وبلاگ

رستوران با موسیقی زنده در تهران|رستوران با موسیقی

رستوران با موسیقی زنده در تهران؛ مردم فقط برای غذا به رستوران نمی روند. آنها به دنبال تجربه گذراندن زمان آرامش در حین صرف غذای مورد علاقه خود هستند. و همه چیز برای تبدیل این تجربه به بهترین حالت ممکن اهمیت دارد. موسیقی پس زمینه اهمیت ویژه ای دارد. آهنگ‌هایی که مشتریان شما می‌شنوند می‌توانند تجربه ناهار خوری آن‌ها را ایجاد کنند یا آن‌ها را خراب کنند.

موسیقی آنقدر قدرتمند است که این پتانسیل را دارد که خلق و خوی ما را تغییر دهد، به ما انرژی بدهد یا بخوابیم، و شما به عنوان صاحب رستوران این دومی را نمی خواهید. در واقع، شما یک فرصت منحصر به فرد برای استفاده از موسیقی پس زمینه مناسب برای رشد فروش خود و ایجاد تجربه بهتر برای مشتری دارید. یک مطالعه نشان داده است که موسیقی پس‌زمینه‌ای که با شخصیت برند شما مطابقت دارد، فروش رستوران‌ها را تا ۹ درصد افزایش می‌دهد.

آیا می توانید دنیا را بدون موسیقی تصور کنید؟ خوب، ما نه. موسیقی در همه جا پخش می شود: در خانه های مردم، در خیابان، در رستوران ها و کافه ها، و به طور کلی در هر جفت هدفون. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا در مکان های خاصی نوع خاصی از موسیقی پخش می شود؟

تیم مدیریت رستوران باهوش. به عنوان مثال، در یک مرکز خرید، موسیقی یک مانع صوتی ایجاد می کند که افراد را از صدای پس زمینه جدا می کند و فضای مناسبی را ایجاد می کند. رستوران های فست فود به مردم نیاز دارند که سریع غذا بخورند و بروند تا موسیقی پرانرژی را انتخاب کنند. رستوران ها و کافه ها دقیقاً برعکس نیاز دارند. برای آنها مهم است که مهمانان بتوانند استراحت کنند، بیشتر بمانند و چندین بار سفارش دهند.

موسیقی پس‌زمینه رستوران شما می‌تواند جزییات کوچکی باشد که به فضای مکانی شما یا قلب کل مفهوم اضافه می‌کند. یکی از نکات مدیریت رستوران ما برای تیم شما این است: به یاد داشته باشید که موسیقی پس زمینه مهم است، بنابراین آن را به عنوان یک فکر بعدی تلقی نکنید.

n/رستوران با موسیقی زنده در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد که چرا رستوران داران موسیقی را در رستوران ها انتخاب می کنند. این می تواند یا برای بهبود تجربه کلی غذاخوری، ایجاد یک جو و محیط جذاب، یا برای تأثیرگذاری بر روی مشتری برای ماندن طولانی تر باشد. موسیقی بخشی جدایی ناپذیر از ارائه و ارتقای یک تجربه کلی غذاخوری است.

تجربه غذاخوری مشتری بدون انتخاب خوب موسیقی پس‌زمینه که در رستوران پخش می‌شود، ناقص است. به طور شگفت انگیزی، انتخاب دقیق موسیقی پس زمینه متناسب با شخصیت رستوران شما تأثیر مستقیمی بر فروش کلی دارد. یک مطالعه نشان داد که انتخاب موسیقی پس زمینه مناسب در رستوران شما می تواند فروش کلی رستوران را 9.1 درصد افزایش دهد.

 

دلیل علاقه مردم به موسیقی زنده در رستوران ها این است که آن ها سرگرم کننده هستند. موسیقی یک عنصر مهم برای ایجاد یک فضای سرگرم کننده و آرامش بخش است. همچنین احساس لذت و آرامش بیشتری دارد و برای مشتریان جذاب تر است. بسیاری از رستوران داران به این باور رسیده اند که موسیقی زنده در رستوران ها راه خوبی برای جذب کردن  مشتری ها است. در سال های اخیر، رسانه های اجتماعی به عنوان یک پلت فرم رو به رشد برای رستوران ها ظاهر شده اند.  امروزه بیشتر رستوران ها در پس زمینه موسیقی پخش می کنند. وقتی از یک رستوران دیدن می کنید، ممکن است حتی موسیقی پس زمینه را هم نشنید. با این حال، وقتی به یک رستوران با موسیقی زنده سر می‌ زنید، تجربه شما متفاوت است. روانشناسی پشت نواختن موسیقی زنده در رستوران ها و کافی شاپ ها وجود دارد موسیقی زنده مزایای خاصی را به همراه دارد. 

 تعریف رستوران

رستوران یک مکان عمومی است، غذا و نوشیدنی را ارائه می دهد. پذیرایی برای همه مردم باز است تا غذا و نوشیدنی را در انجا میل کنند ، همه غذاها و نوشیدنی ها را برای رضایت میهمانان خود تامین می کنند. کلمه رستوران از استراحت و اجاره می آید، بنابراین مهمان در آن استراحت می کند و برای خوردن تنقلات و نوشیدنی مطابق میل خود در آنجا وقت می گذرانند . بسیاری از مردم فکر می کنند که هتل ها و رستوران ها از نظر عملکرد و تعریف یکسان هستند ، در واقع متفاوت است ، هتل دارای سیستم اقامتی برای اقامت شبانه با برخی از امکانات مانند غذا است، اما رستوران ها می توانند این امکانات را بدون اقامت دریافت کنند.

رستوران ها انواع مختلفی از خدمات را برای مشتریان ارائه می دهند، افرادی که وقت ندارند گاهی مجبور می شوند در رستوران غذا بخورند. با این حال رستوران‌ها معمولاً سطح خدمات یکسانی را ارائه نمی‌دهند، البته رستوران‌هایی هستند که سطح بالایی از خدمات را برای مشتریان ارائه می‌دهند و برخی رستوران‌ها فقط خدمات ضعیفی ارائه می‌دهند. نکات زیر نظر متفاوت تحقیق در مورد ویژگی های یک رستوران خوب را مورد بحث قرار خواهد داد.

