وبلاگ

کافه مناسب جلسات کاری|رستوران مناسب جلسات کاری

کافه مناسب جلسات کاری؛ ملاقات با مشتری، سرمایه گذار یا شریک تجاری بالقوه راهی عالی برای ایجاد شبکه و ارتباط با افرادی است که می توانند به شما در پیشرفت شغلی کمک کنند. ناهار خوردن با شخص دیگری پیوند صمیمی و آرام تری ایجاد می کند و می تواند باعث ایجاد روابط مثبت و احساسات خوب شود. اما فقط در صورتی که مانند یک حرفه ای واقعی با آن رفتار کنید. زیرا اشتراک‌گذاری یک وعده غذایی اطلاعات بیشتری در مورد شما و عادت‌هایتان نشان می‌دهد، که اگر سعی کنید مهمان خود را راضی نگه دارید، آسیب‌پذیرتر می‌شوید. پس همیشه آماده باشید. در اینجا لیستی از کارهایی است که باید انجام دهید تا این ناهار را کامل کنید.

a/کافه مناسب جلسات کاری

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

1. دعوت نامه را ارسال کنید

قبل از اینکه کسی را به یک ناهار کاری دعوت کنید، باید حتما برنامه ریزی کنید. در حالی که ممکن است فکر کنید همه از یک ناهار رایگان قدردانی می کنند، بسیاری از افراد، به ویژه آنهایی که در موقعیت های بالا هستند، به وفور از این دعوت نامه ها دریافت می کنند و ممکن است 1- آنها را اتلاف وقت تلقی کنند و 2- مراقب کسانی باشید که سعی در خرید لطف آنها دارند. بنابراین همیشه به آن‌ها بگویید که آماده‌اید برای دیدن آنها در دفترشان بیایید.

یک دعوت نامه خوب را می توان به روش های مختلفی بیان کرد، اما باید شامل سه معیار زیر باشد:

هدف جلسه را به وضوح بیان کنید. هرگز این تصور را ایجاد نکنید که می‌خواهید آن شخص را برای یک ناهار ساده بیرون ببرید و سپس با دسر به او غذا بدهید.

نقش خود را به عنوان میزبان مشخص کنید. دعوت شما همچنین اولین فرصت شما برای ایجاد نقش خود به عنوان یک میزبان است. می توانید بگویید "من شما را به ناهار می برم" یا "لطفاً اجازه دهید شرکت ما ناهار را برای شما فراهم کند" یا "برای ناهار مهمان من باشید".

دعوت را ساده کنید، به فرد اجازه دهید تا با خوشرویی رد کند. برای امتناع، مهمان خود را مجبور نکنید که به شما دروغ بگوید.

یک دعوتنامه خوب چیزی شبیه به این است: "من دوست دارم با شما ملاقات کنم تا در مورد x، y و z صحبت کنیم. میشه یه روز بیام ببینمت؟ یا بهتر از این، می‌توانی لحظه‌ای به من اختصاص بدهی تا بتوانم تو را برای ناهار بیرون ببرم؟»

 

2. یک رستوران مناسب انتخاب کنید

اگر سلیقه فردی را که با او ملاقات می کنید نمی دانید، یک رستوران عجیب و غریب یا قومی را انتخاب نکنید. اگر مهمان شما فقط گوشت دوست دارد و به ماهی حساسیت دارد، نمی خواهید آنها را به یک سوشی بار ببرید. رستوران های نوع کلاسیک و مدرن انتخاب خوبی هستند. اما مطمئن شوید که منو شامل یک یا دو گزینه با کیفیت گیاهی است.

رستورانی را انتخاب کنید که حداقل دو بار قبلاً به آن رفته اید تا مطمئن شوید که خدمات و غذا در سطح بالایی هستند. اما اگر مجبور به سفر دور از خانه هستید، قبل از تصمیم گیری در مورد رستوران، تحقیقات آنلاین زیادی انجام دهید. وب سایت رستوران را بررسی کنید و نظرات سایت های دیگر را بررسی کنید. یک رستوران ایده آل برای ناهارهای کاری دارای فضایی ساده اما راحت و قیمت مناسب است - مکانی دلپذیر و آرام، جایی که مهمان شما حتی اگر با لباس غیر رسمی وارد شود، احساس راحتی می کند.

