وبلاگ

کترینگ قیمت مناسب در تهران|منوی رستوران با قیمت|رستوران در تهران

کترینگ قیمت مناسب در تهران ، هر زمان که از کترینگ صحبت می شود اولین چیزی که به ذهن ما می رسد همیشه غذا است. و مطمئناً، هر مهمانی یا رویدادی که در آن شرکت کرده‌اید، چه کوچک و چه بزرگ، غذاهای خوشمزه‌ای سرو می‌کند که تأثیری روی شما گذاشته است. همچنین محبوب ترین کترینگ های امروزی موفقیت خود را یک شبه به دست نیاوردند. آنها مطمئناً نقشه خود را ترسیم کردند و سپس همه چیز را یکی یکی ساختند. از آنجایی که آنها نه تنها به خاطر غذاهای عالی که سرو می‌کنند شناخته شده‌اند، باید به این لیست از ویژگی‌هایی که یک غذاساز خوب می‌سازد، توجه کنید.

یک کترینگ خوب خیلی کارهای دیگر انجام می دهد. اما به غیر از پخت و پز، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که یک غذاساز حرفه ای باید از نظر مشتری انجام دهد. زیر را بررسی کنید.

 i/کترینگ قیمت مناسب در تهران

 برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

آشپز عالی

کترینگ همه چیز در مورد تهیه غذا است. بنابراین، صرف نظر از اینکه ارائه غذا و تزئینات عالی انجام شده است، اما خود غذا رضایت بخش نیست، خدمات آنها ارزش تکرار ندارد. آشپزهای خوب باید بدانند که مهمانان چه چیزی را دوست دارند و غذاهای مناسبی را برای سرو در یک زمان خاص از روز بدانند. جدا از تهیه غذاهای خوش طعم، آنها همچنین باید مطمئن شوند که غذا برای مصرف همه بی خطر است. اگر بچه‌هایی در این رویداد حضور دارند، باید آماده تهیه غذاهای مناسب برای بچه‌ها نیز باشند.

 

خدمات مشتری خوب

کترینگ های خوب برای ارائه خدمات خوب به مشتریان به همه مشتریان بالقوه شناخته شده اند. آنها باید مؤدب، آسان برای صحبت، متفکر، و مایل به سازش باشند. زبان آنها و نحوه صحبت آنها با مشتریان عاملی است که باعث می شود شما برای خدمات آنها برگردید و همان چیزی است که هر توصیه مشتری را به دست می آورد. کیترینگ انتخابی شما باید به شما در ساختن یا توصیه منوی لازم برای نوع رویدادتان کمک کند. این نوع کترینگ ها که ارتباط خوبی را ارائه می دهند، به احتمال زیاد در آینده مشتریان بیشتری به دست خواهند آورد.

 

رهبری خوب

یکی از مهمترین ویژگی های یک کیترینگ خوب، مهارت های رهبری خوب است. یک خبر خوب زمانی است که همه اعضای تیم خود خدمات عالی ارائه می دهند، وظایف خود را به خوبی انجام می دهند، سازماندهی می شوند و با مهمانان خوب رفتار می کنند. این نوع کترینگ ها ارزش توصیه به دوستان و آشنایان را دارند.

 

توجه

توجه داشتن یکی از تحسین برانگیزترین ویژگی های یک سرویس پذیرایی خوب است زیرا آنها مطمئن شدند جایی برای خطا ندارند. این افراد کمال گرا هستند که همیشه تلاش می کنند تا مطمئن شوند که هر رویداد خاطره خوبی برای جشن ها و مهمانان خواهد بود.

    برای اطلاع بیشتر از کافه رستوران برای شب یلدا و رستوران خوب برای شب یلدا و بهترین رستوران های تهران با قیمت مناسب بر روی آن کلیک کنید.

 

خلاق بودن

کیترینگ های خلاق از موضوع هر رویداد نهایت استفاده را می برند. آنها نه تنها غذاهای خوب درست می کنند، بلکه مطمئن شوید که چیزهای اضافی نیز به کار می برند که باعث افزایش سطح ظروف آنها می شود.

 

یک تجربه خوشمزه

غذای سرو شده چیزی است که هر رویداد را برای همه شرکت کنندگان به یاد ماندنی تر می کند. این زندگی دیگر مهمانی است و همچنین می تواند نقطه عطف بزرگی برای خدمات پذیرایی باشد. ممکن است هرگز ندانید، اما زمانی که غذاهای موجود در منو و خدمات کلی آنها را در رویداد خود دوست داشته باشید، می توانند ارائه دهنده پذیرایی شما باشند. سپس، لازم نیست برای هر یک از رویدادهای آینده خود به دنبال دیگری بگردید.

 

 نکاتی برای مقرون به صرفه کردن کیترینگ تجاری

کترینگ تجاری نیازی به شکستن بانک نیست. در واقع، شما می‌توانید تقریباً هر شرکتی به صورت حرفه‌ای کار کند و هزینه کمی بیشتر از هزینه‌ای که برای تهیه غذا یا برداشتن چیزی از فروشگاه برای شما دارد، داشته باشد.

مزایای داشتن یک غذاساز حرفه ای برای رسیدگی به غذای شما قانع کننده است که باعث صرفه جویی در وقت، دردسر و هزینه شما می شود. کیترینگ شما غذای شما را تحویل می‌دهد، راه‌اندازی می‌کند، تمام اقلام خدماتی لازم را ارائه می‌کند و بعد از اتمام کار تمیز می‌کند.

این تضمین می‌کند که شما همیشه شبیه یک سازمان بسیار حرفه‌ای به نظر می‌رسید که به اندازه کافی به کارکنان و بازدیدکنندگان شما غذای خوش طعم و آماده ارائه می‌دهد. و با رعایت نکات ساده و موثر ما، می توانید هزینه های پذیرایی خود را به حداقل برسانید.

 

گزینه های منوی مقرون به صرفه را انتخاب کنید

هزینه های پذیرایی شما در نهایت به هزینه مواد اولیه و زمان و تلاشی که کیترینگ باید برای آماده سازی سرمایه گذاری می کند بستگی دارد. برخی از غذاها و انواع غذاها هزینه کمتری برای تهیه دارند - و این به کاهش هزینه شما کمک می کند.

 d/کترینگ قیمت مناسب در تهران

سرویس به سبک بوفه را انتخاب کنید

در بیشتر موارد، ارائه خدمات به شرکت کنندگان در رویداد تجاری شما به سبک بوفه کمک می کند تا هزینه های شما پایین بماند. وقتی شرکت پذیرایی شما می‌تواند ظرف‌های غذا را بیاورد و آنها را در یک بوفه قرار دهد، مهمان‌ها وقتی آماده باشند از خودشان پذیرایی می‌کنند. این کار کارکنان لازم برای رسیدگی به رویداد شما را به حداقل می رساند. همچنین به مهمانان شما این امکان را می دهد که فقط غذاها و اندازه های مورد نظر خود را مصرف کنند.

هنگام آماده شدن برای یک رویداد پذیرایی تجاری، مشتریان شرکتی تمایل دارند بیش از نیاز خود غذا سفارش دهند. دلیل سفارش بیش از حد قابل درک است - شما هرگز نمی خواهید در مورد غذا دچار کمبود شوید - اما در بیشتر موارد ضروری نیست.

