وبلاگ

بهترین رستوران هروی|بهترین رستوران های تهران

بهترین رستوران هروی؛وقتی به رقابت خود نگاه می کنید، باید یک تحلیل مقایسه ای و همچنین یک تحلیل رقابتی انجام دهید تا بدانید مشتریان در یک رستوران خوب به دنبال چه چیزی هستند. یک تجزیه و تحلیل رقابتی به رستوران‌های دیگر می‌پردازد، در حالی که یک تحلیل مقایسه‌ای به سایر گزینه‌های غذایی مانند شام‌های یخ ‌زده، کیت‌های غذای تحویل ‌شده در خانه، پخت و پز در خانه و تحویل آن می‌پردازد. هنگامی که بدانید مشتریان وقتی آماده غذا خوردن هستند به دنبال چه چیزی هستند، می توانید ویژگی های مورد نظر آنها را به آمیخته بازاریابی خود اضافه کنید.

h/بهترین رستوران هروی

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

مواد غذایی با کیفیت بالا

یک رستوران بسیار خوب استانداردهای بالایی هم را برای کیفیت غذای خود تعیین می کند و تضمین می کند که مهمانان با هر وعده غذایی همان کیفیت های عالی را دریافت کنند. سرو غذای باکیفیت و خوش طمع می‌تواند شهرت خوبی برای رستوران شما به ارمغان بیاورد و مهمانان شما را مجبور کند برای بازدیدهای و تجربه ی دوباره طمع بی نظیر به آنجا برگردند. مواد اولیه ی باکیفیت و آشپز های مجرب برای سرو مداوم غذای خوب کاملا مهم هستند. یک آشپز کاربلد نیازهای مهمانان شما را درک می کند و به خوبی با کارکنان آشپزخانه ی خود کار می کند تا اطمینان حاصل کند که مهمانان هر بار غذای خود را همانطور که سفارش داده اند و منتظراند دریافت می کنند.

 

یک تجربه کلی مثبت

رستوران تایمز توضیح می دهد که یکی از ویژگی های کلیدی یک رستوران موفق، تجربه مثبت مشتری است. کارکنانی که با مهمانان شما تعامل دارند باید مودب باشند و نگرش مثبت خود را حفظ کنند. سرورها باید منو را به خوبی بشناسند، غذا و نوشیدنی را به موقع به میهمانان تحویل دهند و هر مشکلی را که ممکن است مهمان ناراضی ممکن است داشته باشد به سرعت برطرف کنند.

همه کارکنان باید به تمیز نگه داشتن رستوران همیشه کمک کنند، از جمله آشپزخانه، قسمت های آماده سازی غذا و هر قسمتی که مهمانان با آنها در تماس هستند. اطمینان حاصل کنید که نظرات آنلاین خود را به طور منظم بررسی می کنید تا بدانید مشتریان در مورد تجربه ای که در رستوران شما دریافت کردند چه فکر می کنند.

 

یک تفاوت فروش منحصر به فرد

اگر رستوران شما غذا و خدمات خوبی ارائه می‌کند، اما بسیار شبیه به رستوران‌های دیگر است، مشتریان ممکن است هنگام تصمیم ‌گیری در مورد غذا خوردن، رستوران شما را نادیده بگیرند. یک رستوران خوب باید یک یا چند ویژگی منحصر به فرد داشته باشد که در ذهن مشتری برجسته باشد و به او مزیت رقابتی نسبت به دیگران بدهد. این تفاوت فروش منحصر به فرد یا پیشنهاد فروش منحصر به فرد شما نامیده می شود و شما برند خود را بر اساس آن می سازید.

به عنوان مثال، رستوران شما ممکن است تنها رستورانی در شهر باشد که مواد خود را روزانه تازه تهیه می کند یا ممکن است منظره شگفت انگیزی از شهر داشته باشد که هیچ یک از رقبای شما ندارند. شما ممکن است یک رستوران مقرون به صرفه باشید که کوپن، تخفیف و غذای ویژه بچه‌ها ارائه می‌دهد، یا ممکن است یک غذاخوری گران‌قیمت باشید که کد لباس دارد.

غذا، دکور و کارکنان شما تنها بخشی از ویژگی های یک رستوران است. برند شما باید حول یک چیز محکم ساخته شود. برای مثال، نام‌های خنده‌دار رستوران‌ها ممکن است در چند ماه اول جذاب باشند، اما اغلب پس از مدتی قدیمی می‌شوند. به توضیحات رستوران خود فکر کنید. اگر نتوانید رستوران خود را در یک جمله توصیف کنید، ممکن است هویت قوی نداشته باشید.

