وبلاگ

رستوران خوب در میدان هروی|رستوران سنتی میدان هروی|رستوران در تهران

رستوران خوب در میدان هروی؛مفهوم رستوران چیست؟

مفهوم رستوران ایده یا موضوع کلی است که رستوران خوب را تعریف می کند. این مفاهیم شامل طراحی منو، سبک خدمات، دکوراسیون اتاق غذاخوری و - البته - سبک غذا است. معمولا رستوران ها بر حسب تجربه ها و یا علایق شخصی سرآشپزها طراحی شده اند. میراث، مواد اولیه محلی، سنت‌ها یا خانواده همه منابع الهام‌بخش مفاهیم رستوران خوب هستند. اما مفاهیم را می توان با تجربه سفر سرآشپز، آموزش یا علاقه به حوزه خاصی از هنر، علم یا فرهنگ نیز تعریف کرد. زیرا غذا در نهایت مخلوطی از همه آن چیزها است. برای کاوش در عناصر یک مفهوم، چند قدم برای کمک به انتخاب شما و حتی چند مثال مفهومی رستوران خوب ، ادامه مطلب را بخوانید.

j/رستوران خوب در میدان هروی

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

عناصر مفاهیم رستوران

یک مفهوم رستوران خوب در تهران مجموعه ای از عناصر را با یک حالت یا لحن منسجم پوشش می دهد. از نام مؤسسه گرفته تا حتی رنگ رنگ روی دیوارها، هر جزئیات به مفهوم کلی کمک می کند.

 

نام رستوران

نام یک رستوران خوب باید به مشتریان ایده خوبی از نوع غذایی که سرو می شود ارائه دهد. نام رستوران باید به یاد ماندنی، در حد امکان ساده و مهمتر از همه این موارد معتبر باشد. روش‌های مختلفی برای انتخاب نام رستوران وجود دارد، اما مالکان اغلب از موقعیت مکانی خود، یک غذای خاص یا حتی یکی از اعضای خانواده که الهام‌بخش آن‌ها است، الهام می‌گیرند.

 

نوشتن منو

توصیف غذاهای شما می‌تواند به اندازه فهرست کردن مواد موجود در غذا و روش‌های پخت آن‌ها واقعی باشد، یا به اندازه توصیف مختصری از یک تجربه، تصویر بصری یا تئوری انتزاعی شاعرانه باشد. اما رویکرد شما باید در زمینه غذا و موضوع کلی شما منطقی باشد.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

 

سبک های خدمات

در حالی که سبک های خدمات ممکن است نامرتبط به نظر برسند، نوع خدماتی که ارائه می دهید مستقیماً با مفهوم رستوران شما مرتبط است به این معنا که بر تجربه کلی غذاخوری تأثیر می گذارد. در اینجا لیستی از انواع مختلفی از خدماتی وجود دارد که می توانند بر مفهوم شما اثر بگذارند:

سبک های خدمات

ناهار خوری خوب

اغذیه فروشی 

غذاخوری در مقیاس متوسط

سبک خانوادگی

کافی شاپ

  

جو کم کلام

دکور منحصر به فرد (اغلب بر اساس نوع غذای سرو شده)

قیمت گذاری متوسط

سرویس میز (برخلاف سرویس پیشخوان)

به عنوان یک قاعده کلی، مفهوم رستوران خوب گاه به گاه جایی بین غذاخوری خوب و گاه به گاه سریع در طیف اسراف قرار می گیرد.

 

 u/رستوران خوب در میدان هروی

رستوران  خوب

چیدمان میز شام برای مفاهیم رستورانی عالی

مفهوم ناهار خوری عالی به افراد ناهار خوری یک تجربه غذایی ممتاز را ارائه می دهد که اغلب شامل چندین دوره و غذاهای عجیب و غریب تر است.

رستوران‌های خوب فضایی شیک ایجاد می‌کنند که از ظرافت، انحصار و کلاس صحبت می‌کند و اغلب به‌عنوان یک مکان واحد عمل می‌کنند تا تصویر خود را افزایش دهند .

 

قهوه خانه

با گسترش موسسات استارباکس در سراسر جهان، اکثر مردم با مفهوم قهوه خانه آشنا هستند، که مجموعه ای از ویژگی های منحصر به فرد را ارائه می دهد که در کمتر مکان دیگری پیدا می کنید.

