وبلاگ

بهترین کترینگ تهیه غذای شرکتی و سازمانی در هروی|بهترین کترینگ

بهترین کترینگ تهیه غذای شرکتی و سازمانی در هروی

چرا کترینگ برای رویدادهای شرکتی مهم است؟

غذا و نوشیدنی در رویداد شما می تواند تاثیر قابل توجهی بر تجربه کلی مهمانان شما داشته باشد. این فقط برای سرو غذا نیست، بلکه در مورد ارائه یک تجربه آشپزی است که تم و سبک رویداد شما را تکمیل می کند. اینجاست که خدمات بهترین کترینگ تهیه غذای شرکتی و سازمانی در هروی وارد عمل می شود.

بنابراین، چه کاری می توانید انجام دهید تا متمایز شوید و در خاطر مهمانانتان به یاد ماندنی شوید؟ برای اینکه قدرت غذا در تعامل، لذت و ایجاد لحظات به یاد ماندنی را درک کنید.

در اینجا چند راه ساده برای برجسته کردن پذیرایی برای رویدادهای شرکتی وجود دارد:

s/بهترین کترینگ تهیه غذای شرکتی و سازمانی در هروی

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

پذیرایی با موضوع رویداد:

غذایی را انتخاب کنید که با موضوع رویداد شما مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال، برای یک رویداد در فصا تابستان، می توانید نوشیدنی های خنک، غذاهای دریایی کبابی و میوه های تازه سرو کنید. برای یک رویداد رسمی، می توانید غذاهای فانتزی را به صورت دوره ای سرو کنید.

 

سرو غذاهای فرنگی:

با سرو غذاهایی از سراسر جهان، طعم فرهنگ های مختلف را به مهمانان خود ببخشید. این می تواند مهمانان شما را با طعم های جدید آشنا کند و نشان دهد که شرکت شما از تنوع استقبال می کند.

 

گزینه های مناسب رژیم غذایی:

مطمئن شوید که گزینه های غذایی برای افراد با نیازهای غذایی متفاوت در نظر گرفته شده است. این می تواند شامل غذاهای گیاهی، وگان و بدون گلوتن باشد.

 

مزایای استفاده از یک شرکت پذیرایی

مدیریت یا میزبانی یک رویداد با مسئولیت های زیادی همراه است. سازماندهی غذا در این رویداد یک مسئولیت بزرگ است. ممکن است آشپزخانه بزرگ یا ظروف تخت و ظروف برای تعداد افرادی که در مراسم شما حضور خواهند داشت، نداشته باشید. شرکت های پذیرایی وجود دارند که هر جنبه ای از تهیه و تمیز کردن غذا را انجام می دهند. برخی می توانند بشقاب ها و ظروف شیشه ای و سایر مواردی را که ممکن است برای این رویداد به آنها نیاز داشته باشید، ارائه دهند. استخدام یک متخصص به شما زمان می دهد تا سایر جنبه های رویداد خود را سازماندهی کنید.

 

انتخاب منو و راهنمایی حرفه ای

یک شرکت پذیرایی حرفه ای می تواند به شما در انتخاب بهترین گزینه های منو برای رویدادتان کمک کند. مهمانان شما احتمالاً نیازها و ترجیحات متفاوتی دارند، بنابراین ارائه چندین انتخاب بسته به رسمی بودن رویداد مهم است. آنها معمولاً گزینه های منو دارند، اما اگر چیزی که می خواهید دارید که در منو نیست، می تواندی آرا سفارش دهید تا برای شما طبخ کنند. یک شرکت کترینگ تهیه، سرویس و تمیز کردن غذا را انجام می دهد.

 

صرفه جویی در زمان و هزینه

به عنوان میزبان، با استخدام بهترین کترینگ تهیه غذای شرکتی و سازمانی در هروی ، در زمان خود صرفه جویی کرده و استرس را کاهش خواهید داد. این به شما یک چیز کمتر برای سازماندهی می دهد تا بتوانید روی جنبه های دیگر رویداد که باید سازماندهی شوند تمرکز کنید. به جای اینکه خودتان غذا بپزید و سرو کنید، می توانید به جای نگرانی در مورد غذا، کمی برای استراحت و معاشرت در این مراسم وقت بگذارید.

