کترینگ قیمت مناسب در هروی|بهترین رستوران هروی

کترینگ قیمت مناسب در هروی ؛ما اغلب در می یابیم، به ویژه با مشتریان جدید، که پذیرایی می تواند تا حدودی طاقت فرسا باشد. چه شرکت شما برای یک جلسه سفارش دهد، چه شما یک زوج تازه نامزد هستید که در حال برنامه ریزی روز بزرگ عروسی خود هستید، راه هایی برای ساده کردن پذیرایی و صرفه جویی در هزینه وجود دارد. اما با صدها گزینه غذایی خوشمزه که ده ها منو را در بر می گیرد، تعیین اینکه از کجا شروع کنید می تواند دشوار باشد. بنابراین فکر کردیم که چند راه ساده اما موثر برای کمک به شما به اشتراک بگذاریم.

 

 u/کترینگ قیمت مناسب در هروی

سفره خانه سنتی و کترینگ باران ، آماده ی پذیرفتن سفارشات مجالس ،مناسبت ها ، جشن ها و خدمات دهی به ارگان های دولتی و خصوصی می باشد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

یک مکان خوب برای شروع، درک انواع مختلف پذیرایی است. هر نوع دارای یک نوع برنامه ریزی، قیمت گذاری و روش های سفارش است. هنگامی که بتوانید یکی از این موارد را محدود کنید، به سادگی به انتخاب منو کمک می کند، در حالی که در زمان و هزینه سفارش نیز صرفه جویی می کند. 

 در اینجا چند نوع کلی پذیرایی وجود دارد که باید در کترینگ رستوران باران قیمت مناسب در هروی نظر بگیرید:

 

پذیرایی عروسی

در حالی که همه ما با کیترینگ های عروسی آشنا هستیم، می توانیم قبول کنیم که پذیرایی از میهمانان تأثیر زیادی در آن روز خاص دارد. از مهمانان ویژه گرفته تا عروس و داماد، باید مطمئن شوید که همه خوب غذا می خورند (و جشن می گیرند). تزیینات، شام، دسر و نوشیدنی های همراه فقط بخشی از برنامه ریزی است.

 

پذیرایی شرکتی

از جلسات اداری کوچک و آموزش‌ها گرفته تا رویدادهای بزرگ منطقه ‌ای، توانایی ارائه غذای عالی در محل باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه می‌شود و در عین حال به شما این امکان را می‌دهد که روی کار مهم‌تر، یعنی کسب‌وکارتان تمرکز کنید! صبحانه‌های قاره‌ای، ناهار جعبه‌ای و بوفه‌ها همگی برای پذیرایی شرکت‌ها محبوب هستند.

 

پذیرایی از رویدادهای اجتماعی

از جشن های تولد و دوران بازنشستگی گرفته تا باربیکیوهای بزرگ در حیاط خلوت، رویدادهای اجتماعی طیف گسترده ای از رویدادها (و غذا) را پوشش می دهند. پیش غذاها، بارمن‌ها و بادکنک‌ها تنها برخی از مواردی هستند که ممکن است در رویدادهایی مانند این ببینید.

 

پذیرایی امتیاز

رویدادهای عمومی ورزشی و فصلی همه در این دسته قرار می گیرند. جایی که افراد زیادی پیدا خواهید کرد، همیشه غذاهای آماده را خواهید یافت. برنامه‌ریزی برای این موارد به یک متخصص نیاز دارد تا مطمئن شود که همه گزینه‌های منوی مناسب را برای مخاطبان خود دارید. در اینجا شما می توانید تمام غذاهای مورد علاقه جمعیت از هات داگ و همبرگر گرفته تا سیب زمینی سرخ شده با پنیر چیلی و بستنی را پیدا کنید.