 

3. رزرو کنید

متوجه نمی شوید که به مهمان خود بگویید که ناهار برای 20 دقیقه شروع نمی شود زیرا میز در دسترس نیست. برای جلوگیری از سردرگمی، هنگام رزرو، نام خود و همچنین نام مهمان خود را ذکر کنید.

 x/کافه مناسب جلسات کاری

4. شناسایی قبل از ملاقات انجام دهید

حتی اگر قبلاً به یک رستوران رفته اید، ضرری ندارد که قبل از ملاقات خود به رستوران بروید و آن را مرور کنید. سوالاتی از این قبیل از خود بپرسید: آیا این مکان برای چیزی که قرار است در مورد آن صحبت کنیم، جو و فضای مناسبی دارد؟ موسیقی چطوره؟ پر سر و صدا است؟ درک مکالمه دشوار خواهد بود؟ بهترین مکان برای نشستن کجاست؟ آیا آنها کارت اعتباری را قبول می کنند؟

 

5. زودتر بیایید

10 دقیقه قبل از زمان برنامه ریزی شده میهمان خود در رستوران حضور داشته باشید. منتظر مهمان خود سر میز یا بار باشید و به مهماندار بگویید مراقب ورود او باشد. مزیت نشستن پشت میز برای انتظار این است که می توانید قبل از آمدن مهمان با گارسون صحبت کنید. به او بگویید که این یک ناهار کاری است و مودبانه بخواهید که وقفه ها به حداقل برسد. اگر برنامه شما فشرده است، به سرور اطلاع دهید که در اسرع وقت بعد از غذا به صورت حساب نیاز دارید. همچنین می توانید به پیشخدمت اطلاع دهید که قرار است صورتحساب را پرداخت کنید و بنابراین وقتی چک را بیرون آورد مستقیماً به شما بدهد.

 

6. گوشی خود را خاموش کنید

یک ناهار کاری که در طی آن تلفن میزبان در طول وعده غذایی زنگ می زند، می تواند لحظه را کاملاً خراب کند. هنگام ورود به رستوران تلفن همراه خود را خاموش کنید تا بتوانید تمام توجه خود را به میهمان خود معطوف کنید (چه برای همه وعده های غذایی، چه برای وعده های کاری یا غیره). اگر واقعاً انتظار یک تماس فوری/مهم را دارید که کاملاً باید انجام دهید، به محض اینکه پشت میز نشستید به مهمان خود بگویید. سپس گوشی خود را روی ویبره بگذارید و وقتی زنگ زد، نگاهی گذرا بیندازید تا ببینید چه کسی با شما تماس می‌گیرد و اگر تماس مهم نیست، آن را خاموش کنید.

البته، اگر مهمان شما می خواهد تلفن خود را روشن بگذارد و به تماس های خود پاسخ دهد، باید به او اجازه دهید بدون اینکه نگاهی از پهلو به او بیندازید این کار را انجام دهد. در حالی که مهمان شما در حال صحبت با تلفن است، به حمام بروید تا به آنها حریم خصوصی بدهید یا تلفن یا اوراق خود را بررسی کنید تا کمی فضا به آنها بدهید.

 

7. اول مهمانتان را بگذارید

وقتی مهمان شما آمد، اجازه دهید آنها به سمت میز بروند در حالی که شما از پشت سر می روید. شما می خواهید اولویت را به مهمان خود نسبت به انتخاب صندلی بدهید. اگر مهمان شما مردد است، آنها را به بهترین صندلی تکان دهید. اگر میهمان شما پاهای بلندی دارد، مطمئن شوید که در جایی که احساس گرفتگی می کنند، ننشینند.

 

8. به راحتی از نوشیدنی ها استفاده کنید

مانند تبلیغ کنندگان سریال رفتار نکنید، از انواع نوشیدنی های گرم و سرد ها سوء استفاده نکنید. اگر مهمان شما نوشیدنی گرم سفارش داد، همین کار را انجام دهید. اگر سرد سفارش داد، در صورت تمایل می توانید این کار را نیز انجام دهید، اما چیزی بهتر سفارش دهید. یک نوشیدنی سفارش دهید و آن را برای تمام ناهار نگه دارید.

 

9. به همان تعداد ظروف مهمان خود ببرید

می خواهید همزمان غذا بخورید، پس اگر پیش غذا یا سالاد داشت، پیش غذا و غذای اصلی هم بخورید تا به تنهایی غذا نخورد. و شما می خواهید که غذا برای هر دوی شما در یک زمان تمام شود، پس اگر دسر یا قهوه نداشت، شما هم نباید بخورید.

