وبلاگ

بهترین رستوران باموسیقی زنده درتهران|رستوران خوب درتهران|رستوران تهران

بهترین رستوران با موسیقی زنده درتهران؛ آوردن سرگرمی های زنده به یک رستوران به بسیاری از مالکان کمک کرده تا مشتریان وفادار و اختصاصی داشته باشند. ارائه سرگرمی، در برخی موارد، می تواند شما را از رقبایتان متمایز کند و به ایجاد محیطی مهیج و سرگرم کننده برای مهمانانتان کمک کند.

چه راهی عالی برای جذب افراد بیشتری به رستوران خود و گذراندن زمان بیشتری در آن وجود دارد؟ یک رویداد موسیقی زنده را میزبانی کنید. هنگامی که سرگرمی زنده به درستی انجام شود، فضایی را ایجاد می کند که مهمانان می توانند در آنجا بنشینند، از یک وعده غذایی با دوستان لذت ببرند و از موسیقی محلی لذت ببرند. توجه کنید که چگونه گفتم: "چه زمانی به درستی انجام شد؟"

موسیقی زنده می تواند فضای رستوران شما را بهبود بخشد یا آن را از بین ببرد. قبل از اینکه رویداد سرگرمی زنده خود را برنامه ریزی کنید، مزایا و معایب رویدادهای موسیقی را در نظر بگیرید.


h/بهترین رستوران با موسیقی زنده درتهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

فواید موسیقی زنده در رستوران ها

دلیلی وجود دارد که مردم بارها و رستوران ها را با موسیقی زنده دوست دارند: آنها سرگرم کننده هستند. در اینجا چند دلیل خوب برای در نظر گرفتن میزبانی سرگرمی زنده دربهترین رستوران با موسیقی زنده درتهران آورده شده است.

 

یک جو مثبت ایجاد می کند

موسیقی زنده به ایجاد یک فضای مثبت کمک می کند که در آن افراد می توانند مراقبت های خود را فراموش کنند. پس از یک روز طولانی در محل کار، افراد برای استراحت و رفع استرس بیرون می روند. موسیقی زنده به ایجاد محیط ایده آل برای استراحت کمک می کند و جو را زنده می کند.

 

جامعه پذیری را ترویج می کند

میزبانی یک رویداد زنده در رستوران شما مشتریان را تشویق می کند تا با هم در ارتباط باشند و معاشرت کنند. افراد ناهارخوری که ممکن است کاملاً غریبه باشند ممکن است با هم گفتگو کنند زیرا هر دو از موسیقی لذت می برند. خود موسیقی نیز به آرامش همه کمک می‌کند و محیطی آرام‌تر و دوستانه‌تر ایجاد می‌کند.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

مشتریان بیشتری را جذب می کند

رزرو سرگرمی مناسب مشتریان بیشتری را به محل شما جذب می کند، به خصوص اگر میزبان یک گروه موسیقی محبوب باشید.

رویدادهای بزرگتر می توانند به شدت بازاریابی شوند تا مشتریان بیشتری را تشویق کنند تا از رستوران شما بازدید کنند. گروه همچنین این رویداد را برای به دست آوردن هرچه بیشتر در معرض دید قرار خواهد داد.

همچنین مشتریان جدیدی به دست خواهید آورد. طرفداران گروه محلی مطمئناً برای نمایش حاضر می شوند و برای بسیاری، این اولین باری است که در رستوران شما شام می خورند.

بلیط ممکن است مورد نیاز باشد یا نباشد، اما در صورت لزوم، این می تواند به عنوان منبع درآمد اضافی برای موسسه شما نیز باشد.

 

مشتریان بیشتر خرج می کنند

رستوران‌هایی که گروه‌های موسیقی زنده دارند، به مشتریان دلیلی می‌دهند که در رستوران شما بمانند و پول بیشتری خرج کنند، به خصوص اگر در محل کار خود بار دارید. میهمانان ممکن است برای شام بیایند، اما شب را در بار با گوش دادن به گروه و در حین سفارش نوشیدنی به پایان برسانند. افراد ناهارخوری ممکن است بیشتر تمایل داشته باشند که برای دسر بمانند یا نوشیدنی های بیشتری سفارش دهند تا زمانی که گروه با مجموعه تمام شود.

