سفارش غذای مجلسی مهمانی|سفارش آنلاین غذای سالم

سفارش غذای مجلسی مهمانی؛  امروزه با پیشرفت های زیاد در تکنولوژی و استفاده زیاد افراد از اینترنت زندگی انسان‌ ها دستخوش تغییرات زیادی شده است‌.

این تغییرات را امروزه در بسیاری از زمینه ها مشاهده کرده ایم که موجب آسان شدن امور مختلف زندگی گشته است. با پیشرفت روز افزون اینترنت و دسترسی راحت‌ تر به گوشی های هوشمند و همچنین استفاده از نرم ‌افزارهایی توسعه یافته کارهای خدماتی به ساده‌ ترین شکل ممکن انجام می شود. یکی از این کارها ی روزمره انجام خرید آنلاین است. خرید آنلاین می تواند همه ی لوازم مورد نیاز را شامل شود.از خرید کالاهایی مانند لباس و همچنین ابزارآلات گرفته تا سفارش غذا برای خانواده و میهمانان شما همگی جزء خرید های اینترنتی محسوب می شوند.

از سال های گذشته تا امروز اگر کسی قصد سفارش از رستوران مورد علاقه خود را داشته باشد، باید حتما با آن رستوران تماس گرفته یا به صورت حضوری سفارش دهد و پس از ثبت اشتراک خود در صورتی که آن رستوران ارسال نیز داشته باشد سفارشات خود را برای زمان مشخص ثبت کند. در غیر این صورت باید به صورت جداگانه آژانس بگیرد تا غذا را درب منزل خود تحویل بگیرد.

موارد ممکن است برای شما ساده به نظر برسد ولی زمانی که دسترسی به شماره های تلفن رستوران های اطرافتان را نداشته باشید یا در شهر دیگری به قصد سفر و تعطیلات خود اقامت داشته باشید، آن وقت انتخاب رستوران و همچنین ثبت سفارش ممکن است برای شما کمی پیچیده تر شود.

سفره خانه سنتی و کترینگ باران ، آماده ی ارائه سفارشات مجالس ،مناسبت ها ، جشن ها و خدمات دهی به ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

سفارش غذا های آنلاین

سفارش غذا های آنلاین برای شما همه ی این مشکلات را برطرف کرده است. مثلا اگر در سفر هستید می توانید رستوران های اطرافتان را جستجو و پس از آن رستوران های مختلف را مشاهده و منوی دلخواه خود را پیدا کنید‌ و سفارش خود را با پرداخت آنلاین نهایی کنید.

از وقتی که استفاده افراد از اینترنت بیشتر شد، شرکت های مختلفی با قصد ارائه سرویس های اینترنتی به وجود آمدند.

 این شرکت ها در زمینه های مختلفی به ارائه خدمات می پردازند. یکی از این سفارش های آنلاین می تواند سفارش آنلاین برای مهمانی های شما باشد.

از علت های محبوبیت این سرویس های آنلاین استفاده آسان و بهره مندی از تخفیف هایی است که برای بعضی رستوران ها برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.

 شما هم می توانید یکی از این رستوران ها و یا آشپزخانه ها را انتخاب کرده و در آن ثبت نام های اولیه را برای سفارش غذا انجام دهید و پس از وارد کردن اطلاعات خود و همچنین بررسی منوی آنها، سفارش غذای خود را ثبت کنید.

 

ویژگی سفارش آنلاین

یکی از ویژگی های مربوط به سفارش آنلاین غذا در راستای بهبود تجربه ی کاربری مشتریان استفاده از نرم افزار را در نظر گرفته اند، پشتیبانی برای مشتریان است. واحد پشتیبانی به شما کمک می کند تا در زمان بروز مشکل بتوانید اطلاع رسانی کرده و به کمک کارشناسان مشخص شده آن را حل کنند. پس داشتن واحد پشتیبانی یکی از مزیت های یک سایت سفارش آنلاین محسوب می شود.

مثلا در صورتی که سفارش غذا دادید و بعد از تحویل غذا، غذای متفاوتی از آنچه سفارش داده بودید به دستتان برسد شما می توانید با پشتیبانی آنها تماس گرفته و مشکل را اطلاع دهید. کارشناسان مشکل را پیگیری می کنند و در سریع ترین زمان  آن را برای شما حل خواهند کرد.

