وبلاگ

جشن عقد|رستوران برای مهمانی خانوادگی|هزینه مهمانی در رستوران

جشن عقد

غذا می تواند یکی از استرس زاترین عناصر برنامه ریزی جشن عقد باشد، به خصوص اگر خودتان در حال آماده سازی غذا باشید. با پرداخت هزینه برای برگزاری مراسم ویژه خود، می توانید این اضطراب را از بین ببرید و غذا را به متخصصان در این زمینه بسپارید. می توانید روی بخش های لذت بخش تر جشن عقد خود ، مانند لیست مهمانان و فعالیت های مهمانی تمرکز کنید. علاوه بر این، هنگامی که برای یک رویداد بزرگ یا کوچک یک شرکت پذیرایی معتبر را استخدام می کنید، می توانید مطمئن باشید که مهمانان شما از غذای خود لذت خواهند برد.

s/جشن عقد

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

یک میز غذا در جشن عقد

برنامه ریزی برای جشن عقد یک کار بزرگ است. جزئیات زیادی از جمله محل پذیرایی، دکوراسیون، کیک و منو وجود دارد. در مورد غذا، پیدا کردن یک کیترینگ جشن عقد که بتواند با نیازها و بودجه شما مطابقت داشته باشد بسیار مهم است.

قبل از شروع به بررسی بسته های پذیرایی جشن عقد با قیمت مناسب، مطمئن شوید که بودجه اختصاص داده شده برای تهیه غذای جشن عقد را در نظر بگیرید. نکته اصلی پیدا کردن کیترینگ مناسب برای پذیرایی جشن عقد به تحقیقات شما بستگی دارد. هنگام کار با خدمات پذیرایی جشن عقد ، این بر عهده شرکت است که وظیفه خود را به درستی انجام دهد. با این حال، این مسئولیت شماست که تمام جزئیات را مدت ها قبل از روز جشن عقد با آن ها مشخص کنید. اگر خدمات پذیرایی جشن عقد را برای روز خاص خود در نظر می گیرید، به خواندن جدول زمانی برنامه ریزی پذیرایی جشن عقد ما ادامه دهید.

 

یافتن مکان مناسب برای برگزاری مراسم جشن عقد

لیست کوتاهی از بهترین شرکت های پذیرایی جشن عقد در منطقه خود را انتخاب کنید. لیست شما باید حداکثر تعدادی از گزینه های مختلف داشته باشد. در غیر این صورت، برای تصمیم گیری نهایی تلاش بیشتری لازم است. با سپردن مراسم جشن عقد خود به رستوران باران دیگر نگران نباشید ما در رستوران باران بهترین خدمات را برای شما در نظر می گیریم تا در بهترین روز زندگی تان خاطره ای زیبا برای شما به یادگار بماند جهت اطلاعات بیشتر به خواندن ادامه مقاله بپردازید.

هنگامی که مشخص کردید از کدام شرکت های پذیرایی جشن عقد می خواهید استفاده کنید، زمانی را برای ملاقات با آنها و  گفتگو در مورد منوی پذیرایی جشن عقد تعیین کنید. آنها مجموعه ای از بسته های پذیرایی جشن عقد را خواهند داشت و می توانند هزینه تخمینی هر بسته را به شما بگویند. قبل از اینکه هر چیزی نهایی شود، باید قرارداد پذیرایی را مرور کنید، آن را امضا کنید.

لیست نهایی همه مهمانان جشن عقد را که قصد شرکت در مراسم شما دارند، دریافت کنید. هنگامی که لیست خود را دوباره بررسی کردید و از هر دو طرف خانواده لیست مهمانا را دریافت کردید، با خدمات پذیرایی عروسی خود تماس بگیرید. همچنین این بازه زمانی برای بحث در مورد درخواست های غذایی خاص (در صورت وجود) با پذیرایی از مراسم جشن عقد شما است.

 

غذای مناسب برای جشن عقد

غذا مهم ترین جنبه پذیرایی جشن عقد است، اما باید ترتیب صندلی و هر گونه اجاره ای که نیاز دارید را نیز در نظر بگیرید.

 

یک هفته قبل از جشن عقد:

تعداد مهمانان نهایی خود را مجدداً تأیید کنید، سپس هر گونه تغییر را به شرکت پذیرایی اطلاع دهید. دوباره در مورد اقلام اجاره ای با رستوران  صحبت کنید. گاهی اوقات جزئیات فراموش می شوند، بنابراین این یکی از راه های جلوگیری از حوادث بد روز جشن عقد است.

 برای اطلاع بیشتر از کترینگ در هروی و رستوران سنتی با قلیون در تهران بر روی آن کلیک کنید. 

روز قبل از جشن عقد:

برای آخرین بار با تهیه کنندگان مراسم جشن عقد خود، جزئیات را مرور کنید. آنها می خواهند که روز خاص شما تا حد امکان با بهرتین شرایط برگزار شود . انتظارات خود را برای رستوران بیان کنید تا بتوانند نیازهای شما را برآورده کنند.

برنامه ریزی به ویژه برای رویدادهای خاص مانند جشن عقد از اهمیت بالایی برخوردار است. هنگامی که یک کیترینگ جشن عقد را انتخاب کردید، در اسرع وقت با او برنامه ریزی کنید. هرچه زمان بیشتری به خود اختصاص دهید، شانس موفقیت شما در روز بزرگ بیشتر خواهد بود.

 e/جشن عقد

4 دلایل برای استخدام یک شرکت پذیرایی

هر زمان که میزبان یک مهمانی یا رویداد هستید، باید عناصر زیادی را برای اطمینان از موفقیت آن کنار هم قرار دهید. و تعیین منو و درست کردن غذا می تواند یکی از پیچیده ترین و مهم ترین قسمت های این فرآیند باشد. با این حال، اگر با یک شرکت پذیرایی غذا کار می‌کنید، می‌توانید به آن بخش از برنامه‌ریزی رویداد خود رسیدگی کنید، بنابراین می‌توانید روی تمام کارهای دیگری که برای برنامه‌ریزی رویداد خود در نظر دارید تمرکز کنید.