 

از صحنه موسیقی محلی پشتیبانی می کند

اگر به طور منظم میزبان گروه‌های موسیقی محلی باشید، رستوران شما به حمایت از صحنه موسیقی محلی شهرت پیدا می‌کند. با انجام این کار، ممکن است گروهی از مشتریان وفادار به دست آورید که مرتباً در محل شما حضور دارند.

 

معایب و ملاحظات بالقوه

موسیقی زنده می تواند محیط رستوران را بهبود بخشد، اما برخی از اشکالات و مسائل دیگری وجود دارد که باید قبل از رزرو اولین رویداد در نظر گرفته شود.

 s/بهترین رستوران با موسیقی زنده درتهران

آیا فضا و تجهیزات لازم برای اجرای موسیقی زنده را دارید؟

بسیاری از رستوران ها موسیقی زنده پخش می کنند، اما واقعاً نباید اینطور باشند. آنها فقط برای آن به درستی مجهز نیستند. قبل از اینکه به رزرو گروه زنده فکر کنید، سوالات زیر را از خود بپرسید:

آیا فضای کافی برای تنظیم موسیقی زنده دارم؟

آیا رستوران من می تواند ازدحام جمعیت زیادی را مدیریت کند؟

آیا آکوستیک، تجهیزات و نور مناسب برای یک گروه داریم؟

برای موفقیت در رویدادهای زنده خود، باید اطمینان حاصل کنید که فضای شما برای سرگرمی های زنده مجهز است.

 

آیا اتاق غذاخوری شما فضایی است که به اندازه کافی باز باشد تا سرگرمی برای همه قابل مشاهده باشد یا دید برخی از مهمانان شما مسدود خواهد بود؟ برای مشتری بسیار ناامید کننده است که بر اساس خدماتی که ارائه می دهد، مانند موسیقی زنده، رستورانی را انتخاب کند، اما متوجه می شود که شبی که ظاهر می شود، نمی تواند اجرا را ببیند یا بشنود، زیرا دور از چشم یا گوشش نشسته است. . اگر مشتریان بدانند که تنها چند میز قادر به لذت بردن از این سرگرمی هستند، کمتر احتمال دارد که عصر خود را حول آن بسازند. برای برخی مفاهیم، ​​یک راه حل ممکن است استخدام بازیگران سرگردانی باشد که در رستوران شما حرکت می کنند و در سطح شخصی با هر مشتری تعامل دارند. به عنوان مثال، مفاهیم مکزیکی با گروه‌های ماریاچی که در سطح زمین پرسه می‌زنند، موفقیت دارند. مفاهیم رسمی تر ممکن است یک نوازنده ویولن یا گیتاریست کلاسیک را استخدام کند. یکی دیگر از مزایای یک اکت قابل حمل این است که موسیقی می تواند به پذیراترین مهمانی ها برود. برخی از افراد از این نوع سرگرمی لذت می برند و برخی دیگر آن را دخل و تصرف می دانند. هنگام استخدام یک مجری، باید فردی را پیدا کنید که نه تنها در هنر خود مهارت داشته باشد، بلکه به زبان بدن و سایر اشکال بیانی که نشان دهنده استقبال مهمانان از اجرا است، حساس باشد.

با توجه به این نکته، ایده بدی نیست که قبل از نشستن از افراد بپرسید که آیا می‌خواهند در کنار سرگرمی باشند یا از آن دور باشند، و سپس فهرست انتظاری را برای باز شدن میزها شروع کنید.

از قدیم الایام ایرانیان به مهمان نوازی شهرت داشته اند، چه مهمان نوازی از قبیله ای که به مسافر خسته ای استراحت و طراوت می دهد.

جغرافیا، تاریخ و تأثیرات فرهنگی ایران، تنوع مواد اولیه و روش‌های آشپزی را در یکی از قدیمی‌ترین و پیچیده‌ترین فرهنگ‌های جهان شکل داده است. ایران – یا ایران – مورد تهاجم های مکرر قرار گرفته است، اما فرهنگ، زبان و هویت خود را در طول قرن ها حفظ کرده است.