بر اساس تعداد شرکت کنندگانی که در رویداد خود خواهید داشت، در مورد مقادیر با مسئول تهیه غذا صحبت کنید. شرکت های کترینگ در تعیین مقدار مناسب غذا متخصص هستند و می توانید به آنها اعتماد کنید تا مطمئن شوید که مقدار زیادی غذا برای سیر نگه داشتن همه افراد وجود دارد.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران سنتی با قلیون و رستورانهای vip تهران  و رستوران های دنج تهران  و بهترین رستوران های تهران برای تولد  بر روی آن کلیک کنید.

 

از کترینگ کسب و کار خود بخواهید نکات مقرون به صرفه ای را ارائه دهد

از صحبت با تهیه کننده خود و توضیح اینکه با بودجه محدود کار می کنید تردید نکنید. آن‌ها می‌توانند به شما توصیه‌هایی برای منوها و استراتژی‌های کم‌هزینه و تأثیرگذار بدهند که می‌تواند به شما در صرفه‌جویی در هزینه کمک کند.

 

چه چیزی یک غذاساز خوب را می سازد؟

شنیدن این موضوع خاص ممکن است کمی پیچیده باشد، اما با این وجود مهم است. چیزی که یک کیترینگ را خوب می‌کند، چند چیز اساسی است که در مجموع مجموعه‌ای بزرگتر و پیچیده‌تر از چرخ دنده‌ها را تشکیل می‌دهند که به هم متصل می‌شوند تا یک رویداد عالی را حتی بهتر کنند. در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است موضوع را روشن کند.

 

منو خوب

در مرحله اول، اساسی ترین و ضروری ترین عنصر در تهیه غذای کامل، منو است. اما وقتی کلمه "منو" در اینجا ذکر می شود، به معنای منوی شخصی خود آشپز از تخصص های خود نیست. این به معنای توانایی او برای ایجاد هر گونه منوی با کیفیت است.

کلمه کلیدی در نام خود سرویس است: "کتر". یک سرویس پذیرایی خوب باید دقیقاً به معنای این کلمه عمل کند و بداند که چگونه منوی خود را برای پاسخگویی به نیازهای مشتری خود تنظیم کند. اما نه تنها این؛ آنها همچنین باید بدانند که منوی ذکر شده را بدون به خطر انداختن کیفیت و یکپارچگی انجام دهند، پس این عالی است. اساساً باید طعم آن را بچشند که تخصص آنهاست. اگرچه اینطور نیست.

همانطور که گفته شد، اگر غذاساز در فرهنگ ها، آداب و رسوم و مذاهب مختلف دانش بالایی داشته باشد، یک مزیت بزرگ است. به این ترتیب، آنها می توانند غذای با کیفیتی را ارائه دهند، مهم نیست که فهرست مهمانان یک رویداد چه باشد، در حالی که می دانند آداب و حرکات مناسب برای استفاده در حین سرو کردن.

علاوه بر این، منو بخش مهمی در هر سرویس پذیرایی است. حتی اگر غذا عالی به نظر برسد، اگر طعم عالی نداشته باشد، مشکل ساز خواهد شد. 

 s/کترینگ قیمت مناسب در تهران

تدارکات و عمل: بهره وری از خدمات

در حالی که تطبیق پذیری برای ایجاد هر منو کیفیت خوب یک غذاخوری است، یکی دیگر از اشتیاق به سرویس غذا است. این ممکن است با توجه به اینکه آنها در کسب و کار کیترینگ هستند، داده شده باشد، اما آنچه در اینجا به آن اشاره می شود، تمایل به انجام فرآیندهای مختلف چنین خدماتی است. این مستلزم آن است که آنها باید روش های ذخیره سازی، حمل و نقل، پخت و پز و ارائه خود را مطالعه، تسلط و بهبود مستمر کنند.

     برای اطلاع بیشتر از کترینگ برای نذری و تهیه غذا محرم و بهترین رستوران های تهران برای تولد  بر روی آن کلیک کنید. 

مهارت های سازمانی: مدیریت منابع

کترینگ بودن فقط به معنای غذا و خدمات نیست. این به معنای مدیریت یک تیم و تمام منابع مورد نیاز برای اجرای کل سرویس در طول رویداد است. با داشتن یک پرسنل جلویی و پشتی برای مدیریت، شما یک غذاساز می خواهید که بتواند هر دو را به راحتی مدیریت کند. از آنجایی که ارائه و آماده سازی غذا کمی طول می کشد، باید بتوانید به یک تهیه کننده اعتماد کنید که می داند چگونه سازماندهی کند و اقدامات خود را زمان بندی کند تا مطمئن شود غذا همیشه از آشپزخانه بیرون می آید

 

تجربه مشتری

در ارتباط با تمایل کترینگ برای انطباق با نیازهای مشتری، یک تجربه مناسب از خدمات مشتری نیز از کیترینگ ها انتظار می رود. این بدان معناست که کارکنان سرویس باید اخلاق کاری خوبی داشته باشند، خوش اخلاق باشند و به خدماتی که ارائه می دهند اهمیت دهند. ایجاد هر گونه خدمات خوب به مشتریان این به ویژه به این دلیل است که آنها در طراحی منوی خود و تنظیم دقیق همه چیز برای رویداد با مشتری همکاری نزدیک دارند. انجام این کار مستلزم زمان، صبر، دیپلماسی و ارتباطات خوب است. برخی از جنبه های یک تجربه مشتری خوب. به هر حال، هیچ فایده ای ندارد که یک کیترینگ اگر در طول مسیر مشتری را آزرده خاطر کند.

 

انگیزه کارکنان: بازتابی از همدلی آنها

این مقاله قبلاً به طور مفصل بحث می کند که چرا یک غذاساز باید خدمات خوبی به مشتری ارائه دهد باید با نیاز مشتری سازگار باشد. اما دلیل اساسی برای اینکه چرا باید این ویژگی ها را در یک کترینگ پیدا کنید این است که این ویژگی ها انگیزه خود را برای کار نشان می دهند. وقتی یک کترینگ و کارکنانش انگیزه دارند، با کارشان نیز صادق هستند. این بدان معنی است که آنها 100٪ مایل به ارائه خدمات خود هستند.

این می تواند معکوس عمل کند. به این معنی که اگر کارمندان آنها با انگیزه به نظر برسند، می توانید ببینید که آیا خدمات پذیرایی خوب است یا خیر. اگر این کار را نکردند، پس این را به عنوان یک علامت هشدار در نظر بگیرید که این امکان وجود دارد که خدمات به رضایت کارکنان خود اهمیتی ندهد. مراقب این موضوع باشید، زیرا ممکن است بازتابی از نحوه برخورد با مشتریان یا حداقل صداقت آنها در انجام این کار باشد.

 

جزئيات: به رویداد خود توجه لازم را بدهید

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک کترینگ را خوب می کند توجه آنها به جزئیات است. مانند آنچه قبلاً بحث کردیم، همه می‌خواهند رویداد خود را تا حد امکان کامل کنند و یکی از راه‌های انجام این کار تنظیم دقیق جزئیات با مشتری است و برای اینکه کیترینگ بتواند تقاضای مشتری را برآورده کند، تهیه کننده باید هم توجه و هم مایل باشد. توجه به جزئیات مستلزم تصدیق، برنامه‌ریزی و اجرای ایده‌های کوچک بدون اشتباه است تا به آنها کمک کند ایده بزرگ‌تری را شکل دهند.

