وبلاگ

رستوران برای مراسم ختم|برگزاری مراسم ترحیم درتهران

رستوران برای مراسم ختم؛ در گذشتن یکی از عزیزان چالشی است که باید از آن عبور کرد. بین تدارک تشریفات مراسم خاکسپاری و تلاش برای مقابله، غم و اندوه و استرس باعث فشار زیادی می شود. یکی از راه‌هایی که می‌توانید با دوستان، خانواده و خودتان عزادار رفتار کنید، سفارش غذای عزاداری است. باور کنید یا نه، غذاهای راحت می توانند برای سلامتی، خلق و خو و وضعیت روانی شما بسیار مفید باشند.

در مواقع سخت، به اشتراک گذاشتن خاطرات گذشته و بودن با خانواده و دوستان می تواند بسیار آرامش بخش باشد. ما از فرصت‌هایی برای کمک به برگذاری مراسم ختم قدردانی می‌کنیم و به خود افتخار می‌کنیم که این روند را تا حد امکان برای افراد داغدار آسان‌تر کنیم. از خدمات سنتی و غم انگیز گرفته تا مراسم ختم و همه چیز در این میان، ما با شما همکاری خواهیم کرد تا هر رویداد را به بهترین نحو تنظیم کنیم.

 y/رستوران برای مراسم ختم

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

ناهار تشییع جنازه و خدمات پذیرایی مراسم ترحیم

ما از شما استقبال می کنیم که در رستوران با موقعیت مناسب ما بیایید و استراحت کنید یا می توانیم خدمات پذیرایی مراسم تشییع جنازه را نیز ارائه دهیم. چه در حال صرف ناهار تشییع جنازه باشید و چه نیاز به پذیرایی از مراسم تشییع جنازه داشته باشید، همیشه می توانید بهترین ها را از کارکنان و سرآشپزهای ما انتظار داشته باشید. باعث افتخار ما خواهد بود اگر به ما اجازه دهید در خدمت شما و خانواده تان باشیم.

رستوران باران  انواع مختلفی از گزینه های مقرون به صرفه را برای میزبانی از ناهار و مراسم های یادبود ارائه می دهد. ارائه ارزش استثنایی در حالی که فراتر از انتظارات، هدف هر رویدادی است که میزبان آن هستیم. ما تعدادی مکان تازه بازسازی شده و منوهای مقرون به صرفه را برای رویداد شما بدون افت کیفیت ارائه می دهیم. کارکنان مجرب کیترینگ و ضیافت رستوران باران رویدادی بدون استرس را برای شما فراهم می کنند و هر نیاز شما را پیش بینی می کنند.

تیم اختصاصی ما می خواهد به شما اطمینان دهد که تمام نیازهای شما در یک رویکرد به موقع و با ملاحظه برآورده می شود.

 

غذا و پذیرایی تشییع جنازه

مدیر تشییع جنازه به ما مراجعه کرده است، زیرا به نظر می رسد کمبود اتاق برای این روزهای سخت وجود دارد. بنابراین، ما از تجربه بیش از 30 ساله غذا و میهمان نوازی خود استفاده کرده ایم تا بوفه ای را برای تشریفات تشیع جنازه در دسترس قرار دهیم.

مهماندار آماده است تا پشتیبانی ما را ارائه دهد و اطمینان حاصل کند که تمام درخواست‌های پذیرایی شما به طور مؤثر، سریع و با توجه به جزئیاتی که ما بر اساس آن شهرت خود را ایجاد کرده‌ایم رسیدگی می‌شود.

همه منوها و خدمات ما به گونه ای طراحی شده اند که انعطاف پذیر باشند و ممکن است مطمئن باشید که نیازهای خانواده و دوستان شما با نهایت حرفه ای بودن، مراقبت و احترام برآورده می شود.

ما درک می‌کنیم که در این مواقع از ما خواسته می‌شود که در دسترس باشیم و به نیازهای شما رسیدگی کنیم، «هر درخواستی»، و بنابراین برای پاسخگویی به گروه‌های کوچک و بزرگ در دسترس هستیم. ما قادر به رفع نیازهای خاص شما هستیم، اغلب در کوتاه مدت.

ما می دانیم که قضاوت در مورد تعداد نفرات شرکت کننده دشوار است، بنابراین اگر به ما اطلاع دهید که تقریباً چند نفر می آیند، اگر تعداد مهمانانی که آمده اند بسیار بیشتر باشد، همیشه یک سرآشپز آماده خواهیم بود تا به بوفه اضافه کنیم.