رستوران محبوب ترین نام در دنیای کنونی است، این یک مکان عمومی است که برای فروش غذا به روی همه باز است. در دنیای امروز رستوران ها فقط یک مکان جهت خوردن غذا نیست ، بلکه به  مکانی برای ملاقات افراد با یکدیگر تبدیل شده است تا و زمان خود را برای لذت بردن با هم در رستوران ها بگذرانند. یک رستوران خوب می تواند سرزنده به نظر برسد، حتی اگر در ساعت شلوغی نباشد : چهره‌های خندان پرسنل، تمیزی فروشگاه، پوسترهای همه‌ جای محصولات، تابلوهای خوشامدگویی درب رستوران ، مملو از شور و شوق ، مثل همیشه آماده استقبال از مهمانان هستند.

 

چگونه موسیقی پس زمینه مناسب را برای رستوران خود انتخاب کنید

برای ارائه یک تجربه غذاخوری استثنایی، رستوران داران بر ایجاد یک منو غذا رستوران مهندسی شده، و یک تم زیبا که ماهیت برند را تحسین می کند، تاکید دارند. اما انتخاب موسیقی پس زمینه مناسب برای رستوران شما نیز نیازمند تفکر جدی و برنامه ریزی مناسب است.

لیست پخش موسیقی عالی برای رستوران شما باید با موضوع و قالب رستوران شما هماهنگ باشد. موسیقی ای که سبک رستوران شما را تحسین می کند و همچنین بر تجربه غذاخوری مشتریان تأثیر می گذارد.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای فرنگی  و رستوران اصیل ایرانی هروی و رستوران شیک در تهران بر روی آن کلیک کنید.

 

رستوران موسیقی پس زمینه

هنگام انتخاب موسیقی پس زمینه مناسب برای رستوران خود، این نکات ضروری را در نظر بگیرید.

 

روی حجم موسیقی تاکید کنید

در حالی که در مورد لیست پخش و ژانر موسیقی تصمیم می گیرید، سطوح صدا را فراموش نکنید. حجم موسیقی رستوران شما یک عنصر ضروری است که می تواند پیامدهای گسترده ای داشته باشد. یک مطالعه نشان داد که حجم موسیقی بر انتخاب غذای مصرف کنندگان تأثیر می گذارد و ممکن است بر فروش کلی تأثیر بگذارد. این تاثیر قابل توجهی بر رفاه و اشتهای مشتریان دارد.

برای رستوران های خانوادگی، موسیقی بلندتر تأثیر منفی خواهد داشت. در مقابل، پخش موسیقی با صدای کم در نوار تمایل دارد لحن یکنواختی را به محیط پر جنب و جوش اضافه کند. در حالی که موسیقی با صدای بلند برای افزایش نرخ گردش میز برای مفاهیم رستوران مناسب است و برای کافه‌هایی که مخاطبان زیادی را جذب می‌کنند ایده‌آل است، برخی رستوران‌ها تمایل دارند موسیقی خود را خیلی بلند پخش کنند. پخش موسیقی با صدای بسیار ناخوشایند در رستوران باعث خراب شدن روحیه قابل توجهی می شود و باعث می شود مشتریان نتوانند در یک مکالمه زیاده روی کنند.

 

n/رستوران با موسیقی زنده در تهران

مخاطب هدف را تحلیل کنید

برای انتخاب موسیقی پس زمینه مناسب برای رستوران خود، مخاطبان هدف خود را بررسی کنید. جمعیت شناسی مشتری، سطح درآمد و ترجیحات موسیقی مشتریان خود را در نظر بگیرید. اگر رستوران شما مشتریان مسن‌تری را جذب می‌کند، انتخاب ژانرهای موسیقی با صدای بلند و سریع احتمالاً آنها را از خود دور می‌کند.

اگرچه پیشنهادات و سبک یک رستوران عمدتاً مسئول جذب یک مجموعه خاص از مخاطبان است، موسیقی ای که برای پخش در رستوران خود انتخاب می کنید باید به جمعیتی که رستوران شما بیشتر جذب می کند خدمت کند. سبک یا ژانری موسیقی را انتخاب کنید که با علایق مشتریان شما طنین انداز شود و تجربه آنها را با برند شما تکمیل کند.

 

انتخاب موسیقی پس‌زمینه مناسب با توجه به فرمت‌های رستوران

نوع موسیقی که برای رستوران خود انتخاب می کنید تا حد زیادی به موضوع و نوع رستوران بستگی دارد. انتخاب موسیقی پس‌زمینه یک رستوران با غذای عالی با یک کافه و بار پرجنب‌وجوش کاملاً متفاوت است. بنابراین، شما باید یک سبک موسیقی را انتخاب کنید که به خوبی با فرمت رستوران شما مطابقت داشته باشد.

 

نحوه انتخاب موسیقی پس زمینه مناسب

دسته بندی موسیقی پس زمینه با توجه به فرمت های مختلف رستوران در زیر آمده است.

 

ناهار خوب

موسیقی ملایمی که محیط رستوران‌های ناهارخوری عالی را تحسین می‌کند، بهترین انتخاب موسیقی است. رستوران‌های خوب معمولاً موسیقی ساز یا کلاسیک را ترجیح می‌دهند که مضمون شیک رستوران را تکمیل می‌کند و ظرافت لذت‌های مجلل را به نمایش می‌گذارد. ملودی‌های سازهای ملایمی را انتخاب کنید که میهمانان را تشویق می‌کند بیشتر بمانند، بیشتر سفارش دهند و در یک غذا خوردن تجربی لذت ببرند.

