کترینگ خوب در تهران|لیست غذاهای کترینگ|بهترین کترینگ شمال تهران

کترینگ خوب در  تهران؛کترینگ کسب و کار ارائه خدمات غذا به مناطق دور است. بگذارید این موضوع را ساده تر کنم: یک مهمانی مهم را تصور کنید که قرار است میزبانی کنید. بخش اساسی هر مهمانی چیست؟ غذا، وقتی صحبت از مهمانی های بزرگ می شود، نمی توانید برای همه آنها آشپزی کنید. در این شرایط ما در رستوران باران برای  تهیه غذا به شما کمک می کنیم.

مثال دیگر زمانی است که شما مسئول یک جلسه کاری مهم هستید. گاهی اوقات جلسات به اندازه کافی طولانی است تا به ناهار برسیم. شما نمی توانید ناهار را در آنجا بپزید. در عروسی ها نمی توان برای همه مردم آشپزی کرد و از همه آنها پذیرایی کرد. کترینگ گروهی از مردم است که برای رویدادهای شما غذا سرو می کنند و اطمینان می دهند که هر کس آنچه را که می خواهد دارد. همه ما مواقعی داشتیم که جذب غذای یک رویداد می شدیم و از دانستن نام رستوران ناامید می شدیم. اکنون که اهمیت کترینگ کاملا تصور شده است، این سوال مطرح می شود: بهترین مکان پذیرایی چه ویژگی هایی دارد؟

 j/کترینگ خوب در  تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

چرا کترینگ شرکتی؟

غذا در اکثر رویدادهای شرکتی که قرار است مورد انتظار و حتی ضروری باشد. این یک چیز مثبت برای شرکت شما است. به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی یک راه قدرتمند برای ایجاد اتحاد و تقویت ارتباط بین اعضای تیم است. در طول یک وعده غذایی، افراد می توانند فرصت پیدا کنند و با یکدیگر بیشتر آشنا شوند. هر رویداد شرکتی به غذا نیاز دارد و پذیرایی به سادگی در دسترس ترین، بهترین و حرفه ای ترین راه برای رفتن است.

 

غذای خوب

کترینگ شرکت ها و سازمان ها همیشه بهترین گزینه برای غذای خوب است. می‌توانید غذای بیرون‌بر سفارش دهید، اما غذای آماده بسیار بهتر است. غذای تازه و در دمای ایده آل ارائه می شود. دیگر خبری از ماکارونی سرد، شیرینی سرد یا نان بیات نیست. اکثر خدمات پذیرایی گزینه های مختلفی را برای نیازهای خاص شما ارائه می دهند، چه تنقلات و غذاهای آماده، خورشت ها و انواع برنج ها ، غذاهای بسته بندی شده، کباب ها یا غذای خوب. بسیاری از خدمات پذیرایی حتی امکان سفارشی سازی منو را فراهم می کنند.

 

سرویس کامل

هنگام غذا دادن به جمعیت چیزهای زیادی برای فکر کردن وجود دارد. نه تنها باید غذای کافی تهیه کنید، بلکه باید امکانات آلرژی، تحویل، چیدمان، ظروف، مدیریت زمان، ایمنی غذا، تکمیل غذا و نوشیدنی، تمیز کردن و موارد دیگر را در نظر بگیرید. این می تواند یک چالش بزرگ برای کسی باشد که برای سرگرمی در مقیاس بزرگ و بدون کارکنان مورد نیاز برای مدیریت چنین شغل بزرگی آموزش ندیده است.

خوشبختانه این کاری است که کترینگ ها بهترین کار را انجام می دهند. آن‌ها می‌دانند که چقدر غذا لازم است و از ابتدا تا انتها مراقب هر جزئیات هستند. آنها همچنین تعداد کارکنان مورد نیاز برای انجام درست کار را ارائه می کنند. با ارائه رویداد شما با حرفه ای و ظرافت، کیترینگ های شرکتی اطمینان حاصل می کنند که رویداد شما همه حاضران را تحت تاثیر قرار می دهد.