برای یک کترینگ، این به این معنی است که آنها باید مراقب و مایل به برنامه ریزی با مشتری باشند. اگر آن‌ها بتوانند این کار را انجام دهند، می‌دانید که در برنامه‌ریزی یک رویداد به نقش همه عوامل کوچک اهمیت می‌دهند. به عبارت دیگر، آنها باید درک کنند که ریزترین جزئیات اجزای سازنده کل رویداد هستند. اما نه تنها این؛ آنها باید جزئیات گفته شده را به خوبی و با کمی اشتباه اجرا کنند. پذیرایی که به این چیزهای کوچک توجه می کند، کسی است که به شما و رویداد شما اهمیت می دهد.

 

ایمنی مواد غذایی

در نهایت، چیزی که یک کیترینگ خوب را عالی می کند، البته ایمنی مواد غذایی است. بدیهی است که غذا باید برای خوردن سالم باشد. هیچ‌کس نمی‌خواهد بیمار شود و هیچ‌کسی حاضر نیست امنیت مشتری خود را به خطر بیندازد. نام آنها را ذکر نکنید. بنابراین، می‌توانید بررسی کنید که آیا یک کیترینگ استانداردهای خوبی دارد، اگر بداند که آنها همیشه با قوانین ایمنی مواد غذایی به‌روزرسانی شده‌اند و از آنها پیروی می‌کنند.

به نحوه نگهداری، پختن و نگهداری غذا نگاه کنید. همچنین، سعی کنید بدانید که آیا آنها غذای تازه را بر غذاهای منجمد ترجیح می دهند یا خیر.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای خارجی  و تفاوت کترینگ و رستوران و رستوران با موسیقی زنده برای شب یلدا بر روی آن کلیک کنید.

 s/کترینگ قیمت مناسب در تهران

نکته های کلیدی

ما در طول مقاله در مورد تمایل کیترینگ صحبت کرده ایم، اما مایلم در مورد آن با جزئیات بیشتر صحبت کنم. چرا یک کترینگ تمایلی به ارائه خدمات یا تطبیق خود با نیازهای مشتری ندارد؟ پاسخ انگیزه است. کیترینگ و کارکنان آنها باید با انگیزه و صمیمانه مایل باشند تا بتوانند تجربه رضایت بخشی از خدمات مشتری را ارائه دهند. به یاد داشته باشید، یک سرویس پذیرایی خوب نه تنها غذای باکیفیت را ارائه می دهد، بلکه باید با مردم خود نیز به خوبی رفتار کند و نحوه برخورد کترینگ ها با کارکنان خود ممکن است بازتابی از نحوه رفتار آنها با مردم به طور کلی، از جمله مشتریان باشد.

در نهایت، چیزی که یک غذاساز خوب را عالی می کند، البته رضایت است. کیفیت از نظر ایمنی مواد غذایی و تمایل آنها برای انطباق با نیازهای مشتری و در عین حال حفظ استانداردهای آنها. بدیهی است که ایمنی غذا یک موضوع مهم هم برای کترینگ و هم برای مصرف کننده است. هیچ‌کس نمی‌خواهد بیمار شود و هیچ‌کدام از پذیرایی‌ها حاضر نیستند امنیت مشتری‌شان را به خطر بیندازند.

مطمئناً ویژگی‌های بسیار بیشتری وجود دارد که باید در نظر گرفته شود، اما این ویژگی‌های اساسی همان چیزی است که ما معتقدیم چارچوبی برای حمایت از یک کسب‌وکار است و ما معتقدیم که این ویژگی‌ها باعث می‌شود یک غذاساز خوب، عالی باشد.

 

ویژگی های برتر که یک غذاساز خوب را تشکیل می دهد

برنامه ریزی و سازماندهی یک مهمانی، عروسی یا رویداد نیاز به کمک حرفه ای دارد. یک کیترینگ خوب کار مدیریت و خدمات رسانی را به خوبی انجام می دهد و شما نیازی به هیچ چیز ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را در مورد نیازهای خود توضیح دهید و آنها از آنجا به همه چیز رسیدگی خواهند کرد.

اگر جشن عروسی است، پس باید برای خود یک برنامه ریز عروسی و تهیه غذای خوب داشته باشید تا این مراسم به خاطره انگیزی تبدیل شود. در هند، سنت‌ها در هر ایالت متفاوت است، بنابراین، می‌توان شاهد بی‌نظیری در دکوراسیون و چیدمان‌ها بود که تنها توسط پذیرندگان آن مکان می‌تواند به خوبی اداره شود.

بهترین خدمات پذیرایی باید دارای ویژگی های اضافی در ارائه خدمات موثر به مشتریان، بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری و حسابداری باشد. این مجموعه خاصی از کیفیت ها، یک غذاساز خوب را از بقیه جدا می کند.

کترینگ نیز مانند هر کسب و کار دیگری برای موفقیت نیاز به ویژگی های خاصی دارد. اکنون بهترین کیترینگ های عروسی را در تهران بیابید، اما قبل از آن، به ویژگی های خاصی که یک کیترینگ خوب را می سازد نگاهی بیندازید:

 

سرو غذای خوب

غذای پذیرایی

غذایی که سرو می کنید بیشترین اهمیت را دارد. اگر به عنوان یک کترینگ، دکور خوب، خدمات خوب و هر چیزی را که در بودجه مشتری است ارائه می دهید و در ارائه غذای با کیفیت عالی شکست می خورید، مشتری شما در آینده باز نخواهد گشت و شما را استخدام نمی کند. غذای خوب مهم ترین کیفیتی است که باعث می شود مشتری جذب کنید. آماده سازی به موقع غذا، جابجایی مناسب، گرم کردن مجدد و سرو کردن. به عنوان یک غذاساز، تخصص شما در آشپزی مهم است. حتی میهمانان متوجه می شوند که چگونه غذا در مراسم شما آماده شده است.

 

خلاقیت در کترینگ قیمت مناسب در تهران

کترینگ ها باید در رویکرد خود خلاق و انعطاف پذیر باشند. خلاقیت و انعطاف پذیری، هر دو ضروری هستند، یا تهیه غذا یا دکور. گاهی اوقات لازم است دستور العملی را اصلاح یا تنظیم کنید تا با الزامات مذهبی مطابقت داشته باشد یا به سادگی با هر آلرژی کنار بیایید. به عنوان یک تهیه کننده غذا، باید راه خود را در مورد خواسته های مشتریان کار کنید و آنها را راضی نگه دارید. یک رویکرد منعطف و انطباقی کیفیت ارزشمندی است که باید در تهیه‌کننده غذا به دنبال آن بود.

 

ارائه غذای خوب به مهمانان

به عنوان یک غذاساز خوب باید به جزئیات توجه کنید. همه چیز باید به سادگی به نظر برسد. با توجه به جزئیات، کیترینگ قادر خواهد بود هر نقصی را برطرف کرده و آن را قابل ارائه کند.

 

نوشیدنی های خوب

نوشیدنی های پذیرایی

مانند غذای خوب برای این رویداد، غذاخوری شما نیز باید نوشیدنی های خوب ارائه دهد. نوشیدنی ها به اندازه غذا در هر مهمانی مهم هستند. نوشیدنی مناسب باید برای مهمانان شما سرو شود. هر مهمانی مجموعه ای متمایز و گسترده ای از الزامات دارد، مانند دکوراسیون، موسیقی، سرگرمی، و غیره. ببینید، آیا پذیرنده شما می تواند به همه این موارد رسیدگی کند یا توصیه هایی را برای آسان کردن جستجوی شما پیشنهاد می کند. از قبل بررسی کنید که آیا آنها خدمات جدول و سرورهای حرفه ای را ارائه می دهند، اگر این نیاز شماست.