 

رستوران خانوادگی برای صرف غذا

در بهترین رستوران سنتی  تهران ، انتخاب سطح موسیقی و صدا می‌تواند تجربه غذا خوردن را برای مهمانان ایجاد کند یا آن را خراب کند. در جایی که انتخاب موسیقی مناسب حال و هوا را بالا می برد. سطوح صدا را طوری تنظیم کنید که نه خیلی کم باشد و نه کر کننده. از آنجایی که رستوران‌های معمولی معمولا خانواده‌ها و گروه‌های بزرگ را جذب می‌کنند، انتخاب سبک‌های موسیقی با صدای بلند نامناسب است.

 

کافه یا کافی شاپ

موسیقی که طعم غذا را تکمیل می کند نه تنها ماهیت برند را توضیح می دهد بلکه تجربه مهمان را نیز افزایش می دهد

انتخاب عاقلانه موسیقی پس‌زمینه رستوران پتانسیل بسیار زیادی برای افزایش تجربه مشتری و ایجاد درآمد بیشتر دارد. برای ایجاد یک تجربه غذاخوری دلپذیر برای مهمانان خود، موسیقی مناسب را انتخاب کنید، مراقب صدا و سرعت آن باشید و موسیقی را پخش کنید که برند رستوران شما را بالا می برد.

موسیقی از دو طریق می تواند بر تجربه مشتری از غذا و نوشیدنی جلوی آنها تأثیر بگذارد.

اول، نوع موسیقی ای که می نوازید می تواند بر نحوه دریافت و درک غذا – خیلی قبل از چشیدن آن- تأثیر بگذارد.

اما، علاوه بر این، موسیقی در رستوران شما می تواند طعم غذا را نیز تغییر دهد.

مهم است که به یاد داشته باشید که خوردن و نوشیدن یک تجربه تک یا حتی دو حسی نیست. وقتی غذا می خوریم، به این فکر می کنیم که چشایی فقط روی زبان اتفاق می افتد. اگر سرما خورده اید، متوجه می شوید که بینی شما نیز چقدر مهم است.

نحوه مزه غذای ما در واقع تحت تأثیر همه حواس ما است، از احساس غذا در دهان گرفته تا صدای آن و نحوه ظاهر آن در بشقاب.

فراتر از خود غذا، محیط اطراف ما نیز بر تجربه چشایی ما تأثیر می گذارد. این شامل رنگ های اطراف ما، دمای اتاق و موسیقی ای است که می شنویم.

به عنوان مثال، موسیقی که مشتریان آن را خیلی بلند می یابند در واقع می تواند جوانه های چشایی آنها را سرکوب کند. موسیقی بلند طعم را تحت تأثیر قرار می دهد و طعم غذا را ملایم می کند.

موسیقی از سازهای با صدای بلندتر می تواند طعم ترش و شیرین را افزایش دهد، در حالی که موسیقی نواخته شده در صدای کمتر می تواند طعم تلخ را افزایش دهد.

بنابراین، تصور کنید که یک کافه دسر با مضمونی شاد و با فرهنگ پاپ هستید. پخش موسیقی ممکن است طعم کیک یا بستنی شما را افزایش دهد.

 

موسیقی رستوران انتظارات را تعیین می کند

پخش موسیقی نادرست می‌تواند برای مشتریان رستوران دردسرساز باشد. این می تواند آنها را ناراحت، عصبانی یا کاملاً آزاردهنده کند. و می تواند بر مدت زمانی که آنها روی غذای خود معطل می کنند تأثیر بگذارد.

اما موسیقی مناسب را پخش کنید و می توانید به مشتریان خود احساس راحتی کنید، اضطراب اجتماعی را کاهش دهید، ارتباط را تقویت کنید و کاری کنید که آنها مدت طولانی تری بمانند (اگر این همان چیزی است که شما می خواهید).

پخش موسیقی رستوران با ضرب آهنگ آهسته تر، مشتریان شما را نیز کند می کند و به آنها احساس راحتی می کند. آهسته تر غذا می خورند و مدت طولانی تری خواهند ماند.

  برای اطلاع بیشتر از رستوران با موسیقی زنده درپاسداران و رستوران خوب در میدان هروی و تشریفات تشیع جنازه و رستوران برای مراسم ختم بر روی آن کلیک کنید.  

چرا موسیقی در رستوران ها مهم است؟

در یک رستوران شیک در تهران به دلیل فضای خاصش تا حد زیادی خاطره انگیز و لذت بخش است. روشی که هر رستوران حواس و عواطف را تحریک می کند به نشان دادن فضای کلی کمک می کند. طعم غذا، مهربانی یک سرور، و زیبایی شناسی اتاق، همه باید ترکیب شوند تا یک برند منسجم را ترجمه کنند. صدا و موسیقی بخش مهمی از طراحی شما هستند و می توانند احساس رستوران شما را افزایش دهند

 r/رستوران با موسیقی زنده در تهران

لیست پخش موسیقی رستوران

داشتن یک لیست پخش رستوران عالی یکی دیگر از اجزای طراحی داخلی شما است و نیاز به تفکر دقیق و توجه دارد. در زیر نکاتی را برای پخش موسیقی در رستوران به شما ارائه می دهیم.

آن را با برند خود مطابقت دهید. این مهمترین جنبه ایجاد یک لیست پخش رستوران موثر است.

لیست پخش خود را طولانی کنید یا لیست پخش خود را مرتباً به روز کنید. کارکنان و میهمانانی که بازمی گردند از تنوع استقبال خواهند کرد.

آن را پویا نگه دارید. لازم نیست آهنگ هایی که با محیط مورد نظر شما مطابقت دارند، یکسان باشند. ژانر، گروه و سرعت را تغییر دهید.

موسیقی خود را بر اساس زمان روز تغییر دهید. لیست پخش خود را به سطوح انرژی مختلف تقسیم کنید یا چند لیست پخش مختلف ایجاد کنید.