اکثر قهوه خانه ها ارائه می دهند:

تمرکز بر نوشیدنی های گرم

سرویس پیشخوان

آزادی برای مشتریان برای استراحت و معاشرت بدون فشار برای ترک

فضای معمولی

انتخاب محدودی از غذاهای سرد مانند شیرینی، دونات و ساندویچ

 

دکور و محیط رستوران

رنگ دیوار، نورپردازی، مبلمان، چیدمان میز، موسیقی و دکور همگی نقش مهمی در تاثیر کلی رستوران شما دارند. آیا می خواهید یک فضای سرگرم کننده و غیررسمی برای روزهای بازی داشته باشید یا یک مکان رمانتیک مناسب برای شب های قرار ملاقات؟ در نظر گرفتن نیازهای مشتریان شما می تواند به عنوان یک مرجع مفید برای تصمیم گیری دکور و تم نیز عمل کند. رستوران باران در تهران از رستوران هایی می باشد که در آن از سبک رستوران با موسیقی زنده برای مشتریان خود فراهم می کند تا شما عزیزان همچنین از برخورداری از یک غذای با کیفیت از یک محیط دلچسب هم لذت ببرید. 

 

تاثیر مبلمان و چیدمان در رستوران

مبلمان می تواند تاثیر زیادی بر تجربه مهمان داشته باشد. باید به اندازه نورپردازی با مفهوم و نوع سبک رستوران مطابقت داشته باشد، اما باید جذاب و راحت باشد زیرا مهمانان تمایل بیشتری به ماندن دارند. میزها و صندلی ها به طور خاص چیده شده باشند و باید بادوام باشند و تمیز نگه داشتن آنها آسان باشد. در مورد چیدمان، میزها باید فضای کافی بین خود داشته باشند تا مشتریان به هم فشرده نشوند، اما به اندازه کافی نزدیک باشند تا فضای اجتماعی را حفظ کنند. در صورت امکان، میزهای کوچک را از میزهای بزرگ جدا کنید، زیرا ممکن است یک فرد یا زن و شوهر مجرد توسط یک گروه بزرگ احاطه شوند. 

تاثیر رنگ و دکور در رستوران

رنگ های موجود در رستوران شما، روی دیوار و بشقاب، بر تجربه خوب در رستوران برای  مشتریان شما تاثیر می گذارد. در حالی که رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی اشتها را افزایش می دهند، رنگ های سردتر گرسنگی را کاهش می دهند. ترکیب رنگ ها اثرات مشابهی دارند. نشان داده شده است که کنتراست کمتر بین رنگ غذا و بشقابی که در آن سرو می شود باعث افزایش مقدار غذای مصرفی می شود. هنگام تصمیم گیری در مورد رنگ، نه تنها مفهوم و نام تجاری را در نظر داشته باشید، بلکه تأثیری که بر روی مشتریان خواهد داشت را نیز در نظر داشته باشید. دکوراسیون نیز مهم است. به زبان ساده، دیوارهای خالی در یک رستوران جذاب نیستند. آثار هنری و دکور روی دیوارها به ایجاد روحیه کمک می کند و دیدگاه خلاقانه رستوران را بیان می کند. هر قسمت از رستوران باید یک نقطه تمرکز داشته باشد.

 

چگونه یک مفهوم رستوران را انتخاب کنیم

البته، تصمیم گیری در مورد یک مفهوم می تواند مشکل باشد.

مشخص کنید چه چیزی به شما الهام می‌دهد و شما را به‌عنوان یک آشپز تعریف می‌کند 

گفتن این کار آسان‌تر از انجام آن است و اغلب سرآشپزها یک عمر طول می‌کشند تا بفهمند.

 رستوران‌هایی که چیزی منحصربه‌فرد ارائه می‌دهند مانند رستوران با موسیقی زنده در تهران ، شانس بیشتری برای راضی نگه داشتن مشتریان در مورد غذای خوب دارند.

 

درباره پایگاه مشتری خود تحقیق کنید 

 گفتن اینکه دقیقاً چه نوع رستورانی با مردم در یک منطقه خاص طنین انداز می شود، می تواند دشوار باشد، اما مهم است که مطمئن شوید برای چیزی که می خواهید ارائه دهید، تقاضا وجود دارد. حس رقابت را پیدا کنید و مشاهده کنید که کسب و کارهای دیگر کجا موفق شده اند. سعی کنید در مورد آنچه برای مشتریان احتمالی شما مهم است فکر کنید و تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای فرنگی  و رستوران اصیل ایرانی هروی و رستوران شیک در تهران بر روی آن کلیک کنید.

