیه و سرو می شود.

کترینگ خارج از محل، غذایی است که در آشپزخانه تهیه می شود و به محلی که برای گروهی از افراد سرو می شود، حمل می شود.

هم پذیرایی در محل و هم پذیرایی خارج از محل مشترکات زیادی دارند.

بدیهی است که حمل و نقل با وسیله نقلیه یک تفاوت اصلی است.

مسائل ایمنی مواد غذایی مانند بسته بندی ایمن برای سرد نگه داشتن غذاهای گرم و غذاهای سرد و جلوگیری از ریختن مواد غذایی را پیچیده می کند.

این امر با استفاده از:

  • کولرهای عایق،
  • وسایل نقلیه یخچال دار و
  • واحدهای گرمایش قابل حمل

انجام می شود .

شهرت یک کترینگ برای غذاهای باکیفیت که با خیال راحت تهیه می شود ممکن است سال ها طول بکشد تا توسعه یابد. هر گونه شیوع بیماری ناشی از غذا می تواند منجر به شکایت، مرگ و تعطیلی کسب و کار شود.

در این خصوص رعایت روش های ایمن حمل و نقل مواد غذایی ضروری است.

 

کترینگ شرکتی در تهران

برای رویدادهای موفق، کترینگ باید هر مرحله از فرآیند سرو و غذا خوردن را پیش بینی و برنامه ریزی کند. ترتیبات دیگری مانند سرگرمی، گل، میز، صندلی، چادر و تجهیزات ویژه باید در نظر گرفته شود. تفکر در مورد جزئیات هر رویداد چیزی است که کترینگ را به چالش می کشد.

منو ،مهم ترین مورد از جزئیات است. نه تنها نوع غذا و کیفیت آن مهم است، بلکه سایر ارائه ها نیز باید به دقت در نظر گرفته شوند:

  • سبک سرو کردن،
  • چگونه قسمت ها هنگام سرو در بشقاب ها ظاهر می شوند،
  • تزئین بشقاب،
  • چیدمان اتاق، و
  • طراحی و جریان ترافیک بوفه غذا.

 

خدمات پذیرایی

خدمات پذیرایی مزیت تجربه را ارائه می دهد. اکثر شرکت های کیترینگ با تهیه غذا برای مهمانی ها در هر اندازه ای آشنا هستند و اغلب این کار را به خوبی انجام می دهند. آنها سرآشپزهایی را استخدام می کنند تا در آشپزخانه خود غذا درست کنند و سپس غذا به صورت گرم و آماده به مهمانی تحویل داده می شود. شرکت‌های پذیرایی اغلب منوی وسیعی برای انتخاب دارند، زیرا غذا در آشپزخانه تجاری قبل از تاریخ مهمانی آماده می‌شود. به طور معمول، یک شرکت پذیرایی به مهمانی شما می رسد و غذا را در منطقه ای که انتخاب می کنید تحویل می دهند. ممکن است متوجه شوید که آنها باید ظروف پخته یا سایر سینی های گرم کننده را برای گرم نگه داشتن غذا در حالی که مهمانی در جریان است تنظیم کنند.

 

پذیرایی در محل در مقابل پذیرایی خارج از محل

خدمات پذیرایی به طور کلی به دو دسته در محل و خارج از محل تقسیم می شوند. با کیترینگ در محل، غذا در محل رویداد، مانند محل برگزاری عروسی یا هتل، پخته و تکمیل می شود. با کترینگ خارج از محل، غذا در جای دیگری طبخ می شود و سپس به محل رویداد آورده می شود. این اغلب در مورد ناهارهای تجاری و مهمانی های خصوصی صدق می کند.

 

یک کیترینگ خوب چه خصوصیاتی دارد

سازگار شدن برای ارائه دادن هر نوع منو با بالاترین کیفیت

توانایی انجام خدمات به موقع

توانایی مدیریت کردن

توانایی راضی نگه داشتن مشتری

بتوانند کارکنان خود را حفظ کنند.

رعایت مقررات ایمنی مواد غذایی

استخدام کترینگ می تواند یک کار دلهره آور برای هر کسی باشد. خوشبختانه در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که باید به دنبال چه ویژگی‌هایی در یک سرویس پذیرایی باشید تا بدانید آیا می‌توانند ارائه دهند یا خیر.