برای اطلاع بیشتر از رستوران های نزدیک من و سفره خانه با موسیقی زنده درشمال تهران و  رستوران قیمت مناسب در تهران و تشریفات تشیع جنازه  بر روی آن کلیک کنید. 

بهداشت

شرکت های پذیرایی حرفه ای می دانند که رعایت بهداشت مهم است. آنها اطمینان حاصل می کنند که غذای سرو شده تمیز و مناسب برای مصرف است.

برای برنامه ریزی یک رویداد موفق و اطمینان از اجرای روان همه چیز، در طول مسیر به کمک نیاز دارید - به همین دلیل است که استخدام یک شرکت پذیرایی با خدمات کامل ضروری است. برای اطلاعات بیشتر در مورد کترینگ خدمات کامل و اینکه چرا باید آن را برای رویداد بعدی خود در نظر بگیرید، ادامه مطلب را بخوانید.

g/بهترین کترینگ تهیه غذای شرکتی و سازمانی در هروی

شرکت کترینگ با خدمات کامل چیست؟

در حالی که یک کیترینگ سنتی معمولاً فقط تنظیم میز و نمایش غذا را انجام می دهد، یک شرکت پذیرایی با خدمات کامل مجموعه ای از خدمات را در طول فرآیند رویداد ارائه می دهد.

علاوه بر کمک به خود رویداد، یک کیترینگ با خدمات کامل اغلب به فرآیند برنامه ریزی کمک می کند. آنها برای برنامه ریزی منوی ایده آل برای رویداد شما با شما همکاری خواهند کرد و حتی ممکن است در کارهای غیر مرتبط با مواد غذایی مانند انتخاب یک مکان کمک کنند. یک شرکت پذیرایی با خدمات کامل به میزان قابل توجهی در زمان، استرس و انرژی شما صرفه جویی می کند.

 

چه کسی از کترینگ با خدمات کامل استفاده می کند؟

در حالی که می‌توانید در طیف گسترده‌ای از مهمانی‌ها، بازی‌های ورزشی و رویدادها غذای آماده پیدا کنید، سه نوع پذیرایی رایج عبارتند از پذیرایی شرکتی، عروسی و مراسم اجتماعی.

 

  1. رویدادهای شرکتی

کترینگ شرکتی خدمات ارائه غذا برای کارمندان یک کسب و کار است، خواه برای یک جلسه اداری خصوصی، رویداد منطقه ای یا آموزش کارمندان باشد. بسته به نیاز و درخواست شرکت، این خدمات پذیرایی شرکتی می تواند به صورت منظم یا برای یک رویداد یکبار انجام شود.

برخی از انواع معمول پذیرایی برای رویدادهای تجاری، صبحانه ، ناهار جعبه ای و بوفه شام هستند. پذیرایی با خدمات کامل یک راه عالی برای رفتار با کارمندان شما و تشکر کردن از آنها برای زحماتشان است.

 

  1. رویدادهای اجتماعی و ویژه

هیچ راهی بهتر از خوردن یک مناسبت خاص برای جشن گرفتن وجود ندارد، و کیترینگ با خدمات کامل را به گزینه ای ایده آل برای رویداد خود تبدیل کنید. پذیرایی از رویدادهای اجتماعی یا ویژه که غذا را برای یک رویداد خاص ارائه می دهد مانند:

یک جشن تولد

جشن فارغ التحصیلی

یک رویداد تعطیلات

یک جشن بازنشستگی

یک گردهمایی خانوادگی

مهم نیست که تعطیلات، نقطه عطف زندگی یا مناسبت باشد، یک کیترینگ رویداد با خدمات کامل می تواند غذاها و نوشیدنی های فوق العاده ای را برای همه فراهم کند.

 

  1. عروسی

از آنجایی که منوی غذا بخش مهمی از روز عروسی شما است، خدمات کامل پذیرایی عروسی برای اطمینان از اجرای روان همه چیز ضروری است. از پذیرایی از مهمانان با نیازهای غذایی گرفته تا گره زدن منوی خود به تم عروسی، عوامل مهم زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. خوشبختانه، یک شرکت پذیرایی حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا این مسئولیت ها را از دست شما بردارید.