 

یک منو تهیه کنید 

در حالی که اشکالی ندارد که کمی از سنت ها دور شوید، مهم است که از تصور غذاهای درهم یا گیج کننده خودداری کنید. 

 

یک سبک سرویس را انتخاب کنید 

هنگامی که منوی خود را بیشتر مشخص کردید، انتخاب سبک خدماتی که به خوبی برای غذاهای شما مناسب باشد، آسان است. برای مثال، بسیاری از غذاهای محلی وقتی به سبک خانوادگی سرو می‌شوند عالی هستند، اما غذاهای دریایی گران‌قیمت ممکن است در یک محیط ناهارخوری خوب بهترین باشند.

 

ایده ها و توصیه های مفهومی رستوران

همانطور که هر هنرمندی مسیر متفاوتی برای هر پروژه پیدا می‌کند، توسعه مفهوم رستوران برای هر رستوران‌دار بسیار شخصی است. در حالی که هرگز هیچ استراتژی واضحی وجود ندارد که برای همه کار کند، اما تعداد انگشت شماری از دستورالعمل های اساسی وجود دارد که می توانید از آنها برای حفظ مسیر خود استفاده کنید.

 

از انتظارات مشتری آگاه باشید

برخی از سبک های خدماتی اغلب با آداب خاصی مانند کد لباس همراه هستند. مهم‌تر از همه، باید مطمئن شوید که مشتریان می‌دانند هنگام ورود به رستوران شما چه انتظاری دارند تا از ناهنجاری جلوگیری کنید

 

هویت رستوران 

این به این معنی است که تمام جنبه های مختلف تاسیس شما نیاز به یک رشته مشترک دارند. و هنگامی که منو و سبکی را ایجاد کردید که از آن راضی هستید، مهم است که به آن پایبند باشید. در حالی که تغییرات فصلی می تواند راهی عالی برای تازه نگه داشتن چیزها باشد، لحن کلی رستوران شما باید ثابت بماند، به طوری که مشتریان بازگشته می توانند بدانند چه انتظاری دارند، توصیه های دقیقی به دوستان خود ارائه دهند و بارها و بارها از این تجربه لذت ببرند.

 

وقتی شک دارید، به غذا فکر کنید

اشتیاق شما برای میل غذا باید به عنوان یک قطب نما در همه ی فرآیند توسعه مفهوم عمل نماید . رجوع به ایده اصلی منو قبل از هر تصمیمی می تواند به اطمینان از یک مفهوم منسجم کمک کند.

 a/رستوران خوب در میدان هروی

مثال‌های مفهومی رستوران منحصر به فرد

ارائه ایده‌های موضوع رستوران می‌تواند دشوار باشد، به‌ویژه به این دلیل که مرزی بین هوشمندانه و حقه وجود دارد. اگرچه، رستوران های تئاتری نیز می توانند بسیار محبوب و سرگرم کننده باشند. در اینجا چند نمونه از رویکردها به مفاهیم رستوران آورده شده است.

در حالی که توسعه یک مفهوم رستوران ممکن است یک شاهکار غیرممکن به نظر برسد، اگر این فرآیند را به مراحل کوچک‌تر تقسیم کنید، بسیار قابل کنترل‌تر می‌شود. ایجاد یک منو، خلق و خو و سبک خدماتی که احساس منسجمی داشته باشد تا حد زیادی متکی به شهود دقیق و دید روشن است. بنابراین، چه برای اولین بار رستورانی را باز کنید یا به ایده‌های مفهومی رستوران تازه فکر کنید که با رستوران‌هایی که در گذشته تأسیس کرده‌اید متفاوت است، همان اصول اولیه اعمال می‌شود. سعی کنید منحصر به فرد بودن را با انتظارات متعادل کنید، همه چیز را ثابت نگه دارید و غذا را در اولویت قرار دهید.

 

چه چیزی در ایجاد یک مفهوم رستوران منحصر به فرد وجود دارد؟

برای اینکه بفهمید می‌خواهید چه مفهومی از رستوران داشته باشید، باید چشم‌انداز و استراتژی روشنی داشته باشید. در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که هنگام ایجاد ایده های رستوران باید در نظر بگیرید.