 

10. وعده های غذایی آسان را سفارش دهید

اگر می‌خواهید جلوی مهمانتان تأثیر خوبی بگذارید، اقلامی را سفارش دهید که به راحتی می‌توانید بخورید. به عنوان مثال، با دانه های خشخاش چیزی نخورید، زیرا ممکن است در دندان شما باقی بماند.

 

11. در زمان مناسب وارد تجارت شوید

به محض اینکه نشستید وارد پیشنهاد خود نشوید. ابتدا از یک مکالمه کمی معمولی لذت ببرید. ارتباط خوبی برقرار کنید، و همچنین به شما این فرصت را می دهد که شخصیت مهمان خود را در نظر بگیرید، که می تواند شما را به تطبیق ارائه خود سوق دهد. با این حال، اگر آنها را به خوبی نمی شناسید، از دخالت در زندگی شخصی آنها خودداری کنید. هرگز قبل از اینکه مهمانتان سفارش داده باشد، در مورد تجارت صحبت نکنید.

 s/کافه مناسب جلسات کاری

12. با کارکنان خوب رفتار کنید

آیا یک مشتری بالقوه می خواهد با کسی که به پیشخدمت بی احترامی می کند کار کند؟ خیر با این حال، مهمان با دانستن اینکه شما قبض را پرداخت می کنید، کمتر احتمال دارد که نیازهای خود را اعلام کند. بنابراین اگر مهمان مشکلی دارد، مطمئن شوید که کارکنان به آن رسیدگی می کنند.

 

13.صورتحساب را با اطمینان پرداخت کنید

به یاد داشته باشید که هر کسی دعوت کرد، هزینه غذا را پرداخت می کند. شما باید از قبل زمینه را برای روشن کردن نقش خود به عنوان میزبان فراهم کرده باشید، که به جلوگیری از عبارات ناخوشایند کمک می کند: "من پرداخت خواهم کرد. نه، من پرداخت خواهم کرد، در پایان غذا. اعتیاد را در زمان مناسب انجام دهید، هنگامی که کارت اعتباری خود را در سینی کوچک می گذارید به صحبت کردن یا گوش دادن به میهمان خود ادامه دهید - از آن کار بزرگی نکنید.

برای پرداخت «محتاطانه» صورتحساب نیازی به چیزهای شیک ندارید، مانند دادن کارت اعتباری خود به پیشخدمت یا تظاهر به رفتن به دستشویی، در حالی که به دنبال گارسون برای پرداخت صورتحساب دور از میز هستید. بدون نیاز به استراتژی مخفی کاری.

     برای اطلاع بیشتر از  رستوران مناسب جلسات کاری و رستوران قیمت مناسب در میدان هروی و کافه های لاکچری تهران 

 بر روی آن کلیک کنید .

 

14. بعد از غذا

بعد از ناهار کاری خود، یک کارت تشکر برای مهمان بنویسید و به آنها بگویید که چقدر از آنها برای ملاقات با شما قدردانی می کنید. اما آن را به عنوان بدهی خود در نظر نگیرید - هیچ عمل متقابل فرضی با ناهارهای کاری وجود ندارد. اما اگر همه چیز خوب پیش برود، مهمان شما تمایل بیشتری به در نظر گرفتن ایده های شما و همچنین یک رابطه بالقوه خواهد داشت.

چه با تیم خود ملاقات کنید، چه مشتریان یا سرمایه گذاران، برنامه ریزی یک رویداد حرفه ای، مانند یک جلسه کاری در یک کافه ، می تواند دلهره آور باشد. شما باید تعادل مناسبی بین حرفه ای و معمولی ایجاد کنید. دستور کار داشته باشید؛ مطمئن شوید که مهمانان شما راحت هستند. ما چهار نکته را گردآوری کرده‌ایم که می‌تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که جلسه کاری بعدی شما بدون مشکل پیش می‌رود.

 

فضایی آرام و خصوصی در کافه انتخاب کنید.

مکانی که در کافه انتخاب می کنید باید برای یک جلسه کاری ایده آل باشد. ساکت است یا خصوصی؟

میزی را با نور و نشیمن خوب انتخاب کنید که به شما امکان می دهد مهمانان خود را ببینید و دیده شوید.