خوب است از سرویس هایی استفاده کنید که پشتیبانی ای بسیار قوی داشته باشد.

قبل از اینکه بخواهیم تعیین کنیم چه مقدار غذا و نوشیدنی باید برای مهمانی خود سفارش دهید، بیایید یک چیز را روشن کنیم: همیشه خوردن بیش از حد غذا بهتر از کم خوردن است.

در حالی که تمام شدن غذا می تواند یک مهمانی را خراب کند، خوردن غذای اضافی به این معنی است که می توانید از مهمانان بخواهید بسته های غذایی را به خانه ببرند یا می توانید آن را در فریزر بیندازید تا باقیمانده وعده های غذایی آسان را داشته باشید.

     برای اطلاع بیشتر از  کترینگ شرکت ها و سازمان ها و رستوران با سالن vip و تهیه غذای قیمت مناسب در تهران بر روی آن کلیک کنید.

 

چگونه سفارش آنلاین غذا برای مهمانی در خانه شما تفاوت ایجاد می کند؟

گسترش عشق

با سایت‌های مختلف سفارش آنلاین غذا، همیشه راحت‌تر می‌توانید ناهار یا شام رویایی خود را در عرض چند دقیقه در خانه سفارش دهید. به نظر می رسد که غذا با تحویل در خانه اغلب نه توسط مجردان، همانطور که انتظار می رود، بلکه توسط زوج های متاهل دارای فرزند سفارش داده می شود.

سفارش ناهار در خانه واقعاً سریع و آسان شده است. این به ما امکان می دهد در زمان گرانبهایی که در غیر این صورت هنگام تهیه غذا و شستن ظروف و قابلمه استفاده می کردیم، صرفه جویی کنیم.

به نظر می رسد روز کاری هرگز تمام نمی شود و اوقات فراغت کمتر و کمتر به نظر می رسد. اگر وقتی به خانه می‌رسیم انرژی لازم برای درآوردن کفش‌هایمان را نداریم، چه رسد به تهیه شام.

بنابراین سفارش غذا در خانه زندگی شما را آسان تر می کند و مهمتر از همه می توانید دقیقاً آنچه را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. با این کار در وقت گرانبها صرفه جویی می کنید و حتی می توانید روی مبل استراحت کنید تا منتظر بمانید تا دیگران برای شما غذا درست کنند.

ترفیع شغلی همیشه یک هدف بزرگ برای هر کسی است. این و بسیاری دلایل دیگر برای جشن گرفتن، فرصتی عالی برای سفارش غذا در خانه ایجاد می کند، در نهایت انتخاب می کنید که آنچه را که دوست دارید بخورید، گویی در یک رستوران خوب در تهران هستید.

جابجایی کار سختی است، همه ما این را می دانیم. آماده کردن وعده های غذایی در حین حرکت عملا غیرممکن است، باید در جنگل وسیع جعبه ها به دنبال هر چیزی که نیاز دارید بگردید. سفارش از خانه یک راه حل بهینه است تا تلاش بیشتری به کسب و کار شما اضافه نشود.

وقتی یخچال شما مانند یک بیابان خالی است، سفارش دادن از خانه بهترین انتخاب است.

همه نمی دانند که تهیه غذا یک فرآیند پر زحمت است. بعد از اینکه مهماندار سفره چند غذا را چید، احساس خستگی و عصبانیت می کند. وقتی مهمان می آیند، نه قدرت و نه حال و هوای جشن و خوش گذرانی وجود دارد.

بهتر است نیرو و انرژی ای را که صرف پخت و پز می کنید صرف خود و عزیزانتان کنید. شما می توانید خود را مرتب کنید - یک آرایش مو و آرایش زیبا انجام دهید.

عناصر مضمون تعطیلات را به فضای داخلی اضافه کنید و اجازه دهید غذای شما توسط سرآشپزان متخصص رستوران باران آماده شود. چنین اقدامات ساده ای به شما و عزیزانتان شادی و تاثیرات دلپذیر بیشتری می بخشد. چنین تعطیلاتی به عنوان یک لذت و یک تعطیلات عالی در خاطر می ماند.

 m/سفارش غذای مجلسی مهمانی

مزایای سرو غذا با غذا در مهمانی شما

خدمات کترینگ مزایای زیادی به میزبانان و مهمانان آنها می دهد

پذیرایی هنگام میزبانی یک رویداد شرکتی یا مراسم شام خصوصی، برگزارکنندگان ممکن است در طول برنامه ریزی رویداد خود با تصمیمات مختلفی دست و پنجه نرم کنند. محل برگزاری، پذیرایی، لیست مهمانان و هر نوع سرگرمی، همه عواملی هستند که باید در رابطه با محدوده عملکرد و موارد پسند و ناپسند شرکت کنندگان در نظر گرفته شوند.