اکنون که دسته بندی خود را مشخص کرده اید، بیایید در مورد روش های ذخیره سازی صحبت کنیم. شما باید به یاد داشته باشید که شما بر آنچه که سفارش می دهید کنترل دارید. ساده به نظر می رسد، درست است؟ واقعیت این است که با انتخاب های بسیار، به راحتی می توان از بودجه خود چشم پوشی کرد و در نهایت غذای بیشتری از آنچه که می توانید تهیه کنید (یا می توانید بخورید!) دریافت کنید. چهار نکته زیر به تهیه کننده شما کمک می کند هنگام سفارش رویداد شما در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند. 

 g/کترینگ قیمت مناسب در هروی

هنگام بررسی سفارش بعدی خود این موارد را در نظر داشته باشید:

تعداد مهمانان خود را بشناسید 

 عامل شماره 1 هزینه های پذیرایی شما بر اساس تعداد افرادی است که غذا می دهید. تعجب خواهید کرد که چند نفر وقتی نمی دانند چند نفر می آیند، سعی می کنند سفارش دهند. دانستن تعداد مهمانان خود قبل از تماس برای دریافت تخمین به شما کمک می کند بودجه بهتری داشته باشید و تغییرات گیج کننده و غیر ضروری منو را در آخرین لحظه حذف کنید.

در مورد روش تحویل خود تصمیم بگیرید 

 اکثر مردم فکر می کنند که کیترینگ فقط یک راه است، اما یک تهیه کننده حرفه ای خوب تا 4 روش مختلف را برای تحویل غذا به شما پیشنهاد می دهد از جمله:

برداشت: غذا را از محل پذیرایی می گیرید. نه به اندازه معمول، بلکه گزینه ای برای صرفه جویی در هزینه تحویل یا صرفه جویی در زمان در سفارش عجله است.

Drop Off: یکی از رایج ترین موارد، به ویژه برای رویدادهای شرکتی و اجتماعی، که در آن غذاساز به سادگی غذا را در ظروف یکبار مصرف (قالب های فویل، جعبه های قهوه و غیره) تحویل می دهد.

نمایش واقعی: برای بوفه ها و ضیافت ها می توانید این گزینه را در نظر بگیرید زیرا غذاساز میزها و محل سرو غذا شامل کتانی، لیوان، ظروف غذاخوری و غیره را آماده می کند.

سرویس کامل: علاوه بر نمایشگر واقعی، می توانید انتخاب کنید که غذا به صورت حرفه ای سرو شود و حتی در محل طبخ شود!

چگونه می‌خواهید رویداد خود را بهبود ببخشید

به این موارد فکر کنید، مانند موارد «اختیاری یا ارتقاء» که می‌توانید انتخاب کنید تا به رویداد خود اضافه کنید. اگرچه به نظر می رسد که این موضوع چندان به غذا مربوط نمی شود، اما بخشی جدایی ناپذیر از برنامه ریزی رویداد است که هر کیترینگ حرفه ای باید ارائه دهد. بهبودها ممکن است شامل تزئینات، کتانی، چینی، سرورها، سرآشپزهای محل، بارمن، دی جی و موارد دیگر باشد.

 

قبل از سفارش بودجه خود را بشناسید 

اگرچه این اغلب اولین چیزی است که ممکن است به آن فکر کنید، اغلب آخرین چیزی است که متوجه می شوید. برای اکثر کترینگ ها، قیمت گذاری بر اساس مدل قیمت گذاری دلار/نفر تعیین می شود. بنابراین یک راه آسان برای ایجاد بودجه فقط تعیین کل مبلغی است که می خواهید خرج کنید و آن را بر تعداد تخمینی افراد تقسیم کنید. داشتن این شماره برای شروع به غذاخوری کمک می کند تا پول بیشتری را به شما بدهد!

به یاد داشته باشید، کترینگ های حرفه ای بخشی هنرمند و بخشی نیز خدمتگزار هستند. ما چیزی جز این نداریم که غذای شگفت انگیزی را به شما ارائه دهیم که هم متناسب با رویداد و هم بودجه شما باشد. هرچه اطلاعات بیشتری داشته باشیم، کار بهتری می توانیم انجام دهیم. یا همانطور که دوست داریم بگوییم: غذای عالی. خدمت رسانی عالی. بدون استرس.

