وبلاگ

رستوران برای ناهار تشیع جنازه|رستوران برای مراسم

رستوران برای ناهار تشیع جنازه ، مراسم تشییع جنازه فرصتی برای دور هم جمع شدن با دوستان و خانواده پس از فقدان عزیزان است. اگر چه احتمالاً احساس غم و اندوه ، از دست دادن و اندوه را تجربه خواهید کرد ، بودن با کسانی که بیشتر دوستشان دارید می تواند یک حمایت فوق العاده باشد. تشییع جنازه فرصتی برای جمع شدن و دلداری دادن به  بازماندگان است. ناهار های تشیع جنازه فضایی برای دلداری دادن بیشتر را فراهم می کند.

هنگام برنامه ریزی برای پذیرایی پس از مراسم تدفین یا مراسم یادبود ، غذای تشییع جنازه ای که سرو می کنید باید خوشمزه و در عین حال آماده سازی ، نگهداری و سرو آن برای شما آسان باشد. ممکن است این یک وعده غذایی کامل نباشد، اگرچه داشتن یک ناهار به سبک بوفه مانند حلوا یا خرما ، شربت مراسم خاکسپاری معمول است . منو ممکن است شامل غذا های داغ ، برنج ، سالاد ، دسر و نوشیدنی باشد.

d/رستوران برای ناهار تشیع جنازه

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

چه بخواهید یک ناهار سنتی تشییع جنازه را داشته باشید ، ما آماده کمک به هر نحوی هستیم . لطفا ما را از خواسته ها و نگرانی های خود مطلع سازید . لطفاً توجه داشته باشید که ما می ‌توانیم برای گروه‌ های کوچک یا بزرگ مهمان برگزار کنیم و شما می ‌توانید منوی ناهار را از غذا های سنتی ما که می ‌تواند به صورت خانوادگی یا بوفه سرو شود،  سفارشی کنید . شما انتخاب کنید. که پذیرایی شما در رستوران برای ناهار تشیع جنازه چگونه باشد. زمانی که آن شخص زنده بود ، احتمالاً از صرف غذا با او لذت می  بردید ، بنابراین خداحافظی در فضایی همراه با غذا کاملاً مناسب است.

مراسم تشییع جنازه اغلب بعد از مراسم خاکسپاری یا یاد بود برگزار می شود. اگر دفن بلافاصله بعد از آن انجام شود ، پس از بازگشت خانواده و دوستان از مراسم خاکسپاری ، مراسم شروع می شود. هنگامی که خدمات در قبرستان دیرتر انجام می شود ، مراسم بعد از رستوران برای صرف غذا شروع می شود. هدف از این پذیرایی احترام به متوفی است ، نه میزبانی یک غذای لذیذ برای صد ها نفر. با این حال ، داشتن غذا پس از مراسم کفن و دفن در رستوران می تواند برای شادی روح متوفی مفید باشد. غذا ها باید به راحتی برای خانواده تهیه ، سرو و نگهداری شوند تا به راحتی در دسترش مهمانان قرار گیرد.

 

برنامه ریزی برای پذیرش شما

مراسم تشییع جنازه ممکن است یکی از کمترین گردهمایی های رسمی باشد که با خدمات دیگر همراه است ، اما هنوز نیاز به برنامه ریزی زیادی دارد - به ویژه از آنجایی که غذا در میان است. در اینجا تعدادی از نگرانی های اصلی برای نهار تشیع جنازه آورده شده است. کجا برگزار می شود: هنگام برنامه ریزی برای پذیرایی ، ابتدا باید تصمیم بگیرید که می خواهید آن را در کجا برگزار کنید. محل تشییع جنازه ممکن است مکانی برای برگزاری یک ناهار داشته باشد.

ممکن است بخواهید به سمت یک رستوران برای مراسم ختم متمایل شوید . پس از مراسم تشییع جنازه ، می توانید به محلی بروید که در آنجا آماده سازی غذا ، سرویس دهی و پاکسازی برای شما انجام می شود. رستوران باران آماده ارائه خدمات برای یک نهار مناسب برای تشیع جنازه می باشد.  برای یک جمعیت کوچک ، پذیرایی در خانه ممکن است گزینه مناسبی باشد.

چقدر انتظار دارید ؟ این نیز مهم است تا بدانید برای چند نفر باید آماده شوید . خانواده شما پرجمعیت است ؟ آیا فقط اعضای خانواده خود را دعوت می کنید ، یا قصد دارید برای هرکسی که شرکت می کند، اعلامیه عمومی بدهید ؟ تعداد افرادی که برای آنها برنامه ریزی می کنید می تواند به شما کمک کند تا مشخص کنید به چه چیزی باید خدمت کنید.