 

مدیریت بازرگانی خوب

اگر وعده های غذایی خود را برای پوشش دقیق غذا، سربار، مالیات و سود مورد نظر خود قیمت گذاری نکنید، زودتر از این مدت از کار خارج خواهید شد. یک صاحب رستوران خوب جنبه تجاری رستوران را به درستی مدیریت می کند، که این شانس را افزایش می دهد که بتواند غذا و خدمات با کیفیت را بدون وقفه ارائه دهد.

اداره درست رستوران های شما همچنین می تواند به افزایش سود کسب و کار شما کمک کند. شما باید امور مالی رستوران خود را مدیریت کنید، سوابق خوبی داشته باشید و با الزامات قانونی مانند مالیات و بازرسی های بهداشتی آشنا باشید. به عنوان مثال، پرداخت مداوم به موقع به فروشندگان، خطر تمام شدن موارد موجود در منو را کاهش می دهد.

 

مارک تجاری بزرگ

مک دونالد ، برگر کینگ ویا وندی نمونه هایی از مارک های فست فودی بسیار شناخته شده و بسیار در این زمینه موفق هستند. علائم ، آرم ها و همچنین شعارهای آنها در سراسر جهان قابل تشخیص است. طرفداران فست فود مانند پیش بینی ، و آنها می خواهند دقیقاً بدانند که چه چیزی را می خواهند قبل از عبور از درها بدست آورند .. بازدید از مک دونالد در نیویورک باید بسیار شبیه به بازدید از مک دونالد در بویز باشد ، یا حتی در پکن

با ارائه مارک تجاری سازگار ، به راحتی قابل تشخیص و ساده ، یک تجارت به مشتریان اطمینان می دهد که هیچ چیز تغییر نکرده است. شعارهای ساده ای که خود را در مغز قرار می دهند ، بی وقفه در تبلیغات تلویزیونی و رادیویی تکرار می شوند ، و اطمینان می دهند که وقتی مشتریان خروجی فست فود را می بینند ، آنها را در اولویت قرار می دهند زیرا این برند در حال حاضر "درون" آنها است.

 

خدمات مشتری سنگ بنای یک تجربه رستوران عالی است، اما این دقیقا به چه معناست؟

در حالی که ترجیحات هر مشتری متفاوت است، چند نشانگر وجود دارد که تجربیات رستوران برجسته مشترک هستند.

ما تصمیم گرفتیم عواملی را تعریف کنیم که یک تجربه عالی برای مشتری ایجاد می‌کنند، زیرا در نهایت این چیزی است که نظرات مثبت آنلاین را ایجاد می‌کند، ناهارخوری‌های بیشتری را وادار به رزرو آنلاین می‌کند و درآمد شما را به ازای هر سرویس افزایش می‌دهد.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

 f/بهترین رستوران هروی

چه چیزی یک رستوران عالی را تجربه می کند؟

انتظار مصرف کنندگان از تجربه رستوران قطعا بسته به نوع رستوران متفاوت است، اما اصولی وجود دارد که تجربه های رستوران عالی را از تجربه های فراموش نشدنی جدا می کند.

رفتن در یک رستوران عالی به افراد این فرصت را می‌دهد تا در حین خوردن یک غذای لذیذ استراحت کنند، استراحت کنند و از یک محیط اجتماعی عالی لذت ببرند. یک غذاخوری خوب حرفه ای بودن، یک محیط عالی و خدمات بی نظیر به مشتریان را ترکیب می کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان تجربه ای دلپذیر دارند. چیزهای خاصی وجود دارد که می تواند مشتریانی را که برای اولین بار بار می کنند به مشتریان تکراری تبدیل کند. بعضی از این خصوصیات به شرح زیر می باشد.