 

انواع رویدادهای مناسب برای پذیرایی

بیشتر رویدادهای شرکتی به نوعی غذا نیاز دارند. نه تنها غذاهای خوشمزه مهمانان، مشتریان یا تیم شما را خوشحال می کند، بلکه انتظار می رود.

 j/کترینگ خوب در  تهران

جشن ها

جشن ها رویدادهای مهمی هستند که سزاوار توجه دقیق به هر جزئیات هستند. شما یک عامل برای این رویدادها می خواهید که فقط یک سرویس پذیرایی ماهر می تواند ارائه دهد.

 

کنفرانس ها، سمینارها و جلسات

همانطور که کنفرانس ها، سمینارها و جلسات آموزنده و حیاتی هستند، می توانند طولانی و از نظر فیزیکی و احساسی خسته کننده باشند. غذای خوب لازم است تا مهمانان شما را خوشحال، متمرکز، درگیر و توجه نگه دارد. غذاها و نوشیدنی های مناسب این قدرت منحصر به فرد را دارند که در یک جلسه یا کنفرانس عادی شرکت کنند و آن را به یک رویداد سرگرم کننده تبدیل کنند.

 

غذاهای سفارشی

بسیاری از رویدادهایی که ما ارائه می کنیم، چه ما مسئول پذیرایی مراسم عروسی شما باشیم و چه تهیه کننده مراسم شما، بر اساس یک منوی اولیه است. ما از این فرصت برای سفارشی سازی انتخاب ها برای مطابقت با رژیم غذایی، سلیقه و نیازهای بودجه مشتریان خود استقبال می کنیم. اگرچه ما بسته‌های مجموعه‌ای داریم، اما اغلب پیشنهادات و راهنمایی‌هایی در مورد انتخاب منو ارائه می‌دهیم. گاهی اوقات، ما حتی به افراد کمک می کنیم تا روی یک موضوع یا ایده خاص بازی کنند. به این ترتیب، هر رویدادی که ما ارائه می دهیم منحصر به فرد است. با کار با سرآشپز ماهر ما می‌توانیم اقلام را به‌عنوان مخلفات، سینی یا غذای کامل تطبیق دهیم. ما به توانایی خود در تطبیق همه غذاهای خود با نیازهای شما افتخار می کنیم. ما انعطاف پذیری بی نظیری را برای شما فراهم می کنیم تا غذای رویداد شما منحصر به فرد باشد.

 

یک منوی گسترده روی میز

هر فردی با دیگری متفاوت است. بنابراین، ممکن است ندانید چه کسی گیاهخوار است یا چه محدودیت های غذایی دارد. یک منوی عالی دارای گزینه های زیادی است در حالی که برای هر گونه محدودیت غذایی انعطاف پذیر است. همچنین، باید بسیاری از ظروف معروف و غذاهایی که مطلوب تر هستند را پوشش دهد. دیدن بسیاری از موارد برای انتخاب، رضایت فوری را به همراه دارد.

 

برگزار کنندگان کترینگ چگونه می خواهند غذا را حمل کنند؟"

کیفیت و قیمت مهم است، اما بخش مهم تر حمل و نقل است. اهمیت حمل و نقل بیشتر در مهمانی های بزرگ مانند عروسی احساس می شود. حمل و نقل باید غذا را گرم و منظم نگه دارد. حتی این سازمان باید رنگارنگ باشد تا دهان همه را آب کند. برای اطمینان از حمل و نقل، از آنها بپرسید که چگونه غذا را به محل می رسانند. همچنین از آنها بخواهید که عکس هایی از پذیرایی های قبلی خود بگیرند تا ببینید چقدر منظم و مرتب هستند. پذیرایی که پس از اتمام کار، محل را تمیز می کند، برای ذهن مشغول میزبان بسیار راحت است.

 

وقت شناسی یکی دیگر از عوامل تسکین دهنده است.

از آنجایی که غذای یک رویداد حتی مهمتر از اتفاقاتی است که در آن رویداد رخ می دهد، رسیدن به موقع یکی دیگر از عوامل حیاتی است. منظورم از وقت شناسی، محاسبه زمان مناسب برای سرو غذا و متعهد بودن به محاسبه خودشان است. وقتی میهمانان به سر میز می رسند، انتظار یک میز آماده را دارند. دیدن کارکنان سخت کوش که پس از یک جلسه مشاجره یا جشن عروسی آماده میز غذا می شوند، مشکل است.