آیا باید یک وعده غذایی کامل سرو کنید یا فقط پیش غذا یا دسر؟ آنچه ارائه می‌دهید می‌تواند به زمانی از روز بستگی داشته باشد که انتظار دارید خدمات به پایان برسد. لطفا توجه داشته باشید که به عنوان یک خانواده داغدار ، انتظار نمی رود که یک وعده غذایی کامل بخورید . با این حال ، برخی از خانواده ها این مسیر را انتخاب می کنند

چه کسی غذا را آماده خواهد کرد؟ اگر در رستوران غذا می خورید ، تمام کار برای شما انجام می شود. به همین ترتیب ، می‌توانید از کسی بخواهید که این رویداد را به عهده بگیرد تا کار کمتری روی شما بگذارد. اگر منابع مالی لازم برای انجام این کار را ندارید ، احتمالاً می توانید از دوستان و خانواده کمک بگیرید. بسیاری از خانواده ‌ها با بودجه کم ، به سبک ناهار مراسم تشییع جنازه سرو می‌کنند.  آیا به صورت بوفه سرو می شود یا سر میز سرو می شود؟ مردم انتظار ندارند در یک ناهار تشییع جنازه منتظر باشند. از سرو غذا به سبک بوفه در فضایی غیررسمی نترسید.

 a/رستوران برای ناهار تشیع جنازه

غذاهای تشییع جنازه برای خدمت

همانطور که شروع به تهیه منو می کنید ، از ساده انتخاب کردن  منوی ناهار تشیع جنازه نترسید . آنچه شما می خواهید ، انتخاب های غذایی است که خوشمزه و آشنا و در عین حال راحت برای تهیه و مصرف باشد.ناهار های با غذا ممکن است انتخابی از انواع برنج ، خورشت ها ، سیب زمینی ، سبزیجات ، سالاد و دسر را ارائه دهند. سینی ساندویچ نیز ممکن است گنجانده شود . اما میزبان معمولاً سعی می‌کند از مهمانان غذا های متنوعی را ترتیب دهد و بیاورد.

میهمانی پس از مراسم خاکسپاری زمانی است که مهمانان برای یک غذای غیررسمی جمع می شوند. این بخشی جدایی ناپذیر از روند سوگواری در بسیاری از فرهنگ ها و مذاهب است. با وجود ایده های بسیار برای پذیرایی مراسم خاکسپاری که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، بسیاری از آنها یک ناهار مراسم خاکسپاری را انتخاب می کنند تا خانواده داغدار را در زمانی که بیشتر به آن نیاز دارند ، آرامش دهند. اگر برای خود یا خانواده دیگری میزبان ناهار مراسم خاکسپاری هستید، ممکن است به راهنمایی نیاز داشته باشید که از کجا شروع کنید. این راهنما چندین ایده منوی ناهار مراسم تشییع جنازه و روش های منحصر به فرد برای تزئین به افتخار خانواده داغدار و مرحوم را بررسی می کند.

 

چگونه در یک ناهار تشییع جنازه چه چیزی سرو کنیم

اینکه چه چیزی را برای سرو در یک ناهار تشییع جنازه انتخاب می کنید کاملاً به شما بستگی دارد. این می تواند یک انتخاب کاملا شخصی باشد، به خصوص اگر مراسم تشییع جنازه بزرگتری برگزار می کنید یا مهمانان زیادی را دعوت می کنید. انتخاب شما به عوامل زیادی مانند منطقه ، بودجه ، فرهنگ و خواسته های فرد متوفی بستگی دارد . مهم است که بدانید هیچ انتخاب درست یا نادرستی برای ناهار تشییع جنازه شما وجود ندارد. شما می توانید به همان اندازه که احساس راحتی می کنید ، آزادی خلاقانه داشته باشید.

شما می توانید مستقیماً از منوی کامل ما سفارش دهند یا می‌توانید انتخاب کنید که « منوی محدود » داشته باشید تا مهمانان پس از ورود از میان آن‌ها را انتخاب کنند. ما همچنین می توانیم به شما در تصمیم گیری در مورد گزینه های دسر کمک کنیم . کارکنان مجرب ما با خدمات عالی ، توجه به جزئیات و غذای عالی ، رویداد ویژه شما را به یاد ماندنی می کنند . ما با شما همکاری می کنیم تا بودجه ای را تنظیم کنیم و قول بدهیم که هیچ هزینه پنهانی نداشته باشیم. ما می توانیم با دریافت تعداد مهمان، انتخاب تاریخ و انتخاب سبک خدمات به شما در برنامه ریزی کمک کنیم.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای فرنگی  و رستوران اصیل ایرانی هروی و رستوران شیک در تهران بر روی آن کلیک کنید.

هزینه و پرداخت ناهار مراسم خاکسپاری

هزینه ناهار برگزاری مراسم خاکسپاری تا حد زیادی به تعداد افراد شرکت کننده و غذایی که سرو می کنید بستگی دارد. هنگام محاسبه هزینه های غذا، به جای هزینه کلی ، قیمت هر نفر یا بشقاب را در نظر بگیرید. وقتی خودتان غذای ناهار را درست می کنید ، می توانید منوی خود را جمع آوری کنید و هزینه نهایی برای هر نفر را کنترل کنید . وعده های غذایی می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. به ما اجازه دهید نگرانی از برنامه ریزی یک رویداد را از بین ببریم . برای هر گونه سؤال بیشتر ، برای بحث در مورد منو یا برنامه ریزی تاریخ خدمات ، همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151