 

تجربه

شما به راحتی می توانید غذاخوری را که توسط کارکنان مجرب اداره می شود از رستورانی که توسط افراد بی تجربه اداره می شود متمایز کنید. تجربه مدیریت یک غذاخوری بسیار مهم است، زیرا بر همه زمینه های کسب و کار، از رویه های کارکنان، غذا، بازاریابی و امور مالی گرفته تا تجربه مشتری تأثیر می گذارد. رستوران‌هایی که چندین سال کار می‌کنند، می‌دانند چگونه با تمام این جنبه‌ها برخورد کنند و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

 

قیمت

قیمت وعده های غذایی شما باید منعکس کننده نوع غذا، فضا و سطح خدمات باشد. قیمت هایی که بسیار بالا هستند ممکن است مشتریان شما را ناراحت کرده و از هر کسب و کار تکراری جلوگیری کند. علاوه بر این، قیمت های بسیار پایین مشتریان را نسبت به کیفیت غذا مشکوک می کند و این ممکن است باعث شود که آنها تمایلی به بازگشت نداشته باشند. رستوران های خوب قیمت های متعادلی خواهند داشت تا بتوانند نیازهای مشتریان خود را برآورده کنند.

 

غذای باکیفیت

یک غذاخوری خوب همیشه در تلاش است تا غذای باکیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد. سرو کردن وعده‌های غذایی باکیفیت به مشتریان می‌تواند شهرت خوبی برای رستوران شما به ارمغان بیاورد و مشتریان مکرر را برای شما به ارمغان بیاورد. غذاخوری‌های خوب از بهترین مواد اولیه و ادویه‌های باکیفیت استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که به‌طور مداوم غذای خوب سرو می‌کنند. با راهنمای لذیذ مناسب، از غذاهای با کیفیت لذت خواهید برد.

 

پاکیزگی

جدای از غذای خوب، تمیزی چیز دیگری است که مشتریان هنگام نمونه برداری از رستوران ها به آن توجه می کنند. رعایت بهداشت خوب بسیار مهم است زیرا تضمین می کند که مراجعان به دلیل خوردن غذای آلوده بیمار نمی شوند. همچنین اولین تصور خوبی ایجاد می کند و مشتریان را به بازگشت دوباره و دوباره وادار می کند. یک رستوران با کیفیت در تمام قسمت های محل تمیز خواهد بود. سرویس بهداشتی، آشپزخانه، قسمت کارمندان و جلو و پشت غذاخوری.

 

سرویس

یک رستوران موفق خدمات عالی ارائه می دهد. مشتریان شما برای تجربه سرویس دهی و صرف غذا هزینه می پردازند. بنابراین، شما باید کارکنان خود را آموزش دهید زیرا آنها افرادی هستند که با مشتریان شما ارتباط برقرار می کنند. کارکنان خدمات شما باید خوش برخورد و مودب باشند و باید با منوی شما آشنا باشند. داشتن کادری مجرب و کارآزموده تغییرات زیادی در کسب و کار شما ایجاد خواهد کرد.

 

جو

تجربه ناهار خوری هر مشتری تحت تاثیر جو یا محیط غذاخوری خواهد بود. یک رستوران خوب فضایی جذاب و دلپذیر برای مشتریان خواهد داشت. محیط محل شما می تواند تحت تاثیر موسیقی پس زمینه، دکوراسیون، فضا، صندلی و نور باشد. اگر همه اینها را درست انجام دهید، مشتریان شما رستوران شما را دوست خواهند داشت و می خواهند بارها و بارها به آنجا برگردند.

رستوران هایی که منحصر به فرد هستند از بقیه متمایز خواهند شد. این به این دلیل است که آنها تجربه ای به یاد ماندنی را به مهمانان می دهند. غذاخوری ها می توانند مکان های خود را با استفاده از مبلمان متفاوت از بقیه، ارائه غذاهای کمی متفاوت، ارائه غذاهای ویژه، تخفیف ها و موارد دیگر منحصر به فرد کنند. یک رستوران خوب رستورانی است که به مشتریان خود فکر می کند و اینکه چگونه می توانند تجربه غذا خوردن خود را افزایش دهند.

 بیشتر بدانید : کافه های لاکچری تهران ، کافه های قلیون دار هروی ، رستوران برای جلسات کاری

 

یک لبه متمایز

هر رستورانی که خدمات و غذای خوبی ارائه می‌کند اما بسیار شبیه به بقیه است، به سختی قابل توجه است. رستوران های برتر دارای ویژگی های برجسته زیادی هستند که در ذهن مشتریان باقی مانده و آنها را در بین رقبا متمایز می کند. به عنوان مثال، اطمینان حاصل کنید که رستوران شما مواد تازه ارائه می دهد و منظره زیبایی از رقبا ارائه می دهد.