البته یکی از مهم ترین، اگر نگوییم مهم ترین، انتخاب آیتم های منو و نوع سرویس غذا خواهد بود. چنین تصمیماتی ممکن است/نیاز باشد که شامل موارد زیر باشد:

گزینه های غذای گرم و/یا سرد

پیش غذا ، دسر

انواع نوشیدنی های گرم/سرد

سرو غذا یا سرویس بوفه

آلرژی / نیازهای غذایی خاص

زمان روز/زمان اختصاص داده شده برای وعده غذایی

در حالی که برخی از این تصمیمات ممکن است تحت تأثیر زمان و شرایط باشد، یکی از گزینه‌هایی که ممکن است برای همه مهمانان، برگزارکنندگان و مهمانان به یک اندازه جذاب باشد، ارائه خدمات غذاخوری در طول دوره پذیرایی است. صرف نظر از نوع/شکل سرویس غذا، خوردن غذاها یا فینگر فودها قبل از غذای اصلی، فواید بی‌شماری را برای میزبانان مهمانی و/یا میهمانانشان ارائه می‌کند:

انعطاف پذیری برای سرو/لذت بردن از اقلام سرد و گرم

انواع انتخاب های غذایی برای خوشایند بیشتر/همه ذائقه ها

تا زمانی که غذای اصلی سرو شود به اشتها کمک می کند

فرصتی برای توسل به ترجیحات غذایی مختلف

امکان سرویس دهی برای پذیرایی از دیر رسیدن

اجازه دادن به یک محیط معمولی برای گفتگو/ معاشرت

جدا کردن غذاها برای جلوگیری از آلودگی متقاطع آلرژن ها

برای اطمینان از اینکه بخش سفارشی رویداد/مهمانی شرکتی تا حد امکان روان برگزار می شود، برگزارکنندگان می خواهند عاقلانه ارائه دهنده خدمات پذیرایی رویداد خود را انتخاب کنند. کمی دردسر برای یک مهمانی یا رویداد ایجاد می کند یا می تواند به اعتبار میزبان آسیب بیشتری وارد کند تا یک سرویس پذیرایی شرکتی که به طور استعاری توپ را رها می کند یا به عبارت واضح تر، بشقاب ها را رها می کند.

برای خدمات پذیرایی و پذیرایی از رویدادهای مجرب و حرفه‌ای، از جمله فینگر فودها و پذیرایی از غذاها، بسیاری از میزبانان مهمانی و سازمان‌های میزبان به کارکنان رستوران باران مراجعه می‌کنند. تهیه‌کنندگان و سرورهای غذا از آشپزخانه رستوران باران کاملاً از اهمیت ارائه منوهای متنوع و طعم‌دار به شیوه‌ای آگاه هستند که بر رویداد و برگزارکنندگان رویداد تأثیر مثبتی داشته باشد. به نوبه خود هدف آشپزخانه رستوران باران جلب رضایت همه مشتریان و مهمانان آنها با ترکیبی عالی از طعم ها و ادویه ها است که به موقع و ماهرانه سرو می شود.

علاوه بر این، آشپزخانه رستوران باران می‌تواند به تمام جنبه‌های پذیرایی رویدادهای شرکتی یا خصوصی، از زمان آماده‌سازی تا سرویس غذا تا نظافت بعد از کار، توجه داشته باشد، در نتیجه به میزبانان و مهمانانشان اجازه می‌دهد بدون نگرانی از مهمانی یا برنامه لذت ببرند.

گزینه های پذیرایی با کیفیت که تاثیر ماندگاری را برای مهمانان به جا می گذارد.

      برای اطلاع بیشتر از  لیست غذای شرکتی و غذای شرکتی ارزان و غذا برای مراسم ختم بر روی آن کلیک کنید.

