تهیه غذای در هروی|تهیه غذا نزدیک|آشپزخانه تهیه غذا|تهیه غذای در تهران

تهیه غذای در هروی؛غذا قلب هر مهمانی یا رویدادی است. صرف نظر از میزان تلاشی که انجام می دهید، اگر غذا طعم خوبی نداشته باشد، ارزش آن را ندارد. برای مجالس کوچک، به راحتی می توانید غذا را خودتان بچینید. با این وجود، برای جمعیت بزرگتر، خدمات پذیرایی ضروری است. با این حال، رایج ترین سوالی که به ذهن می رسد این است که چگونه یک سرویس پذیرایی را انتخاب کنیم.

در برای انتخاب یک سرویس پذیرایی باید فاکتورهای مختلفی را بدانید و در نظر بگیرید.

 u/تهیه غذای در هروی

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

اهمیت پذیرایی

همه ما می دانیم که سازماندهی یک رویداد می تواند گیج کننده باشد. دست پر بودن، آشپزی و پذیرایی از مهمانان می تواند لحظاتی را که از آن لذت می بردید سپری کند. با این حال، انتخاب یک کرتینگ قیمت مناسب در تهران و حرفه ای نه تنها می تواند در وقت شما صرفه جویی کند، بلکه استرس شما را نیز کاهش می دهد. کارمندان باتجربه می توانند گروه های بزرگ و کوچک را به خوبی مدیریت کنند.

یک شرکت خدمات پذیرایی خدمات متنوعی از جمله تهیه، تحویل و سرو غذا و نوشیدنی را ارائه می دهد. تا بتوانید از رویداد خود بدون نگاه کردن به گذشته لذت ببرید.

 

نکات ضروری قبل از انتخاب بهترین رستوران برای هر مناسبتی

خدمات گنجانده شده در کترینگ

کترینگ تنها به معنای تحویل و سرو غذا نیست. همچنین مسئولیت های دیگری مانند تزئینات، نورپردازی، موسیقی و چیدمان میز نیز وجود دارد. گروهی از کترینگ‌های حرفه‌ای کسانی هستند که غذا را آماده می‌کنند، تزئین می‌کنند و در بشقاب شما سرو می‌کنند. می توانید حتی با شروع به سه نوع کترینگ تقسیم کنید:

 

پذیرایی هتل ها:

کترینگ های هتل یا رستوران معمولا منو را طراحی می کنند، غذاها را آماده می کنند، میزها و ضیافت ها را می چینند، صندلی ها را ترتیب می دهند، کالاهای تحویلی را نگهداری می کنند و کارکنان را با دقت تهیه می کنند. آنها همچنین در یک رویداد بین کارکنان هتل و مشتریان هماهنگ می کنند.

 

کترینگ تحویل:

کترینگ تحویلی غذا را از طریق چرخ دستی های غذا، خدمات تحویل یا کامیون های غذا ارائه می دهد. این سرویس نسبتاً ارزان تر از بقیه است. کترینگ ها منو را با توجه به درخواست مشتریان آماده می کنند و به محل مورد نظر تحویل می دهند.

 

تهیه غذا در هروی با خدمات کامل:

خدمات کامل تهیه غذا در هروی چندین ویژگی مانند انتخاب منو، تهیه غذا، تنظیم غذاخوری، سرویس غذا و تمیز کردن را در اختیار شما قرار می دهد. بسیاری از شرکت های کرتینگ قیمت مناسب در هروی چندین منو برای شما در نظر گرفته اند که می توانید منوی مناسب را انتخاب کنید. آنها برای رویدادهای گسترده تر مانند عروسی مناسب هستند. کارکنان با تجربه با ایده های شما طرحی را طراحی می کنند و در صورت لزوم آن را سفارشی می کنند.

 

محبوب ترین سبک های پذیرایی

سبک بوفه

سبک بوفه یکی از معروف ترین خدمات پذیرایی برای ارائه به گروه های بزرگتر است. غذاهای چیده شده و ارائه شده روی میزهای بوفه به مهمانان این امکان را می دهد که بدانند در منو چه چیزی وجود دارد و می توانند آنچه را که دوست دارند انتخاب کنند. هر مهمان ظروف را از بشقاب ها، کاسه ها و چفرهای روی میز بوفه می چیند. برای نوشیدنی ها و دسرها، پیشخوان های دیگری بسته به اندازه اتاق تعبیه شده است. جدا از راحتی، این سبک پذیرایی هدر رفت غذا را نیز کاهش می دهد.

