وبلاگ

کترینگ خوب در هروی|بهترین کترینگ شمال تهران|کترینگ های معروف تهران

کترینگ خوب در هروی ؛ کترینگ چیست؟

مانند بسیاری از مشاغل، شکوفایی به عنوان یک حرفه ای پذیرایی مستلزم آموزش و کار سخت است. در حالی که کترینگ ها اشتراکات زیادی با سرآشپزها دارند، چالش های منحصر به فردی را تجربه می کنند که سرآشپزها معمولاً با آنها مقابله نمی کنند. کترینگ ها افراد تجاری و همچنین افراد مواد غذایی هستند. آنها بازاریابی را مدیریت می کنند و روابط با مشتری را مدیریت می کنند زیرا می خواهند رویداد شما یک موفقیت بزرگ باشد.

 
d/کترینگ خوب در هروی

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

کترینگ  و پذیرایی در رستوران باران چیست؟

هیچ چیز خیلی پیچیده ای نیست، این اصطلاح به فرآیند تهیه و تهیه غذا برای انواع مختلف رویدادها، مانند عروسی، امتیازات، و گردهمایی های شرکتی و اجتماعی اشاره دارد. رویدادهایی که پذیرایی می‌شوند می‌توانند در محل در محل کار و یا در خانه مشتری یا خارج از محل در هتل، سالن ضیافت، مرکز همایش یا هر مکان شخص ثالث دیگری برگزار شوند. در حالی که تعریف کترینگ ساده است، خود فرآیند اینطور نیست. انواع مختلفی از گزینه های پذیرایی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید و انتخاب شما به اندازه رویدادی که میزبان آن هستید و خدماتی که نیاز دارید بستگی دارد. علاوه بر این، صدها گزینه غذای منحط وجود دارد که ده‌ها منو را پوشش می‌دهد. این امر می تواند تعیین اینکه از کجا شروع کنند برای برخی از برنامه ریزان دشوارتر می کند.

 

آشپزی

اگرچه کترینگ قیمت مناسب در هروی شامل موارد زیادی است، اما مهم ترین بخش پذیرایی غذا است. اگر فکر می‌کنید یک مکان شیک و تزئینات افسانه‌ای غذای کثیف را پوشش می‌دهد، در اشتباهید. مهمانان شما متوجه می شوند که وعده های غذایی سرد، بی مزه یا بدون مهارت و تفکر آماده می شوند. پیدا کردن یک شرکت پذیرایی که سرآشپزهایی با چشم‌انداز و سال‌ها تجربه داشته باشد به این معنی است که رویداد شما بدون مشکل برگزار می‌شود. یک کیترینگ خوب برای شما وعده های غذایی بهتری می آورد و غذا را همان بار اول دریافت می کنند.

 

مهارتهای مدیریتی

یک کیترینگ قیمت منسب در تهران عالی باید آشپزها، کارکنان، سرورها و میزبانان خود را مدیریت کند تا مطمئن شود که کل رویداد شما همانطور که باید اجرا می شود. همه باید به عنوان یک تیم با هم کار کنند تا از تنظیمات مکان، ایمنی مواد غذایی از جمله آلرژی ها، برنامه ها، دکوراسیون، آیتم های منو و موارد دیگر آگاه باشند. تمام کارکنان ما متعهد هستند که هر بار یک رویداد بی عیب و نقص را برای شما و مهمانانتان فراهم کنند. آیا در تصمیم گیری در مورد نوع رویداد پذیرایی برای میزبانی مشکل دارید؟ به دنبال کمک برای برگزاری رویداد خود هستید؟ شرکت پذیرایی رویداد ها و شرکت ‌ها در کرتینگ ، 4 نوع مختلف خدمات پذیرایی را که برای کمک به موفقیت رویداد بعدی شما در دسترس هستند.

 

4 نوع پذیرایی

یک مکان خوب برای شروع برنامه ریزی برای یک رویداد، درک انواع مختلف گزینه های پذیرایی در دسترس شما است. دلیل آن این است که هر نوع دارای یک نوع برنامه ریزی، قیمت گذاری و روش سفارش متفاوت است. محدود کردن به یکی از این گزینه ها نه تنها در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند، بلکه به شما کمک می کند تا انتخاب های منو و نوع خدمات مورد نیاز خود را ساده کنید.

 f/کترینگ خوب در هروی

1. پذیرایی شرکتی

کترینگ های شرکتی به ارائه غذا و نوشیدنی ها برای فعالیت های تجاری و شرکتی اشاره می کند . عملکردها ممکن است از محل، گردهمایی های اداری کوچک گرفته تا شام های مجلل و مجلل متفاوت باشد. هزینه یک رویداد پذیرایی شرکتی نیز به اندازه و سطح عملکرد میزبان بستگی دارد.