 

منوهای پذیرایی مهمانی ها

منوهای پذیرایی مهمانی ها که توسط متخصصان کیترینگ در رستوران باران ارائه و سرو می شود، با دقت و توجه لازم تهیه شده است تا این غذاها و فینگر فودها برای همه سلیقه ها جذاب باشد. انتخاب های منو و گزینه های انعطاف پذیری شامل، اما محدود به، طیف گسترده ای از موارد زیر است:

غذاهای سرد و گرم

غذاهای بین المللی

انتخاب های گیاهی

گوشت، مرغ، غذاهای دریایی

پنیر، میوه، شیرینی

سس و لعاب

طعم های ملایم، شیرین، تند

و خیلی بیشتر …

برای میزبانان یا سازمان‌دهندگان رویداد که ممکن است راهنمایی در مورد انتخاب‌های منو که ممکن است برای عملکردشان بهترین باشد، ترجیح می‌دهند، مشاور منوی آشپزخانه رستوران باران با خوشحالی گزینه‌های مختلفی را پیشنهاد می‌کند که می‌تواند برای نوع رویداد/مهمانی و تفاوت‌های ظریف مناسب باشد.

 

چند مزیت بزرگ انتخاب غذا برای مهمانی ها

انتخاب و استخدام یک سرویس پذیرایی شرکتی خوب نه تنها این مشکلات را حل می‌کند، بلکه میزبان می‌تواند از مزایای بسیار دیگری نیز برخوردار شود. فهرست زیر یافته‌های ما از مزیت های بزرگ انتخاب کیترینگ برای مهمانی ها ی شما است.

 S/سفارش غذای مجلسی مهمانی

تنظیم یک تصویر چشمگیر در منو 

خوب، این را می توان یکی از دلایل اصلی استخدام یک سرویس پذیرایی تجاری، به ویژه برای رویداد بزرگ در نظر گرفت. هنگامی که یک پروژه یا جلسه بزرگ در راه است، هدف شما تحت تاثیر قرار دادن شخصیت های مهم و میهمانان شما است. 

 

طیف گسترده ای از انتخاب و تنوع غذا

از آنجایی که یک سرویس پذیرایی کسب و کار تجربه زیادی در تهیه و پخت غذاهای مختلف و منوها برای مشتریان دارد، به راحتی می توان به آنها اعتماد کرد تا مواد غذایی با کیفیت را به صورت حرفه ای برای تعداد زیادی از مردم تولید کنند. انتخاب یک کترینگ های حرفه ای و با تجربه  می توانند انواع غذاهای منطقه ای را طبخ کنند.

 

تهیه غذا بدون دردسر

دلیل بزرگ دیگری که در دنیای امروزی، شرکت‌ها به جای راه‌اندازی آشپزخانه اداری، غذاخوری‌های حرفه‌ای را استخدام می‌کنند تا از وعده‌های غذایی سازمانی خود مراقبت کنند، این است که همه چیز بدون دردسر انجام می‌شود. تنها کاری که باید انجام دهید آموزش و پرداخت است. از خرید خواربار تا ارائه غذا از نظر زیبایی، همه چیز آنهاست. در واقع، کارهای پس از رویداد مانند نظافت نیز توسط ارائه دهنده خدمات پذیرایی انجام می شود.

 

سفارش و تحویل آسان

این راحت ترین قسمت است. اکثر خدمات منوهای خود را در وب سایت دارند که برنامه ریزی منوی خود را در حد بودجه خود برای شما آسان تر می کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با کیترینگ خود تماس بگیرید و تاریخ، زمان، منو و سایر جزئیات مهم را به آنها اطلاع دهید و بقیه کارها را انجام می دهند.

     برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران تهران  و کترینگ خوب در تهران و رستوران قیمت مناسب در میدان هروی  بر روی آن کلیک کنید.

 

صرفه جویی در زمان و هزینه

بهره مندی از خدمات کترینگ به شما این مزیت را می دهد که در زمان و هزینه کافی صرفه جویی کنید. درست از ظروف تا غذا، همه چیز توسط پذیرایی که استخدام کرده اید انجام می شود. می توان از زمان صرفه جویی شده در سازماندهی موارد دیگر برای رویداد استفاده کرد.

 

میهمانان را راضی نگه می دارد

رستوران‌ها می‌توانند بخش‌های زیادی از آیتم‌های منوی متعددی را تهیه کنند، بنابراین هرکسی مهم نیست فهرست مهمانان شما چقدر طولانی باشد، راضی خواهند بود. چیدمان به سبک بوفه به مهمانان این امکان را می‌دهد تا از خود به شیوه‌ای سریع و منظم پذیرایی کنند.