وسعت وسیع این کشور طیف وسیعی از لهجه‌های محلی، سبک زندگی، سنت‌ها و آداب و رسوم منطقه‌ای را در بر می‌گیرد و به تنوع خارق‌العاده‌ای از مناظر و آب و هوا اشاره نمی‌کند.

همه اینها در غذای کشور منعکس می شود. در شمال، اطراف سواحل جنوبی دریای خزر، چشم‌انداز سرسبز و سرسبز است و در نتیجه بارندگی‌های فراوان، تنوع زیادی از میوه‌ها، سبزیجات و گیاهان وجود دارد.

غذاهای منطقه‌ای شمالی دارای مواد ساده و تازه از طعم و عطر می باشند و طعم‌های شیرین و ترش را به جای طعم تند ترجیح می‌دهند. در جنوب‌تر، در استان‌های نزدیک خلیج‌فارس، که آب و هوای خشک‌تری دارند، فصل مصرف مواد تازه بسیار کوتاه‌تر است و تنوع موجود چندان زیاد نیست.

غذاهایی که به دست می آیند از نظر طعم پیچیده تر از غذاهای شمال کشور هستند و نت های بلندی از ادویه ها، تمر هندی و فلفل قرمز دارند.

تنوع غذایی فراوانی که از ایران خارج می شود بسیار فراتر از غذاهای رایج است. همانطور که در بالا توضیح داده شد، غذاها منطقه به منطقه، بر اساس جغرافیا، فرهنگ، آداب و رسوم و عادات بومی منطقه تکامل یافته اند. با گذشت زمان، بسیاری از غذاهای منطقه ای در سطح ملی رایج شده اند و به سایر نقاط کشور و سپس به سایر نقاط جهان گسترش یافته اند.

 برای اطلاع بیشتر از رستوران با موسیقی زنده در تهران  و تشریفات مراسم یادبود و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید. 

 

20 غذای محبوب ایرانیان در سراسر جهان

راهنمای فرهنگ غذایی سنتی ایران بدون نمونه‌برداری از غذاهای زیر به سختی کامل می‌شود. تغییرات در طعم و سبک ممکن است رخ دهد، اما بسیاری از دستور العمل های اساسی برای صدها، اگر نه هزاران سال، ثابت مانده اند. برخی از غذاهایی که در زیر به آنها اشاره می شود، غذاهایی هستند که در خارج از ایران در خارج از کشور تولید شده اند. با توجه به صدها و صدها غذا برای انتخاب، این امکان وجود دارد که غذای مورد علاقه شما در این لیست نباشد. اما موارد زیر جزء اصلی هر آشپزخانه مدیترانه ای خوب است.

 

1. خورش گوشت ایرانی (فسنجان)

تمام بحث غذای ایرانی باید با این خورش نمادین شروع شود. این غذا که به طور سنتی با اردک (یا ماهی در شمال ایران) درست می شود، اغلب با گوشت بره یا مرغ سرو می شود. خورش به آرامی پخته می شود تا طعم و مزه ایجاد شود، خورش غلیظ (خامه ای) و تیره (رنگ قهوه ای مایل به سیاه) به نظر می رسد. ته رنگ های متمایز شامل طعم ترش و شیرین شربت انار و مغز گردوی آسیاب شده است.

 

2. خورش سبزی ایرانی (قورمه سبزی)

خورش قورمه سبزی که از سبزی های مختلف درست می شود در غذاهای ایرانی بسیار محبوب است. اغلب با پلو سرو می شود، طعم متمایز شنبلیله باعث می شود طعم کمی ترش و تلخ آن روی زبان باقی بماند. مواد تشکیل دهنده اصلی متفاوت است - اگرچه بسیاری از آنها لوبیا را به عنوان پایه تهیه می کنند، گاهی اوقات به آن نسخه آذربایجانی می گویند. منطقه شیراز ترجیح می دهد به جای آن از سیب زمینی استفاده کند.

 s/بهترین رستوران با موسیقی زنده درتهران

3. خورش قیمه (خورشت قیمه)

این سبک که اکنون در سراسر جهان گسترش یافته است و باعث پیدایش غذاهای معروف Keema شده است که در آشپزی هندی یافت می شود، در درجه اول در شمال سرد برای نگهداری طولانی تر غذا به کار گرفته شد. این خورش از گوشت چرخ کرده، پیاز، گوجه فرنگی، نخود فرنگی و لیموترش خشک درست می شود. خورش را اغلب با سیب زمینی سرخ شده با طعم زعفران تزیین می کنند.