 

پذیرایی به سبک خانوادگی

پذیرایی به سبک خانوادگی نیز در طول سال ها محبوبیت پیدا کرده است. این را می توانید در بسیاری از رستوران ها ببینید. فرض کنید برای مهمانان خود مرغ، ماهی و سالاد تهیه کرده اید. حالا اگر ده مهمان دعوت کرده باشید، سفره خود را برای آن افراد می چینید. در این سبک، می توانید ظروف ده نفره خود را روی میز قرار دهید تا هر مهمان بتواند در تهیه آن غذاها به خود کمک کند.

 d/تهیه غذای در هروی

غذاهای پخته شده و سرو شده

ظروف غذاهای آبکاری شده شیک ترین و رسمی ترین خدمات پذیرایی هستند. در این سبک، همه مهمانان روی میز اختصاص داده شده خود می نشینند. خدمه غذای همه را درست از آشپزخانه می‌پزند و روی میز سرو می‌کنند. با این حال، ممکن است گران باشد زیرا شما به پرسنل برای بشقاب، تمیز کردن و مراقبت از هر مهمان نیاز دارید.

 

کیفیت

تهیه غذا در هروی بهترین در هنگام تهیه وعده های غذایی ما از با کیفیت ترین مواد اولیه و در صورت امکان غذاهای محلی استفاده می کند. بیشتر اقلام از ابتدا در خانه ساخته می شوند تا با توجه دقیق در انتخاب مواد، سالم بودن را تضمین کنند.

 

 10 نکته برای یافتن بهترین خدمات پذیرایی برای رویداد خود

از سرگرمی های شرکتی گرفته تا عروسی های خانوادگی، یکی از مهمترین عناصر رویداد شما انتخاب خدمات پذیرایی شما خواهد بود. علاوه بر بررسی اینکه به منویی که مناسب شما و مهمانانتان است دسترسی دارید، باید مطمئن شوید که کترینگ‌های شما از نوشیدنی‌های خوشامدگویی تا خداحافظی کارکنان با تجربه و دلسوز، کل رویداد را پوشش می‌دهند.

انتخاب خدمات پذیرایی مناسب می تواند مشکل باشد، به خصوص اگر این اولین رویداد شما باشد. شما می خواهید آن را به درستی انجام دهید، می خواهید تحت تاثیر قرار دهید و مهمتر از همه می خواهید بتوانید خودتان را آرام کنید و از روز لذت ببرید. ما 10 نکته را به شما ارائه می دهیم تا به شما کمک کند بهترین خدمات پذیرایی را برای رویداد خود پیدا کنید

شما بدون شک بهترین خدمات پذیرایی را برای رویداد خود می خواهید، اما پذیرایی تنها هزینه شما نخواهد بود و مهم است که به یاد داشته باشید که اگر روی یک عنصر از بودجه خود بیش از حد خرج کنید، مجبور خواهید شد در مورد دیگری صرفه جویی کنید. غذاخوری هایی برای همه بودجه ها وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که در اطراف خرید می کنید. توضیح دادن بودجه خود به پذیرندگان بالقوه ضرری ندارد، اگر آنها با تجربه باشند، می توانند گزینه هایی را در سطوح مختلف قیمت به شما ارائه دهند و خلاقانه برای طراحی منویی که انتظارات شما را برآورده می کند و در عین حال در حد بودجه شما باقی می ماند، کار کنند.

 

تجربه

اگرچه ممکن است وسوسه شوید که فرصتی را به یک کیترینگ جدید بدهید، باید بدانید که انتخاب خدمات پذیرایی با تجربه محدود خطراتی را به همراه دارد. اگر رویداد شما بزرگ و مهم است، توصیه‌هایی را از مخاطبین دریافت کنید یا از طریق تلفن یا ایمیل، مراجع و توصیه‌های ارائه‌دهنده غذا را دنبال کنید. بسیاری از خدمات پذیرایی در نوع و اندازه خاصی از رویداد تخصص دارند. زمانی را برای مصاحبه با حداقل 3 کیترینگ اختصاص دهید تا به شما کمک کند تا مطمئن شوید که کدام یک مناسب ترین تجربه را برای رویداد شما دارد.

 

انعطاف پذیری منو

اگرچه آنها مهم هستند، اما این روزها فقط نیازهای سلیقه و هزینه نیست که یک سرویس پذیرایی باید مایل به رعایت آن باشد. با آگاهی بیشتر از آلرژی ها و عدم تحمل های غذایی، بسیار مهم است که پذیرایی انتخابی شما بتواند عنصری از انعطاف پذیری منو را ارائه دهد. با هر سرویس پذیرایی که با آنها مصاحبه می کنید بررسی کنید که در هنگام جمع آوری لیست مهمانان خود، مایل به تنظیم منو هستند.

 

محل

منطقی است که شما باید انتظار داشته باشید که کیترینگ شما بتواند با شایستگی و ایمن در محل انتخابی شما کار کند. به عنوان مثال، اگر رویداد شما در یک مکان ثابت است، کیترینگ شما باید مایل باشد که از آن بازدید کند و در مورد موارد کاربردی مورد نیاز شما صحبت کند.