صبحانه - صدای آرام و نشاط آور

صبحانه و ناهار - آهنگ های کمی پر انرژی تر

ساعت شاد - موسیقی زنده

شام - ترکیبی پویا

اواخر عصر - به طور فزاینده ای شاداب

موسیقی را خیلی بلند پخش نکنید. اگر شما یا مهمانانتان مجبور هستید برای شنیده شدن صدای خود را بلند کنید، خیلی بلند است. همچنین می توانید اپلیکیشنی برای اندازه گیری سطوح دسی بل (dB) دریافت کنید. مکالمه و موسیقی ترکیبی نباید بیش از 70 یا 80 دسی بل باشد، در غیر این صورت مهمانان برای شنیدن یکدیگر مشکل خواهند داشت. همچنین می تواند به مرور زمان منجر به کاهش شنوایی شود.

اگر تعداد مهمانان بیشتر است، صدا را افزایش دهید. انسان به طور متوسط حدود 0.3 دسی بل را جذب می کند، بنابراین شما می خواهید صدا را بر اساس آن تغییر یا کاهش دهید.

موسیقی با سرعت آهسته پخش کنید تا مهمانان را به درنگ کردن تشویق کنید. اگر سعی نمی‌کنید میزها را در یک نقطه خاص در شب بچرخانید، موسیقی آهسته‌تر می‌تواند افراد را تشویق کند که به اطراف بمانند و احتمالاً قبل از رفتن یک دسر یا نوشیدنی اضافی سفارش دهند.

برای برگرداندن جداول، موسیقی با سرعت بالا پخش کنید. موسیقی سریع‌تر می‌تواند باعث شود مهمانان احساس کنند که زمان بیشتری از زمان واقعی گذشته است و به افزایش گردش میز منجر می‌شود.

برای ایجاد یک تجربه لذت بخش برای مهمانان خود که می خواهند برگردند، پخش موسیقی در رستوران شما که نشان دهنده برند شما باشد ضروری است. میزان صدا و سرعت نیز باید به دقت در نظر گرفته شود تا یک تجربه صدای یکپارچه برای مهمانان ایجاد شود. وقتی عاقلانه انتخاب شود، موسیقی پس‌زمینه رستوران این پتانسیل را دارد که فضای شما را بهبود بخشد و فروش شما را افزایش دهد.

 

چگونه رفتار مشتری تحت تأثیر انتخاب موسیقی رستوران قرار می گیرد

چگونه موسیقی پس زمینه مناسب برای رستوران ها انتخاب کنیم؟ اول از همه، به خاطر داشته باشید که موسیقی پس ‌زمینه، درست مانند طراحی داخلی، بر روحیه افراد تأثیر می‌گذارد: باعث می‌شود فکر کنید، غمگین، شاد یا رویاپرداز باشید، آرام باشید یا مشتاق رقصید. تنوع بی پایانی از ژانرهای موسیقی وجود دارد و هر یک از آنها تأثیری جداگانه دارند. بسته به اینکه چگونه می خواهید بر بازدیدکنندگان خود تأثیر بگذارید، هر نوع رستوران به یک لیست پخش شخصی نیاز دارد.

  برای اطلاع بیشتر از فست فود های میدان هروی  و رستوران سنتی تهران و فست فود های تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

 

آیا رستوران ها واقعا به موسیقی نیاز دارند؟

نظر آنها این است که موسیقی می‌تواند مانع گفتگو شود، و تنها چیزی که هر رستورانی واقعاً به آن نیاز دارد، هیاهوی مردم در حال گپ زدن، صدای به هم زدن لیوان‌ها، صدای خنده است. البته این درست است، اما باید به نحوی آنها را به آن لحظه هدایت کنید. در ابتدای سرویس، زمانی که مردم هنوز در حال سرازیر شدن هستند و محیط خاموش است، یا در پایان، زمانی که خنده کاهش می‌یابد و سرعت آن کاهش می‌یابد، چگونه می‌توانید فضا را فراتر از حواشی آن ساعات طلایی زنده نگه دارید، اما موسیقی؟

در یک رستوران، موسیقی می تواند هر ترکیبی از سه نقش را ایفا کند. اول، سرعت، ریتم و انرژی آن را تعیین می کند که بر رفتار افراد ناهارخوری تأثیر می گذارد. موسیقی متن موسیقی آرام آرام به مردم می گوید وقت خود را صرف کنند، قهوه دیگری در یک کافه سفارش دهند یا از یک دوره دیگر در هنگام صرف ناهار خوری لذت ببرند. با این حال، یک غذای خیابانی بدون رزرو، صف‌های دور تا دور، به احتمال زیاد گردش مالی را با چیزی فوری‌تر و خوش‌بینانه‌تر ثابت نگه می‌دارد. دوم اینکه موسیقی داستان را بیان می کند. این بیان شنیداری هویت برند محل برگزاری است که با غذا، تم، دکور و سبک خدمات آمیخته شده است.

 

موسیقی به عنوان جزء مهم یک رستوران است

در هر کدام، موسیقی فقط وسیله ای عملی برای پرهیجان نگه داشتن فضا نیست، بلکه نقشی کلیدی در دادن حس تئاتر و داستان به کل تجربه حسی ایفا می کند.موسیقی یک مکان بیانیه ای در مورد نوع مکان و نوع مشتری که برای آن در نظر گرفته می شود.

 

10 قدم برای اینکه رستوران یا هتل خود را با صدا موسیقی بهترکنید

1) موسیقی را با برند تطبیق دهید: لیست های پخش خود را طوری تنظیم کنید که داستان مکان یا مفهوم را بیان کنند.

2) موسیقی را با تجربه تطبیق دهید: موسیقی متنی ایجاد کنید که با سبک غذاخوری/نوشیدنی پیشنهادی کار کند.

3) الهام بخشیدن به مخاطب: آهنگ هایی را انتخاب کنید که مشتریان هدف شما را خوشحال و شگفت زده کند.

4) موسیقی را در طول روز تنظیم کنید: از تمپو و ریتم برای تقویت الگوهای خدمات در طول روز استفاده کنید.