 

4. خورش قیمه بادمجان 

این یکی از انواع غذای خورشت قیمه است که به جای سیب زمینی از بادمجان (بادمجان یا بادمجان) استفاده می شود.

 

5. کباب قیمه (چلو کباب کوبیده)

برای تهیه چلو کباب کوبیده گوشت بره یا گوساله با 20 درصد چربی دو بار چرخ می شود. گوشت را با نمک، فلفل سیاه و پیاز ریز رنده شده آماده می کنند. برای سفت شدن بافت ممکن است به ازای هر پوند گوشت یک زرده تخم مرغ اضافه شود. مواد را مخلوط کرده و یک شبه به حال خود رها می کنند تا مارینت شوند. آنها را کنار هم روی زغال داغ روی سیخ های پهن و مسطح کباب می کنند و با پلو پلو (معمولاً پلو یا پولو شوید باقالی ساده - گاهی نصف و نصف هر کدام)، گوجه و پیاز کبابی سرو می شود. گزینه های تزیین سس شامل تاهین (سس ماست) و سماق است.

 

6. کباب گوسفند یا گوساله ورقه شده (کباب برگ)

گوشت هایی که برای کباب برگ استفاده می شود شامل نوارهای نازک فیله گوشت گاو یا گوشت گوسفند (بعضی اوقات مرغ) است که در روغن زیتون، پیاز، زعفران، سیر، نمک و فلفل سیاه ترشی شده و سپس روی سیخ های صاف روی ذغال داغ کباب می شود.

 

7. کباب جوجه

این غذای سنتی کباب مرغ را می توان با استخوان یا بدون استخوان درست کرد. تکه های مرغ ترشی شده در روغن زیتون، پیاز، زعفران، سیر، نمک و فلفل سیاه روی شعله باز روی سیخ های صاف و پهن کبابی می شود. اغلب روی برنج چلو یا در نان لواش پیچیده می شود و با گوجه فرنگی کبابی، لیموی تازه و فلفل دلمه ای (کبابی یا خام) سرو می شود.

 

8. کباب جگر بره (کباب جیگر)

جگر بره یک غذای لذیذ محسوب می شود. این قطعات در لیمو، ریحان و ریحان تازه، که به خوبی طعم کمی فلزی جگر را متعادل می کند، ترشی می شوند و روی ذغال داغ کباب می شوند. سیخ ها با حداقل همراهی سرو می شوند که اصلی ترین آنها برگ ریحان تازه و برش های لیمو است. ممکن است در برخی رستوران ها با پلو معمولی و گوجه فرنگی کبابی سرو شود.

 

9. سبزی پلو با ماهی

این برنج باسماتی با طعم زعفرانی که به‌طور سنتی با ماهی (چه دودی یا تازه) سرو می‌شود، اغلب با خورش سبزیجات سرو می‌شود. در شمال، ماهی را اغلب با لیمو و زعفران ترشی می کنند و سپس سرخ می کنند. در جنوب می توان آن را پر کرد و پخت. این یک غذای سنتی است که برای نوروز (سال نو ایرانی) سرو می شود.

 

10. رشته پلو ایرانی 

رسته پلو که به‌طور سنتی در نوروز سرو می‌شود، یک غذای برنجی و رشته‌ای معطر و تند است که با برنج تحدیق زعفرانی (برنج ترد از ته دیگ)، با پیاز ترد روی آن و سیب‌زمینی سوخاری رنگ‌شده زعفرانی در لبه‌های ظرف درست می‌شود. تصور می شود این غذا آرزوهای خوبی را برای سال نو به ارمغان می آورد.

 برای اطلاع بیشتر از فست فود های میدان هروی  و رستوران سنتی تهران و فست فود های تهران و رستوران برای ناهار تشیع جنازه بر روی آن کلیک کنید. 