 

1. در منطقه خود تحقیق کنید

شما باید از وضعیت اقتصادی و جمعیت شناسی اطراف منطقه ای که می خواهید رستوران خود را در آن باز کنید، بدانید. این به شما کمک می کند تا تصمیمات مهمی در مورد مخاطبان هدف خود بگیرید، مانند اینکه چه ساعتی قرار است کار کنید، چه قیمت هایی را در منو تعیین می کنید تا سودآور باشد اما همچنان جذاب باشد، و چه فضایی را می خواهید بر اساس مخاطب هدف خود ایجاد کنید.

 

2. از رستوران های موفق دیگر بیاموزید

روندها را شناسایی کنید و ببینید رستوران های دیگر برای موفقیت چه کاری انجام می دهند. آنها از چه فناوری برای ساده کردن غذای خود در عملیات استفاده می کنند؟ در رستوران های مشابه غذا بخورید تا ببینید چه چیزی موثر است و چه چیزی خوب نیست. به زمینه های بهبود توجه داشته باشید تا بتوانید آن را بهتر انجام دهید.

 

3. فضایی را که می خواهید منتقل کنید، بشناسید

جو برای یک رستوران مهم است. این یکی از مهمترین جنبه های یک مفهوم غذاخوری است. این احساسی است که مشتریان شما هنگام ورود به فضای شما دارند، آنچه در اطراف خود می بینند، موسیقی که می شنوند، غذایی که می چشند و موارد دیگر. وقتی دوستان و خانواده در مورد رستورانی که می‌خواهند به آن بروند تصمیم می‌گیرند، جو یکی از اولین چیزهایی است که بر اساس نوع روز یا شبی که می‌خواهند با هم داشته باشند، به آن فکر می‌کنند.

 

4. مفهوم طراحی رستوران خود را پیدا کنید

این بر اساس عوامل زیادی خواهد بود. چه نوع غذایی را می خواهید سرو کنید؟ آیا قیمت خاصی برای منوی شما وجود دارد؟ چند مورد را در منو قرار می دهید؟ مهم است که این سوالات را کشف کنید، بنابراین می توانید یک مفهوم رستوران مناسب ایجاد کنید.

مفاهیم رستوران محبوب

صندلی بیرون رستوران

نحوه انتخاب بین مفاهیم رستوران

رستوران در فضای باز برای مفاهیم رستوران راه اندازی شده است

 

1) بازار خود را برای مفاهیم رستوران تحقیق کنید

برای کمک به شما در انتخاب یکی از مفاهیم رستوران در دسترس، بسیار مهم است که در بازار خود تحقیق کنید.

تحقیق در مورد بازاری که می‌خواهید در آن مستقر شوید - که به طور چشمگیری با فعالیت‌هایی مانند بازاریابی رسانه‌های اجتماعی متفاوت است - به شما کمک می‌کند بفهمید چه نوع کسب‌وکاری کار می‌کند و چه انواعی کار نمی‌کنند.

برای مثال، اگر در شهری با 2000 نفر جمعیت در حال حاضر سه قهوه خانه وجود داشته باشد، مطمئناً بازار از قبل اشباع شده است.

مگر اینکه کاری کاملا متفاوت انجام دهید، ممکن است بخواهید مفهوم رستوران متفاوتی را انتخاب کنید.

 

2) با در نظر گرفتن مفاهیم رستوران، بودجه تعیین کنید

یکی دیگر از مراحل ضروری که به شما در انتخاب یکی از مفاهیم موجود در این لیست کمک می کند، تعیین بودجه برای راه اندازی کسب و کارتان است.

هزینه ساخت یک رستوران خوب از ابتدا بسیار بیشتر از تجهیز یک کامیون مواد غذایی است. ایجاد بودجه رستوران در مراحل اولیه برنامه ریزی به شما کمک می کند تا تشخیص دهید چه نوع رستوران هایی در دسترس هستند.

و اگر بدانید که قبل از انتخاب یک مفهوم رستوران چقدر می توانید به راحتی هزینه کنید، بیش از حد آن را تمدید نخواهید کرد و بیش از آنچه که می توانید بدهی نخواهید گرفت.

 

3) تصمیم بگیرید که چه غذاهایی را می خواهید سرو کنید

برگر لذیذ در رستوران

اگر علاقه شما به همبرگر یا ساندویچ باربیکیو است، ممکن است بخواهید از غذاهای عالی، بوفه و رستوران های قهوه خانه صرف نظر کنید و مستقیماً به سراغ یکی از انواع غیررسمی مانند فست فود، کافه یا فست فود بروید.