چیزی که یک کترینگ را خوب می کند در واقع فقط چند چیز اساسی است. این نحوه پذیرایی است که می تواند همه این چیزها را به طور کلی متعادل کند. یک غذاساز می تواند حتی ساده ترین رویداد ناهار خوری را به یک گردهمایی بزرگ تبدیل کند.

 s/کترینگ

چگونه کترینگ می تواند برای رویدادهای شرکتی شما مفید باشد

رویدادهای شرکتی برای فرصت های شبکه، میزبانی سمینارهای منحصر به فرد برای اهداف مختلف و حتی برای جلب نظر مشتریان احتمالی مورد علاقه قرار می گیرند. از آنجایی که این رویدادها تمایل به طولانی بودن دارند، باید غذای خوب در محل سرو شود. به طور منطقی یکی از جنبه های مهم هر رویداد شرکتی در نظر گرفته می شود، استخدام یک سرویس پذیرایی برای موفقیت یک رویداد بسیار مفید است. در مورد روش هایی که کیترینگ می تواند برای رویدادهای شرکتی شما مفید باشد.

 

راحتی بیشتر برای پذیرایی کردن

به جای ترتیب دادن تمام گوشه و کنار برای سرو غذا، استخدام یک سرویس پذیرایی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. پذیرایی برای رویدادهای شرکتی به شرکت ها اجازه می دهد تا به طور موثر میزبانی کنند، با کارشناسان و سرآشپزهای ماهر که آماده سرو غذای عالی در هر محیطی هستند. این باعث صرفه جویی در زمان و هزینه در مقایسه با انتخاب و خرید اقلام غذایی جداگانه می شود. علاوه بر این، کارد و چنگال در بسته های پذیرایی گنجانده شده است که آن را به گزینه ای مناسب برای میزبانی رویدادهای شرکتی تبدیل می کند.

 

کمک حرفه ای به شما در کترینگ

خدمات پذیرایی برای خدمت به هر گروه بزرگی از افراد با خدمتکاران بسیار مفید است. ارائه دهندگان کیترینگ با مجهز شدن به متخصصان بسیار ماهر که در مدیریت رویدادهای شرکتی با تجربه هستند. از ارائه غذا گرفته تا کیفیت وعده های غذایی سرو شده، استخدام یک سرویس پذیرایی می تواند در هنگام میزبانی یک رویداد شرکتی کمک کننده باشد.

 

آماده سازی بدون دردسر

میزبانی رویداد نیاز به تلاش و انرژی زیادی دارد. از برنامه ریزی تا اجرای واقعی، مراحل مختلفی برای موفقیت در رویداد وجود دارد. از آنجایی که سازماندهی به خودی خود بسیار زیاد است، انتخاب خدمات پذیرایی تضمین شده است که بخش بزرگی از کار را انجام دهد.

  برای اطلاع بیشتر از کترینگ خوب در تهران و کترینگ شرکت ها و سازمان ها  و  کترینگ خوب در هروی بر روی آن کلیک کنید. 

 

انتخاب انواع غذاهای مناسب

با تجربه در غذاهای مختلف، خدمات پذیرایی با ارائه انواع غذاهای خوشمزه شناخته شده است. برای هر مناسبتی از جمله رویدادهای شرکتی، خدمات پذیرایی می توانند به شما کمک کنند تا بهترین منوها را با غذاهای لذیذ برای سرو تهیه کنید. منوهای کیترینگ با ارائه بشقاب هایی از وعده های غذایی کامل، با پیش غذاها و دسرهایی که برای هر نیازی قابل تنظیم هستند، کامل می شود.

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک کترینگ را خوب می کند توجه آنها به جزئیات است. مانند آنچه قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، همه می‌خواهند رویداد خود را تا حد امکان کامل کنند و یکی از راه‌های انجام این کار تنظیم دقیق جزئیات با مشتری است و برای اینکه کیترینگ خواسته مشتری را برآورده کند، تهیه‌کننده غذا باید هم مراقب و هم ماهر باشد. توجه به جزئیات مستلزم ، برنامه‌ریزی و اجرای ایده‌های کوچک با کم یا بدون اشتباه است تا به آنها کمک کند ایده بزرگ‌تری را شکل دهند.

کترینگ، این به این معنی است که آنها باید مراقب برنامه ریزی با مشتری باشند. اگر آن‌ها بتوانند این کار را انجام دهند، می‌دانید که در برنامه‌ریزی یک رویداد به نقش همه عوامل کوچک اهمیت می‌دهند. به عبارت دیگر، آنها باید درک کنند که ریزترین جزئیات اجزای سازنده کل رویداد هستند. اما نه تنها این؛ آنها باید جزئیات گفته شده را به خوبی و بدون اشتباه اجرا کنند. پذیرایی که به این چیزهای کوچک توجه می کند، کسی است که به شما و رویداد شما اهمیت می دهد.