 

تجربه یک کترینگ قیمت مناسب در تهران در برگزاری مراسمات

تجربه و اشتیاق مهم است. در صورت استخدام یک کیترینگ با تجربه، رویداد شما راحت تر خواهد بود. وقتی آنها تجربه رسیدگی به رویدادها را دارند، لازم نیست زیاد نگران باشید. گاهی اوقات بحران اتفاق می‌افتد، اغلب اوقات مهم نیست که چقدر دقیق برنامه‌ریزی کرده‌اید، اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای رخ می‌دهد و برای تطبیق با هر موقعیتی که باشد، نیاز به سازگاری زیادی دارد. اگر تعداد مهمانان بیش از حد انتظار باشد یا هر اتفاق ناگواری سر میز روی میز رخ دهد، غذاساز شما باید بتواند خود را وفق دهد. کیترینگ قیمت مناسب در تهران با حرفه ای بودن به کوچکترین نیازهای رویداد شما رسیدگی می کند و این باعث می شود وقت شما برای لذت بردن و استراحت آزاد شود. این مزیت استخدام یک کیترینگ خوب است.

 h/کترینگ قیمت مناسب در تهران

نکاتی که قبل از شروع یک کسب و کار کیترینگ باید بدانید

اگر ایده شما از یک زمان خوب، تهیه غذای خوشمزه برای مردم است و به فکر راه اندازی یک تجارت هستید، کیترینگ می تواند بهترین کار برای شما باشد. بنابراین، اگر به تهیه غذا علاقه دارید و می خواهید کسب و کار خود را راه اندازی کنید، می توانید به فکر راه اندازی خدمات پذیرایی باشید. داشتن آگاهی از اصولی که با هر کسب و کاری مرتبط است مهم است. نکات خاصی وجود دارد که باید قبل از شروع یک کسب و کار پذیرایی بدانید. وقتی علاقه ای به محل دارید اما مهارت های لازم برای کسب و کار را ندارید و مطمئن نیستید، در مقیاس کوچکتر شروع کنید که همیشه می توانید با کسب تجربه رشد کنید. برای عملکرد خوب، پذیرایی مهمانی مانند هر کسب و کار دیگری نیاز به دانش اولیه از چند چیز دارد که مختص آن است.

 

5 نکته مقرون به صرفه برای پذیرایی مراسم بعدی شما

کترینگ سهم مناسبی از بودجه رویداد شما را تشکیل می دهد. غذا و سرو در هر رویدادی از اهمیت بالایی برخوردار است. اما با این وجود، راه‌های زیادی وجود دارد که از طریق آنها می‌توانید با کاهش هزینه‌های پذیرایی خود، بودجه خود را آسان کنید. همه اینها بدون به خطر انداختن کیفیت غذا یا سرو قابل دستیابی است.

کاهش هزینه های پذیرایی رویداد شما در واقع یک قدم عاقلانه است. باعث هدر رفتن کمتر مواد غذایی می شود. شما هنوز این فرصت را دارید که رویداد خود را موفق کنید. برای مهمانان خود محیطی نزدیک تر فراهم کنید که برای همنشینی راحت باشد. اگر می‌خواهید هزینه‌های پذیرایی خود را به اندازه لقمه کاهش دهید و آن‌ها را مقرون به صرفه‌تر کنید، این 5 نکته مفید به شما در شروع نحوه انجام آن کمک می‌کند.

 

1. به دنبال کترینگی باشید که مناسب بودجه است

خوب، ممکن است به دلیل اعتماد و تجربه شما از خدمات آنها، به استفاده از خدمات پذیرایی قبلی خود متکی باشید. با این حال، اگر به دنبال گزینه های دیگر نیز باشید، بسیار مفید خواهد بود. کیترینگ قبلی شما ممکن است بهترین یا ارزان ترین انتخاب نباشد.

رویدادهای شرکتی اساساً حول یک موضوع یا قالب است. انتخاب قالب مناسب نقش مهمی در برنامه ریزی بودجه رویداد شما دارد. قالب باید مطابق با بودجه شما باشد. در مورد تمام قالب های موجود از کیترینگ ها بپرسید.

قالب رویداد شما می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند یا بودجه شما را کاهش دهد. به همین دلیل است که اگر تمایل بیشتری به صرفه جویی در پذیرایی رویداد خود دارید، انتخاب یک قالب اقتصادی تر مفید خواهد بود.

 

2. در مورد قیمت پیشنهادی توسط کترینگ ها مذاکره کنید.

قیمت پذیرایی ممکن است تا حد زیادی متفاوت باشد. قیمت ها بسته به در دسترس بودن و با توجه به فصل تغییر می کند. در فصل شلوغی مانند عروسی‌ها و جشنواره‌ها و غیره، فضای کمتری برای مذاکره وجود دارد، زیرا تقریباً همه کترینگ‌ها رزرو شده‌اند. اگر چه در فصل خارج از فصل، اگر تاریخ رویداد در هیچ یک از تعطیلات کاهش نیافته باشد، می‌توانید قیمت‌ها را مذاکره کنید.

 

3. سلف سرویس و چند اسباب بازی

پذیرایی بوفه

یک بوفه سلف سرویس به شما در کاهش هزینه های اضافی کمک می کند زیرا اکنون نیازی به کارکنان اضافی ندارید تا به همه در میزهایشان خدمات ارائه دهند. پرسنل هزینه زیادی است و با ارائه گزینه سلف سرویس، فشار بر بودجه شما فوراً کاهش می یابد.

اما این نیز می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، زیرا شانس بیشتری برای حذف چیزها در سرتاسر جدول در خود خدمتی وجود دارد. برای تمیز و تازه نگه داشتن بوفه به پرسنل کمی نیاز دارید.

اگر بودجه کمی دارید، گزینه سه وعده غذایی را کنار بگذارید. در عین حال، محدود کردن انتخاب‌های اولیه، هزینه‌های شما را کاهش می‌دهد و از هدر رفتن غذا جلوگیری می‌کند. تصمیم خوب دیگر این است که خودتان نوشیدنی بخرید.

     برای اطلاع بیشتر از رستوران تهران و بهترین رستوران تهران و کترینگ خوب در تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

4. حتی اندازه بشقاب هم مهم است

ظروف غذای کوچک

بشقاب های بزرگتر باعث هدر رفتن بیشتر غذا می شود. وسوسه انگیز است که بشقاب خود را با غذای بیشتر از آنچه می توانید بخورید با تعداد زیادی از گزینه های موجود در بوفه و یک بشقاب بزرگتر در دست پر کنید. بشقاب های کوچکتر غذا را منحصر به فرد تر و در عین حال اشتها آورتر می کند. به این ترتیب نه تنها از هزینه های بیش از حد غذا جلوگیری می کنید، بلکه از هدر دادن غذا نیز جلوگیری می کنید. بشقاب های کوچک ساده و جذاب را می توان به زیبایی چیدمان کرد تا ظاهری متمایز به ارمغان آورد.

 s/کترینگ قیمت مناسب در تهران

5. ظروف ساده، ظروف غذاخوری کمتر

اگرچه غذاساز شما غذاهای متنوعی را به شما پیشنهاد می کند. رفتن به سمت غذاهای ساده تر و محبوب تر، انتخاب خوبی خواهد بود. مهمانان شما به سادگی از دیدن گزینه های غذایی محبوب در بوفه لذت خواهند برد.

اگر کترینگ لیست خوبی از گزینه‌ها را پیشنهاد می‌کند، می‌توانید بدون انجام تغییرات زیادی با آن بروید. اما در عین حال اگر برنامه ریزی کرده اید که غذا را بر اساس هر موضوع آشپزی یا طعم خاصی سرو کنید، می توانید آن را نیز بخواهید و تغییرات لازم را ایجاد کنید.