 

مهارت های مدیریت کسب و کار

بهترین صاحبان رستوران می دانند چگونه شانس خود را برای ارائه خدمات و غذای با کیفیت بدون وقفه زیاد افزایش دهند. اگر رستوران خود را با دقت اداره کنید، می توانید سود خود را افزایش دهید. تمام تلاش خود را برای افزایش امور مالی، حفظ سوابق خوب و حفظ چارچوب قانونی موجود انجام دهید. یک مثال ساده پرداخت به فروشندگان در زمان مقرر برای اطمینان از تمام نشدن آیتم های منو است. فقط افراد قابل اعتمادی را برای اداره باجه ها استخدام کنید تا در دزدی یا دزدی ضرر نکنید.

 

سرویس های بهداشتی عالی

این که حمام به مرتب بودن نیاز داشته باشد، بی دلیل است. اینکه خود را بهانه کنید و فقط برای بازگشت به دستشویی بروید و نگران استانداردهای بهداشتی در آشپزخانه باشید، بیمار کننده است. رستوران های خوب مقررات بهداشتی ایالتی و فدرال را رعایت می کنند، نور خوبی دارند و شستشوی دستی ارائه می دهند. برخی حتی مایل بیشتر می روند و شمع های معطر و حوله های دستی تهیه می کنند.

 

راحتی

صندلی های رستوران باید در ارتفاع مناسب باشند. اندازه میزها بسیار مناسب است تا پیشخدمت ها مجبور نباشند همیشه لیوان ها را مرتب کنند. آنها همچنین باید به اندازه کافی فاصله داشته باشند تا از تراکم و وقفه حرکتی که می تواند تحریک کننده باشد جلوگیری شود.

 

منوی رستوران متنوع

منو نباید غلط املایی داشته باشد. همچنین، رژیم غذایی باید برابر و متعادل باشد تا همه غذاهای ارائه شده را شامل شود. همه غذاها باید در فصل استفاده شوند و بر اساس آن در انتخاب منو بسته به سلیقه مشتری یا روند جدید تنظیم شوند.

 

3 ویژگی برتر یک کارمند رستوران عالی به نظر شما تفاوت بین یک تجربه غذاخوری خوب و یک تجربه عالی چیست؟ اغلب اوقات به کارکنان مربوط می شود.

 

تمام هدف رفتن به رستوران، داشتن یک تجربه است، نه صرف یک وعده غذایی. کارکنان رستوران خدمات غذایی را با یک تماس شخصی ارائه می دهند که باعث می شود تجربه ناهار خوری برای مشتریان جذاب باشد، حتی زمانی که سفارش غذای بیرون از خانه آسان تر از همیشه باشد.

و تجربیات ناهارخوری که مهمانان واقعاً قدردانی می‌کنند و به خاطر می‌آورند، مواقعی است که سرور برای آنها تلاش بیشتری کرده است - چه با پرسیدن در مورد روزشان، توصیه غذاهای مورد علاقه‌شان یا صرفاً تلاش برای دوستانه بودن.

برای آسودگی خاطر این مشتریان، کارکنان رستوران باید همیشه در کنار هم باشند و همچنین دوستانه و خوش‌آمدگو باشند. یک تیم عالی از سرورها بهترین سلاح در یک رستوران است.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای فرنگی  و رستوران اصیل ایرانی هروی و رستوران شیک در تهران بر روی آن کلیک کنید.

 

1. باید آگاه باشند

بخش بزرگی از کار یک سرور پاسخگویی به سؤالات مهمانان و ارائه اطلاعات در مورد غذا به آنها است.

کارمندان رستوران باید برای هر سوالی که ممکن است به ذهنشان خطور کند، آماده باشند، که به معنای دانستن منو از درون است. آنها باید بتوانند مواد تشکیل دهنده هر غذا را به شما بگویند - و این کاملاً مهم است - هر آلرژنی که مهمانان باید درباره آنها بدانند.

علاوه بر این، کارکنان بار باید هر دستور کوکتل را از روی قلب بدانند، و همه کارکنان باید قیمت‌ها را بدانند و از تخفیف‌ها، پیشنهادها یا تبلیغات آگاه باشند.

با این حال، این فقط به دانشی که کارکنان رستوران دارند مربوط نمی شود - نحوه استفاده آنها از آن مهم است. برای مثال، صرفاً به این دلیل که کارکنان رستوران در مورد رویه های بهداشتی و ایمنی آموزش دیده اند، به این معنی نیست که آنها واقعاً از آنها پیروی می کنند.