 

11. شوید پلو با برنج ایرانی

رستوران باران یکی از اصلی ترین رستوران های ایرانی است. در این پلو ، برنج باسماتی با شوید و سبزی شیوید تاره تهیه می‌شود. شوید پلوی ایرانی یکی از بهترین و خوشمزه ترین و خوش طعم ترین پلو های ایرانی می باشد که معمولا با ماهی سرخ شده سرو می شود. 

 

12. برگ انگور پر شده (دلمه برگ)

این یک غذای پرطرفدار با انواع سبزی و ادویه جات است. گوشت چرخ کرده معمولاً گوشت انتخابی است (البته می توان از مرغ یا بره استفاده کرد) و برنج را با تره فرنگی، پیازچه، پیاز چرخ شده، گشنیز، شوید، سیر، جعفری، فلفل سیاه، زردچوبه، پودر فلفل دلمه ای، پودر لیمو و ادویه مخلوط می کنند. ، در روغن نباتی پخته شده و در برگ انگور پیچیده شده است.

 s/بهترین رستوران با موسیقی زنده درتهران

13. آش رشته ایرانی 

این سوپ که با لوبیا (نخود، لوبیا چشم سیاه از گزینه‌های پرطرفدار است) و عدس که با گیاهان مختلف و زردچوبه مخلوط می‌شود، یک غذای اصلی محبوب در ایران و آذربایجان است. رشته (رشته) و کشک (لبنیات تهیه شده از ماست) به آن اضافه می شود تا غذا به یک غذای کامل تبدیل شود.

 

14. آش انار 

این طوری از آب انار (انار) و دانه ها، نخود زرد، برگ نعناع، ادویه جات و مواد دیگر درست می شود. تکه های گوشت ممکن است شامل شود.

 

15. آش دوغ

این آش با دوغ که منشا آن منطقه آذری نشین شمال غرب ایران است درست می شود. این می تواند گیاهی باشد، با گیاهان مختلف (گشنیز، تره فرنگی، ترخون، نعناع و جعفری)، سبزیجات (نخود، اسفناج، پیاز و سیر)، تخم مرغ، برنج و نمک اضافی تهیه شود. ممکن است کوفته بره اضافه شود. روی سوپ را با نعنا سرخ شده و روغن (و گاهی سیر) می ریزند.

 

16. شربت شیرازی (فالوده)

تصور می شود این دسر تابستانی از شیراز قدمتی نزدیک به 2500 سال داشته باشد، این دسر یکی از اولین شربت های تولید شده در جهان بوده است. پایه آن شربت شکر منجمد است که با گلاب دم کرده و با رشته فرنگی نازک ورمیشل مخلوط شده است. در ایران امروزی، اغلب با آبلیموی تازه، پسته خرد شده یا شربت آلبالو می‌پاشند.

 

17. زولبیا و بامیه ایرانی 

این دسر شیرین این روزها در سراسر خاورمیانه نیز یافت می شود. این شامل ایجاد خمیری است که با مخلوط کردن آرد با ماست ، اضافه کردن جوش شیرین یا مخمر، و سپس سرخ کردن در روغن سوزان ایجاد می شود. زولبیا داغ یک خوراکی شیرین است که باید از آن یاد کرد.

 

18. قطاب ایرانی

این شیرینی در مجالس ایرانی، از جمله مهمانی ها و بسیاری از جشن های خارج از منزل در مناسبت های خاص، مورد علاقه مهمانی ها است. پوسته بیرونی آن از آرد است، داخل آن گردو، بادام و هل است. بعد از سرخ شدن در روغن نباتی، معمولاً شیرینی را با پودر قند پاشیده شده سرو می کنند.

 

19. شیرینی خرمایی چرخ شده (کلمپه)

این پای کرمانی با خرمای چرخ کرده، آرد گندم، پودر هل، گردو و روغن پخت و پز درست می شود. اغلب از پسته یا پودر کنجد برای تزئین سطح استفاده می شود.

  برای اطلاع بیشتر از رستوران با موسیقی زنده درپاسداران و رستوران خوب در میدان هروی و تشریفات تشیع جنازه و رستوران برای مراسم ختم بر روی آن کلیک کنید. 