همانطور که شما و شریک زندگیتان برای بسیاری از جزئیات دیگر مراسم عروسی خود برنامه ریزی می کنید، یک سرویس پذیرایی کامل را برای مدیریت منوی خود در نظر بگیرید. یک کیترینگ عروسی خدمات با کیفیت را ارائه می دهد و ارائه زیبایی ایجاد می کند که روز شما را خاص می کند.

برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران در تهران و فست فود های تهران  و کترینگ قیمت مناسب در هروی بر روی آن کلیک کنید. 

5 دلیل برای استخدام یک شرکت پذیرایی با خدمات کامل

چرا کترینگ برای یک رویداد مهم است؟ ما به شما پنج دلیل عالی خواهیم داد.

  1. کاهش استرس

هنگام برنامه ریزی یک جشن بزرگ یا گردهمایی مانند یک گردهمایی خانوادگی، پذیرایی عروسی یا مهمانی کاری، تلاش برای مدیریت منو به تنهایی می تواند مشکل باشد. با توجه به مسئولیت های زیادی که باید در نظر بگیرید - مانند برنامه ریزی غذا و نوشیدنی، خرید مواد تشکیل دهنده، ارائه میز و تمیز کردن بعد از آن - استخدام یک کیترینگ با خدمات کامل منطقی است.

 

  1. غذای باورنکردنی

یک شرکت پذیرایی با خدمات کامل رویداد پیش غذاها، نوشیدنی ها و دسرهای شگفت انگیزی را تهیه می کند. با دانش گسترده آشپزی و توجه شدید آنها به جزئیات، منوی با کیفیتی خواهید داشت که سطح بالایی را برای رویداد شما تعیین می کند. با استخدام یک کیترینگ حرفه ای از مهمانان خود با غذای با کیفیت و یک تجربه ناهار خوری فراموش نشدنی پذیرایی کنید.

 

  1. ارائه زیبا

درست کردن غذا به همان اندازه که مزه آن است، یکی دیگر از تخصص های خدمات پذیرایی است. با در نظر گرفتن تم و سبک مورد نظر رویداد خود، یک کیترینگ با خدمات کامل می‌تواند یک نمایش میز بی‌نقص ایجاد کند تا فراتر از انتظارات شما باشد. از چیدمان میزهای زیبا گرفته تا میزهای مرکزی زیبا، آنها می توانند غذای شما را غیرقابل مقاومت جلوه دهند.

 

  1. خدمات حرفه ای

علاوه بر منوی باکیفیت و ارائه، خدمات حرفه ای برای به جا گذاشتن تاثیر قوی بر مهمانان شما بسیار مهم است. یک پرسنل پذیرایی حرفه ای خدمات درجه یک را ارائه می دهد و به مهمانان در طول رویداد کمک می کند.

 

  1. انعطاف پذیری

یک کیترینگ حرفه‌ای می‌داند که هر رویدادی نیازها و مشخصات منحصربه‌فردی دارد و تمام تلاش خود را برای پاسخگویی به آن‌ها انجام می‌دهد. در حالی که اکثر کترینگ ها گزینه های منوی استانداردی را برای انتخاب ارائه می دهند، اگر درخواست خاصی دارید معمولاً سطحی از انعطاف پذیری وجود دارد.

شاید بخواهید یک آیتم منوی خاص را سفارشی یا تغییر دهید یا گزینه هایی را برای کسانی که نیازها و محدودیت های غذایی دارند ارائه دهید. بهترین کترینگ تهیه غذای شرکتی و سازمانی در هروی خوب با خوشحالی با شما همکاری خواهد کرد تا این نیازها را هر طور که بتواند برآورده کند. هنگامی که با آشپز خود ملاقات می کنید، این درخواست ها را با آنها در میان بگذارید.

چه در حال برنامه ریزی یک رویداد شرکتی، عروسی یا مناسبت خاص دیگری در یکی از این مناطق باشید، خوشحالیم که بخشی از آن باشیم. رویداد بعدی خود را با پذیرایی با خدمات کامل ما ارتقا دهید - ما می توانیم برای هر مناسبتی سرویس میز دیزاین شده یا سرویس بوفه ارائه دهیم. تیم آشپزی ماهر ما از تازه ترین مواد اولیه با کیفیت برای ایجاد یک منوی خوشمزه استفاده می کند که هم مهمانان شما را شگفت زده می کند و هم رویداد شما را تکمیل می کند.