5) از موسیقی خلاقانه استفاده کنید. موسیقی یک هنر فوق العاده است. از چیزهای واضح، کلی و کلیشه ای اجتناب کنید.

۶) ارزیابی آکوستیک دریافت کنید: از تکه‌های مرده، تکه‌های بلند یا صدا از سطوح سخت اجتناب کنید.

۷) روی یک سیستم صوتی ممتاز سرمایه‌گذاری کنید: در هنگام تحویل خودرو را کوتاه نکنید، فناوری بد و پوشش ضعیف بلندگو به معنای صدای بد است.

8) اجازه ندهید طراح داخلی دیکته کند که بلندگوها کجا بروند: افراد غیرمتخصص این خطر را دارند که تجربه صوتی حاصل را به هم بزنند.

9) یک حرفه ای برای مدیریت موسیقی قرار دهید

10) لیست های پخش خود را مرتباً به روز کنید: با اطمینان از به روز رسانی و مختصر بودن لیست های پخش، مشتریان وفادار را درگیر کنید و کارکنان را با انگیزه نگه دارید.

صنعت رستوران یک بازار رقابتی فزاینده است. و صاحبان رستوران های بیشتری به دنبال راه هایی برای تشویق مشتریان تکراری و رشد موفقیت آمیز کسب و کار خود هستند. یکی از راه‌های کسب مزیت رقابتی، موسیقی است - که اغلب نادیده گرفته می‌شود. موسیقی می تواند به رستوران ها کمک کند تا روابط خود را با مشتریان خود تقویت کرده و وفاداری را ایجاد کنند.

جای تعجب نیست که موسیقی تأثیر قدرتمندی بر احساسات و رضایت کلی ما از یک تجربه داشته باشد. و رضایت از یک تجربه همان چیزی است که رستوران داران هنگام بازدید از یک موسسه انتظار دارند. امروزه مشتریان چیزی بیش از غذاهای خوشمزه و باکیفیت را پیش بینی می کنند. آنها به طور کلی به دنبال تجربیات به یاد ماندنی هستند - و موسیقی متناسب با برند یک عنصر کلیدی است. هر بازدید از یک مکان خرده‌فروشی یک نقطه تماس بالقوه موسیقی است و رستوران‌ها یکی از مکان‌هایی هستند که مرتباً مشتریان خاص خود را دارند.  

 

موسیقی برای تجربه غذاخوری مشتری تاثیر میگذارد

موسیقی لحن را تنظیم می کند و حالتی را ایجاد می کند که به تجربه می افزاید، که می تواند تأثیر قابل توجهی بر مهمانان داشته باشد. پخش موسیقی مناسب در زمان مناسب روز به اندازه غذای موجود در منو یا دکوراسیون اتاق برای محبوبیت رستوران مهم است. موسیقی پخش شده بر واکنش مشتریان تأثیر می گذارد و به آنها انگیزه می دهد که درنگ کنند و استراحت کنند، بیشتر سفارش دهند یا به دلیل انتخاب نادرست موسیقی، به سرعت یک محل را ترک کنند. موسیقی عالی فضای مناسبی را برای رستوران ها ایجاد می کند که به دنبال ایجاد برند خود هستند. اما نقش موسیقی باید افزایش تجربه باشد – نه اینکه از آن کم کند.

 s/رستوران با موسیقی زنده در تهران

تجارب همه جانبه و وفاداری مشتری را ایجاد می کند

موسیقی احساسات را برمی انگیزد و به نوبه خود باعث ایجاد انگیزه در اعمال می شود. این یک جزء حیاتی و اغلب نادیده گرفته شده برای ایجاد وفاداری واقعی مشتری و ایجاد یک تجربه جذاب است. انتخاب استراتژیک موسیقی می تواند به برقراری ارتباط و تقویت هویت یک برند، تأثیرگذاری بر رفتار مشتری و افزایش فروش کمک کند. نکته مهم این است که برای رستوران ها ضروری است که موسیقی را با برند خود تنظیم کنند و جمعیت شناسی را هدف قرار دهند زیرا می تواند سود را افزایش دهد، در حالی که پخش آهنگ های تصادفی می تواند فروش را کاهش دهد.

  برای اطلاع بیشتر از تشریفات مراسم یادبود و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید. 

رستوران ها باید موسیقی را به صورت قانونی پخش کنند

بسیاری از رستوران های موفق از موسیقی برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می کنند. اما برخی متوجه نمی شوند که برای انجام این کار به مجوز مناسب نیاز دارند. بیش از 70 درصد از کسب و کارها از موسیقی پخش شده در تنظیمات تجاری خود سوء استفاده می کنند که می تواند برای سازندگان موسیقی و صاحبان حقوق ویرانگر باشد. این به این دلیل است که هنگام پخش موسیقی در همه مشاغل و محیط های تجاری به هنرمندان باید حق امتیاز پرداخت شود. سازمان‌های حقوق اجرا برای کمک به ردیابی و محافظت از اجرای عمومی هنرمندان و موسیقی تأسیس شدند. موسیقی یک عنصر ضروری از تجربه برند است، اما همچنان متعلق به هنرمند است.

رستوران‌هایی که هم ارزش حقوق هنرمندان برای استفاده از موسیقی را به رسمیت می‌شناسند و هم به مشتریان خود تجربه‌ای انتخاب‌شده از طریق موسیقی می‌دهند، از نظر وفاداری، تعامل و بازگشت سرمایه واقعی به بالاترین سطح خواهند رسید.

 

 کیفیت یا ویژگی های تعیین کننده یک رستوران خوب

ویژگی‌های خاصی وجود دارد که یک رستوران خوب را در مقایسه با رستوران ‌های معمولی تعیین می ‌کند و کمک می ‌کند میزهای آن مملو از مشتریان خوشحال و راضی باشد. از سوی دیگر ، با افزایش رضایت مشتری ، کسب و کار رستوران از نظر سود و برند رشد می کند.