 

در نهایت، کدام رستوران را انتخاب کنید.

به طور خلاصه، کترینگ قیمت مناسب در تهران نجات دهنده در مهمانی ها، رویدادها و جلسات است زیرا لذیذترین غذاها برای مهمانان سرو می شود. یک کیترینگ عالی به معنای یک تیم مودب است که غذاهای با کیفیت بالا را با قیمت مناسب سرو می کند. منو در فهرست طولانی قرار دارد و اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ دهد، آن‌ها به آرامی آن را مدیریت می‌کنند که انعطاف‌پذیری را نشان می‌دهد. آنها همچنین به موقع در محل هستند. غذا یک تجربه شخصی است. یک وعده غذایی مشترک راه ارتباطی بین مردم است که غریبه ها را به دوستان تبدیل می کند. و جنبه تغذیه ای غذا خوردن را فراموش نکنید. غذای مناسب می تواند بهره وری را افزایش دهد، به ویژه برای جلسات کاری مهم است.

 

آیا در حال برنامه ریزی یک رویداد شرکتی هستید؟

پذیرایی را نادیده نگیرید - این یکی از ضروری ترین عناصر برای برگزاری یک رویداد شرکتی موفق و سازنده است. کترینگ شرکتی فقط به این معنی نیست که مقداری خوراکی‌ها و میان‌وعده‌های خوشمزه را برای جلب توجه کارمندان و مشتریان جلب کند، و خیلی بیشتر از این است:

غذا در هنگام کار سخت، طوفان فکری و صرف انرژی به ذهن و بدن تیم شما کمک می کند. پذیرایی عالی باعث می شود که کارکنان شما با ارائه گزینه های پذیرایی شرکتی که خوشمزه و متفاوت هستند، احساس قدردانی و ارزشمندی کنند.

با داشتن کترینگ قیمت مناسب در هروی ، شرکتی که فقط از تازه ترین محصولات و مواد اولیه استفاده می کند و منویی را برای مناسبت شما ایجاد می کند، واقعاً بسیار بیشتر از سفارش ساندویچ برجسته است. غذا در هر رویدادی که برگزار می کنید تفاوت ایجاد می کند. انتخاب‌های مختلفی از سبک‌های پذیرایی وجود دارد که می‌توان از آنها سفارش داد، در زیر راهنمای سبک‌های پذیرایی شرکت‌های مختلف ایجاد کرده‌ایم. استخدام یک کیترینگ به شما کمک می‌کند حداقل برای یک جنبه از برنامه‌ریزی رویداد خیالتان راحت شود، اما هنوز چیزهای زیادی برای سازماندهی و مدیریت وجود دارد. ما با هم کار می کنیم تا به شما کمک کنیم رویدادی را که کاملاً برای شما مناسب است برگزار کنید. ما در چارچوب بودجه و نوع رویداد شما کار می کنیم تا رویدادی را ایجاد کنیم که با دیدگاه آشپزی شما مطابقت داشته باشد زیبایی و سادگی مواد تازه و سالم ما هر مناسبتی را بالا می برد. هنگامی که برخی از اطلاعات اولیه در مورد زمان و مکان رویداد خود را به ما دادید، مدیر پذیرایی اختصاصی شما به شما کمک می کند تا بهترین گزینه ها را بر اساس نیازهای خود دریافت کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بسته های منوی مورد علاقه خود را انتخاب کنید و ما تمام تدارکات را انجام خواهیم داد.

 برای اطلاع بیشتر از رستوران مناسب جلسات کاری  و قلیان عربی  بر روی آن کلیک کنید. 

 a/کترینگ خوب در  تهران

سوالات متداول پذیرایی از رویدادهای شرکتی

چه زمانی باید برای رویداد شرکتی خود غذاخوری رزرو کنم؟

وقتی نوبت به رزرو غذاخوری می رسد، همیشه زودتر بهتر است. در حالی که بسیاری از رویدادها را می توان شش هفته قبل از رویداد رزرو کرد، برخی از آنها به چندین ماه نیاز دارند. این امر به ویژه برای رویدادهای تعطیلات، رویدادهای بسیار بزرگ یا مجلل، یا اگر امیدوار هستید که یک غذاساز غیرمعمول محبوب و شلوغ استخدام کنید، صادق است. قانون کلی این است که به محض اطلاع از تاریخ رویداد و جزئیات ضروری، غذاخوری خود را رزرو کنید.