    برای اطلاع بیشتر از کترینگ سازمان ها وشرکت ها  و فست فود های میدان هروی  و بهترین رستوران سنتی تهران  و رستوران خوب در تهران  بر روی آن کلیک کنید. 

پذیرایی مقرون به صرفه

کیترینگ مقرون به صرفه با افتخار ما برای همه رویدادهای پذیرایی شما خدمت کرده است. منوهای ما شامل صبحانه گرم یا قاره ای، ناهار، بوفه یا ناهار جعبه و شام های خوشمزه است. اگر قصد دارید یک جلسه کاری یا رویداد ویژه داشته باشید، لطفاً با ما تماس بگیرید. چه رویداد شما برای صبحانه، ناهار یا شام باشد، ما منویی داریم که مطمئنا شما و مهمانانتان را خوشحال می کند.

 

منوی تخصصی ما به دقت طراحی شده است تا بهترین انتخاب  نمایشگرهای تخصصی، دسرها و موارد دیگر را به شما ارائه دهد. ما از این فرصت برای پذیرایی از مراسم عروسی، مهمانی یا هر رویدادی استقبال می کنیم. ما می توانیم منوها را بر اساس نیازهای فردی شما سفارشی کنیم. زمانی را به منوهای ما نگاه کنید تا انتخاب های بزرگ ما را برای موقعیت های خاص خود مشاهده کنید. ما در کیترینگ مقرون به صرفه به ارائه بهترین کیفیت غذا، انتخاب منوی گسترده و ساختار قیمتی که نیازهای پذیرایی شما را برآورده می کند، افتخار می کنیم.

 

هنگام سازماندهی هر رویدادی، می خواهید مطمئن شوید که همه چیز از مکان گرفته تا دکور به خوبی پیش می رود - البته، این واقعیت که شما یک شام خوشمزه برای آنها سرو خواهید کرد، چیزی است که اکثر بازدیدکنندگان مشتاقانه منتظر آن هستند. تهیه غذا برای هر مناسبت یا رویداد خاصی بدون شک یکی از ملاحظات ضروری است که باید رعایت شود. توجه داشته باشید که انتخاب خدمات پذیرایی شرکتی نمونه برای این کار ممکن است به دلیل تعداد زیادی از عواملی که باید در این فرآیند در نظر بگیرید دشوار باشد. آیا ارائه خوب خواهد بود؟ انتظارات شما از غذا چیست و آیا آن را برآورده می کند یا از آن فراتر می رود؟

 

خدمات پذیرایی شرکتی چیست؟

این صنعت تامین غذا برای کارکنان یک شرکت است که به عنوان کترینگ شرکتی شناخته می شود. این ممکن است به طور منظم یا برای یک بار انجام شود، مانند یک جلسه طولانی یا جلسه آموزشی. برخی دیگر رستوران هایی هستند که خدمات پذیرایی را نیز ارائه می دهند. برخی از کترینگ ها در تهیه غذای شرکتی تخصص دارند، در حالی که برخی دیگر غذاخوری های معمولی هستند که خدمات پذیرایی را نیز ارائه می دهند. سفارش غذا برای مناسبت ها به این روش است که شما یک غذاساز خوب را انتخاب می کنید، هر چه می خواهید به آنها می گویید و همچنین زمانی که می خواهید مراسم خود را برگزار کنید. خرید یک ناهار اداری برای بسیاری از افراد همیشه به این راحتی انجام نمی شود. برخی از کترینگ ها هستند که باید از قبل یک زمان خاص را سفارش دهید. برخی از آنها وعده های غذایی شرکتی را ارائه می دهند که با منوی معمول آنها نیز متفاوت است. این اغلب مستلزم وعده‌های غذایی بزرگ برای لذت بردن همه است .