در مورد انتظارات و زمان ملاقات کاری خود شفاف باشید.

در مورد انتظارات و زمان بندی شفاف باشید. مهم است که جلسه کاری خود را با لحن مناسب تنظیم کنید و مطمئن شوید که همه در مورد انتظارات شما از گردهمایی یکسان هستند. این شامل تعیین یک محدودیت زمانی، روشن کردن آنچه که هر فرد در طول جلسه مشارکت خواهد داشت و نحوه برقراری ارتباط شما با یکدیگر در طول یا بعد از آن است.

خونسردی خود را در شرایط غیرمنتظره حفظ کنید. حتی اگر ممکن است تمام جنبه های جلسه کاری خود را تا لحظه لحظه برنامه ریزی کرده باشید، گاهی اوقات همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود – و این اشکالی ندارد. در این مورد، مهم است که اجازه ندهید ناامیدی مانع از تکمیل اهداف روز شما شود.

مطمئن شوید که همه از قبل به تمام اطلاعات لازم دسترسی دارند. اکنون بیش از هر زمان دیگری مهم است که در هر کاری که انجام می دهیم خودمان را منظم نگه داریم.

دستور دهید که وعده‌های غذایی در زمان‌های مختلف برسند، نه یک ‌باره در ابتدای جلسه.

با پیش غذا و نوشیدنی شروع کنید و سپس به غذای اصلی بروید.

همچنین، مالیات و انعام را در مجموع بودجه خود برای نوشیدنی ها لحاظ کنید، تا زمانی که زمان پرداخت فرا می رسد، غافلگیرکننده ای وجود نداشته باشد. همین امر در مورد سفارش غذا نیز صدق می کند - قبل از سفارش دادن، صبر کنید تا همه به آنجا برسند.

 

با یک دستور کار بیایید، اما جای بحث را بگذارید.

در حالی که ارائه یک دستور کار مهم است، همچنین بسیار مهم است که فضایی برای بحث باقی بگذارید. ممکن است وسوسه انگیز باشد که تا زمانی که هر موردی پوشش داده نشده است به دستور کار پایبند باشید، اما برای مدت طولانی در یک موضوع گیر نکنید. به کارمندان یا همکاران خود زمان بدهید تا در مورد نظرشان درباره ابتکارات یا تغییرات دیگر شرکت صحبت کنند. این فرصتی است که آن‌ها می‌توانند نگرانی‌ها و نظرات خود را بدون نگرانی در مورد قطع شدن توسط کسی که چیز دیگری در ذهن دارند، بیان کنند.

 

جلسلت را کوتاه نگه دارید.

جلسات می تواند برای همه افراد درگیر استرس زا باشد. مهم است که اطمینان حاصل شود که جلسه خیلی طولانی نمی شود و باعث می شود همه احساس کنند که در یک چرخه بی پایان جلسات گرفتار شده اند. اگر دستور کار دارید، به آن پایبند باشید. در صورت امکان، یک محدودیت زمانی برای هر موضوع دستور کار تعیین کنید، تا مردم بدانند قبل از رفتن به موضوع دیگر، چقدر زمان برای بحث در مورد آن موضوعات اختصاص داده اند. تا زمانی که کارها را با سرعت خوب پیش ببرید، کوتاه نگه داشتن جلسه به اندازه کافی اما نه خیلی کوتاه، نباید مشکلی داشته باشد.

     برای اطلاع بیشتر از رستوران برای جلسات کاری و کافه مناسب جلسات کاری و رستوران های نزدیک من بر روی آن کلیک کنید .

s/کافه مناسب جلسات کاری

چگونه یک جلسه در کافه ها به بهبود ارتباطات کمک می کند؟

جلسات در کافه ها

جلسات مهم هستند. چه چیزی آن جلسات را جالب، آموزنده، لذت بخش و راحت می کند؟ البته همیشه رئیس نیست - این مکانی است که جلسه در آن برگزار می شود.

بسته به اینکه با چه کسی ملاقات می کنید و زمینه جلسه، مکان هایی برای گردهمایی ها تعیین می شود. با این حال، برای جلسات رسمی و مهم انتظار می رود که در یک دفتر یا اتاق هیئت مدیره برگزار شود. برای جلسات نه چندان رسمی با غذاخوری عالی در پرث، بسیاری از مردم در یک کافی شاپ یا کافه ملاقات می کنند. خیلی از افراد عاشق قهوه خود هستند، بنابراین مطمئن شوید که نوع قهوه انتخاب شده خوب است.