ظروف غذاخوری ساده و کمتر به نسبت بودجه شما خوب است. برخی از کترینگ ها ظروف غذاخوری خود را بدون دریافت مبلغ اضافی برای آن تهیه می کنند. اما حتی اگر مجبور به استخدام ظروف غذاخوری هستید، با انتخاب ظروف ساده و کمتر، هزینه های خود را به حداقل برسانید.

برای سازماندهی یک رویداد و تصمیم گیری در مورد اینکه کدام ارائه دهنده خدمات پذیرایی را استخدام کنید تا حداکثر سود را به دست آورید، فکر زیادی می شود. سازماندهی و مدیریت هر رویداد یک کار بزرگ است و برای مدیریت بهتر امور برای رویداد خود به یک تهیه کننده خوب در کنار خود نیاز دارید. خدمات پذیرایی در بوپال رویداد شما را مطابق با بودجه شما مدیریت می کند.

 

نوع مختلفی از خدمات پذیرایی در این مقاله توضیح داده شده

پذیرایی چیست؟ هیچ چیز خیلی پیچیده ای نیست ، این اصطلاح به فرآیند تهیه و تولید غذا برای انواع مختلف رویداد ها ، مانند عروسی ها، جشن تولد ، و گردهمایی های شرکتی و اجتماعی اشاره دارد. رویداد هایی که پذیرایی می ‌شوند می ‌توانند در محل مورد نظر، در یک شرکت یا خانه یا خارج از محل در هتل ، سالن مهمانی ، مرکز همایش یا هر مکان دیگری برگزار شوند.

در حالی که تعریف کترینگ ساده است ، خود فرآیند اینطور نیست. انواع مختلفی از گزینه های پذیرایی برای انتخاب وجود دارد و انتخاب شما به اندازه رویدادی که میزبانی می کنید و خدماتی که نیاز دارید بستگی دارد. علاوه بر این ، صد  ها گزینه غذای منحط وجود دارد که ده‌ها منو را پوشش می ‌دهد و این به شما بستگی دارند که کدام منو را مناسب با مراسم خود رزرو کنید.

آیا در تصمیم گیری در مورد نوع رویداد پذیرایی برای میزبانی مشکل دارید؟ به دنبال کمک برای برگزاری رویداد خود هستید؟ شرکت پذیرایی رویداد ها و شرکت ‌های ما در تهران 4 نوع مختلف خدمات پذیرایی را توضیح می ‌دهد که برای کمک به موفقیت رویداد بعدی شما در دسترس است.

 

2 نوع از خدمات پذیرایی را برای شما در زیر بیان  می کنیم

یک مکان خوب برای شروع برنامه ریزی برای یک رویداد ، درک انواع مختلف گزینه های پذیرایی در دسترس شما است. دلیل آن این است که هر نوع  از این خدمات پذیرایی دارای یک نوع برنامه ریزی ، قیمت گذاری و روش سفارش متفاوت است. محدود کردن به یکی از این انتخاب ها نه تنها در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند ، بلکه به شما کمک می کند تا انتخاب منو و نوع خدماتی را که در ذهن خود دارید در رویداد خود انجام دهید.

 

پذیرایی شرکتی

کترینگ های شرکتی به ارائه غذا ها  و نوشیدنی ها برای فعالیت های تجاری و شرکتی اشاره می کند . عملکرد ها ممکن است از محل، گردهمایی های اداری کوچک گرفته تا شام های مجلل متفاوت باشد. هزینه های یک رویداد پذیرایی شرکتی هم  به اندازه و سطح عملکرد و نوع خدمات درخواستی شما بستگی دارد.

توجه به این نکته مهم است که در حالی که برخی از عملکردهای شرکت ظریف هستند ، تقریباً همه رویداد های شرکتی یکسان هستند. آن ها به عنوان فرصت هایی برای گرد هم آوردن همکاران ، توسعه روابط و شبکه سازی عمل می کنند. به همین دلیل مهم است که یک شرکت پذیرایی مناسبی را برای رویداد خود استخدام کنید که در ارائه دادن رویداد های شرکتی تخصص داشته باشند و بتواند فضایی آرام و غذایی مناسب را تضمین کنند. استخدام یک کیترینگ که در سایر کارها ، مانند مراسم عروسی ، متخصص است ، ممکن است بیهوده باشد و در نهایت بر هزینه های شما تأثیر بگذارد. کترینگ رستوران باران بهترین خدمات پذیرایی را در سطح تهران ارائه می دهد برای اطلاعات بیشتر از حوه خدمات کترینگ می توانید با ما تماس بگیرید.

 

انواع کترینگ شرکتی

• صبحانه

• ناهار

• کنوانسیون ها ، نمایشگاه ها و کنفرانس ها

• جلسات هیئت مدیره

• راه اندازی محصول

 

پذیرایی عروسی

جشن عروسی یکی از مهمترین اتفاقات شخصی زندگی یک زوج می باشد. بر خلاف کترینگ شرکتی ، پذیرایی عروسی یک امر عادی نیست. این نیاز به توجه قابل توجهی به جزئیات و زمان بندی و همچنین ارتباط واضح با همه اعضای خدمه عروسی ، از جمله دی جی ، عروس و داماد وعکاسان دارد. یک تهیه کننده غذای عروسی با  تجربه نیز صنعت عروسی را  به طور خاصی می شناسد و می تواند بدون توجه به نوع عروسی که برنامه ریزی شده است خدمات را به موقع و با بودجه ارائه دهد.

کترینگ عروسی بسیار بزرگتر از پخت و پز و سرو کردن برای مهمانان غذا است. یک کیترینگ عروسی با خدمات کامل برخی از دکورها ، چیدمان میز و ارائه غذا را بر عهده دارد. آن ها همچنین حساسیت های غذایی مهمانان و محدودیت های غذایی را در نظر دارند. مهمتر از آن ، خدماتی مانند ظروف و همچنین کارکنان را هماهنگ می کنند. یک کیترینگ عروسی درجه یک برنامه ریزی مناسب و دقیقی را بر عهده می گیرد تا زوج ها و مهمانانشان بتوانند بدون هیچ نگرای از جش خود  لذت ببرند.

 

انواع پذیرایی عروسی

• یک شام نشسته و دیزاین شده

• شام به سبک خانوادگی

• به سبک بوفه

• به سبک ایستگاه های غذا

 f/کترینگ قیمت مناسب در تهران

سرویس پذیرایی چیست؟

یک سرویس پذیرایی معمولاً یک یا چند سرآشپز را استخدام می کند که اغلب برای مناسبت های خاص ، مانند مهمانی های بزرگ ، جلسات ، فارغ التحصیلی یا عروسی ، غذا آماده می کنند. بسته به منو ، غذا ها معمولاً در یک آشپزخانه تجاری تهیه می ‌شوند و به محلی می ‌آیند که گاهی اوقات باید دوباره گرم شوند یا نیاز به آماده ‌سازی دارند.