 

استرس را از رویداد خود دور کنید

هیچ ‌کس نمی ‌خواهد در رویدادی که شرکت می ‌کند استرس داشته باشد. و اگر مجبور باشید کل مهمانی خود را صرف این کنید که همه غذای مورد نیاز خود را داشته باشند  ، دچار استرس خواهید شد. با کمک شرکت های کترینگ فوق العاده، می توانید غذاهای خوشمزه و یک رویداد آرامش بخش را تضمین کنید. شرکت کترینگ با خدمات کامل شما از تمام عناصر غذایی ، از آماده سازی تا سرو و حتی ظروفی که مهمانان شما استفاده می کنند ، برای شما تهیه می کند. این کار برنامه ریزی شما را آسان ‌تر می ‌کند و استرس را در وجود شما کاهش می ‌دهد ، بنابراین می‌ توانید به جای استرس در کل جشن و یا مراسم ، آرامش داشته باشید و از مهمانی خود لذت ببرید.

 

در وقت خود صرفه جویی کنید

یکی از وقت گیرترین قسمت های هر مهمانی درست کردن غذا و آماده کردن آن برای مراسم است. و اگر شما مسئول آن هستید، علاوه بر تمام تنظیمات دیگر برای رویداد خود، انجام همه چیز بسیار دشوار خواهد بود. با خدمات پذیرایی غذا، می ‌توانید زمان مورد نیاز برای طبخ  غذا را به نصف کاهش دهید، زیرا یک تیم پذیرایی برای تهیه غذا برای رویداد شما در دسترس است. با کمک کیترینگ رستوران باران ، می‌توانید بین بسته‌ های پذیرایی که مزایایی را به شما ارائه می‌ دهند، انتخاب کنید. آن ها حتی می توانند درباره ایده های منوی پذیرایی و قیمت گذاری با شما صحبت کنند، بنابراین لازم نیست زمان زیادی را صرف کنید با انتخاب کترینگ رستوران باران می توانید مطمئن شوید که مراسم شما به بهترین شکل برگزار خواهد شد.

 

ارائه غذای عالی

برای تضمین اینکه مهمانان شما غذای عالی برای لذت بردن دارند، به یک سرویس پذیرایی خوب مانند رستوران باران برای رویداد بزرگ خود نیاز دارید. مکان ‌هایی که پذیرایی می ‌کنند سال ‌ها صرف منوهایی کرده ‌اند که مشتریان از آن‌ ها استقبال می‌ کنند و برایشان ارزش قائل هستند. بنابراین اگر می ‌خواهید در جشن عقد خود غذای عالی ارائه دهید، باید با کترینگ رستوران باران همکاری کنید که می‌تواند به شما در تهیه یک منوی شگفت‌ انگیز و عالی که مناسب برای همه افراد است کمک کند. با داشتن یک کترینگ عالی، می توانید روی غذاهای استثنایی نیز حساب کنید که مهمانان شما آن را دوست خواهند داشت. با انتخاب یک منوی معمولی یا رسمی که برای مهمانی که می خواهید داشته باشید، منوی غذای خود را با نوع رویدادی که میزبانی می کنید مطابقت دهید.

 برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران در تهران و فست فود های تهران  و کترینگ قیمت مناسب در هروی بر روی آن کلیک کنید. 

یک اثر بگذارید

هدف هر مهمانی عالی این است که تأثیری ماندگار بر مهمانانتان بگذارد خدمات پذیرایی شما برای گروه های کوچک می تواند به شما کمک کند یک رویداد فوق العاده و هیجان انگیز را برای مهمانان خود تسهیل کنید. با کمک خدمات کترینگ رستوران باران می توانید منویی بسازید که تمام خواسته های مهمانان شما را برآورده کند و مهمانی شما را به چیزی تبدیل کند که همه می خواهند در هفته های آینده درباره آن صحبت کنند.

هنگامی که میزبان یک رویداد هستید، می خواهید مطمئن شوید که همه چیز دقیقاً همانطور که برنامه ریزی کرده اید پیش می رود. خدمات پذیرایی برای پشتیبانی از جشن عقد شما، برگزاری رویدادی را برای شما آسان ‌تر می ‌کند. تحقیق خود را انجام دهید و درخواست قیمت کنید تا بتوانید برنامه ریزی یک رویداد قابل توجه را شروع کنید که باعث می شود از نتیجه نهایی احساس رضایت داشته باشید.

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که مراسم بعدی شما موفقیت چشمگیری است، پس امروز از وب سایت ما دیدن کنید تا تمام خدمات باورنکردنی را که در حال حاضر ارائه می دهیم، مشاهده کنید.

در کترینگ رستوران باران ما در تلاش هستیم تا تجربیات آشپزی به یاد ماندنی و خدمات بی‌وقفه را به رویدادهای خاص، عروسی‌ها و مناسبت‌های مهم ارائه دهیم. ما می توانیم که به شما کمک کنیم خاطراتی را برای یک بار در زندگی خلق کنید، بنابراین هدف ما این است که تا آخرین جزئیات از انتظارات شما به بهتربن شکل انجام دهیم. تیم باتجربه ما متشکل از متخصصان متعهد ما به طور مداوم ترکیبی عالی از غذاهای عالی، طراحی خیره کننده و خدمات استثنایی به مشتریان را ارائه می دهد.

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151