 

20. کاری گوشت گوسفند ایرانی (دانسک)

هدیه ای از دیاسپورای پارسی در هند، این غذای محبوب غربی هندی توسط جامعه ای که حدود 1200 سال پیش به آنجا مهاجرت کرده بودند، ایجاد شد. غذای اصلی شامل مخلوطی از عدس و سبزیجات است که تکه‌های گوشت گوسفند یا بز را در آن بجوشانید و بپزید. به طور سنتی با "برنج قهوه ای" سرو می شود که در واقع برنج سفیدی است که با پیاز کاراملی و ادویه های مختلف تهیه می شود.

تنوع بسیاری از غذاهای ذکر شده در بالا وجود دارد. اما لذت بردن از آنها به شکل اصلی آنها چیزی است که به شما امکان می دهد طعم غذاهای ایرانی را بچشید.

 

نتیجه… غذای ایرانی همه جا هست

عملاً غیر ممکن است کسی طعم غذاهای ایرانی را نچشیده باشد. اگر تا به حال کباب، باقلوا یا غذاهای هندی خاصی نوشیده اید، پس غذای ایرانی خورده اید. بسیاری از غذاهای ذکر شده در بالا برای علاقه مندان آشنا هستند، اما تعدادی از آنها می توانند ایده های جدیدی برای اینکه دفعه بعد در بازدید از رستوران ایرانی مورد علاقه خود چه چیزی را سفارش دهید. آنها را امتحان کنید، اشتباه کردن با غذاهای ایرانی سخت است.

 

تاکتیک های موسیقی پس زمینه رستوران

موسیقی می تواند مهمانان  شما را به رستوران جذب نمایند یا آنها را مجبور کند که سریعتر رستوران را ترک کنند. دلایل زیادی برای دومی وجود دارد، به عنوان مثال، زمانی که در داخل رستوران خیلی بلند است، یا ژانری را اجرا می کنید که با مفهوم رستوران مطابقت ندارد یا موسیقی پخش شده کیفیت صدای وحشتناکی دارد. برای جلوگیری از این اشتباهات، تصمیم گرفتیم موسیقی پس زمینه را بر اساس انواع مختلف رستوران دسته بندی کنیم. ترکیب مناسب دکوراسیون، آشپزی و موسیقی با ایجاد فضا و روحیه مناسب برای مهمانان شما به نتیجه دلخواه می رسد.

 

موسیقی پس زمینه برای کافی شاپ

اگر کافی‌شاپ باز می‌کنید، باید بدانید که قهوه‌خانه مکان خوبی برای جلسات، قرار ملاقات‌ها، زمان‌های خنک پس از قدم زدن در شهر یا توقفی سریع برای گرفتن یک قهوه برای رفتن است. مکانی با فضای مناسب، نام کافی شاپ زیبا، فضای کوچک دنج، فضای داخلی شیک، کارکنان مودب و محجوب بدون موسیقی خوب کامل نخواهد شد. نکته اصلی این است که موسیقی رستوران نباید آزاردهنده باشد: مهمان نباید بیش از حد به موسیقی فکر کند یا حواس او پرت شود. و سکوت هم مناسب نیست.

بسیاری از قهوه خانه ها و صاحبان رستوران ها، به طور کلی، یک سبک محیطی را بهترین موسیقی پس زمینه می دانند. با این حال، در واقعیت، این آهنگ ها معمولاً با انتقال هارمونیک صاف، صداهای طبیعت و آوازهای تار اشباع می شوند. برای برخی ممکن است این پس زمینه عالی باشد، اما، دوباره، هدف از قهوه خانه خواباندن مهمانان نیست، بلکه حفظ روحیه شاد است.

انتخاب موسیقی پس‌زمینه مناسب همیشه به شما در ایجاد فضای مناسب کمک می‌کند، در حالی که آزمایش‌ها می‌توانند مهمان‌های بالقوه را بترسانند و تنها مخاطبان هدف محدودی را باقی بگذارند. البته، اگر مفهوم خاصی دارید که مربوط به سبک یک سبک موسیقی خاص است، آن را انجام دهید. اما این موارد خاص است که همه چیز، از لباس کارکنان شروع می شود و به موسیقی ختم می شود، طبق یک مفهوم موجود انجام می شود.