توجه به این نکته مهم است که در حالی که برخی از عملکردهای شرکت ظریف هستند، تقریباً همه رویدادهای شرکتی آرام هستند. آنها به عنوان فرصت هایی برای گرد هم آوردن همکاران، توسعه روابط و شبکه سازی عمل می کنند. بنابراین مهم است که یک شرکت پذیرایی را استخدام کنید که متخصص در ارائه رویدادهای شرکتی باشد و بتواند فضایی آرام را تضمین کند. استخدام یک کیترینگ که در سایر کارها، مانند مراسم عروسی، متخصص است، ممکن است بیهوده باشد و در نهایت بر هزینه های شما تأثیر بگذارد.

 

2. پذیرایی عروسی

عروسی یکی از مهمترین اتفاقات و بخش مهم زندگی یک زوج می باشد. بر خلاف کترینگ شرکتی، پذیرایی عروسی یک امر عادی نیست. این نیاز به توجه قابل توجهی به جزئیات و زمان بندی و همچنین ارتباط واضح با همه اعضای خدمه عروسی، از جمله دی جی، عروس و داماد، فروشندگان و عکاسان دارد. یک تهیه کننده عروسی باتجربه نیز صنعت عروسی را از درون می شناسد و می تواند بدون توجه به نوع عروسی که برنامه ریزی شده است خدمات را به موقع و با بودجه ارائه دهد.

کترینگ عروسی بسیار فراتر از پخت و پز و سرو غذا است. یک کیترینگ عروسی با خدمات کامل برخی از دکورها، چیدمان میز و ارائه غذا را بر عهده دارد. آنها همچنین موضوعات و فانتزی ها را در نظر می گیرند و حساسیت های غذایی و محدودیت های غذایی را در نظر می گیرند. مهمتر از آن، آنها اجاره ها مانند خدمات ظروف و همچنین کارکنان را هماهنگ می کنند. یک کیترینگ عروسی درجه یک برنامه ریزی لجستیکی را بر عهده می گیرد تا زوج و مهمانانشان بتوانند از یک روز بدون استرس لذت ببرند.

 

3. پذیرایی از رویدادهای اجتماعی

کارکردهای رویدادهای اجتماعی امور صمیمی تری هستند و نیاز به توجه بیشتری به جزئیات توسط تهیه کننده دارند. این دسته شامل رویدادهای ویژه مانند جشن تولد، جشن بازنشستگی، افتتاحیه بزرگ، مهمانی های خانه داری، و جشن عروس و نوزاد است. پیش غذا، دکور ، و سرور برخی از مواردی هستند که ممکن است در بسته های پذیرایی رویدادهای اجتماعی گنجانده شوند. منوی پذیرایی رویدادهای اجتماعی به دلیل ماهیت کوچکشان از مهمانی به مهمانی دیگر متفاوت است. به این دلیل که نیازهای غذایی، آلرژن ها، ترجیحات و باورهای فرهنگی مشتریان برای موفقیت این رویداد باید در نظر گرفته شود.

 

4. کترینگ امتیاز

این دسته شامل رویدادهای ورزشی بزرگ، مسابقات فصلی و کنسرت های زنده است. به طور معمول، در همه این رویدادها، غذای آماده ارائه می شود. برنامه ریزی برای این رویدادها به مهارت نیاز دارد تا مطمئن شوید که همه گزینه های منوی مناسب را برای مخاطبان خود دارید. هدف ارائه تنوع زیادی از اقلام برای سرو نیست، بلکه تمرکز بر محبوب ترین انتخاب های غذایی و سرعت ارائه خدمات است.