غذاهای لذیذ و باکیفیت یکی از مولفه های ضروری برای اطمینان از اینکه نام یا برند در نهایت سود خوبی از یک رستوران به دست می آورد ، هستند. از آنجایی که میهمانان یا مشتریان با غذاهای خوشمزه و باکیفیت سرو می‌ شوند ، مجبور می ‌شوند به رستوران برگردند یا دوباره از آن بازدید کنند و به این ترتیب شهرت رستوران تثبیت می ‌شود. جنبه اساسی برای سرو غذای لذیذ و با کیفیت ، قابلیت ها و کارایی کارکنان آشپزخانه یا تیم آشپزی به ویژه سر آشپز است. جنبه های ثانویه دیگری نیز وجود دارد که مشتریان را افزایش می دهد ، به موقع بودن سرویس دهی یا خدمات سریع است تا مشتریان پس از سفارش غذاهای دلخواه خود ، مدت زیادی منتظر نمانند.

به همین ترتیب ، آراستگی رستوران ، نظافت و مهمتر از همه رفتار کارکنان به رشد رستوران کمک زیادی می کند. کارکنانی که با مشتریان در تعامل هستند نقش مهمی در ایجاد شهرت رستوران دارند. سرورها باید به خوبی از منو آگاه باشند و غذای سفارش داده شده را با حسن نیت کافی و نگرش مثبت به سرعت تحویل دهند و هر مشکلی را که ممکن است با یک مهمان ناراضی ایجاد شود به طور موثر حل کنند.

یکی دیگر از جنبه های مهم برای رشد برند یک رستوران ، متمایز کردن رستوران از رستوران های دیگر است. این رستوران ممکن است غذاهای باکیفیت و لذیذ سرو کند ، نظافت و آراستگی را حفظ کند و کارکنانش ملایم و مودب باشند ، اما اگر مشابه رستوران های دیگر باشد ، مشتریان علاقه خاصی به رستوران نمی دهند. آنها ممکن است رستوران های دیگر را ترجیح دهند و از آنها دیدن کنند زیرا هیچ تفاوتی در بازدید از یک رستوران خاص وجود ندارد. مشتریان همیشه به دنبال ویژگی های خاص یک رستوران خاص و چرایی خاص بودن آن هستند تا مجبور شوند دوباره از رستوران بازدید کنند. یک رستوران خوب باید یک یا دو ویژگی منحصر به فرد داشته باشد تا در ذهن مشتریان برجسته شود و در نهایت مزیت رقابتی نسبت به رستوران های دیگر ایجاد کند.

 

ویژگی های یک رستوران خوب

یک رستوران با موسیقی زنده در تهران باید سطح بالایی از خدمات ، کیفیت و امکانات را در اختیار مشتریان قرار دهد ، ویژگی های بسیار مهمی وجود دارد که می تواند یک رستوران خوب را متمایز کند.

 f/رستوران با موسیقی زنده در تهران

پاکیزگی در رستوران های خوب

یک رستوران خوب باید همیشه تمیز و تمیز باشد ، مخصوصاً در ساعات کاری که مهمانان آنجا هستند. لزوماً یک رستوران خوب باید دستشویی ها را همیشه تمیز نگه دارد ، زیرا می تواند بر رضایت مشتری از رستوران نیز تأثیر بگذارد. معمولاً سرویس ‌های بهداشتی تمیز نشده باعث بیماری مشتریان می ‌شد به همین دلیل نظافت از عناصر مهمی برای داشتن یک رستوران با موسیقی زنده در تهران است که بازدیدکنندگان را به خود جلب می‌کند. 

 

نحوه سرویس دهی برای مشتریان

رستوران خوب همیشه سطح خوبی از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد ، زیرا جذب مشتریان زیادی برای بازدید مجدد بسیار مهم است. در نهایت ، کارکنان باید خوش لباس ، تمیز و آموزش دیده باشند تا با مشتریان به خوبی و مودبانه رفتار کنند و مایل به خدمت به مشتریان باشند.

ارائه خدمات خوب به مشتریان از ویژگی های کلیدی یک رستوران  با موسیقی زنده در تهران است. مشتریان رستوران نه تنها هزینه وعده های غذایی را پرداخت می کنند ، بلکه برای تجربه سرویس دهی نیز هزینه می کنند. به طور گسترده ، ارائه نمودن خدمات در سطح بالا و بی عیب و نقص مثل  رعایت نظافت ، به کار گیری کارکنان مودب می تواند شهرت بسیار خوبی برای رستوران شما به همراه داشته باشد و موجب شود مردم هر بار از انتخاب رستوران احساس خوشحالی کنند.

 

قیمت غذاها در رستوران

یک رستوران خوب باید قیمت مناسبی برای غذا و نوشیدنی در نظر بگیرد تا رضایت مشتریان را جلب کند. معمولاً مشتریان قیمت مناسب خود را برای غذاها و نوشیدنی ‌هایی که سفارش داده‌ اند و سطح خدماتی که دریافت کرده ‌اند در ذهن خود دارند. بنابراین ، یک رستوران خوب باید بر اساس نوع غذا و سطح خدماتی که ارائه می دهد ، قیمت ها را نیز تعیین کند. قیمت بسیار بالا مشتریان را ناراحت می کند ، آنها به خوبی نسبت به کیفیت غذا مشکوک هستند.

مشتریان رستوران انتظار قیمت هایی را دارند که منعکس کننده سطح خدمات ، نوع غذا و فضای خود ساختمان باشد که شامل طراحی ، توزیع میزها و طراحی داخلی می شود.

 

ارائه دادن غذای با کیفیت بالا

ویژگی یک رستوران با موسیقی زنده در تهران استاندارد های بالایی از خدمات و کیفیت غذا را به مشتریان ارائه می دهد و تضمین می دهند که مهمانان آنان در هر وعده غذایی که میل می کنند از کیفیت زیادی برخوردار هستند. سرو یک غذای با کیفیت می تواند باعث شهرت رستوران شود و مشتریان را وادار به بازدید مجدد کند. تهیه ی مواد اولیه با کیفیت برای پخت غذاها  و استخدام یک آشپز مجرب جهت سرو غذای خوب بسیار مهم می باشد.