 

هدف چیست؟

هدف از یک جلسه غیررسمی در کافه ها بحث در مورد موضوعاتی است که در یک جلسه رسمی جایگاه مناسبی ندارند. آنها ممکن است به گونه ای طراحی شوند که یکی از شرکت کنندگان احساس راحتی و آزادی بیشتری برای بیان نظر خود نسبت به یک محیط رسمی تر داشته باشد. آنها به شرکت کنندگان اجازه می دهند تا با میزان بیشتری از خودانگیختگی و انعطاف پذیری ملاقات کنند.

جلسات غیررسمی می تواند به پیشبرد اهداف سازمانی یک شرکت یا سازمان کمک کند و به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا افکار و ایده هایی را که ممکن است هنوز به طور کامل توسعه نیافته اند به اشتراک بگذارند و بنابراین ممکن است موضوعی نامناسب برای بحث در یک جلسه رسمی باشد. آنها می توانند قبل از ارائه رسمی در مورد این ایده ها بحث کنند.

همچنین، اگر در مورد فرآیند استخدام صحبت کنیم، یک مکان غیررسمی به مصاحبه‌گر این امکان را می‌دهد تا ویژگی‌های شخصیتی ملایم‌تری از نامزد را در زمانی که کمتر محافظت می‌شود، ارزیابی کند، مانند نحوه تعامل اجتماعی او - که می‌تواند حتی با پیشخدمت در کافه باشد - نحوه غذا خوردن، زبان بدن، لحن، ماشینی که رانندگی می‌کند.

        برای اطلاع بیشتر از سفارش آنلاین غذای شرکتی و سازمانی و بهترین رستوران های تهران برای تولد و بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب بر روی آن کلیک کنید 

جلسات در کافه ها چگونه مفید است؟

درخواست برای یک جلسه قهوه بسیار آسان است و در بیشتر موارد رد کردن آن بسیار دشوار است. در جلسات قهوه، مردم صحبت می کنند. از آنجا که هیچ رسمی وجود ندارد، این باعث می شود که برای بسیاری جذاب باشد. یک گفتگو دموکراتیک است، هیچ فردی چوب بزرگ را در دست نمی گیرد. افراد برای گفتگو و بیان مسائل واقعی پروژه یا موانع راه آزاد هستند. مکالمه همچنین به افراد فضای خلاقیت می دهد و به آنها اجازه می دهد تا روی مسائلی تمرکز کنند که در اتاق کنفرانس قابل حل نیستند.

یک مکالمه خلاقانه سازنده در یک مکان دوستانه مانند کافی شاپ انجام می شود. نمی توان به اندازه کافی بر مزایای جلسه قهوه تاکید کرد. این ممکن است تعجب آور به نظر برسد، اما در واقع حواس پرتی کمتری نسبت به دفاتر و اتاق های جلسات آرام وجود دارد، زیرا آنها کاملاً یکنواخت هستند.

 

بهترین کافه ها برای یک جلسه غیررسمی در تهران کدامند؟

مدتی است که رستوران ‌باران هروی تهران جلسات کاری رو به رشدی را در فرهنگ کافه‌سازی برگزار می‌کنند که اکنون در سرتاسر شهر پر شده و به‌خاطر غذاخوری خصوصی نیز معروف است.

در حالی که ممکن است مسیرهای پرت را نداشته باشد، به همان اندازه مکان‌های منحصر به فرد، خنک و راحت برای خوردن کاپ‌های کاری صبحگاهی‌تان دارد.

قدرت یک قهوه به مراتب بیشتر از خوردن فوری یک اسپرسو، لاته یا کاپوچینو است. این کیفیت نتایجی است که در طول جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به دست آمده است که به سادگی نمی توان آن را با اتاق هیئت مدیره یا سایر جلسات رسمی جایگزین کرد.

 s/کافه مناسب جلسات کاری

انتخاب کافه برای یک جلسه کاری

من همیشه حداقل یک ساعت فرصت می‌دهم که یک جلسه قهوه داشته باشم، این به شما این امکان را می‌دهد تا با یکدیگر آشنا شوید و بفهمید که چگونه می‌توانید به آنها کمک کنید. جرعه جرعه جرعه خوردن قهوه به جای خوردن نیز برای گفتگو راحت تر است.