 

توجه زیاد به جزئیات

در رستوران باران ، ما نه تنها غذاهای خوشمزه و باکیفیت سرو می کنیم، بلکه میزبان رویداد شما خواهیم بود و در صورت نیاز، ظروف چینی، ظروف تخت، ظروف پایه دار، ظروف یکبار مصرف با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهیم. ما در انواع مهمانی ها، از رویدادهای شرکتی گرفته تا تولد، عروسی، ناهار، جلسات گروهی، جمع آوری کمک مالی و غیره تجربه داریم. منوی پذیرایی عالی ما را بررسی کنید یا اگر علاقه مند به سفارشی کردن منوی خود هستید با ما تماس بگیرید.

 

استعداد خلاق

ما منو مورد نیاز شما را شخصی سازی می کنیم. حتی اگر ایده ای در ذهن دارید، اما نمونه ای از آن ندارید، می توانید روی پرسنل و سرآشپزهای ما برای تحقق آن حساب کنید. ما قبلا آنجا بوده ایم؛ برخی از دستور العمل ها به دلیل حساسیت های غذایی، نیازهای غذایی مذهبی یا ترجیحات شخصی شما نیاز به اصلاح دارند. مهم نیست که چگونه آن را تکه تکه کنید، ما هر رویدادی را که قابل تصور است ارائه می دهیم.

 

چه چیزی یک غذاساز خوب را می سازد؟

شنیدن این موضوع خاص ممکن است کمی پیچیده باشد، اما با این وجود مهم است. چیزی که یک کترینگ را خوب می‌کند، چند چیز اساسی است که در مجموع مجموعه‌ای بزرگتر و پیچیده‌تر از چرخ دنده‌ها را تشکیل می‌دهند که به هم متصل می‌شوند تا یک رویداد عالی را حتی بهتر کنند. در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است موضوع را روشن کند:

 

منو خوشمزه برای کترینگ

در مرحله اول، اساسی ترین و ضروری ترین عنصر در تهیه غذای کامل، منو است. اما وقتی کلمه "منو" در اینجا ذکر می شود، به معنای منوی شخصی خود آشپز از تخصص های خود نیست. این به معنای توانایی او برای ایجاد هر گونه منوی با کیفیت است. کلمه کلیدی در نام خود سرویس است: "کتر". یک سرویس پذیرایی خوب باید دقیقاً به معنای این کلمه عمل کند و بداند که چگونه منوی خود را برای پاسخگویی به نیازهای مشتری خود تنظیم کند. اما نه تنها این؛ آنها همچنین باید بدانند که منوی ذکر شده را بدون به خطر انداختن کیفیت و یکپارچگی انجام دهند، پس این عالی است. اساساً باید طعم آن را بچشند که تخصص آنهاست. اگرچه   اینطور نیست.

همانطور که گفته شد، اگر غذاساز در فرهنگ ها، آداب و رسوم و مذاهب مختلف دانش بالایی داشته باشد، یک مزیت بزرگ است. به این ترتیب، آن‌ها می‌توانند غذای باکیفیتی را ارائه کنند، مهم نیست که فهرست مهمان‌های یک رویداد چه باشد، در حالی که می‌دانند آداب و حرکات مناسب برای استفاده در هنگام سرو کردن. علاوه بر این، منو رگ حیاتی هر سرویس پذیرایی است. حتی اگر غذا عالی به نظر برسد، اگر طعم عالی نداشته باشد، مشکل ساز خواهد شد. غذاساز باید مایل باشد که مایل بیشتری را طی کند تا مطمئن شود که طعم غذای آنها به همان اندازه که به نظر می رسد خوب است.

 

تدارکات و عمل: بهره وری از خدمات

در حالی که تطبیق پذیری برای ایجاد هر منو کیفیت خوب یک غذاخوری است، یکی دیگر از اشتیاق به سرویس غذا است. این ممکن است با توجه به اینکه آنها در کسب و کار کیترینگ هستند داده شده باشد، اما آنچه در اینجا به آن اشاره می شود تمایل به انجام فرآیندهای مختلف چنین خدماتی است. این مستلزم آن است که آنها باید روش های ذخیره سازی، حمل و نقل، پخت و پز و ارائه خود را مطالعه، تسلط و بهبود مستمر کنند.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران با سالن vip و تهیه غذای قیمت مناسب در تهران  و تهیه غذای در هروی   بر روی آن کلیک کنید

مهارت های سازمانی: مدیریت منابع

کترینگ بودن فقط به معنای غذا و خدمات نیست. این به معنای مدیریت یک تیم و تمام منابع مورد نیاز برای اجرای کل سرویس در طول رویداد است. با داشتن یک پرسنل جلویی و پشتی برای مدیریت، شما یک غذاساز می خواهید که بتواند هر دو را به راحتی مدیریت کند. از آنجایی که ارائه و آماده سازی غذا کمی طول می کشد، باید بتوانید به یک تهیه کننده اعتماد کنید که می داند چگونه سازماندهی کند و اقدامات خود را زمان بندی کند تا مطمئن شود غذا همیشه از آشپزخانه بیرون می آید.