در حالی که همه خدمات پذیرایی تجربه یکسانی را ارائه نمی دهند ، آن ها معمولا غذا را خارج از محل طبخ می کنند ، غذا را به محل رویداد تحویل می دهند ، هر گونه آماده سازی در محل برای غذا انجام می دهند. بسته به آنچه هنگام سفارش خود انتخاب می کنید ، آن ها اغلب غذا را به صورت بوفه یا سرویس میز سرو می کنند. برخی از خدمات پذیرایی نیز سرور نوشیدنی را برای رویداد شما ارائه می دهند. مانند بسیاری از این خدمات ، هزینه معمولاً بر اساس منوی انتخابی ، نوع خدماتی که ترجیح می دهید و سایر عوامل مشابه متفاوت است. دریافت چندین پیشنهاد برای کمک به شما برای یافتن بهترین خدمات پذیرایی برای استفاده می تواند مفید باشد ، زیرا اکثر این شرکت ها قیمت مشخصی ندارند که برای هر رویداد مناسب باشد زیرا جزئیات می توانند از یک رویداد به رویداد دیگر تغییر کنند.

زمان استفاده: در حالی که خدمات پذیرایی می‌ تواند برای رویداد های کوچک ‌تر عالی باشد ، اما برای رویداد های مهمی که نیاز به خدمات رسانی به مهمانان زیادی دارند ، واقعاً کار آمد هستند. عروسی ها ، گردهمایی ها ، همایش ها ، جشن ها ، جشن های فارغ التحصیلی ، رویداد های خیریه و سایر رویداد های بزرگ معمولاً می توانند از خدمات پذیرایی بهره مند شوند.

برای اطلاع بیشتر رستوران برای جلسات کاری و منو غذا رستوران و رستوران لوکس با قلیان  بر روی آن کلیک کنید. 

تجربه به یاد ماندنی پذیرایی سلف سرویس:

 11 نکته برای برگزاری رویداد بعدی شما به بهترین شکل

مدیریت رویدادهای پذیرایی می‌تواند برای برخی سخت باشد، اما زمانی که به خوبی انجام شود، می‌تواند منجر به پذیرایی سلف سرویس به یاد ماندنی شود. قبل از متعهد شدن به برنامه ریزی رویداد ، چندین گزینه آماده سازی غذا یا تنظیم رویداد وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

به عنوان مثال، پذیرایی با سلف سرویس یک گزینه فوق العاده برای هر رویدادی است، خواه عروسی، گردهمایی شرکتی یا مهمانی.

میهمانان از توانایی تست کردن غذاهای مختلف خود لذت می برند، و این روشی عالی برای طیف گسترده ای از افراد است. اما ایجاد یک تجربه پذیرایی سلف سرویس واقعا به یاد ماندنی چیزی فراتر از چیدن چند ظرف روی یک میز است.

این نیاز به برنامه ریزی دقیق، توجه به جزئیات و کمی خلاقیت دارد تا رویداد شما از دیگر رویدادها متمایز شود.

به همین دلیل است که ما 11 نکته را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کند تا یک تجربه پذیرایی از سلف سرویس ایجاد کنید.

موضوع خود را انتخاب کنید

برای تنوع وعده های غذایی برنامه ریزی کنید

فراموش نکنید که ایستگاه های غذای تعاملی را اضافه کنید

غذا را به زیبایی ارائه دهید

مواد تازه، محلی و فصلی را در اولویت قرار دهید

محدودیت های غذایی را در نظر بگیرید

پیش غذا مهم است

دسر را فراموش نکنید

یک طراحی منظم ایجاد کنید

نوشیدنی هایی را سرو کنید که مکمل غذا هستند

یک سرویس پذیرایی حرفه ای استخدام کنید

چیدمان پیش غذا پذیرایی رستوران باران

 

موضوع خود را انتخاب کنید

قبل از اینکه وارد برنامه ریزی رویداد خود شوید، نوع رویدادی را که قرار است میزبانی کنید و ترجیحات مهمان را در نظر بگیرید.

آیا مراسم شما رسمی خواهد بود یا غیررسمی؟ آیا محدوده سنی مورد توجه است؟

در مورد رژیم غذایی یا ترجیحات غذایی مهمان که می خواهید رعایت کنید چطور؟

این ملاحظات به هدایت فرآیند تصمیم گیری شما کمک می کند و اطمینان حاصل می کند که مهمانان شما تجربه مثبتی دارند.

بنابراین، پس از اینکه در مورد الزامات خاص رویداد خود تصمیم گرفتید، موضوع بعدی این است که موضوعی جذاب و مناسب برای مهمانان خود انتخاب کنید.

موضوع فرهنگی، فصلی و یا یک موضوع آشپزی خاص، نکته مهم در اینجا این است که شما در حال ایجاد فضایی هستید که خلق و خوی مهمان شما را بهبود می بخشد و فضای رویداد شما را افزایش می دهد.

فراموش نکنید که از کیترینگ خود برای مشاوره بخواهید. اکثر کترینگ های حرفه ای با تجربه و تخصص خود به شما در برنامه ریزی و اجرای تم پذیرایی بوفه کمک می کنند.

شما می توانید از این مزیت برای یادگیری استفاده کنید و از پیشنهادات آنها برای مطابقت با موضوع و ترجیحات خود استفاده کنید و از این رو خاطره پذیری پذیرایی سلف سرویس خود را افزایش دهید.

وعده های غذایی جذاب و لذیذی که به صورت حرفه ای چیده شده اند

 d/کترینگ قیمت مناسب در تهران

برای تنوع وعده های غذایی برنامه ریزی کنید

وقتی نوبت به برنامه ریزی تنوع وعده های غذایی در رویداد پذیرایی سلف سرویس می رسد، باید به چند فاکتور کلیدی در مورد محدودیت ها و اولویت های غذایی توجه کرد. شما می توانید غذا هایی تهیه کنید که نیازهای غذایی و ترجیحات غذایی مختلف مانند گزینه های گیاهی، بدون گلوتن و لبنیات را برآورده کنند.

به طعم ها و بافت های متعادل غذایی توجه کنید. در صورت امکان، سعی کنید ترکیبی از طعم ها و بافت ها، غذاهای شور و شیرین را تهیه کنید.

افزودن بافت‌های ترد، نرم و ملایم و ادویه‌های مختلف کمک زیادی به ایجاد «حالت خوب» مهمانان در مراسمی که ترتیب داده‌اید می‌کند.

فراموش نکنید که وعده های غذایی مبتنی بر پروتئین را نیز اضافه کنید. غذاهایی مانند گوشت، ماهی، مرغ و سبزیجات به ویژه لوبیا و حبوبات سرشار از پروتئین هستند که اکثر نیازهای افراد و رژیم غذایی را برآورده می کنند.

شما ممکن است سالاد، نان و شاید طرف های ساده را بگنجانید که می تواند غذاهای خوش طعم تر ارائه دهد.

 

غذا را به زیبایی ارائه دهید

غذای سلف سرویس خود را به زیبایی ارائه دهید، چند نکته و ترفند ساده وجود دارد که می توانید از آن ها برای لذت بردن از غذا خوردن مهمانان خود استفاده کنید.

شما ممکن است ارائه غذای خود را در نظر بگیرید. از بشقاب ها و ظروفی استفاده کنید که مکمل یکدیگر باشند و ظاهری منسجم برای میز سلف سرویس شما ایجاد کنند.

در نهایت ، نور و محیط را فراموش نکنید. نور ملایم و گرم می تواند فضایی دنج و جذاب را برای مهمانان شما ایجاد کند، در حالی که موسیقی پس زمینه می تواند به تجربه کلی اضافه کند. استفاده از رومیزی، دستمال سفره و دیگر وسایل تزئینی را در نظر بگیرید تا جلوه و حس میز سلف سرویس خود را بیشتر کنید.

 

مواد تازه، محلی و فصلی را در اولویت قرار دهید

هنگام اجرای یک رویداد پذیرایی، ممکن است بخواهید انتخاب مواد تازه ای را که می توانید به صورت محلی برای یک مزرعه محلی تهیه کنید، در اولویت قرار دهید.