 

کیفیت غذاخوری هایی که باید به آنها توجه کنید

غذای خوب باعث خلق و خوی خوب می شود. مردم عاشق خوردن هستند و فقط خوردن نیست. این یک تجربه است یک کیترینگ مناسب تضمین می کند که همه چیز از غذا گرفته تا خدمات به آرامی پیش می رود. هنگامی که یک غذاخوری حرفه ای را استخدام کردید، می توانید بنشینید و استراحت کنید زیرا همه چیز اکنون در دست متخصصان است. یک مراسم یا مهمانی چند نوع مهمان با سلیقه های مختلف دارد. تنوع غذاهای خوشمزه همان چیزی است که مهمانان شما از شما انتظار دارند. بنابراین، کیفیت غذاسازها در مورد شما اهمیت زیادی دارد.

یک مهمانی با انتخاب غذا برای همه، همه حاضران را خوشحال می کند. ارائه منظم و تمیز مواد غذایی خوش طعم، اشتها را در نگاه اول افزایش می دهد. هر کیترینگ مناسبی موارد اساسی را در ذهن نگه می‌دارد که باعث می‌شود رویداد شما بدون دردسر برگزار شود.

 

کیفیت کترینگ های غذا می تواند مهمانی شما را به یاد ماندنی کند

یک تیم خوب تضمین می کند که اجرا بی عیب و نقص است. تیم پذیرایی به شیوه ای مناسب با مردم تعامل مناسبی دارد. بنابراین کارکنان باید دارای اخلاق اولیه باشند. نگرش آنها نسبت به میزبان، مهمانان و سایر کارکنان باید حرفه ای اما در عین حال دوستانه باشد. کمک به میهمانان در پذیرایی و اطمینان از اینکه میز بوفه همیشه پر از وسایل باشد بر عهده آنهاست.

 

یک منوی خوشمزه برای همه

معمولا کترینگ ها منوهای مختلفی برای مراسم های مختلف دارند. آنها لیست را به شما نشان می دهند و می توانید بسته به بودجه خود مواردی را از آن انتخاب کنید. یک غذاساز خوب لیستی از غذاهای خوشمزه را تهیه می کند که شامل انواع پیش غذا، نوشیدنی، غذای اصلی و سایر اقلام خوشمزه است. هنگامی که انتخاب خود را انتخاب کردید، کیترینگ از شما می خواهد که نمونه ها را بچشید.

 

خلاقیت در همه جا مهم است

در مهمانی‌های موضوعی، یک کیترینگ باید به ایده‌های جدیدی فکر کند که می‌تواند با رویداد مرتبط باشد. یک وعده غذایی لذیذ ارائه شده به طور منحصر به فرد، این رویداد را متمایز می کند. غذاساز تخیلی و خلاق، نیازهای غذایی را در ذهن نگه می دارد و ایده های جدیدی ارائه می دهد. بسیاری از اوقات، روش های آشپزی باید از ترجیحات شخصی یا مذهبی پیروی کنند. انعطاف پذیری و خلاقیت تمام چیزی است که کل بازی را تغییر می دهد.

 

بهترین پذیرایی برای مراسمات و جلسات شرکتی

تنوع غذا متناسب با بودجه شما

برنامه ریزی مالی برای یک مراسم یا جلسه سهم قابل توجهی برای کترینگ ها دارد. نرخ ها با توجه به فصل و تقاضا در نوسان بالا و پایین هستند. برخی از اقلام غذایی مخصوص فصل خاصی هستند. آنها ممکن است در خارج از فصل هزینه بالایی داشته باشند. یک غذاساز متخصص به دنبال جایگزین هایی برای چنین چیزهایی خواهد بود. تهیه منو برای مشتری با بودجه آنها، تخصص کیفیت غذاسازان است.