 

 غذاهای خوشمزه ارائه می دهد

شرکت های کترینگ موفق برای سرو غذاهای تازه و لذیذ که مطمئناً مهمانان از آن لذت می برند، مشهور هستند. آنها در ساخت و تکمیل منوی خود برای انواع رویدادها، از جلسات اداری گرفته تا عروسی، تجربه دارند. وقتی می‌خواهید مهمانی خود را پذیرایی کنید، می‌توانید انتظار یک تجربه غذاخوری با کیفیت بالا را داشته باشید.

 

یک راه اندازی زیبا ارائه می دهد

در حالی که شما در حال برپایی بقیه مهمانی هستید، مطمئن باشید که غذاخوری منطقه غذاخوری را پوشش خواهد داد. شرکت های کترینگ با خدمات کامل در ارائه به خوبی مسلط هستند. آنها غذای شما را به شیوه ای سازمان یافته و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر تنظیم می کنند. یک چیدمان حرفه ای ظرافت را به رویداد شما اضافه می کند.

 

مهمانان خود را تحت تاثیر قرار می دهد

تلاش برای استخدام یک کیترینگ با کیفیت نشان دهنده تعهد شما به رویداد و خوشحالی مهمانانتان است. غذا، ارائه و حرفه ای بودن کارکنان مطمئناً تحت تأثیر قرار می گیرد. شما سخت کار کرده اید تا یک مهمانی عالی ترتیب دهید، و شنیدن ستایش ضرری نخواهد داشت.

 شرکت های کترینگ خدمات متنوعی را به طیف وسیعی از مشتریان ارائه می دهند. شرکت ها همچنین به خدمات پذیرایی برای میزبانی از رویدادها و عملکردها در دفاتر یا خارج از آن نیاز دارند. کترینگ شرکتی در چنین مواقعی غذا و نوشیدنی را با هزینه های مطلوب به کارکنان و مهماان مجالس ارائه می دهد. نوع خدمات پذیرایی و تعداد افراد حاضر در مهمانی همیشه تعیین کننده هزینه سفارشات غذا است. هدف هر شرکتی استخدام یک شرکت پذیرایی مناسب است که در انجام سفارشات غذا های مجلسی و مهمانی متخصص باشند. شرکت هایی که در زمینه پذیرایی تخصص دارند بهترین گزینه برای تماس هستند.

 

سفارش شخصی

سفارشات یا بسته بندی های فردی برای جلسات شرکتی با حضور تعداد کمی از افراد ترجیح داده می شوند. شرکت ها به هر یک از کارمندان یا کارکنان این فرصت را می دهد تا آنچه را که می خواهند از منوی خود انتخاب کنند. سازمان همچنین می تواند با انتخاب یک بسته غذایی استاندارد که همه به استثنای کسانی که آلرژی و سایر نگرانی ‌های غذایی دارند ، برای هر کارمند سفارش سفارش دهد.

G/سفارش غذای مجلسی مهمانی

انتخاب سرویس پذیرایی عالی

انتخاب سرویس پذیرایی مناسب گامی مهم در موفقیت  مجالس و مهمانی های شما است. با گزینه های متعدد موجود ، انجام تحقیقات کامل و در نظر گرفتن عوامل مختلف به شما در تصمیم گیری آگاهانه  در انتخاب بهترین سفارشات در بهترین رستوران کمک می کند.

1. تجربه و تخصص

به دنبال خدمات پذیرایی با سابقه اثبات شده در مدیریت رویداد های پذیرایی باشید. تجربه در این حوزه خاص ، درک آنها از الزامات و چالش‌ های منحصربه ‌فردی را که در این زمینه  ایجاد می ‌شود، نشان می ‌دهد. نمونه کارها و توصیفات مشتری آنها را بررسی کنید تا تخصص آنها را بسنجید.

2. پیشنهادات منو

یک منوی مناسب و قابل تنظیم برای رویدادهای شرکتی ضروری است. تنوع ترجیحات و محدودیت های غذایی شرکت کنندگان را در نظر بگیرید. خدمات پذیرایی باید طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه دهد، از جمله گزینه های  گیاهخواری ، بدون قند و انتخاب های بدون آلرژن. در مورد توانایی آنها برای پاسخگویی به درخواست ها و سفارشی سازی های خاص پرس و جو کنید.