 

موسیقی پس زمینه برای یک رستوران

شاید سخت ترین انتخاب موسیقی پس زمینه زمانی پیش بیاید که صاحب یک رستوران هستید. لیست پخش رستوران ها کمی شبیه به کافه ها و کافی شاپ ها است، اما با تاکید بر سازهای زنده به جای وسایل الکترونیکی. جاز ملایم و موسیقی کلاسیک انتخاب های عالی هستند.

در همان زمان، در تعطیلات آخر هفته، رستوران های لوکس ممکن است به مهمانان رسیتال های کلاسیک زنده ارائه دهند. به عنوان یک قاعده، این دو آهنگ برای پیانو و ویولن خواهد بود. بادها نیز بسیار مناسب هستند. جاز و کلاسیک را با هم مخلوط نکنید. لازم است یک استراحت کوتاه بین دو لیست پخش یا یک انتقال آرام و آرام داشته باشید.

رستوران سطح بالا مکانی است که مردم برای خرج کردن پول و دریافت خدمات سطح بالا به آنجا می روند. هیچ کس فقط برای یک قهوه یا 20 دقیقه منتظر ماندن تا پایان باران نمی آید. زمانی که مردم از یک رستوران لوکس بازدید می کنند، همیشه موقعیت خاصی وجود دارد: یک قرار ملاقات، ملاقات کاری، جشن، سالگرد و غیره. بنابراین، موسیقی پس زمینه رستوران باید مناسب باشد.

 

موسیقی برای کارکنان رستوران

با این کار، بهتر است آنچه را که کارمندان شما دوست دارند و ترجیح می دهند هنگام کار به عنوان موسیقی پس زمینه گوش دهند، بسازید. نکته اصلی این است که موسیقی نباید حواس آنها را پرت کند و وظایف خود را انجام دهند.

 s/بهترین رستوران با موسیقی زنده درتهران

موسیقی برای رستوران ها مهم است

موسیقی دلنشین اثر عاطفی ، فکری و حتی جسمی بر جسم ، قلب و ذهن انسان ها دارد. موسیقی آرام بخش می تواند تنفس نوزادان نارس را تثبیت کند و به رشد آنها کمک کند. حتی نشان داده شده است که انواع خاصی از موسیقی بخش هایی از مغز را تحریک کرده و حافظه را تقویت می کند. موسیقی بر روحیه ما، سطح انرژی ما، نحوه درک ما از جهان و حتی طعم غذا در رستورانی که اتفاقاً در آن غذا می خوریم تأثیر می گذارد. موسیقی از دو طریق می تواند بر تجربه مشتری از غذا و نوشیدنی جلوی آنها تأثیر بگذارد. اول، نوع موسیقی ای که می نوازید می تواند بر نحوه دریافت و درک غذا – خیلی قبل از چشیدن آن- تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، موسیقی کلاسیک نشان داده شده است که باعث می‌شود غذاخوری‌ها انتخاب‌های شراب خود را به‌عنوان سطح بالایی درک کنند. اما، علاوه بر این، موسیقی در رستوران شما می تواند طعم غذا را نیز تغییر دهد.

مهم است که به یاد داشته باشید که خوردن و نوشیدن یک تجربه تک یا حتی دو حسی نیست. وقتی غذا می خوریم، تمایل داریم به این فکر کنیم که طعم فقط روی زبان اتفاق می افتد. اگر سرما خورده اید، متوجه می شوید که بینی شما نیز چقدر مهم است. نحوه مزه غذای ما در واقع تحت تأثیر همه حواس ما است، از احساس غذا در دهان گرفته تا صدای آن (ترد مورد علاقه تجربه غذا خوردن است) و نحوه ظاهر آن در بشقاب. فراتر از خود غذا، محیط اطراف ما نیز بر تجربه چشایی ما تأثیر می گذارد. این شامل رنگ های اطراف ما، دمای اتاق و، بله، موسیقی ای است که می شنویم . به عنوان مثال، موسیقی که مشتریان آن را خیلی بلند می یابند در واقع می تواند جوانه های چشایی آنها را سرکوب کند. موسیقی بلند طعم را تحت تأثیر قرار می دهد و طعم غذا را ملایم می کند.