مزیت خرید مواد تشکیل دهنده از مزارع محلی این است که نه تنها می توانید در بودجه های زیادی صرفه جویی کنید، بلکه از رشد بازار محلی نیز حمایت می کنید.

همچنین، خرید اقلام محلی می تواند به کاهش انتشار کربن ناشی از حمل و نقل محصولات از راه دور کمک کند.

ممکن است بخواهید به ترکیب فصلی نیز توجه کنید. ترکیبات فصلی مانند برخی از غذاهای دریایی، میوه ها، ادویه ها و گیاهان ممکن است خارج از فصل آن به دلیل تغییرات آب و هوایی در دسترس نباشند.

 برای اطلاع بیشتر از سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران  و بهترین رستوران های تهران برای تولد  و کافه مناسب جلسات کاری  بر روی آن کلیک کنید. 

محدودیت های غذایی را در نظر بگیرید

جلب رضایت مهمانان شما بدون توجه به نیازها و محدودیت های غذایی آنها می تواند چالش برانگیز باشد. به عنوان یک سازمان دهنده رویداد، ممکن است بخواهید در مورد دیدگاه های شخصی و اخلاقی مهمانان خود، نگرانی های سلامتی و اهداف کاهش وزن اطلاعات کسب کنید.

معیارهایی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید، مانند افزودن یک انتخاب غذای گیاهی برای رفع نیازهای گیاهخواری. قاعده کلی این است که مقدار کافی از وعده های غذایی را در یک رژیم غذایی گیاهی و مواد غذایی مشتق شده از حیوانات مانند تخم مرغ، لبنیات و عسل تهیه کنید.

انتخاب وعده های غذایی وگان را نیز فراموش نکنید. یک ناهار گیاهی کاملاً از غذاهای گیاهی تشکیل شده است. آنها از گوشت، غذاهای دریایی و مرغ یا هر گونه غذای مشتق شده از حیوانات مانند تخم مرغ، لبنیات و ژلاتین استفاده نمی کنند. منوی وگان شما باید عسل را از فهرست منوها حذف کند مگر اینکه درخواست شود. ضروری است که از حساسیت های غذایی  مهمان خود آگاه باشید تا رویداد پذیرایی شما با موفقیت برگزار شود.

      برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران تهران و رستوران قیمت مناسب در میدان هروی و لیست غذای شرکتی  بر روی آن کلیک کنید. 

پیش غذا خوش رنگ و خوشمزه

پیش غذا مهم است

سرو یک پیش غذا می تواند حال و هوای پذیرایی مراسم را تغییر دهد. این نشان می دهد که شما به خوبی آماده شده اید و نیاز مهمان خود را برای پذیرایی از آنها در طول رویداد خود درک می کنید.

پیش‌غذاهای لذیذ آسیایی زیادی وجود دارد که برای پذیرایی از رویدادها ایده‌آل هستند.

علاوه بر این، مردم تمایل دارند از خوردن غذاهایی که به شکل و طرح خاصی تزئین یا مد شده اند، لذت ببرند. همچنین به بهبود تجربه غذا خوردن مهمانان شما کمک می‌کند، تجربه کلی غذا خوردن را تقویت می‌کند و سبک زندگی سالم‌تری برای غذا خوردن ایجاد می‌کند.

فراموش نکنید که دسر ممکن است به طعم و مزه بخشیدن به غذای اصلی کمک کند، زیرا ظاهر دسر روی ظرف، چشم مهمانان شما را مجذوب می‌کند و آن‌ها را وادار به امتحان کردن آن می‌کند.

 f/کترینگ قیمت مناسب در تهران

نوشیدنی هایی را سرو کنید که مکمل غذا هستند

ما معتقدیم که یک وعده غذایی خوب زمانی که با یک نوشیدنی مناسب تکمیل شود حتی بهتر می شود.

هنگام انتخاب نوشیدنی مناسب برای رویداد خود، مطمئن شوید که با غذاهای ارائه شده هماهنگ هستند.

معمولاً در مورد انتخاب نوشیدنی عالی دو دیدگاه متمایز وجود دارد: یکی معتقد است که باید نوشیدنی را انتخاب کنید که مکمل طعم های منو باشد. در حالی که دیگری معتقد است برای ایجاد ترکیبات طعم جالب باید نوشیدنی با مشخصات طعمی کاملاً متفاوت انتخاب کنید.

به عبارت دیگر، در انتخاب نوع نوشیدنی که می خواهید برای مهمانان خود تهیه کنید، هیچ درست یا غلطی وجود ندارد. یک قانون خوب این است که هنگام انتخاب نوشیدنی، تدارکات خود را به خوبی مدیریت کنید. به عنوان مثال، هنگام برگزاری یک رویداد در فضای باز، خوب است جعبه های خنک تری تهیه کنید تا نوشیدنی شما خنک و تازه بماند.

 

یک سرویس پذیرایی حرفه ای استخدام کنید

اگر در حال برنامه ریزی یک رویداد هستید و می خواهید اطمینان حاصل کنید که از مهمانانتان غذاهای خوشمزه و خدمات بی عیب و نقص پذیرایی می شود، یک سرویس پذیرایی حرفه ای را در نظر بگیرید. برای این کار می توانید با مدیریت رستوران باران تماس بگیرید.

 

چه ویژگی هایی را باید در یک شرکت پذیرایی نمونه جستجو کرد؟

غذا نقش مهمی در برگزاری مراسم شما دارد. یک غذای خوب زمینه را برای رویدادی فراهم می کند که مردم برای مدتی آن را به خاطر خواهند داشت. از آنجایی که غذا در رویداد شما و خاطرات آن بسیار مهم است، باید شرکت پذیرایی رویداد خود را با دقت انتخاب کنید. شما یک تهیه کننده غذا نمی خواهید که فقط "خوب" یا "خیلی خوب" باشد. شما لایق یک کیترینگ نمونه و یک کترینگ قیمت مناسب در تهران هستید. چنین کیترینگ دارای ویژگی های زیر خواهد بود.

 

سرآشپزهای با تجربه

بهترین شرکت های پذیرایی، سرآشپزهای با استعداد و با تجربه را استخدام می کنند. سرآشپزهای بزرگ نه تنها غذاهای لذیذ درست می کنند، بلکه خلاقیت طراحی غذاهایی را دارند که به خوبی با محیط پذیرایی سازگار باشد. آنها می توانند تغییراتی در غذاها ایجاد کنند تا آن ها را تازه نگه دارند بدون اینکه طعم و مزه آن ها تغیر کنند. آن ها همچنین می توانند غذاهای جدید و مدرن را به طور خاص برای رویدادهای پذیرایی شما آماده کنند. غذاهایی که در مهمانی خود سرو می کنید نیز باید به خوبی با هم ترکیب شوند. یک سرآشپز با تجربه می تواند منویی از غذاهایی ایجاد کند که مهمانان شما را به عنوان یک مجموعه تحت تاثیر قرار دهد.

 

مواد با کیفیت

غذای خوب با مواد اولیه خوب شروع می شود. به دنبال یک شرکت پذیرایی باشید که مواد اولیه خود را از بهترین جاها تهیه می کند. در رستوران باران از مواد با کیفیت بالاتری برای طبخ غذا های خود استفاده می کنند.