محبوب ترین مزیت استخدام یک سرویس پذیرایی برای رویدادهای شرکتی، افزایش حس حرفه ای بودن است. یک چیدمان حرفه ای غذا، محیط هر رویداد شرکتی را ارتقا می دهد. از طریق ارائه غذاهای مناسب، یک سرویس پذیرایی می تواند به اعتبار رویداد هر سازمانی کمک کند.

 

چند مزیت استخدام خدمات پذیرایی برای رویدادهای شرکتی

پذیرایی شرکتی مهم‌ترین عامل هر رویداد شرکتی مانند رویدادها، گردهمایی‌ها و ملاقات‌های مهم و غیره است. اولین چیزی که می‌تواند در مورد رویدادهای شرکتی یا جلسات تجاری صحبت شود، مدت زمان طولانی است. رویدادهای طولانی نیاز به ارائه غذای خوب دارند. اگر نادیده گرفته شود، می تواند منجر به از دست دادن علاقه، کاهش بهره وری و سایر عوامل از این قبیل شود. مطالعات نشان می دهد که اکثر مهمانان مشتاقانه منتظر یک وعده غذایی عالی هستند.

 

برداشت خوب در مورد شرکت شما

یکی از بزرگترین مزایای استخدام یک سرویس پذیرایی برای رویدادهای شرکتی این است که شما در مورد شرکت خود ارتباط برقرار می کنید. تحت تاثیر قرار دادن یک مشتری تجاری مهم می تواند منجر به نتایج سازنده شود. بنابراین، غذاهای لذیذ می تواند نتایج مثمر ثمری داشته باشد و می تواند به اعتبار شرکت شما کمک کند.

 

کمک حرفه ای

ارائه دهندگان خدمات کترینگ دارای کارشناسانی هستند که در مدیریت پذیرایی شرکتی با تجربه کافی هستند. سرآشپزها و تیم به خوبی می دانند که غذا چگونه باید ارائه شود و چگونه مورد توجه مهمان قرار می گیرد. ارائه دهندگان خدمات پذیرایی حرفه ای پیشنهادات زیادی در مورد وعده های غذایی ارائه شده دارند. مهمتر از همه، غذا باید به گونه ای ارائه شود که نشان دهنده کلاس و حس حرفه ای بودن باشد. چه مواد تشکیل دهنده غذا به سبک ارائه.

 

تهیه غذا بدون دردسر

تهیه غذا در خانه می تواند استرس زیادی ایجاد کند. استخدام یک سرآشپز یا یک سرویس پذیرایی به شما یک غذای بدون دردسر را می دهد. از برنامه ریزی یک منو، خرید مواد تشکیل دهنده، ترشی کردن، پخت و پز، ارائه زیبا، تمیز کردن و همه چیز مربوطه توسط ارائه دهندگان خدمات پذیرایی به شیوه ای سازماندهی شده انجام می شود.

باید غذا را طوری برنامه ریزی کرد که هر کسی آن را می خورد از آن لذت ببرد در مورد آن پذیرایی از یک رویداد ممکن است کمترین نگرانی را به نظر برساند، اما باید در اولویت قرار گیرد.

 

بشقاب انواع

استخدام یک سرویس پذیرایی شرکتی به شما آزادی انتخاب از میان منوها و غذاهای مختلف را می دهد.

صرفه جویی در زمان و هزینه - یک سرویس پذیرایی خوب، کل برنامه ریزی، اجرا و مدیریت را به عهده می گیرد و به شما زمان کافی برای سرمایه گذاری روی سایر جنبه های رویدادتان می دهد. بهره مندی از بسته های پذیرایی بکر به شما امکان می دهد در هزینه های کلی صرفه جویی کنید و رویداد خود را به موفقیت بزرگی تبدیل کنید.

 

با استخدام ارائه دهندگان خدمات پذیرایی برای رویداد سازمانی خود، می توانید از مهمانان خود با غذاهای با کیفیت و نفیس پذیرایی کنید. آنها طیف گسترده ای از منوی انتخابی را ارائه می دهند که می تواند به شما کمک کند غذای شرکتی خود را سفارشی کنید

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید. 

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151