 

تجربه مشتری: مراقبت از کار

در ارتباط با تمایل کیترینگ برای انطباق با نیازهای مشتری، یک تجربه مناسب از خدمات مشتری نیز از کیترینگ ها انتظار می رود. این بدان معناست که کارکنان سرویس باید اخلاق کاری خوبی داشته باشند، خوش اخلاق باشند و به خدماتی که ارائه می دهند اهمیت دهند. ایجاد هر گونه خدمات خوب به مشتریان این به ویژه به این دلیل است که آنها در طراحی منوی خود و تنظیم دقیق همه چیز برای رویداد با مشتری همکاری نزدیک دارند. انجام این کار مستلزم زمان، صبر، دیپلماسی و ارتباطات خوب است. برخی از جنبه های یک تجربه مشتری خوب. به هر حال، هیچ فایده ای ندارد که یک کیترینگ اگر در طول مسیر مشتری را آزرده خاطر کند، مایل به سازگاری باشد.

 

جزئيات: به رویداد خود توجه لازم را بدهید

یکی دیگر از ویژگی هایی که یک کترینگ را خوب می کند توجه آنها به جزئیات است. مانند آنچه قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، همه می‌خواهند رویداد خود را تا حد امکان کامل کنند و یکی از راه‌های انجام این کار تنظیم دقیق جزئیات با مشتری است و برای اینکه کیترینگ خواسته مشتری را برآورده کند، تهیه‌کننده غذا باید هم مراقب و هم مایل باشد. توجه به جزئیات مستلزم تصدیق، برنامه‌ریزی و اجرای ایده‌های کوچک با کم یا بدون اشتباه است تا به آنها کمک کند ایده بزرگ‌تری را شکل دهند.

برای یک کترینگ، این به این معنی است که آنها باید مراقب و مایل به برنامه ریزی با مشتری باشند. اگر آن‌ها بتوانند این کار را انجام دهند، می‌دانید که در برنامه‌ریزی یک رویداد به نقش همه عوامل کوچک اهمیت می‌دهند. به عبارت دیگر، آنها باید درک کنند که ریزترین جزئیات اجزای سازنده کل رویداد هستند. اما نه تنها این؛ آنها باید جزئیات گفته شده را به خوبی و با کمی اشتباه اجرا کنند. پذیرایی که به این چیزهای کوچک توجه می کند، کسی است که به شما و رویداد شما اهمیت می دهد.

 d/کترینگ خوب در هروی

ایمنی مواد غذایی: پذیرایی مناسب

در نهایت، چیزی که یک کیترینگ خوب را عالی می کند، البته ایمنی مواد غذایی است. بدیهی است که غذا باید برای خوردن سالم باشد. هیچ‌کس نمی‌خواهد بیمار شود و هیچ‌کسی حاضر نیست امنیت مشتری خود را به خطر بیندازد. بنابراین، می‌توانید بررسی کنید که آیا یک کیترینگ استانداردهای خوبی دارد، اگر بداند که آنها همیشه با قوانین ایمنی مواد غذایی به‌روزرسانی شده‌اند و از آنها پیروی می‌کنند.

     برای اطلاع بیشتر از  فست فود های تهران و رستوران قیمت مناسب در تهران  و بهترین رستوران در تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

چرا یک کترینگ تمایلی به ارائه خدمات یا تطبیق خود با نیازهای مشتری ندارد؟

پاسخ انگیزه است. کیترینگ و کارکنان آنها باید با انگیزه و صمیمانه مایل باشند تا بتوانند تجربه خدمات رضایت بخشی را به مشتریان ارائه دهند. به یاد داشته باشید، یک سرویس پذیرایی خوب نه تنها غذای باکیفیت را ارائه می دهد، بلکه باید با مردم خود نیز به خوبی رفتار کند و نحوه برخورد کترینگ ها با کارکنان خود ممکن است بازتابی از نحوه رفتار آنها با مردم به طور کلی، از جمله مشتریان باشد. در نهایت، آنچه که یک غذاساز خوب را عالی می کند، البته رضایت است. کیفیت از نظر ایمنی مواد غذایی و تمایل آنها برای انطباق با نیازهای مشتری و در عین حال حفظ استانداردهای آنها. بدیهی است که ایمنی غذا یک موضوع مهم هم برای کترینگ و هم برای مصرف کننده است.