مهم است که ارزش کارکنانی را که آموخته‌های خود را همراهی می‌کنند و از آن استفاده می‌کنند، دست کم نگیرید

چک لیست رستوران همیشه باید به طور کامل رعایت شود، و با اقدامات بهداشتی و ایمنی سخت‌گیرانه‌تر از قبل - ضدعفونی‌کننده دست، سفارش از طریق برنامه‌ها، روش‌های تمیز کردن پیشرفته و موارد مشابه - رستوران‌ها به سادگی نمی‌توانند از دست بدهند.

یک سرور کاملاً آگاه می‌تواند تجربه مهمان را بسیار بهبود بخشد و تصویر برند رستوران را به عنوان مکانی که کارکنان حرفه‌ای و وظیفه‌شناس رستوران را استخدام می‌کند که ایمنی و راحتی مهمانان خود را در اولویت قرار می‌دهند، افزایش می‌دهد.

 

2. همیشه باید مشتری مدار باشند

هر رویارویی با مشتریان به مقدار معینی از مهارت های اجتماعی نیازمند است. دوستانه بودن و نزدیک بودن باید حداقل نیاز برای کار در مهمان نوازی باشد، اما یک سرور واقعا عالی این مهارت های طبیعی را به کار می گیرد و آنها را جهت ایجاد کردن بهترین تجربه ممکن برای مشتری تقویت می نماید

و اکنون که رستوران‌های خاصی فقط برای کاهش خطر شیوع ویروس کرونا سرویس میز ارائه می‌دهند، خدمات به مشتریان بیش از هر زمان دیگری مهم است.

بخشی از این امر این است که بدانید چگونه حال و هوای جدول را بخوانید و رویکرد خود را بر اساس آن تنظیم کنید. یک گپ دوستانه برای برخی از مهمانان خوشایند است، در حالی که برخی دیگر آن چیزهای خوب را کمی اجباری می دانند و ترجیح می دهند صحبت های کوچک انجام ندهند.

بنابراین خواندن نشانه های کلامی و غیرکلامی و گوش دادن و درک نیازهای مشتری برای ارائه تجربه عالی برای آنها ضروری است.

تعامل با مهمانان گاهی اوقات می تواند چالش برانگیز باشد - هر کسی که در مهمان نوازی کار می کند با سهم عادلانه خود از مشتریان بی ادب یا مشکل برخورد کرده است. این امر به ناچار با بحران فعلی استخدام رستوران تشدید می شود، و کارکنان مجبورند مشتریان بیشتری را با اعضای تیم کمتری برای کمک مدیریت کنند، که احتمال تاخیر و اشتباه را بیشتر می کند.

با این حال، بهترین کارمندان رستوران می‌دانند که چگونه با این حوادث بدون از دست دادن خونسردی خود کنار بیایند و همیشه مشتری را سرلوحه کار خود نگه دارند.

 

3. آنها باید بتوانند خود را با هر موقعیتی وفق دهند

هر کسی که در مهمان‌نوازی کار کرده است می‌داند که شما دائماً مورد تقاضا هستید و توجه شما همیشه به روش‌های مختلف تقسیم می‌شود. یک دقیقه همه چیز به آرامی پیش می رود، نکته بعدی که می دانید عجله ناهار شروع شده است و تا دو ساعت آینده از پا در می آیید.

کارگران بدون میز مانند کارکنان رستوران باید انعطاف پذیر و سازگار باشند. پرش از خدمات رسانی به مشتریان، گرفتن تماس های تلفنی و رزرو، تمیز کردن میزها و همه چیز در این بین - اکنون با خطر و فشار بیشتر به عنوان یک کارگر مهم خط مقدم - برای افرادی که قلب ضعیف دارند مناسب نیست.

یادگیرندگان سریع که همیشه برای یک چالش آماده هستند در این محیط پیشرفت می کنند و این اشتیاق باید پرورش یابد.

این ما را به این می رساند که دقیقاً چگونه رستوران ها می توانند این ویژگی ها را در کارکنان خود تشویق کنند.

اگرچه همه این ویژگی‌ها برای ساختن یک تیم رستوران که تجربه غذاخوری بی‌نقصی را برای مهمانان فراهم می‌کند، مطلوب - حتی ضروری هستند، یک چیز وجود دارد که هرگز نباید فراموش شود: مشارکت کارکنان.

 d/بهترین رستوران هروی 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151