موسیقی از سازهای با صدای بلندتر می تواند طعم ترش و شیرین را افزایش دهد، در حالی که موسیقی نواخته شده در صدای کمتر می تواند طعم تلخ را افزایش دهد. پخش موسیقی نادرست می‌تواند برای مشتریان رستوران دردسرساز باشد. این می تواند آنها را ناراحت، عصبانی یا کاملاً آزاردهنده کند. و می تواند بر مدت زمانی که آنها روی غذای خود معطل می کنند تأثیر بگذارد. اما موسیقی مناسب را پخش کنید و می توانید به مشتریان خود احساس راحتی کنید، اضطراب اجتماعی را کاهش دهید، ارتباط را تقویت کنید و کاری کنید که آنها مدت طولانی تری بمانند (اگر این همان چیزی است که شما می خواهید). پخش موسیقی رستوران با ضرب آهنگ آهسته تر، مشتریان شما را نیز کند می کند و به آنها احساس راحتی می کند. آهسته تر غذا می خورند و مدت طولانی تری خواهند ماند.

بیایید به آن ضربات آهسته ای که مشتریان شما را راحت می کند نگاه کنیم. ما بحث کردیم که چگونه این نوع موسیقی می تواند باعث شود مشتریان شما مدت بیشتری بمانند. و در حالی که این به معنای هزینه بیشتر برای وعده های غذایی نیست، افرادی که مدت طولانی تری در رستوران ها معطل می شوند، شانس بیشتری برای خرج کردن پول بیشتر برای نوشیدنی و دسر دارند.

از طرف دیگر، پخش موسیقی با ضرب آهنگ سریع باعث می‌شود مردم سریع‌تر غذا بخورند - و ترک کنند. اگر هدف شما گردش بالای میز است. اگر می خواهید مشتریان شما به طور کلی بیشتر خرج کنند، موسیقی کلاسیک، جاز یا پاپ را امتحان کنید، که مردم آن را با یک مؤسسه با کیفیت مرتبط می دانند که در آن آماده هستند بیشتر خرج کنند.

  برای اطلاع بیشتر از رستوران میدان هروی  و رستوران اصیل ایرانی هروی و بهترین کافه قلیان های تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

 

موسیقی برای مطابقت با جمعیت

نوع موسیقی که می نوازید نیز به انرژی و حجم جمعیت شما بستگی دارد. فرض کنید یک مکان غذاخوری معمولی هستید که در طول هفته برای ناهار و شام و آخر هفته‌ها برای صبحانه باز است. اگر جمعیت شما زیاد و پر جنب و جوش باشد، موسیقی شادتر، کمی بلندتر می تواند با خلق و خوی آنها مطابقت داشته باشد و فضا را گرم و دلپذیر نگه دارد. اگر رستوران شما بین زمان‌های غذای معمولی کندتر است، یک لیست پخش آرام‌تر جمعیت کوچک‌تر را منعکس می‌کند و مکالمه‌های آنها را خفه نمی‌کند.

 

لیست پخش موسیقی رستوران

داشتن یک لیست پخش رستوران عالی یکی دیگر از اجزای طراحی داخلی شما است و نیاز به تفکر دقیق و توجه دارد. در زیر نکاتی را برای پخش موسیقی در رستوران به شما ارائه می دهیم. آن را با برند خود مطابقت دهید. این مهمترین جنبه ایجاد یک لیست پخش رستوران موثر است. لیست پخش خود را طولانی کنید یا لیست پخش خود را مرتباً به روز کنید. کارکنان و میهمانانی که بازمی گردند از تنوع استقبال خواهند کرد. آن را پویا نگه دارید. لازم نیست آهنگ هایی که با محیط مورد نظر شما مطابقت دارند، یکسان باشند. ژانر، گروه و سرعت را تغییر دهید. موسیقی خود را بر اساس زمان روز تغییر دهید. لیست پخش خود را به سطوح انرژی مختلف تقسیم کنید یا چند لیست پخش مختلف ایجاد کنید.

صبحانه - صدای آرام و نشاط آور

صبحانه و ناهار - آهنگ های کمی پر انرژی تر

ساعت شاد - موسیقی زنده

شام - ترکیبی پویا

اواخر عصر - به طور فزاینده ای شاداب

  

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151