 

 هنگام در نظر گرفتن کترینگ ، می توانید بین دو راه مختلف خدمات ، پذیرایی رستوران یا خدمات پذیرایی خصوصی تصمیم بگیرید.

کترینگ رستوران پذیرایی است که توسط رستوران ها به مکان مورد نظر شما ارائه می شود. غذا در رستوران تهیه و طبخ می شود که معمولاً بر اساس منوی داخل خانه است. سپس غذا به محل شما تحویل داده می شود تا برای مهمانان خود سرو کنید.

خدمات کترینگ ، مشاغل خدمات کاملی هستند که با میزبانان برای طراحی منوهای سفارشی برای رویداد ها کار می کنند. کیترینگ ها و کارکنان آن ها برای آماده سازی ، آشپزی ، سرو و تمیز کردن در طول رویداد شما به محل شما می آیند.

اگر چه بسیاری از رستوران ‌ها رویداد های داخلی را میزبانی می‌ کنند که توسط کارکنان خدمات ارائه می ‌شوند ، اما این مقاله بر روی پذیرایی از رستوران ‌ها به‌عنوان خدمات جانبی ارائه ‌شده به رویداد های بیرونی تمرکز دارد.

 

کیترینگ رستوران ها نیز:

در مدت زمان کوتاهی غذاها را از منوی به مقدار زیاد مورد نیاز طبخ می کنند.

طیف نامحدودی از ابزارها و مواد تشکیل دهنده را در اختیار دارند.

از سوی دیگر، مزیت اصلی خدمات پذیرایی این است که آن ها با سفارش دهندگان برای طراحی منو های سفارشی گفتگو می کنند. یک تجربه خوشمزه و سفارشی می تواند عنصر جدیدی را به یک رویداد اضافه کند ، به خصوص اگر موضوع خاصی را در ذهن داشته باشید.

هم خدمات پذیرایی خصوصی و هم رستوران ها غذا های با کیفیتی را ارائه می دهند که به تازگی توسط سرآشپزهای واجد شرایط تهیه می شود. تفاوت این است که خدمات پذیرایی و طبخ غذا در محل مورد نظر شما آماده می شود و سطحی از تازگی و کیفیت را ارائه می دهد که کم نظیر می باشد.

رستوران‌ ها در کاری که انجام می‌دهند بهترین هستند  تجربه غذا خوری با کیفیتی را ارائه می ‌کنند که می ‌توانید از آن لذت ببرید. کترینگ رستوران باید همین کار را برای رویداد شما انجام دهد.

کترینگ‌ های خدمات کاملی در ارائه تجربه ‌ای کاملاً حرفه ‌ای هستند تا بتوانید راحت بنشینید و از مهمانی خود لذت ببرید. کترینگ‌ ها نه تنها غذا ، بلکه ظروف غذاخوری را نیز تامین می ‌کنند و کارکنان منتظر هستند تا در طول رویداد هر مشکلی که پیش آمد را برطرف کنند.

 g/کترینگ خوب در هروی

کترینگ رستوران چیست؟

کترینگ رستوران را می توان به صورت زیر تعریف کرد:

پذیرایی در محل - مشتریان برای یک مهمانی یا غذای ویژه به رستوران می آیند

پذیرایی خارج از محل - رستوران غذا را برای مشتری می ‌آورد ، چه در خانه او یا در مکان دیگری که غذا سرو نمی ‌کند.

پذیرایی رستوران شامل:

مراسم ازدواج

جشن های تولد

مهمانی های سالگرد

جلسه کاری

همایش ها

ناهار

گردهمایی های تعطیلات

برخی از رستوران ها که حتی کل محل خود را برای فعالیت های بزرگ اجاره می دهند.