 

ایمنی و بهداشت مواد غذایی

رعایت بهداشت در هنگام تهیه و سرو غذا بسیار حیاتی است. غذای آلوده ممکن است تصویر شما را خراب کند. اگر محل برگزاری دور از آشپزخانه باشد، در هنگام حمل و نقل غذا باید توجه لازم را داشته باشید. میزها، بشقاب ها و دستمال های تمیز و مرتب به همان اندازه مهم هستند. اگر چیزی نیاز به دفع دارد، سطل های زباله باید برای دفع آنها وجود داشته باشد.

     برای اطلاع بیشتر از کترینگ برای نذری و تهیه غذا محرم و بهترین رستوران های تهران برای تولد  بر روی آن کلیک کنید. 

آشپزی: قسمت مهم کترینگ خوب در تهران

جدا از همه عوامل فوق، غذاساز مناسب، سرآشپزهای خوبی نیز دارد. تهیه غذا با توجه به غذاهای مختلف و نیازهای مختلف ضروری است. اگر غذا افتضاح باشد، تزئینات هیچ معنایی نخواهد داشت. یک کترینگ همیشه باید برای جایگزینی در شرایط اضطراری آماده باشد. بسیاری از چیزها نیاز به گرم کردن مجدد دارند که نیاز به ایمنی و توجه دارد. یک متخصص اطمینان حاصل می کند که هیچ چیز در حین گرم کردن مجدد خراب  نمی شود.

 f/کترینگ خوب در  تهران

کمبود نوشیدنی و پیش غذا وجود ندارد

چه آبمیوه، نوشابه، دوغ یا یک لیوان آب خالص ، لیوان تمیز ضروری است. کمبود نوشیدنی چیزی است که هیچ کس نمی خواهد. یک نوشیدنی یا قهوه سرد، مهمانان، هنگام صحبت با دیگران از آن لذت ببرید. به طور مشابه، غذای آماده به مدت طولانی یک فرصت عالی برای مهمانی است. میزبان ممکن است آن را با غذاساز در میان بگذارد و مطمئن شود که در طول مهمانی چیزی از بین نمی رود.

 

یک کترینگ خوب فشار را در آشپزخانه و رویداد کنترل می کند

ممکن است در حین تهیه غذا فشار زیادی وارد شود. اگر موادی وجود نداشته باشد یا چیزی در بازار کم باشد، یک غذاساز حرفه ای آرامش خود را حفظ می کند. در این شرایط، یک متخصص به دنبال جایگزین می گردد. تغییر در هر برنامه ای در لحظه آخر ممکن است شما را تحت فشار قرار دهد اما یک تهیه کننده مناسب پاسخ مثبت می دهد. آنها ممکن است از میزبان بپرسند و گزینه دیگری را برنامه ریزی کنند.

 

همه چیز را با منابع داده شده سازماندهی می کند

برنامه ریزی و سازماندهی برای اطمینان از اینکه همه چیز به خوبی پیش می رود حیاتی است. از تصمیم گیری در مورد منو گرفته تا تمیز کردن آشفتگی بعد از رویداد، همه چیز نیاز به برنامه ریزی مناسب دارد. یک تهیه کننده متخصص در مورد بودجه، تعداد مهمانان و منطقه محل برگزاری بحث می کند و سپس مشاوره صادقانه ارائه می دهد. آنها مطمئن می شوند که بودجه شما تمام نمی شود و شفافیت را حفظ می کنند.

 

هیچ جزئیاتی را از دستد نمی دهد

در مورد غذاهای خوشمزه جایی برای اشتباه وجود ندارد. جشن تولد یا جشن عروسی، هر رویدادی تقاضای خاص خود را دارد. جشن تولد به معنای تعداد زیادی بچه است و آنها معمولاً از میان وعده ها لذت می برند تا وعده اصلی. یک غذاساز حرفه ای سعی می کند انواع کیک ها، شربت ها و میان وعده ها را برای کودکان ترکیب کند. به طور مشابه، یک جشن عروسی بیشتر اوقات یک وعده غذایی بوفه دارد. در این صورت نسبت میان وعده و غذای اصلی متفاوت است.