3. بررسی ها و توصیفات

خواندن نظرات و توصیفات مشتریان قبلی، بینش ارزشمندی را در مورد کیفیت خدمات و رضایت مشتری ارائه می دهد. به دنبال پذیرایی با بازخورد مثبت و شهرت برای ارائه تجربیات استثنایی باشید.

4. سفارشی سازی و انعطاف پذیری

مجالس و مهمانی ها اغلب دارای الزامات و شرایط منحصر به فردی هستند، مانند موضوعات خاص، یا ملاحظات فرهنگی. یک سرویس پذیرایی که مایل است از نزدیک با شما همکاری کند و پیشنهادات خود را برای هماهنگی با چشم انداز رویداد شما سفارشی کند، بسیار ارزشمند است. انعطاف پذیری از نظر گزینه های منو ، سبک خدمات و خدمات اضافی نیز بسیار مهم است.

5. بودجه

بودجه خود را برای پذیرایی تعیین کنید و خدماتی را بیابید که گزینه هایی در محدوده قیمت شما ارائه می دهد. در حالی که هزینه یک عامل است ، به یاد داشته باشید که کیفیت و قابلیت اطمینان به همان اندازه مهم هستند. ایجاد تعادل بین مقرون به صرفه بودن و برتری باید هدف شما باشد.

بازدید از سایت و تست غذا قبل از سفارش غذای مجلسی مهمانی: بازدیدها از سایت را با پیام های مشتری های قبلی برنامه ریزی کنید. این به شما امکان می دهد حرفه ای بودن، توجه به جزئیات و مهارت های ارائه را ارزیابی کنید. تست کردن از غذای آنها تجربه مهمی  از تخصص آشپزی و کیفیت طعم آنها را به شما می‌دهد.

6. خدمات اضافی

در نظر بگیرید که آیا به خدمات اضافی غیر از پذیرایی غذا و نوشیدنی نیاز دارید یا خیر. برخی از شرکت های پذیرایی، برنامه ریزی رویداد، دکوراسیون، راه اندازی سمعی و بصری را ارائه می دهند.

 

ساخت یک منوی عالی

منو یکی از عناصر کلیدی است که تأثیر ماندگاری بر شرکت کنندگان در مهمانی های  شما خواهد گذاشت. یک منوی برنامه ریزی شده و مدبرانه نه تنها ذائقه آنها را برآورده می کند، بلکه نشان دهنده حرفه ای بودن و توجه به جزئیات شما نیز خواهد بود. هنگام برنامه ریزی منو به عوامل زیر توجه کنید:

1. ترجیحات و محدودیت های غذایی

اطلاعاتی در مورد ترجیحات غذایی شرکت کنندگان خود و هرگونه محدودیت خاصی که ممکن است داشته باشند جمع آوری کنید. این به اطمینان از گزینه های مناسب برای همه، از جمله غذاهای گیاهی، و بدون قند کمک می کند.

2. تم و جو

موضوع یا فضای مهمانی خود را در منو بگنجانید. یک منوی شیک را برای یک شام مجلسی و  رسمی انتخاب کنی.

3. خلاقیت و منحصر به فرد بودن

با ارائه آیتم های منوی خلاقانه و منحصر به فرد، از دیگر افراد متمایز شوید. ارائه های غذایی نوآورانه، غذاهای ترکیبی، یا ایستگاه های غذای تعاملی را در نظر بگیرید که به مهمانان اجازه می دهد غذاهای خود را سفارشی کنند.

4. گزینه های سالم و مغذی

انواع گزینه های غذایی سالم و مغذی مانند سالاد، پروتئین های کبابی، غلات کامل و میوه های تازه را ارائه دهید. این نشان دهنده تعهد شما به رفاه مهمانانتان است و یک تصور مثبت از شما در ذهن آنها ایجاد می کند.

5. ترکیبات فصلی و محلی

در صورت امکان، برای حمایت از مشاغل محلی و اطمینان از تازگی و کیفیت، مواد فصلی و محلی را انتخاب کنید. انتخاب  کردن و استفاده از مواد اولیه محلی نیز می تواند مایه مباهات و گفتگو برای شرکت کنندگان باشد.

6. انتخاب نوشیدنی

انتخاب نوشیدنی را فراموش نکنید. گزینه های مختلفی از جمله نوشیدنی هایی مانند دوغ ، نوشابه ، آب را ارائه دهید.