 

تامین نیازهای غذایی

برخی از رژیم های غذایی بسیار شخصی هستند. افراد ترجیحات غذایی مختلفی دارند که نه تنها بر اساس ذائقه آنها، بلکه بر اساس آلرژی ها، حساسیت های غذایی، اعتقادات مذهبی و سنت های فرهنگی است. یک شرکت پذیرایی نمونه رویدادها مایل و قادر به پاسخگویی به نیازهای غذایی متفاوت مهمانان شما خواهد بود.

به دنبال شرکت های پذیرایی باشید که در نوع غذاهایی که می خواهید ارائه دهید تخصص دارند. به عنوان مثال، اگر شما و مهمانانتان حساسیت های غذایی خاصی دارید به دنبال یک شرکت پذیرایی رویدادهای خاصی باشید که اسن موارد را رعایت کنند. این شرکت باید قبل از رویداد شما مایل باشد که در مورد نیازهای غذایی خاص تری صحبت کند و آن ها باید با شما همکاری کنند تا منویی متناسب با آن ها طراحی کنند.

 

انعطاف پذیری در پذیرایی

برگزاری هر رویدادی متفاوت است. شاید بخواهید  در ابتدا پیش غذا سرو کنید و سپس یک گفتگو با مهمانان خود داشته  باشید، سپس غذا را ادامه دهید. یا شاید بخواهید غذاها را به سبک بوفه ارائه دهید، اما دسر را روی میزها سرو کنید. شرکت ‌های پذیرایی رویدادهای خوب می ‌دانند که سرو غذای عالی چیزی بیش از طعم و مزه است - این به نحوه ارائه و دیزاین شدن آن در رویداد مربوط می ‌شود. به این ترتیب، یک کترینگ قیمت مناسب در تهران باید انعطاف پذیر باشد و بتواند خدمات خود را به بقیه مهمانان شما ارائه دهد.

 f/کترینگ قیمت مناسب در تهران

کارکنان خدمات حرفه ای

کارکنان خدماتی که غذا را سرو می کنند با مهمانان شما تعامل خواهند داشت و در  نحوه  برگزاری رویداد شما کمک می کنند. بنابراین، شما واقعاً می خواهید آن ها حرفه ای، متین و دوستانه باشند. شرکت های پذیرایی تلاش زیادی برای استخدام کارکنان خدمات با استعداد و با شخصیت انجام می دهند. آن ها همچنین در آموزش کارکنان خود سرمایه گذاری می کنند تا بدانند چگونه با هر موقعیتی که ممکن است پیش بیاید، برخورد کنند.

 

کترینگ با قیمت های مناسب

بیشتر رویدادها با در نظر گرفتن بودجه مشخصی برنامه ریزی می شوند. صرف نظر از اینکه بودجه شما بزرگ، کوچک یا جایی در این بین باشد، باید بدانید که هزینه خدمات خاص چقدر است تا بتوانید بر اساس آن برنامه ریزی کنید. یک شرکت پذیرایی نمونه از ابتدا قیمت های خود به شما اطلاع خواهد داد. آنها باید به شما بگویند که برای منوهای مختلف برای هر پرس چقدر هزینه می گیرند، آیا هزینه اضافی برای مکان های خارج از سایت وجود دارد و غیره. آنها همچنین باید در مورد هزینه هایی که ممکن است در صورت ایجاد تغییرات در منو یا لیست مهمانان خود بعداً اضافه کنند، با شما گفتگو کنند.

شرکت های پذیرایی رویدادهای زیادی در تهران وجود دارد، اما همه آنها سطح یکسانی از خدمات را ارائه نمی دهند. شما شایسته استخدام بهترین ها هستید - یک آشپز نمونه و یک کترینگ قیمت مناسب در تهران که غذاهای خوشمزه و تجربه ای به یاد ماندنی را برای مهمانان شما فراهم می کند. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات کترینگ قیمت مناسب در تهران هستید، با کترینگ رستوران باران تماس بگیرید. ما یک شرکت پذیرایی هستیم که به هر مشتری یک تجربه عالی ارائه می دهیم.

 

وظایف یک شرکت پذیرایی چیست؟

شرکت کیترینگ با تجربه خدمات استثنایی برای همه رویدادهای شما ارائه می دهد و طیف گسترده ای از منو های خوشمزه و قابل تنظیم و مناسب را ارائه می دهد. یک شرکت کترینگ وظایف مختلفی را برای ارائه خدمات غذا و نوشیدنی برای رویدادها و مناسبت های مختلف انجام می دهد. در اینجا برخی از وظایف مهمی است که یک شرکت پذیرایی باید انجام دهد.

      برای اطلاع بیشتر از غذای شرکتی ارزان و غذا برای مراسم ختم و کترینگ شرکت ها و سازمان ها  بر روی آن کلیک کنید. 

6 عملکرد برتر هر کیترینگ

برنامه ریزی منو : شرکت های پذیرایی از نزدیک با مشتریان خود برای ایجاد منوهای سفارشی بر اساس نیازهای خاص رویداد همکاری می کنند. آنها عواملی مانند نوع رویداد، محدودیت ها یا ترجیحات غذایی، بودجه و تعداد مهمانان را در نظر می گیرند. برنامه ریزی منو شامل انتخاب ظروف، نوشیدنی ها و سبک های ارائه مناسب برای رفع نیازهای مشتری است.

تهیه و پخت غذا : کترینگ ها وظیفه تهیه و پخت غذا را بر عهده دارند. آنها اطمینان حاصل می کنند که غذا ها با استفاده از مواد با کیفیت و رعایت اصول بهداشتی و ایمنی مواد غذایی به طور کامل پخته می شوند. شرکت های پذیرایی اغلب دارای سرآشپزهای حرفه ای و تیم های آشپزی هستند که در غذاهای مختلف تخصص دارند و می توانند طیف متنوعی از غذاها را ایجاد کنند.

ارائه و طراحی غذا : یک شرکت پذیرایی بر جذابیت بصری غذا تمرکز دارد. آنها به ارائه غذا و یک ظاهر طراحی توجه می کنند تا یک دیزاین جذاب و زیبایی ایجاد کنند. این شامل تزئین، چیدمان بشقاب ها یا ایستگاه های بوفه، و ترکیب عناصر خلاقانه برای بهبود تجربه کلی غذاخوری است.

راه اندازی و دکور رویداد : شرکت های کترینگ در راه اندازی منطقه غذاخوری یا محل برگزاری رویداد کمک می کنند. آن ها میز، صندلی، ظروف غذاخوری و هر دکور اضافی مورد نیاز را مرتب می کنند. آن ها از نزدیک با برنامه ریزان رویداد یا مشتریان همکاری می کنند تا فضای منسجمی را ایجاد کنند که با موضوع یا سبک رویداد هماهنگ باشد.

کارکنان و خدمات : کترینگ ها کارکنان آموزش دیده و حرفه ای را برای اطمینان از خدمات روان در طول رویداد ارائه می دهند. این شامل خدمتکار، سرآشپز، و دستیار آشپزخانه می شود. شرکت کترینگ جریان خدمات را مدیریت می‌ کند و اطمینان حاصل می‌کند که مهمانان به طور کامل پذیرایی می شوند ، وعده‌ های غذایی به‌ طور کامل برای مهمانان سرو می‌ شوند، و هرگونه درخواست خاص یا محدودیت‌ های غذایی برآورده می ‌شود. به طور کلی، یک شرکت پذیرایی نقشی حیاتی در ارائه یک تجربه غذاخوری حرفه ای و لذت بخش برای رویدادهای مختلف ایفا می کند. از جمله عروسی ها، فعالیت های شرکتی، گردهمایی های اجتماعی و موارد دیگر.

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151