 

منو پذیرایی رستوران

یک منوی پذیرایی رستوران می تواند به همان اندازه ساده یا پیچیده باشد که می خواهید آن را درست کنید. کارکردهای غذای معمولی شامل غذاهای دیزاین شده ، بوفه یا ایستگاه های غذا می باشد.

منوی پذیرایی رستوران باید انعطاف پذیرتر از منوی معمولی رستوران ها باشد. شما نمی توانید به سادگی همه چیز را در منوی رستوران به عنوان بخشی از منوی پذیرایی کترینگ خود ارائه دهید ، زیرا بسیاری از غذاها برای مدت زمان طولانی که گاهی اوقات غذای آماده شده نیاز دارد ، قابل استفاده نیستند. هنگام قیمت گذاری منوی پذیرایی ، تکالیف خود را انجام دهید. دریابید که سایر کترینگ‌ ها و رستوران‌ ها که غذا می‌ دهند چه هزینه ‌ای برای رویدادهای ارائه شده دریافت می‌ کنند.

 

هزینه ها پذیرایی رستوران

پذیرایی رستوران ، به خصوص برای مهمانی های بزرگتر ، زمان بیشتری نسبت به یک وعده غذایی معمولی در اتاق غذاخوری رستوران می گیرد. شما باید هزینه های پذیرایی ، از جمله هزینه های حمل و نقل را پوشش دهید ، بنابراین ممکن است تصمیم بگیرید که یک یا دو هزینه پرداخت کنید.

 

وقتی صحبت از غذا و آماده سازی می شود ، خدمات پذیرایی رستوران:

آشپزهای حرفه ای داشته باشید که می توانند به سرعت از منوی خود غذاهایی را در مقادیر زیاد تولید کنند.

تعداد نامحدودی از مواد و ابزار پخت و پز را در اختیار داشته باشند

از سوی دیگر ، هنگامی که شما یک سرویس پذیرایی خصوصی را انتخاب می کنید ، آن ها کارکنان پذیرایی حرفه ای دارند که با شما برای طراحی یک منوی رویداد شخصی همکاری می کنند. سال ها تجربه آن ها در صنعت پذیرایی می تواند ارزش این رویداد را بیافزاید ، به خصوص اگر موضوع خاصی را در ذهن داشته باشید.

در حالی که هم خدمات رستوران و هم خدمات پذیرایی خصوصی غذاهای تازه و باکیفیت تهیه شده توسط آشپزها و سرآشپزهای حرفه ای را ارائه می دهند ، خدمات پذیرایی گزینه ای را برای تهیه و طبخ غذا در محل ارائه می دهد و سطح فوق العاده ای از کیفیت و تازگی را تضمین می کند.

 

کارکنان و خدمات

استخدام یک سرویس پذیرایی حرفه ای یک تجربه راحت را تضمین می کند. وقتی صحبت از تجربه غذاخوری با کیفیت استثنایی به دور از آشپزخانه شما می شود ، رستوران ها در کاری که انجام می دهند بهترین هستند. در حالی که رویدادهای رستوران داخلی دارای کارکنان منتظر هستند که به راحتی برای خدمت به مهمانان در دسترس هستند ، کیترینگ خارج از رستوران شامل کارکنان منتظری نیست که در این رویداد شرکت کنند در واقع سرویس کترینگ با آماده شدن غذا به پایان می رسد. همچنین ، ممکن است لازم باشد برای تحویل گرفتن سفارشات خود از رستوران ، به محل آن ها بروید.

با این حال ، استخدام یک شرکت کترینگ حرفه ‌ای با خدمات کامل ، تجربه ‌ای را تضمین می ‌کند تا بتوانید روی سایر جنبه ‌های آماده ‌سازی رویداد تمرکز کنید. کترینگ ها غذا را تهیه و عرضه می کنند و همچنین ظروف غذاخوری و پرسنل را برای پذیرایی از مهمانان و نظافت بعد از مراسم لوکس تهیه می کنند.

 

انتخاب بهترین گزینه

بدانید که هر فروشنده چه چیزی می تواند علاوه بر غذا ارائه دهد ، بنابراین می توانید لیستی از خدمات مورد نیاز خود را برای تهیه در طول رویداد تهیه کنید. به عنوان مثال ، سفارش غذا از رستوران به این معنی است که شما همچنان باید برای برپایی ایستگاه غذا ، سرویس دهی به مهمانان ، تمیز کردن محل ، و همچنین تهیه نوشیدنی ، بشقاب و لیوان ، ظروف  ، تخت ، میز ، صندلی و گارسون استخدام کنید.