 برای اطلاع بیشتر از  تهیه غذای شرکتی در تهران و جام جهانی فوتبال در کافه  و جام جهانی ۲۰۲۲ در رستوران  بر روی آن کلیک کنید

 

مکانی برای جمع شدن خانواده و دوستان پس از مراسم خاکسپاری

ما می دانیم که همیشه راحت نیست که در خانه خود یا خانه یک دوست جمع شوید. مرکز پذیرش به گونه ای طراحی شده است که فضایی را برای خانواده و دوستان فراهم کند تا پس از پایان خدمت دور هم جمع شوند.

مانند هر مراسم تشییع جنازه، هر گردهمایی منحصر به فرد است. در مرکز پذیرش، ما انجام خواهیم داد.

در سرو نوشیدنی و غذا به شما کمک کند. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا نیازهای خاص خود را شناسایی کرده و برای اطمینان از برآورده شدن آنها، پشتیبانی ارائه دهیم.

ما خوشحالیم که نیازهای شما را برآورده می کنیم. برای راحتی بیشتر، ما کیترینگ داخلی خود را داریم که یک میان وعده یا یک مهمانی ارائه می دهد تا عملکرد شما را کامل کند. مهماندار ما در سازماندهی و انجام هر وظیفه ای کمک خواهد کرد.

 

تشریفات تشییع جنازه:

مراسم تشییع جنازه، زندگی یکی از عزیزان متوفی را از طریق تشریفاتی که با اعتقادات و فرهنگ آنها مشخص شده است، گرامی می دارد.

از دست دادن کسی در هر فرهنگی و در هر مذهبی دردناک است. عزاداری پس از مرگ یکی از عزیزان به همین ترتیب آغاز می شود، اگرچه درست است که ادای احترامی که متوفی پس از رفتنش دریافت می کند، بر اساس میل خود و خانواده اش و همچنین فرهنگی که در آن مرگ اتفاق می افتد، متفاوت است.

 e/رستوران برای مراسم ختم

هدف از تشییع جنازه

از دست دادن یکی از عزیزان به ما یادآوری می کند که باید مرگ را به عنوان بخشی طبیعی از زنده بودن بپذیریم. به همین دلیل است که مرگ به یک رویداد بسیار دردناک تبدیل می شود، نه تنها به دلیل غیبت فردی که در مسیر ما شریک بوده است، بلکه به این دلیل که نگران این هستیم که بدانیم آیا پس از این خداحافظی جایی وجود دارد یا نه، و به این دلیل که باید زودتر بپذیریم یا بعداً این سرنوشت همه است.

هر فرهنگی دیدگاه خاص خود را از زندگی پس از مرگ و چگونگی رسیدن متوفی به آن مکان دارد، اما هدف مراسم در همه آنها یکی است: انتقال عشق، قدردانی، محبت و یادآوری.

 

انواع تشییع جنازه

محیط فرهنگی که مرگ در آن اتفاق می افتد تا حد زیادی نوع مراسم تدفین را تعیین می کند. به همین ترتیب، اعتراف به دین یا عدم آن، مستقیماً در مراسم تشییع جنازه تأثیر می گذارد، زیرا به معنای داشتن ویژگی های خاص است یا خیر.

 

مراسم  یادبود در هتل یا رستوران

برگزاری یک یادبود در رستوران مورد علاقه خود یا در یک هتل ممکن است مکان مناسبی برای راحتی شما و مهمانانتان باشد. ما با کارکنان رویداد محل برگزاری هماهنگ خواهیم کرد تا روز را شخصی‌سازی کنیم، تجهیزات خود را راه‌اندازی و راه‌اندازی کنیم، و بر تمام جزئیات در طول تشریفات مراسم یادبود نظارت کنیم.

 

چقدر دوست دارید هزینه کنید؟

پذیرایی برای تعداد زیادی از افراد ممکن است گران باشد، بنابراین مهم است که در مورد بودجه خود فکر کنید. در حالی که استخدام کترینگ یا انتخاب مکانی با پذیرایی داخلی بدون استرس ترین گزینه است، اغلب گران ترین گزینه خواهد بود.

تهیه غذای خود برای اولین بار معمولاً بسیار ارزانتر است، با این حال برنامه ریزی و سازماندهی بیشتری در این زمینه وجود دارد. خبر خوب این است که راه‌های مقرون‌به‌صرفه زیادی برای تهیه غذا برای گروه‌های بزرگ‌تر با حداقل آماده‌سازی وجود دارد.

 

نیازهای غذایی مهمانان شما چیست؟

در حالی که ممکن است نتوانید ذائقه همه را برآورده کنید، مهم است که نیازهای غذایی متفاوت مهمانان خود را در نظر بگیرید. ارائه گزینه های گیاهی، در منوی شما نه تنها باعث تنوع می شود، بلکه تضمین می کند که هیچ کس در روز گرسنه باقی نماند.