 

مزایای استخدام یک سرویس پذیرایی شرکتی برای شرکت شما چیست؟

هر زمان که یک رویداد شرکتی را سازماندهی می کنید، ایجاد بودجه ای که مطابق با اهداف رویداد باشد ضروری است. رسمی تر است یا غیر رسمی؟ رویداد را بهتر بشناسید تا بتوانید تعادل بهتری بین قیمت و سطح خدماتی که کترینگ ها می توانند ارائه دهند ایجاد کنید. اگر طرح تجاری دارید، ممکن است به رویدادها، کنفرانس ها و جلسات دعوت شوید تا شرکت خود را سرپا نگه دارید و اجتماعی کنید. امروزه، بیشتر سازمان‌ها میزبان رویدادها و مهمانی‌ها هستند تا بازخورد صادقانه‌ای را از مشتریان دریافت کنند و فعالیت‌های خود را روان نگه دارند. استفاده از خدمات پذیرایی شرکتی ممکن است در صرفه جویی در هزینه و زمان بسیار مفید باشد. انتخاب بهترین خدمات پذیرایی شرکتی ممکن است مزایای متعددی برای یک شرکت داشته باشد.

 s/کترینگ قیمت مناسب در هروی

خدمات کترینگ شرکتی یک تجربه عالی را برای کارمندان شما فراهم می کند

اگر می‌خواهید از یک سرویس پذیرایی شرکتی استفاده کنید، باید بدانید که برخی از شرکت‌ها ساندویچ‌ها، سالادها و کیک‌های سالم و لذیذ را برای صرف ناهار در دفتر یا در طول جلسات خارج از محل، از جمله موارد دیگر، ارائه می‌دهند. چندین کسب و کار پذیرایی در ارائه شام مجلل مدیری تخصص دارند که می تواند در محل کار یا دفتر مرکزی شرکت ها سرو شود. از سوی دیگر، سایر خدمات پذیرایی با ضیافت های مجلل پنج وعده ای و همچنین ضیافت های بزرگ شرکتی، با هدف اصلی خیره کردن مشتریان و همکاران تجاری، تجربه ای عالی را ارائه می دهند. رویدادهای شرکتی برای مدت طولانی تری برگزار می شوند و افرادی که در آن شرکت می کنند تأثیرگذار هستند.

 

یک سرویس پذیرایی شرکتی که به خوبی انتخاب شده باشد می تواند هم مقرون به صرفه باشد و هم در زمان برای شما صرفه جویی داشته باشد. آماده سازی و اجرا توسط کترینگ برای مهمانان شما به صرفه جویی در زمان و هزینه کمک می کند. مشاغل کترینگ مقدار قابل توجهی از نگرانی شما را کاهش می دهد و به شما امکان می دهد زمان و منابع خود را بر روی سایر بخش های رویداد تجاری مانند ارائه ها و معاملات تجاری متمرکز کنید. علاوه بر این، برخی از کترینگ ها خدماتی را ارائه می دهند که تمیز کردن پس از یک روز کامل فعالیت را پوشش می دهد.

 

استخدام یک سرویس پذیرایی شرکتی اولین تصور ایده آل را برای کسب و کار شما ایجاد می کند

موفقیت رویداد شما منوط به خدمات پذیرایی است که در آن شرکت می کند. خدمات و تخصص یک کیترینگ شرکتی شایسته به ایجاد تصویر شرکت شما کمک می کند. این یک رویکرد فوق العاده برای مشتریان است که منجر به سرمایه گذاری بیشتر می شود. انتخاب یک غذای شایسته تأثیر قابل توجهی خواهد داشت و تضمین می کند که غذا به گونه ای سرو می شود که برای افرادی که آن را دریافت می کنند لذیذ به نظر برسد.