 

انواع پذیرایی

دو نوع اصلی پذیرایی در محل و پذیرایی خارج از محل وجود دارد که ممکن است برای کترینگ های بزرگ و کوچک نگران کننده باشد. پذیرایی در محل برای هر عملکردی مانند مهمانی، پذیرایی، یا رویداد که در محل مؤسسه و یا شرکت و منزل برگزار می‌شود سازمان‌دهی این مراسم است.

پذیرایی در محل با پذیرایی خارج از محل متفاوت است، به موجب آن این عملکرد در یک مکان مانند خانه مشتری انجام می شود و کارکنان، غذا باید به آن مکان منتقل می شود. کترینگ خارج از محل اغلب شامل تولید غذا در یک آشپزخانه مرکزی، با تحویل و ارائه خدمات در محل مشتری است. بخشی یا تمام تولید غذا ممکن است در محل رویداد اجرا یا به پایان برسد.

کترینگ همچنین می تواند به عنوان پذیرایی اجتماعی و پذیرایی شرکتی (یا تجاری) طبقه بندی شود. پذیرایی اجتماعی شامل رویدادهایی مانند عروسی، جشن تولد و رویدادهای خیریه است. کترینگ تجاری شامل رویدادهایی مانند گردهمایی ها و جلسات انجمن، جلسات فروش شرکت یا سهامداران، معرفی محصول، جلسات آموزشی، ملاقات های فروشنده و خریدار، مهمانی اهدای جوایز است.

 

پذیرایی در محل

کلیه عملکردها و خدمات مورد نیاز که کترینگ ها انجام می دهند منحصراً در محل آنها انجام می شود. به عنوان مثال، یک کیترینگ در یک هتل یا سالن ، تمام نیازها را بدون هیچ گونه خدمات یا غذا در خارج از مرکز آماده می کند و برآورده می کند. بسیاری از رستوران‌ها اتاق‌های تخصصی در محل دارند تا مهمانی‌های خصوصی را پذیرایی کنند.

این اتاق‌های غذاخوری مجزا به‌طور هم‌زمان برای پشتیبانی از عملکرد رستوران و برای رزرو و سرریز صندلی در دسترس هستند. علاوه بر این، هر یک از سه اتاق ناهار خوری ممکن است برای جشن های رویدادهای خصوصی منعقد شود و ممکن است به خدمات تخصصی و گزینه های منو نیاز داشته باشد.

 

پذیرایی خارج از محل

کترینگ خارج از محل، غذا را در مکانی دور از مرکز تولید غذای کترینگ سرو می کند. در بیشتر موارد، هیچ امکانات آشپزخانه ای در محلی که غذا سرو می شود وجود ندارد. کترینگ ها خدمات غذایی تک رویدادی را ارائه می دهند، اما همه کترینگ ها برابر نیستند. آنها به طور کلی در یکی از سه دسته قرار می گیرند:

کترینگ های غذای مهمانی: فقط غذای یک رویداد را تامین می کنند.

کترینگ های بوفه داغ: کیترینگ های بوفه گرم غذاهای گرمی را ارائه می دهند که از محل کارشان در ظروف عایق تحویل داده می شود.

کترینگ‌های خدمات کامل: کیترینگ‌های خدمات کامل نه تنها غذا را ارائه می‌کنند، بلکه اغلب آن‌ها را برای سفارش در محل طبخ می‌کنند. آنها می توانند خدمات دیگری مانند دکور و موسیقی را نیز ترتیب دهند. به طور خلاصه، یک کیترینگ با خدمات کامل می تواند یک رویداد را برنامه ریزی و اجرا کند.

 

رستوران

رستوران مکانی است که غذاها و نوشیدنی های آماده را به مشتریان ارائه می دهد تا در محل مصرف شوند. این اصطلاح مکان‌های متعدد و تنوع سبک‌های آشپزی را در بر می‌گیرد. رستوران‌ها گاهی اوقات یکی از ویژگی‌های یک مجموعه بزرگ‌تر هستند، معمولاً یک هتل، که در آن امکانات غذاخوری برای راحتی ساکنان و هتل برای به حداکثر رساندن درآمد فراهم می‌شود.

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151