 

اما چگونه می توان کافه ایده آل را برای برگزاری این جلسات مهم پیدا کرد؟ به دنبال چه چیزی باشم؟

به راحتی می توان پارکینگ نزدیک به کافه پیدا کرد. هیچ چیز بدتر از این نیست که برای سال‌ها به دنبال یک پارکینگ در دسترس باشید که باعث دیر رسیدن شما به جلسه شود.

کافه ای زیبا با صندلی های راحت. من می خواهم وقتی با یک مشتری ملاقات دارم راحت باشم. اگر یک کافه راحت انتخاب کنید، این به مشتری شما کمک می کند تا از تلاشی که انجام داده اید بسیار قدردانی کند.

کارکنان خوش برخورد و خوش برخورد که شما را می شناسند و با احترام با شما رفتار می کنند. اکیداً توصیه می‌کنم 2 تا 3 کافه داشته باشید که به طور منظم از آنها بازدید می‌کنید و زمانی را برای معرفی خود به کارکنان اختصاص دهید و به آنها اطلاع دهید که کافه آنها را برای انجام کار خود انتخاب کرده‌اید. آنها واقعاً از شما مراقبت خواهند کرد زیرا صاحبان کافه با مشتریان دائمی خود با احترام زیادی رفتار می کنند و نگرش عالی نسبت به شما و مشتریان شما دارند.

انتخاب خوبی از چای و قهوه. بسیاری از مشتریان قهوه می نوشند، اما هنوز هم تعداد قابل توجهی از مردم وجود دارند که از انواع چای با کیفیت لذت می برند و به مشتری خود نشان می دهد که شما به آنها فکر می کنید.

آب سفره و لیوان در اولین ورود شما. این فقط یک چیز کوچک است اما تفاوت بزرگی ایجاد می کند. مشتری شما احتمالاً یک روز شلوغ قبل از رسیدن به جلسه شما داشته است. اینکه بتوانند قبل از شروع جلسه بنشینند و یک لیوان آب بنوشند، به آنها فرصت می دهد تا توقف کنند، جرعه جرعه بنوشند و افکار خود را جمع کنند و قبل از شروع جلسه کمی استراحت کنند.

 

در ادامه در رابطه با برگزاری جلسات کاری در رستوران ها می پردازیم

جلسات کاری می تواند خارج از اتاق هیئت مدیره برگزار شود. در این سناریو، این جلسات معمولاً در رستوران‌هایی برگزار می‌شوند که غذای خوب و گفتگوهای خوب اغلب می‌تواند منجر به عواقب خوبی شود.

کلید یک جلسه تجاری موفق در این رستوران ها، آماده سازی مناسب است. وقتی وظیفه شماست که مکانی را برای چنین گردهمایی مهمی انتخاب کنید، باید برخی از عوامل کلیدی را در نظر بگیرید که باعث ایجاد موفقیت یک معامله می شوند. چه غذاهای ایرانی اصیل را انتخاب کنید و چه غذاهای لذیذ فرنگی، در اینجا نکات ارزشمندی برای انتخاب رستورانی وجود دارد که واقعاً شگفت انگیز است:

       برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای فرنگی و رستوران سنتی تهران و سفارش غذای مجلسی مهمانی بر روی آن کلیک کنید .

دلیل برای ملاقات

اول از همه این است که دلیل ملاقات خود را تشخیص دهید. هدف از انتصاب چیست؟ اهداف شما چیست؟

شما باید اهداف خود را بدانید تا بتوانید مکان مناسب را انتخاب کنید. اگر یک ناهار کاری است که باید یک معامله را ببندید، ممکن است لازم باشد به جایی خصوصی بروید. اگر یک جلسه تیم سازی است، ممکن است به فضایی بیشتری در اطراف خود نیاز داشته باشید.

جلسات شبکه، گفتگوهای انفرادی، و سایر وعده های غذایی مربوط به کسب و کار بهتر است در مکان هایی برگزار شود که با هدف خاص جلسه مطابقت دارد. با این حال، به طور کلی، بهتر است جلسات کاری را در مکانی ساکت مانند یک گوشه خلوت یا یک اتاق خصوصی برگزار کنید. به این ترتیب، می توانید بر آنچه که همه می گویید تمرکز کنید و امیدواریم به یک رابطه تجاری سودمند متقابل برسید.