استخدام خدمات کترینگ رستوران ، باید برای هر مورد یک تخمین تقریبی هزینه داشته باشید. همچنین، باید تعیین کنید که چه مقدار از زمان شما برای تهیه هر مورد نیاز است. در نظر گرفتن همه این عوامل می تواند به شما کمک کند تا مقایسه ای واقعی داشته باشید و تعیین کنید که کدام سرویس پذیرایی برای رسیدگی به نیازهای پذیرایی شرکتی شما مقرون به صرفه تر است.

 

عواملی که هنگام استخدام یک شرکت پذیرایی باید در نظر گرفته شود

یک سرویس پذیرایی خوب تضمین می کند که مهمان شما در طول رویداد تجربه مثبتی خواهد داشت. برای کمک به شما در انتخاب بهترین خدمات پذیرایی ، فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید:

سبک رویداد - پذیرایی شخصی به شما امکان می دهد سبک رویداد خود و همچنین موضوع یا مفهوم آن را ببینید. سفارشی کردن منوی پذیرایی جزء مهمی است که تجربه را می سازد. مطمئن شوید که با سبک رویداد هماهنگ است تا به هدف نهایی خود برسد.

تخصص ها - هر شرکت پذیرایی تخصص های منحصر به فردی را ارائه می دهد – ایرانی ، سنتی ، گیاهی ، دسر و محصولات تازه. بررسی کنید که آیا آن ها با سبک ، موضوع یا مفهوم رویداد مطابقت دارند یا خیر.

تست طعم - یکی از رایج‌ ترین اشتباهاتی که برگزارکنندگان انجام می ‌دهند ، امتحان نکردن منو قبل از رویداد است. تست چشایی شما را قادر می سازد تا انتخاب کنید چه غذایی را برای مهمانان خود سرو کنید و در صورت لزوم به شما امکان می دهد تغییراتی را ایجاد کنید.

مراجع یا بررسی ها - پرسش از سایر سازمان دهندگان رویداد و بازدید از انجمن ها می تواند به شما کمک کند نظرات مثبت و منفی مشتریان گذشته را جمع آوری کنید. با این حال ، سعی کنید تحت فشار آن ها قرار نگیرید. در عوض ، قبل از تصمیم گیری از مراجع و بررسی ها به عنوان راهنما استفاده کنید.

آشپزخانه در محل – تهیه غذا در محل یک راه عالی برای اطمینان از تازگی غذا و کیفیت خدمات است. غذاهای تازه تهیه شده از نظر طعم و بافت تفاوت زیادی نسبت به غذا های از قبل پخته شده دارند. برای ایجاد این امکان ، مطمئن شوید که تیم پذیرایی فضای کافی برای تهیه و طبخ غذا و همچنین خروجی دود و برق دارد. اگر میزبان یک رویداد در فضای باز هستید ، تهیه یک چادر پذیرایی بزرگ ممکن است بهترین گزینه باشد.

     برای اطلاع بیشتر از رستوران تهران و غذای شرکتی ارزان و کترینگ خوب در تهران و تهیه غذا در هروی بر روی آن کلیک کنید. 

سه نوع پذیرایی چیست؟

سه نوع پذیرایی عبارتند از: پذیرایی در محل ، خارج از محل و پذیرایی شرکتی (برای رویدادهای سازمانی). پذیرایی در محل در محل انجام می شود ، مانند رستوران یا هتل. پذیرایی خارج از محل در خارج از محل انجام می شود ، مانند مراسم عروسی در اقامتگاه های خصوصی یا مکان های بیرونی. کترینگ شرکتی در رویدادها و جلسات تجاری تخصص دارد.

 

تفاوت بین برنامه ریز رویداد و برنامه ریز مهمانی چیست؟

یک شرکت برنامه ‌ریزی رویداد  ، تمام جنبه‌ های رویداد های خاص، از جمله مکان‌ ها ، تدارکات ، فروشندگان ، افتتاحیه بزرگ و سایر فعالیت‌ ها را مدیریت می ‌کند. یک برنامه ریز مهمانی روی موضوع ، سبک یا مناسبت خاص یک مهمانی تمرکز می کند ، مانند جشن تولد یا تعطیلات.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید. 

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151