انتخاب نوع غذا برای رستوران جدیدتان در مراحل اولیه، بسیاری از سردرگمی‌ها را در مورد مفاهیم مختلف رستوران از بین می‌برد، بنابراین می‌توانید همه چیز را به یک، دو یا سه گزینه که برای کسب‌وکار شما مناسب هستند محدود کنید.

 

4) مشتریان خود را در نظر بگیرید

شناسایی مشتریان هدف شما تا حد زیادی به شما کمک می کند تا در یک مفهوم برای رستوران خود قرار بگیرید.

تحقیقات بازار به شما کمک می کند تا پایگاه مشتری خود را انتخاب کنید، اما می توانید حتی قبل از شروع بررسی منطقه ای که می خواهید کسب و کار خود را در آن قرار دهید، یک مشتری هدف را انتخاب کنید.

 

5) مفاهیم رستوران را با موقعیت مکانی خود مطابقت دهید

وقتی نوبت به انتخاب مفهوم رستوران می رسد، می توانید از صنعت املاک و مستغلات درس بگیرید: مکان، موقعیت مکانی.

تطبیق مفهوم با مکان رستوران شما می تواند باعث ایجاد یا شکست کسب و کار شما شود و به معنای تفاوت بین موفقیت و شکست باشد.

 r/رستوران خوب در میدان هروی

غذای پیوسته عالی

غذایی که شما سرو می کنید سنگ بنای کسب و کار شما است و مطمئناً بر نحوه درک مهمانان از تجربه رستوران خود تأثیر می گذارد.

هنگامی که بر کنترل کیفیت تاکیدی نمی شود یا زمانی که ارتباط نادرست بین مهمانان وجود دارد، سرور سفارش آنها را می گیرد و کارکنان آشپزخانه آن سفارش را آماده می کنند، کیفیت غذا می تواند آسیب ببیند.

آشپزهای شما باید به طور مداوم غذاهایی را که آماده می‌کنند ارزیابی کنند تا ببینند آیا طعمی که می‌خواهند دارند یا نه.

غذاسازان شما باید دیزاین و ارائه هر ظرف را بررسی کنند و مطمئن شوند که مطابق با استانداردها است.

به هر یک از کارکنان خود، از آشپز گرفته تا دونده، قدرت دهید تا بر کیفیت و ارائه غذا تمرکز کنند و یکدیگر را مسئول بدانند. هر یک از آیتم‌های منویی که سرو می‌کنید، نحوه درک مهمان‌ها از محل شما و تجربه غذاخوری‌شان را در کل شکل می‌دهد.

 

ارائه دادن غذای خوب اهمیت دارد

ثابت شده است که ظاهر غذای شما بر میزان خوبی که مهمان فکر می کند طعم آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

وقتی غذا هم ظاهر و هم طعم خوبی دارد، مهمانان شما مطمئناً از تجربه رستوران خود بیشتر لذت خواهند برد تا اینکه شما اصلاً روی ارائه تمرکز نداشته باشید. بر اساس یافته های مطالعه، حتی می توانید قیمت آیتم های منوی خود را بدون ترساندن مشتریان افزایش دهید.

 

فضای خاطره انگیز

از طرح رنگی گرفته تا انتخاب مبلمان و نورپردازی، زیبایی شناسی مؤسسه شما توسعه برند آن و راهی قدرتمند برای ایجاد علاقه و هدایت ترافیک به رستوران شما است. اساس فضای یک رستوران از لحظه ای که شما مفهوم رستوران خود را انتخاب می کنید ساخته می شود. از آن نقطه به بعد، این مفهوم باید در هر تصمیمی که به طور بالقوه فضای رستوران را شکل می دهد در نظر گرفته شود. گاهی اوقات، این مفهوم به فضای خاصی نیاز ندارد تا آن را معتبر جلوه دهد. مشتریان تصوری از قبل در مورد اینکه این نوع موسسات چگونه ظاهر و احساس می کنند ندارند. حتی زمانی که هیچ طرحی برای ایجاد فضای رستوران خوب وجود ندارد، فضا همچنان اهمیت دارد.

 

دکوراسیون و اثاثیه را ثابت نگه دارید

زمانی که دکوراسیون دیوار، رنگ‌های رنگ، مبلمان و لهجه‌های تزیینی بخشی از یک موضوع منسجم باشد، افراد ناهارخوری احتمالاً پاسخ مثبت خواهند داد. ثبات در ایجاد یک طراحی رستوران که به فضای رستوران به یاد ماندنی کمک می کند، کلیدی است.