 

کترینگ های حرفه ای گزینه های مختلفی را ارائه می دهند

آنها نه تنها جریان رویداد را تسهیل می کنند، بلکه گزینه هایی را که برای رویداد خود می خواهید در اختیار شما و مهمانانتان قرار می دهند. تنوع گزینه های موجود از این غذاخوری ها تضمین می کند که هر بازدید کننده چیزی را پیدا می کند که از آن لذت می برد. پذیرایی را انتخاب کنید که برای مهمانان شما جذاب باشد و تنوع بیشتری از غذاها و سبک ها را ارائه دهد. در حال حاضر، کترینگ ها به گیاهخواران و حتی گوشتخواران خدمات ارائه می دهند. مهمانان اغلب از منوی یکسانی در هر موقعیتی خسته می شوند. این به کترینگ ها امکان می دهد تا انتخاب های متنوعی از گزینه ها را ارائه دهند. کاملاً به شما بستگی دارد که غذاهای لذیذی را تهیه کنید که با موضوع جلسه مطابقت داشته باشد یا بر فرهنگ ‌های محلی منحصربه ‌فرد که در آن تجارت وجود دارد تأکید کند.

ارائه یک جزء مهم از یک تجربه ناهار خوری دلپذیر است و کترینگ قیمت مناسب در هروی در ارائه غذا تخصص دارند. شما می توانید مطمئن باشید که غذای شما به شیوه ای جذاب برای همه مهمانان چیده و سرو می شود. چندین شرکت وجود دارند که پذیرایی مهمانی را ارائه می دهند، و شما باید همه آنها را مرور کنید تا بهترین کیترینگ را برای مراسم خود انتخاب کنید. با این حال، یافتن محل کسب و کار پذیرایی ایده آل نباید دشوار باشد. برای شروع، باید به دنبال شرکتی باشید که چندین سال است که در تجارت بوده است، زیرا این نشان می دهد که آنها دارای نرخ بازدهی بالا و تخصص های متنوع هستند.

 

به نظر می رسد مسئولیت های سازماندهی رویداد هرگز به پایان نمی رسد. شما باید مقدار مورد نیاز گزینه های غذا و نوشیدنی را سازماندهی کنید (در حالی که تمام محدودیت های غذایی مهمانان را در نظر بگیرید) و همچنین به دقت در مورد فضای رویداد و اینکه چگونه همه را با خیال راحت در خود جای می دهد فکر کنید.

در حالی که درخواست پذیرایی برای دفاتر، جلسات کاری و رویدادها می تواند استرس زا باشد، اگر خدمات پذیرایی را به شخص ثالثی بسپارید می توانید این استرس ها و نگرانی ها را از خود دور کنید.

 

برگزاری مراسم پذیرایی

کیترینگ های شرکتی حرفه ای و با تجربه وجود دارند که می توانند استرس و دردسر را از شما دور کنند و به شما این فرصت را می دهند تا روی سایر جنبه های رویداد خود تمرکز کنید.

حتی اگر شما یک آشپزخانه یا تجهیزات پذیرایی برای تهیه غذا دارید، استخدام یک شرکت پذیرایی تجاری متخصص در انواع رویدادها مزایای بیشتری از آنچه تصور می کنید به شما ارائه می دهد.

بسیاری از شرکت‌های پذیرایی فقط به تهیه غذا و جمع‌آوری بسته‌بندی‌های استفاده‌شده رسیدگی نمی‌کنند. برخی می توانند کارد و چنگال یا ظروف بوفه ایمن در برابر کووید و ابزارهای متعدد دیگر را برای آسان تر کردن کار شما فراهم کنند.

چه یک ناهار کاری، یک مهمانی اداری، یک رویداد خیریه یا یک رویداد شرکتی دیگر داشته باشید، این را در نظر داشته باشید: غذا و نوشیدنی چیزی است که مهمانان شما از یک رویداد بیشتر به یاد خواهند آورد.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران شیک در تهران و بهترین رستوران سنتی تهران  و قلیان عربی و تهیه غذا محرم  بر روی آن کلیک کنید. 

 

5 دلیل برای استخدام یک شرکت پذیرایی شرکتی

استخدام کترینگ قیمت مناسب در هروی برای کسب و کار شما مزایای بسیاری دارد که برخی از آنها در زیر بیان می شود.