7. مزه کرد غذا های موجود در منو

قبل از نهایی کردن منو، یک جلسه مزه کردن غذا های منو با سرویس پذیرایی انتخابی خود برنامه ریزی کنید. این به شما این امکان را می دهد که غذا ها را تست کنید، نحوه ارائه آنها را ارزیابی کنید و در مورد طعم و کیفیت آن ها بازخورد ارائه دهید. از این فرصت برای بحث در مورد تغییرات یا اصلاحاتی که می خواهید انجام دهید استفاده کنید

8. ارائه و دیزاین غذا

دیزاین  غذا به اندازه طعم آن مهم است. برای تعیین سبک ارائه که با موضوع و فضای مهمانی شما مطابقت دارد، از نزدیک با سرویس پذیرایی خود هماهنگ کنید. در مورد نحوه نمایش غذا، استفاده از تزیینات و چیدمان میز  های غذا یا بوفه ها بحث کنید.

 

   برای اطلاع بیشتر از رستوران های دنج تهران  و رستوران با غذای خارجی و تفاوت کترینگ و رستوران  بر روی آن کلیک کنید. 

 

9. ملاحظات خاص

هر گونه ملاحظات خاص یا ترجیحات فرهنگی شرکت کنندگان را در نظر بگیرید. غذاهای متنوع را ترکیب کنید یا جایگزین های گیاهی را برای بهبود تجربه برای مهمانان بین المللی ارائه دهید.

10. انعطاف پذیری منو

یک منوی مناسب برنامه ریزی کنید و در عین حال انعطاف پذیر باشید تا تغییرات لحظه آخری یا درخواست های شرکت کنندگان را در نظر بگیرید. با سرویس پذیرایی خود در مورد توانایی آنها در انجام تنظیمات در طول رویداد ارتباط برقرار کنید و اطمینان حاصل کنید که نیازهای مهمانان شما برآورده شده است.

در روز مهمانی، هماهنگی مؤثر بین شما و خدمات پذیرایی بسیار مهم است. اطمینان حاصل کنید که کارکنان پذیرایی به موقع می‌رسند تا میز های غذا، میزهای بوفه یا سرویس غذای دیزاین شده را برپا کنند. در مورد جدول زمانی و ترتیب خدمات غذا صحبت کنید تا با برنامه مهمانی هماهنگ شود و از هرگونه تاخیر یا اختلال جلوگیری شود.

یک پرسنل پذیرایی خوب آموزش دیده و حرفه ای می تواند تجربه کلی مهمانی شما را ارتقا دهد. خدمات پذیرایی باید کارکنانی آگاه و مودب را ارائه دهد که در خدمات رسانی و رسیدگی به نیازهای مهمانان مهارت داشته باشند. آنها باید در ارائه منوها به خوبی مسلط باشند، بتوانند به سؤالات پاسخ دهند و درخواست های ویژه را برآورده کنند.

در طول مهمانی ، آماده باشید تا با هر گونه تنظیمات لحظه آخری یا موقعیت های غیرمنتظره کنار بیایید. خدمات کترینگ حرفه ای برنامه های اضطراری برای رسیدگی به شرایط پیش بینی نشده دارند. با تیم پذیرایی و کارکنان مهمانی در ارتباط باشید تا هر مشکلی را به سرعت برطرف کنید و از اجرای یکپارچه اطمینان حاصل کنید.

در نتیجه، پذیرایی از مهمان ها  نیاز به برنامه ریزی دقیق و توجه به جزئیات دارد. با درک نیازهای منحصر به فرد این مهمانی ها ، انتخاب سرویس پذیرایی مناسب و برنامه ریزی یک منوی عالی، می توانید یک تجربه غذاخوری استثنایی ایجاد کنید که تأثیر ماندگاری را بر مهمانان شما بر جای می گذارد. به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب یک سرویس پذیرایی، کیفیت، سفارشی سازی و حرفه ای بودن را در اولویت قرار دهید و اجرای یکپارچه و فراتر از انتظارات را هدف قرار دهید. با در نظر گرفتن این مراحل، رویداد شرکتی شما یک موفقیت چشمگیر خواهد بود. اگر به دنبال یک کیترینگ خوب برای مجالس خود هستید، می توانید با ما تماس بگیرید تا از نحوه پذیرایی و انجام خدمات ما مطلع شوید.

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151