رستوران می تواند تمام ویژگی های فوق را داشته باشد اما بدون یک غذای خوب رستوران شکست خورده تلقی می شود. غذای خوب می ‌تواند شامل سازگاری طعم‌ ها ، پخت و پز واقعی واقعی انواع مختلف سبک‌ های غذایی ، نوآوری در ایجاد ظروف تمیز و خوشمزه جدید و ارائه ظرافت آن باشد.

 

تجربه کلی خوب از یک رستوران خوب

ارائه یک محیط تمیز خوب به ارتقاء تجربه کلی مشتری از رستوران کمک می کند. کارکنانی که در رستوران ها با مهمانان ارتباط برقرار می کنند باید مودب و خوش اخلاق باشند و نگرش و رفتار مثبت داشته باشند. سرور هایی که در رستوران شما مشغول به کار هستند باید آگهی کامل از منو داشته باشند ، غذا ها و نوشیدنی ها را به موقع برای مشتریان سرو کنند و هر موردی را که مشتریان ناراضی ممکن است داشته باشند به سرعت برطرف کنند. همه کارکنان باید کمک کنند و مطمئن شوند که رستوران همیشه تمیز است ، از جمله آشپزخانه ، قسمت های آماده سازی غذا و هر قسمتی که مشتری می تواند به رستوران برود.

     برای اطلاع بیشتر از  کافه های قلیون دار تهران  و رستوران تهران  و رستوران برای ختم و تحریم بر روی آن کلیک کنید. 

 

محیط رستوران با موسیقی زنده  در تهران

در هر رستوران موفقی ، فضای رستوران یا باعث ایجاد کسب و کار می شود یا شکسته می شود. مشتریان تمایل دارد یک تجربه غذاخوری جالبی را داشته باشد و این می تواند شامل مکان ، احساس ، خلق و خو و فضای یک رستوران با موسیقی زنده در تهران باشد. عاملی که می تواند بر فضای رستوران تأثیر بگذارد می تواند دکور ، موسیقی ، فضای باز ، صندلی راحت و نور باشد.

به طور خلاصه ، نکات بالا ویژگی اصلی یک رستوران خوب است ، اول اینکه آنها باید تمیز نگه داشته شوند تا مشتری را تحت تاثیر قرار دهند ، دوم ارائه سطح بالایی از خدمات برای جلب رضایت مشتریان ، آخرین این که هزینه یک رستوران را دریافت کنند. قیمت مناسب برای جلوگیری از نارضایتی و بازدید مجدد آنها از رستوران شما است.

 

 موسیقی زنده دارای انرژی مثبت است  و سبب نشاط افراد می شود.

مردم می خواهند در حضور در رستوران آرامش داشته باشند و استرس ها و تنش های ناشی از شغل و روزهای طولانی هفته را با حضور در چنین رستوران هایی فراموش کنند. موسیقی زنده با ایجاد بهترین محیط به آن ها کمک می کند تا آرامش داشته باشند. از این رو، نه تنها در کافه‌ها و رستوران ‌ها، بلکه در مکان ‌های کاربردی، رویداد های شرکتی و سایر اجتماعات محبوب است. از این گذشته، موسیقی با ترشح هورمون های شادی در بدن به شما کمک می کند تا از خستگی خود خلاص شوید.

 

پخش موسیقی زنده در رستوران یک جو اجتماعی برای مشتریان ایجاد می کند

با پخش موسیقی زنده فضایی دوستانه در رستوران ایجاد می شود  که در آن افراد جدید با یکدیگر آشنا می شوند. در فضای آرامش بخش ، مردم بیشتر با افراد مختلف صحبت می کنند و احتمالاً دوستان خوبی پیدا می کنند. به عنوان یک رستوران ‌دار، یکی از اهداف اصلی شما این است که مطمئن شوید غذاهایی که برای مشتریانتان آماده می ‌شوند، خوشمزه هستند ناگفته نماند اما مطمئناً شما نیز به خوبی آگاه هستید که فضای رستوران شما باید گرم و دلپذیر باشد مردم فقط برای صرف غذا بیرون نمی روند آن ها می خواهند از تجربیات خوشایند لذت ببرند. این همان چیزی است که داشتن موسیقی زنده در رستوران شما را به یک ایده عالی تبدیل می کند.

 

چرا رستوران ها از پخش موسیقی زنده سود می برند؟

هیچ چیز بهتر از این نیست که آهنگ مورد علاقه خود را با دیگران بشنوید برای یک تجربه لذت بخش ناهار خوری در رستوران شما، می توانید با داشتن موسیقی زنده برای مشتریان خود، آن را فراهم کنید. این ساده است و می تواند تجربه مشتری را لذت بخش تر و به یاد ماندنی تر کند. اگر فکر می کنید که چگونه می تواند برای شما و رستوران شما مفید باشد، به خواندن ادامه دهید تا متوجه شوید.

 

یک فضای رستوران سرگرم و دوستانه ایجاد کنید

فضای رستوران شما مهم است تا بتوانید تجربه شگفت انگیزی را برای مشتریان خود فراهم کنید. شما می خواهید که برای همه نشاط آور و لذت بخش باشد. مطالعات نشان می‌دهد که 59 درصد از مشتریان اگر حتی یک تجربه بد داشته باشند، برای بار دوم به رستوران شما باز نمی‌ گردند. شناخت بازار هدف می تواند به شما کمک کند تا اقدام مناسبی را برای تقویت آن تجربه و بهترین استفاده از یک شب به یادماندنی انتخاب کنید. تبدیل آن به یک زمان سرگرم کننده و لذت بخش، مشتریان شما را راضی نگه می دارد و شبی را برای آن ها خاطر انگیز ایجاد می کند.