 

1. انتخاب منوی پذیرایی و تنوع

هنگام انتخاب گزینه های پذیرایی خود، می توانید از بین طیف گسترده ای از سبک ها، غذاها و مقادیر انتخاب کنید. برای مثال، اگر برای یک رویداد شبکه تجاری، غذای صبحانه سفارش می‌دهید، ممکن است از انواع خاصی از مواد غذایی مانند شیرینی‌های تازه، بشقاب‌های میوه یا ساندویچ‌ها یا رول‌های بسته‌بندی جداگانه سفارش دهید. نکته این است که شما گزینه های بسیار متنوعی برای بررسی دارید.

 

2. مشاوره پذیرایی حرفه ای

ممکن است مهمانانی داشته باشید که نیازهای غذایی خاصی دارند که منوی آنلاین ممکن است پاسخگوی آنها نباشد. در این مورد، از شرکت پذیرایی شرکت خود بپرسید که چه کاری می توانند انجام دهند. این احتمال وجود دارد که آنها از شما پذیرایی کنند و گزینه مناسبی را ارائه دهند تا همه مهمانان بتوانند غذاهایی را که ارائه می دهند دوست داشته باشند.

 

3. استخدام کرتینگ قیمت مناسب در هروی باعث صرفه جویی در زمان می شود

سازماندهی محل برگزاری و رویداد به هر حال یک شغل تمام وقت است، بنابراین به تمام زمان و فضای فکری اضافی که می توانید با اجازه دادن به یک کرتینگ قیمت مناسب در هروی این مسئولیت را به دست آورید، فکر کنید. تمام نیازهای غذا و نوشیدنی شما توسط شرکتی انجام می شود که در تمام جنبه های کترینگ تجاری تخصص دارد.

 

4. بهداشت و ایمنی مواد غذایی

استخدام یک شرکت پذیرایی حرفه ای با رتبه بندی بهداشت مواد غذایی 5 ستاره به شما آرامش کامل می دهد که غذا بی خطر خواهد بود.

همه افراد خارج از صنعت غذا به طور کامل از اقدامات کنترل کیفیت دقیقی که کترینگ‌های تجاری باید رعایت کنند تا مطابقت داشته باشند، آگاه نیستند. بنابراین، اگر می‌دانید که خدمات پذیرایی شما دارای این مهر تأیید است، می‌دانید که انتخاب غذای شما 100٪ ایمن خواهد بود.

 

5. غذا از کیفیت بالاتری برخوردار است

انتخاب غذاهای باکیفیت و خوشمزه باعث خوشحالی مهمانان می شود.

چه آشپزخانه و امکانات آماده سازی غذا در خانه داشته باشید یا نه، یک شرکت پذیرایی اداری با کیفیت ترین مواد اولیه را می شناسد. در اعماق وجود، می‌دانید که کترینگ‌های شرکت‌های محلی منوی شما را با بالاترین استانداردها آماده می‌کنند، زیرا شهرت آن‌ها بر این است که پذیرایی خوشمزه‌ای را ارائه می‌کنند که مهمانان شما می‌توانند از آن لذت ببرند.

    برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

 

چرا به کترینگ تجاری نیاز دارید؟

اینها تنها تعدادی از مزایای استخدام متخصصان پذیرایی هستند. تا زمانی که از فرصت استفاده نکنید و پذیرایی دفتر یا کسب و کار خود را به آنها سپردید، متوجه نخواهید شد که چقدر آرامش بخش و رهایی بخش است. اگر به دنبال یک سرویس پذیرایی برای رویداد بعدی خود هستید، با ما در رستوران باران تماس بگیرید و جزئیات مربوط به نیازهای خدمات پذیرایی شرکتی خود را در میان بگذارید.

d/کترینگ قیمت مناسب در هروی

 سفره خانه سنتی باران و کترینگ رستوران باران ، آماده ی ارائه سفارشات مجالس ،مناسبت ها ، جشن ها و خدمات دهی به ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151