 

آیا هیچ کودکی در مراسم تشییع جنازه شرکت خواهد کرد؟

اگر بچه‌ها در مراسم تشییع جنازه شرکت می‌کنند، در نظر بگیرید که آیا غذای ارائه شده در مراسم تشییع جنازه برای آنها جذاب است یا خیر. کودکان تمایل دارند غذاهای ساده تری را با استفاده از مواد اولیه دوست داشته باشند، بنابراین منوی پیچیده تر ممکن است مناسب نباشد. شما نیازی به تلاش یا هزینه زیادی ندارید - ساندویچ، کیک، غذای خام یا میوه برای کودکان خوب است.

غذایی که باید در مراسم تشییع جنازه سرو کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد: سنت های خانوادگی، فرهنگ و محل زندگی شما چند مورد از مواردی هستند که باید قبل از سفارش غذا برای مراسم یادبود در نظر بگیرید.

غذاهایی که در طول پذیرایی های بعد از تشییع جنازه سرو می شود باید مقرون به صرفه، آرامش بخش و لذت بخش باشد.

 

ایده های منوی پذیرایی مراسم تشییع جنازه

انتخاب چیزی که در مراسم تشییع جنازه عزیزانتان سرو کنید هرگز آسان نیست. اما اگر به دنبال ایده های منوی غذای عزاداری هستید، ممکن است موارد زیر را در نظر بگیرید:

 

1. پیش غذا

اگر مراسم تشییع جنازه شما فقط شامل یک گروه کوچک است، سرو غذاها و پیش غذاها می تواند عالی باشد

 

2. سالاد

مهم است که اطمینان حاصل کنید که منوی شما برای مهمانانی که محدودیت های غذایی یا ترجیحات شخصی دارند نیز ارائه می شود. ارائه انواع سالاد و گزینه های گیاهی در منوی پذیرایی شما ایده بسیار خوبی است.

 

3. مراسمات بزرگ

اگر مراسم شما بزرگ است یا اگر مایلید یک وعده غذایی کامل را با هم در مراسم یادبود عزیزانتان میل کنید، سرو غذای ورودی راهی عالی برای راحتی و رضایت مهمانانتان است.

ما چندین گزینه برای پذیرایی مراسم تشییع جنازه ارائه می دهیم که شامل نان و کره، سبزیجات فصلی. خوراکی های ما خوشمزه و راحت هستند و برای پذیرایی مراسم یادبود شما عزیزان عالی هستند.

برای اطلاع بیشتر از رستوران لوکس با قلیان  و بهترین رستوران با موسیقی زنده درتهران  و رستوران در پاسداران تهران بر روی آن کلیک کنید

 

4. سینی و بشقاب

هر پذیرایی مناسب سزاوار پیش غذای خوشمزه است که قبل از پذیرایی از مهمانان سرو شود. پذیرایی رستوران باران چندین سینی و بشقاب ارائه می دهد تا به پذیرایی شما کمک کند تا حد امکان پذیرایی شود.

 

5. دسر

فرستادن مهمانان مراسم تشییع جنازه به خانه با چیزی شیرین یک حرکت مهربانانه برای پایان دادن به مراسم ختم است. ما طیف گسترده ای از دسرها مانند کیک و کلوچه را برای پایان دادن به مراسم ختم شما با یک یادداشت شیرین ارائه می دهیم.

 

غذای اضافی برای مراسم تشییع جنازه

اگر میزبان یک گروه بزرگ از مهمانان هستید، یک سرویس بوفه را در نظر بگیرید. غذاهای کلاسیک بوفه می توانند به سبک خانگی و انواع غذاهای آرامش بخش تر باشند. به علاوه، بوفه ها می توانند مقرون به صرفه تر باشند.

اطمینان حاصل کنید که منوی شما شامل غذاهای مناسب برای کودکان است.

یکی از غذاهای مورد علاقه عزیزتان را در آن قرار دهید. این یک راه آسان برای شخصی کردن پذیرایی است.

استخدام یک کیترینگ می تواند ایده خوبی در طول زمان تلاش باشد. آنها تجربه خدمات یادبود و پذیرایی پس از خاکسپاری را دارند.

 

بهترین قسمت؟

کترینگ ها می توانند پیشنهادات منوی پذیرایی مراسم تشییع جنازه، مشاوره در مورد مقدار مناسب غذا را ارائه دهند و منوی غذای مراسم تشییع جنازه را متناسب با بودجه شما تنظیم کنند.

چه بخواهید یک گردهمایی ساده یا یک جشن مفصل را داشته باشید، تیم مهمان نوازی حرفه ای ما در رستوران باران پشت شماست. همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151