     برای اطلاع بیشتر از کافه های قلیون دار تهران  و رستوران تهران و بهترین رستوران تهران و کترینگ خوب در تهران  بر روی آن کلیک کنید.

 

نور داخل رستوران را ملایم  تنظیم کنید

نورپردازی رستوران تاثیر زیادی بر محیط دارد. برخی از فست فودها و رستوران‌های معمولی فست فود با نورهای روشن و فلورسنت مجهز هستند. با این حال، در مکان های نشستن، یک نور راحت و گرم برای مهمانان جذاب تر و جذاب تر است. به عنوان یک قاعده کلی، نورپردازی تند برای یک تجربه خوب مهمان مناسب نیست زیرا به فضای رستوران شما کمک می کند. نورپردازی در یک رستوران باید تعادلی ایجاد کند که مشتریان احساس راحتی کنند. در طول روز، زمانی که خورشید می تابد، نور باید روشن تر باشد تا با فضای پر انرژی روز مطابقت داشته باشد. وقتی شب می‌شود، چراغ‌ها باید کم‌نور شوند تا آن احساس آرامش و صمیمی‌تر را به تصویر بکشند. هنگامی که صحبت از نورپردازی می شود، همچنین در نظر بگیرید که چه نوع وسایل روشنایی متناسب با سبک رستوران است. به عنوان مثال، برای یک رستوران زیبا و رمانتیک، لوسترها و شمع ها به خوبی مناسب هستند ، اما برای یک رستوران مدرن چندان مناسب نیستند.

 s/رستوران خوب در میدان هروی

موسیقی را با تفکر انتخاب کنید

موسیقی ای که می نوازید باید به یک تجربه غذاخوری مثبت برای مهمانان کمک کند. برای مثال، در حالی که رستوران‌های معمولی و فست‌فود می‌توانند تقریباً از هر چیزی که در راه موسیقی باشد دوری کنند، موسیقی با صدای بلند یا با شارژ سخت انتخاب ایده‌آل برای یک تجربه غذاخوری لوکس نیست. میزان پخش موسیقی نیز اهمیت دارد. اگر موسیقی بیش از حد بلند باشد، مهمانان معمولاً سعی می‌کنند روی موسیقی صحبت کنند. این باعث افزایش سر و صدای جمعیت می شود، که به طور کلی در تجربه کلی غذا خوردن نقش مثبتی ندارد.

سرورها آگاه و معتبر هستند. وقتی از یک سرور در مورد یک آیتم در منو سوال می‌پرسید، می‌توانید خیلی سریع بگویید که آیا واقعاً در مورد غذای این رستوران خاص هیجان ‌زده هستند یا در حال ارائه یک سخنرانی تمرین ‌شده هستند. علامت گویا زمانی است که در وسط توصیف یک ویژه ، به دفترچه خود مراجعه کنند. چیزی که این نشان می دهد این است که سرور احتمالاً حتی اجازه نداشت این غذا را امتحان کند. پس چگونه می توان از آنها انتظار داشت که آن را به خاطر بسپارند؟ در بهترین رستوران ها، سرورها آشنایی عمیقی با منو دارند زیرا در واقع غذا را می خورند. کافه رستوران باران از بهترین رستوران ها در میدان هروی می باشد که با کاردی مجری و مدیریت فوق العاده در خدمت همشهریان عزیز می باشند تا لحظاتی دلپذیر  در کنار میل یک غذای خوشمزه و با کیفیت برای شما و خانواده تان رقم بزنند.

برای اینکه فضای شما منسجم باشد، موسیقی باید متناسب با رستوران باشد. برای رستوران مجلل، موسیقی باید آرام باشد. در رستوران‌ های معمولی ‌تر، موسیقی بلندتر و سریع ‌تر می‌تواند به ایجاد فضای اجتماعی ‌تر کمک کند. برای یک رستوران، موسیقی زنده می تواند جذابیت خوبی داشته باشد. همچنین به خاطر داشته باشید که موسیقی سریعتر منجر به غذا خوردن سریعتر می شود. و وقتی نوبت به صدا می رسد، همیشه باید با اندازه رستوران متناسب باشد تا مشتریان مجبور نباشند برای صحبت کردن در مورد سر و صدا تلاش کنند.