رسانه‌های اجتماعی، جزوه‌ها و روزنامه‌ها رسانه‌ای عالی برای اطلاع دیگران از خدمات هستند. اما افرادی که تجربه مثبتی دارند بی‌تردید کترینگ را به دوستان خود توصیه می‌کنند. برای تبلیغ در مورد این خدمات، پذیرندگان ممکن است نظرات خود را در رسانه های اجتماعی یا صفحه وب خود بخواهند. خواندن نظرات انتقادی اطلاعات زیادی در مورد هر سرویس ارائه می دهد. یک کیترینگ حرفه ای برای ناراحتی در بررسی های منفی عذرخواهی می کند.

 

پذیرایی عالی بودن به معنای نظارت بر آشپزی، سرو کردن، تمیز کردن و رسیدگی به روش صحیح است. پرسنل خوش اخلاق، تمیز و صمیمی هستند. ایجاد یک حس ملموس در میز غذا برای تکمیل هر رویداد ضروری است. یک غذای وسوسه انگیز و خوش طعم که به طور مرتب سرو می شود برای خوشحال کردن مهمانان بسیار مهم است.

پذیرایی مانند هر حرفه دیگری نیاز به آموزش صحیح و سخت کوشی دارد. حسابداری، سازماندهی، آشپزی و بازاریابی بخشی از کسب و کار کیترینگ هستند. جدای از آموزش، این تجربه است که باعث می شود کیترینگ از بین جمعیت متمایز شود. به روز نگه داشتن روندهای جدید، یادگیری به موقع مهارت های جدید و درک بازار برای پذیرایی مناسب ضروری است.

     برای اطلاع بیشتر از رستوران برای جلسات کاری و کافه مناسب جلسات کاری و رستوران های نزدیک من بر روی آن کلیک کنید .

ویژگی های مدیریت کترینگ

از آنجایی که پذیرایی شامل فعالیت ها و تنوع محصولات است و چالش خاصی را برای مدیر ایجاد می کند، ویژگی های خاصی دارد که آن را از سایر صنایع تولیدی و خدماتی متمایز می کند.

طیف گسترده ای از خدمات غذایی از جمله بیسکویت و چای، تنقلات پخته و فرآوری شده به مشتری ارائه می شود. نوشیدنی ها و وعده های غذایی برای سازماندهی رویدادهای کامل

محصول و خدمات ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند و نمی توان آنها را به صورت مجزا بررسی کرد

محصول ارائه شده همیشه از قفسه خارج نمی شود و بدون آماده سازی بیشتر سرو می شود.

استاندارد کردن محصولات آسان نیست و همان ظرف از نظر شکل، اندازه و کیفیت از یک مؤسسه به دیگری متفاوت است.

ارائه یک تماس شخصی به غذا یک نقطه فروش مهم در پذیرایی است، بنابراین تمهیدات خاصی برای نگهداری ایمن آنها ضروری است.

سلیقه مشتریان در روزهای مختلف و حتی در زمان های مختلف در همان روز متفاوت است. اینها همچنین ممکن است به طور اساسی تغییر کند و افراد زیادی را با پیشینه‌های مختلف، فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و ساختاری تغییر دهد. این امر مستلزم مهارت های بیشتر در مدیریت نیروی انسانی در داخل و خارج از سازمان است.

غذا در برابر دزدی، سرقت، آلودگی، فساد و ضایعات آسیب پذیرتر است. بنابراین باید در تمام مراحل تولید و خدمات کنترل شود.

محصول به طور کلی در نقطه تولید مصرف می شود، اما در حالی که برخی از اقلام را می توان از قبل آماده کرد و با خیال راحت نگه داشت. دیگران نمی توانند و بنابراین و بنابراین باید طبق سفارش آماده شوند. این منجر به اوج ها و فعالیت ها می شود.

غذاساز همچنین به استانداردهای بهداشت و سلامت مشتریان توجه دارد زیرا مواد غذایی پس از مصرف قابل آموزش مجدد نیستند. در حالی که محصولی که آلوده می شود تنها پس از مصرف اثر نامطلوب دارد.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151