همچنین باید مکان رستورانی را که در آن ملاقات می کنید در نظر بگیرید. اگر از مهمانانی خارج از شرکت دعوت می‌کنید، بهتر است رستورانی را انتخاب کنید که به مکان آنها نزدیک‌تر باشد. برای راحتی در هر دو طرف، ملاقات در نیمه راه نیز ایده خوبی است.

سعی کنید رستورانی را انتخاب نکنید که در مکانی قرار دارد که مطمئن باشید در مسیر خود با ترافیک سنگین روبرو خواهید شد. همچنین، از انتخاب موردی که افراد زیادی در آن رفت و آمد می کنند، خودداری کنید. اگر اجتناب ناپذیر است، مطمئن شوید که از قبل میز را رزرو کرده اید. به این ترتیب، می توانید از قبل میز را برای مهمانی خود رزرو کنید و از قرار گرفتن در صف خودداری کنید.

تنظیم محیطی که برای گفتگوهای تجاری مساعد باشد، هنگام انتخاب یک رستوران مهم است. یکی را انتخاب کنید که میهمانان شما راحت باشند تا بتوانند غذا بخورند و گفتگو کنند.

البته رستوران ایده آل بستگی به محل کسب و کار شما دارد. برای مثال، اگر در تهران جلساتی دارید، می‌توانید از خود و مشتریانتان با بهترین ناهار و شام در رستوران باران واقع در میدان هروی پذیرایی کنید. مهمترین چیز این است که مکانی را انتخاب کنید که شرکای تجاری یا شرکت کنندگان در جلسه به اندازه کافی احساس راحتی کنند تا بدون حواس پرتی در مورد مسائل مربوط به تجارت صحبت کنند.

 f/کافه مناسب جلسات کاری

 زمان بندی همه چیز است

همچنین باید به زمان ملاقات خود توجه داشته باشید. اگر در ساعات ظهر یا شام با هم ملاقات می کنید، از قبل در رستوران رزرو کنید. این به مهمانان شما نشان می دهد که به راحتی آنها توجه دارید. همچنین به آنها نشان می دهد که شما در هنگام انجام تجارت چقدر خاص هستید. در صورت امکان، ناهار کاری یا جلسه خود را حداقل 30 دقیقه قبل از ساعات پر ترافیک رستوران ها برنامه ریزی کنید. این به شما زمان کافی می دهد تا قبل از آمدن دیگران در رستوران در آن مستقر شوید و کمی آرامش و سکوت داشته باشید.

 

نکاتی برای انتخاب رستوران برای یک جلسه کاری

انتخاب رستوران مناسب برای جلسات کاری برای ایجاد یک محیط حرفه ای و سازنده مهم است. با در نظر گرفتن عواملی مانند موقعیت مکانی، محیط، ظرفیت صندلی، گزینه های منو و بودجه، می توانید از یک تجربه رستوران رفتن موفق و سازنده اطمینان حاصل کنید. به یاد داشته باشید که برنامه ریزی کنید، رزرو کنید و نیازهای خود را به رستوران اطلاع دهید. با رعایت این نکات می توانید زمینه را برای بحث های تجاری موثر، فرصت های شبکه سازی و فعالیت های تیم سازی فراهم کنید.

افراد دلایل مختلفی برای برگزاری یک جلسه کاری در رستوران دارند. اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، ممکن است دفتری برای مشتریان نداشته باشید. یا شاید بخواهید یک معامله را ببندید یا با مشتری گفتگو کنید. به هر دلیلی که باشد، باید یک رستوران مناسب را انتخاب کنید. در زیر نکاتی برای انتخاب آن رستوران آورده شده است.

 

نوع جلسه را در نظر بگیرید

نوع جلسه به محدود کردن انتخاب های شما در جلسات کمک می کند. یک رستوران فانتزی برای یک جلسه رسمی مناسب است، در حالی که یک جلسه غیر رسمی در یک رستوران معمولی مناسب است. نوع جلسه همچنین به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک مکان ناهار یا شام داشته باشید.

شما به اطلاعاتی از مهمانان شام خود از قبل نیاز دارید. یک بخش مهم از اطلاعات این است که آنها از کجا می آیند. هدف این است که رستورانی را انتخاب کنید که تقریباً در نیمه راه بین نقطه شروع آنها و شما باشد.