 

خدمات شخصی در رستوران

چیدمان و دکور عالی تنها در صورتی موثر است که خدمات در حد استاندارد باشد. کارکنان خدماتی از جمله میزبان، سرور و دستیار سرور باید مراقب و مودب باشند. کارکنان خدمات نیز باید آگاهی کامل  داشته باشند. هنگامی که به طور کلی در مورد منو یا رستوران سؤال می شود، داشتن یک پاسخ آماده همیشه بهترین کار است. تنها هدف یک رستوران‌دار ارائه خدمات غذا و نوشیدنی با کیفیت بالا به مهمانان است. به هر حال، همانطور که از نام صنعت پیداست، هدف خدمات مهمان نوازی برای مشتریان است. یک رستوران و کارکنان آن موظفند به صورت حرفه ای و تعاملی با مهمان رفتار کنند تا رضایت مشتری را تضمین کنند. یک تجربه غذا به شکلی متمرکز می شود که هم آشپز و هم سرور غذا، کل تجربه غذا را ارائه می دهند. مهارت و خلاقیت، مودب بودن، تعامل عالی با مهمانان، اعتماد به نفس، شیوه های عالی بهداشت فردی و غذایی، ظاهر هوشمندانه و توانایی عملی همه ضروری است.

 

چرا غذا مهمتر از خدمات است؟

اکثر رستوران های بزرگ کیفیت فوق العاده ای از غذا و خدمات ارائه می دهند. اگر رستوران‌ها هر دو ویژگی عالی را نداشته باشند، جذب مشتری دشوار است، زیرا اکثر مردم انتظار دارند با غذای عالی و خدمات عالی، تجربه‌های شگفت‌انگیزی از غذا خوردن داشته باشند. با این حال، اگر فقط یکی را بتوان انتخاب کرد، غذا مهمتر از خدمات است.

 

چرا غذا مهم است

نیازی به گفتن نیست که غذا تنها دلیلی نیست که ما به رستوران می رویم - ما همچنین به دنبال جو، شرکت و به دلیل اینکه صرفاً می خواهیم در تهیه یک وعده غذایی استراحت کنیم. با این حال، حتی بهترین خدمات در جهان نیز غذای بی کیفیت را جبران نمی کند.

 

چرا خدمات مهم است

همانطور که قبلاً ذکر شد، یک تجربه ناهار خوری خوب بر پایه اعتماد بنا شده است و این مسئولیت سرور یا میزبان است که این اعتماد را آغاز کند زیرا آنها اولین نقطه تماس یک رستوران هستند. به همین ترتیب، خدمات عالی می تواند برای جبران مواردی که ممکن است در آشپزخانه اشتباه شود، کافی باشد. حتی اگر چیزی مانند یک تخلف غیرقابل بخشش به نظر برسد، اگر مشکل فوراً مشاهده شود، وضعیت به راحتی می تواند به یک تجربه مثبت برای رستوران تبدیل شود.

       برای اطلاع بیشتر از  رستوران لوکس با قلیان و  کافه های لاکچری تهران و رستوران سنتی با قلیون بر روی آن کلیک کنید.

کدام مهمتر است؟

تعریف اینکه کدام مؤلفه بین کیفیت غذا و خدمات مهمتر است واقعاً واضح نیست. مانند زندگی به طور کلی، اشتباهات در رستوران ها حتما اتفاق می افتد. در رستوران باران بهترین خدمات با بهتری غذا ها برای مهمانان عزیز سرو می شود تا از غذای سفارشی خود لذت ببرند.

به طور خلاصه…

تنها هدف یک رستوران‌دار ارائه خدمات غذا و نوشیدنی با کیفیت بالا به مهمانان است. به هر حال، همانطور که از نام صنعت پیداست، هدف خدمات مهمان نوازی برای مشتریان است. یک رستوران و کارکنان آن موظفند به صورت حرفه ای و تعاملی با مهمان کار کنند تا رضایت مشتری را تضمین کنند. یک تجربه غذا به شکلی متمرکز می شود که هم آشپز و هم سرور غذا، کل تجربه غذا را به عنوان یک کل ارائه می دهند. مهارت و خلاقیت، مودب بودن، تعامل عالی با مهمانان، اعتماد به نفس، شیوه های عالی بهداشت فردی و غذایی، ظاهر هوشمندانه و توانایی عملی همه ضروری است.

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151