 

موسیقی زده خستگی را متوقف می کند

به عنوان یک رستوران، می دانید که همیشه سعی می کنید زمان انتظار را کاهش دهید و مشتریان را سرگرم کنید. در حین انتظار برای نشستن یا انتظار برای غذا، مشتریان می توانند حوصله شان سر برود یا لحظه شماری کنند. موسیقی زنده راهی فوق ‌العاده برای دور کردن ذهن آن ها از انتظار و در عوض لذت بردن از لحظه ها است. این می تواند احساس خوبی در آن ها ایجاد کند و قبل از اینکه متوجه شوند، از غذای خوشمزه خود لذت خواهند برد. پخش موسیقی زنده در رستوران یک راه بسیارعالی جهت به حداقل رساندن جذب مشتریان ارزشمند برای شما است.

 

روحیه مشتریان را تقویت کنید

با پخش موسیقی زنده در رستوران خود، می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. گاهی اوقات، یک اقدام ممکن است به شما امکان می دهد مشتریانی را وارد کنید که در غیر این صورت ممکن است نداشته باشید. اگر به دنبال جذب مخاطب دیگر به رستوران خود هستید، می تواند حرکت بسیار خوبی باشد. با تبلیغات، مطمئناً طرفداران اجرای زنده یا سبک موسیقی آن ها را جذب خواهید کرد.هنگامی که آن ها غذا و نوشیدنی شما را امتحان کردند، مطمئناً می خواهند برگردند و دوباره از آن لذت ببرند. حتی ممکن است مقداری نوشیدنی یا غذای بیشتری سفارش دهند تا تا پایان مجلس باقی بمانند.

     برای اطلاع بیشتر از سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران  و رستوران با موسیقی زنده درپاسداران و رستوران با موسیقی زنده شب یلدا بر روی آن کلیک کنید. 

احساس مثبت کارکنان را حفظ کنید

کارکنان شما بخش مهمی از کسب و کار شما هستند و بدون آن ها، جلب رضایت مشتریان دشوار است. پخش موسیقی زنده همچنین احساس خوبی را در کارکنان شما ایجاد می کند. با فضایی شاد، آن ها می توانند با خوشحالی به مشتریان شما خدمات رسانی کنند و به یک تجربه عالی و فروش بسیار بیشتر منجر شوند.

 

موسیقی زنده را به رستوران خود بیاورید

موسیقی زنده می تواند کارهای زیادی برای مردم انجام دهد و همچنین می تواند برای رستوران ها نیز مفید باشد. به دلایلی که در این مقاله ذکر شده است، مطمئناً کمی سرزندگی و انرژی به رستوران خود اضافه می کنید. با اجرای زنده مناسب، رستوران شما معروف ترین نقطه شهر خواهد بود.

 

موسیقی زنده افراد را به دنیاها و حالات مختلف متصل می کند.

موسیقی ممکن است شما را به دنیایی برساند که در آن همه چیز رمانتیک و آرام باشد. همچنین می تواند محیطی عالی از سرگرمی و لذت را برای یک گردهمایی بزرگ فراهم کند. حتی گوش دادن به گروه‌های موسیقی زنده در رستوران ‌ها برای یک عصرانه بدون رفتن به تعطیلات عالی است. بعد از یک روز طولانی، غذاهای مجلل و موسیقی زنده بهترین راه برای آرامش است.

 

موسیقی زنده حال و هوای مثبت را تقویت می کند.

بسیاری از مردم دوست دارند به آرامش برسند و سختی ها و تنش های زندگی و شغل خود را فراموش کنند. موسیقی زنده با ایجاد بهترین محیط غذاخوری به مهمانان کمک می کند تا آرامش داشته باشند. در نتیجه رستوران ها این تاکتیک را در پیش گرفته اند. از این گذشته، موسیقی با ترشح هورمون های شادی در بدن به شما کمک می کند تا از خستگی خلاص شوید.

هیچ مکان ایده آلی جز یک رستوران با موسیقی زنده وجود ندارد. این مکانی است که ممکن است با نشستن در گوشه ای دلپذیر از یک رستوران و لذت بردن از موسیقی بی نظیر همراه با نوشیدنی ها و غذاهای خود، تجربه ای عالی داشته باشید. موسیقی به تقویت محیط و ایجاد حس رمانتیک یا پویا کمک می کند.

 

موسیقی زنده یک عامل احساس خوب را ترویج می کند.

پخش موسیقی زنده می ‌تواند محیطی آرام و راحت ایجاد کند که افراد جدید را با هم آشنا کرده و ملاقات کند. افراد تمایل بیشتری به صحبت با افراد جدید و ملاقات با آشنایان جدید به شیوه ای آرام دارند.

 

غذا و موسیقی خوب که حال و هوای خوبی را ایجاد می کند

از آنجا که یک رستوران در درجه اول مکانی برای غذا خوردن است، موسیقی زنده باید عامل مثبت باشد. اگر فکر می کنید موسیقی بهترین راه برای توصیف یک رستوران خوب است، رستوران باران واقع در میدان هروی مکان مناسبی برای بازدید است.

موسیقی پس ‌زمینه برای ایجاد فضای آرامش ‌بخش در رستوران استفاده می ‌شود. اما، از موسیقی پس ‌زمینه نیز می‌ توان برای افزایش سود یک رستوران استفاده کرد. موسیقی زنده مشتریان را به ماندن طولانی تر ترغیب می کند. همچنین آن ها را تشویق می کند تا از منوی رستوران خریدهای اضافی انجام دهند این ممکن است کاری به نظر برسد که فقط یک متخصص موسیقی می تواند انجام دهد. اما در واقع راه های زیادی وجود دارد که یک رستوران می تواند موسیقی را در استراتژی های بازاریابی، فروش و خدمات خود بگنجاند موسیقی زنده تأثیر بسزایی بر مشتریان دارد. این نه تنها تجارت رستوران شما را افزایش می دهد، بلکه مشتریان را نیز حفظ می کند. اگر در اجرای ایده موفق باشید، در زمان پیش رو مشتریان دائمی زیادی خواهید داشت.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151