 

از مهمان خود در مورد ترجیحات غذایی بپرسید

یکی دیگر از اطلاعات مهم مربوط به این است که مهمانان شما چه چیزی می توانند بخورند و چه چیزی نمی توانند بخورند. شما به یک لیست جامع سلامت نیاز ندارید. با این حال، از مهمانان خود بپرسید که آیا آلرژی غذایی یا محدودیت دیگری دارند یا خیر.

به همین ترتیب، با مهمانان خود در مورد ترجیحات غذایی عمومی صحبت کنید. بپرسید که آیا آنها ترجیحی برای نوع رستوران برای جلسه پیشنهادی دارند یا خیر.

 

به خدمات و غذا توجه کنید

یکی دیگر از دلایل مهم برای حمایت از رستوران این است که می توانید از قبل ببینید چه نوع خدماتی را ارائه می دهند.  به همین ترتیب، یک یا دو بازدید از رستوران نیز به شما ایده ای در مورد کیفیت غذا می دهد. بدیهی است که شما می خواهید غذا بدون توجه به قیمت آن خوشمزه باشد. شما همچنین به دنبال ارائه ای دلپذیر هستید.

      برای اطلاع بیشتر از سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران و کافه های قلیون دار هروی و کافه های لاکچری تهران بر روی آن کلیک کنید .

اطمینان حاصل کنید که سایر امکانات موجود است

اگر مهمانان شما با ماشین می آیند، رستوران باید پارکینگ اختصاصی داشته باشد. اگر مهمانان شما در حال رانندگی به دنبال جای پارک باشند، صورت خوبی نخواهند داشت. به همین ترتیب، اگر مهمانان شما نیازهای خاصی دارند، مطمئن شوید که رستوران می تواند آنها را برآورده کند.

 

جو و سطوح نویز را فراموش نکنید

در نهایت، یک احساس کلی از فضایی که رستوران منتقل می کند، به دست آورید. برخی از رستوران ها از نظر چیدمان بهتر از سایرین راه اندازی شده اند. به عنوان مثال، فضاها ممکن است در برخی جاها کم باشد. مهم نیست که غذا و خدمات چقدر خوب باشد، مهمانان شما ممکن است در فضاهای تنگ احساس ناراحتی کنند. رستوران باران فضای بسیار مناسبی را برای برگزاری جلسات کاری دارد شما می توانید برای رزرو میز با  مدیریت رستوران باران تماس بگیرید.

هدف از بازدید از رستوران انجام جلسات کاری است. شما و مهمانانتان باید بتوانید به خوبی صحبت های یکدیگر را بشنوید. در روز و ساعت مشابه جلسه، مثلاً سه شنبه برای ناهار، از رستوران دیدن کنید. به سطوح نویز در آن زمان توجه کنید تا مطمئن شوید که می توانید جلسه خود را اجرا کنید.

 

آیا می توانید یک جلسه کاری در رستوران داشته باشید؟

بله، رستوران ها برای جلسات کاری می توانند مکان های مناسبی باشند. فراهم کردن محیط و امکانات مناسب برای حمایت از بحث های سازنده در رستوران باران برای مشتریان عزیز فراهم شده است.

 

انتخاب رستوران مناسب برای یک جلسه کاری چقدر اهمیت دارد؟

انتخاب رستوران مناسب برای جلسات کاری بسیار مهم است زیرا مسیر جلسه را تعیین می کند، فضای حرفه ای ایجاد می کند و به موفقیت جلسه کمک می کند.

 

آیا باید از قبل برای یک جلسه کاری در رستوران رزرو کنم؟

بله، رزرو از قبل برای اطمینان از در دسترس بودن و ترتیبات مناسب برای جلسه کاری شما توصیه می شود.

 

یک جلسه کاری در رستوران چگونه باید برگزار شود؟

برگزاری یک جلسه کاری در رستوران مستلزم حرفه ای بودن، ارتباط موثر و توجه به محیط رستوران است. یک منطقه ساکت را انتخاب کنید، رفتار حرفه ای خود را حفظ کنید.

 

نکات آداب معاشرت را که باید در یک جلسه کاری در رستوران رعایت کنید چیست؟

با حضور به موقع، لباس پوشیدن مناسب و توجه به آداب سفره آداب مناسب را رعایت کنید. رفتار محترمانه و با دقت باعث ایجاد حس مثبت می شود و به یک جلسه موفق کمک می کند.

 

برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151