اگرچه اکثر ارائه دهندگان خدمات پذیرایی سخت کوش هستند و هدفشان جلب رضایت مشتریان است، متأسفانه برخی از آنها تلاش می کنند تا از جنبه های خدمات خودداری کنند، غذای نامرغوب ارائه کنند یا هزینه های اضافی را به بودجه توافق شده اضافه کنند.

 

   برای اطلاع بیشتر از  رستوران قیمت مناسب در تهران  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران  و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

 

تنها نقطه تماس

تصمیمات و بحث ها ممکن است از بین بروند اگر متوجه شوید که با افراد مختلف زیادی سروکار دارید. اگرچه سرویس پذیرایی شما دارای کارکنانی با مسئولیت های مختلف خواهد بود، اما باید یک مدیر خاص را به رویداد شما اختصاص دهند که به شما در تصمیم گیری کمک کند، شما را در مورد برنامه ها آگاه کند و در صورت بروز هر مشکلی پشتیبان شما باشد. این مدیر قطعاً باید برای کل رویداد شما آماده باشد.

 

d/تهیه غذای در هروی

ایده های مهمانی پذیرایی

زمان قبل از برنامه ریزی

یک سرویس پذیرایی خوب مایل است در برنامه ریزی رویداد شما از نزدیک با شما همکاری کند. هر شرکت پذیرایی را که به شما این امکان را نمی دهد که در تصمیم گیری های منو نظر داشته باشید را رد کنید و انتظار داشته باشید که قبل از رویداد شما به جلسات مزه دعوت شوید.

 

پرسنل مجرب

غذای باکیفیت و منوی جالب تنها نیمی از موفقیت پذیرایی رویداد شماست. نگرش و ارائه کارکنان خدمات کیترینگ اگر خوب باشد می تواند روز را بسازد و اگر بد باشد لذت همه را از بین ببرد. مراقب شرکت های پذیرایی باشید که در آخرین لحظه کارکنان ناشناس را می آورند و می خواهند که برای مراسم شما به مدیر ستاد معرفی شوند.

 

مقررات ایمنی

سرویس پذیرایی شما باید بتواند آگاهی خود را از مقررات بهداشتی و ایمنی مواد غذایی نشان دهد و در مورد قوانین آتش سوزی یا ساختمانی که قبل و در طول مراسم شما باید بدانند صحبت کند. از پرسیدن چند سوال دشوار و درخواست دیدن کپی از گواهینامه های آموزشی مربوطه در صورت شک و تردید نترسید.

 

 عکس های رویدادهای قبلی

با نگاه کردن به عکس‌های رویدادهای قبلی ارائه‌دهنده خدمات پذیرایی خود که در فهرست کوتاه قرار گرفته‌اند، می‌توانید ایده‌ای درباره نحوه برگزاری رویدادها و نحوه چیدمان میز و ارائه غذای آنها به دست آورید. چیزهایی مانند کارهای پایانی ممکن است زمانی که در مراحل ابتدایی برنامه ریزی هستید مهم به نظر نرسند، اما وقتی نوبت به روز رویداد شما می رسد، متوجه می شوید که آیا آنها قابل قبول نیستند.

 

چه چیزی یک شرکت پذیرایی عالی را می سازد؟

هنگام برنامه ریزی یک رویداد، یکی از مهم ترین تصمیمات شما انتخاب یک شرکت پذیرایی است. در اینجا چند نکته وجود دارد که هنگام انتخاب خود باید به آنها توجه کنید:

اول از همه، کیفیت غذا باید در اولویت باشد زیرا می خواهید مهمانان از انتخاب آن لذت ببرند.

همچنین باید مطمئن شوید که شرکت کترینگ قادر است نوع و مقدار غذای مورد نیاز شما را ارائه دهد. آنها باید بتوانند برای ایجاد منوی متناسب با بودجه شما با شما همکاری کنند. خدمات پذیرایی همچنین باید توانایی پاسخگویی به نیازهای غذایی خاص مانند بدون گلوتن یا گیاهخواری را داشته باشد.

علاوه بر غذای عالی، یک شرکت پذیرایی حرفه ای و قابل اعتماد نیز می خواهید. آنها باید بتوانند به هر سوالی که دارید پاسخ دهند و خیال شما را در مورد تدارکات رویدادتان راحت کنند. در روز رویداد، آنها باید به موقع به محل برسند و یکپارچه راه اندازی کنند تا بتوانید از مهمانی خود لذت ببرید.

در نهایت، همیشه ایده خوبی است که از دوستان یا خانواده ای که در گذشته از یک شرکت پذیرایی خاص استفاده کرده اند، توصیه هایی دریافت کنید. یا می توانید به صورت آنلاین برای بررسی ها و توصیفات جستجو کنید.

با در نظر گرفتن این موارد، می توانید مطمئن باشید که یک شرکت پذیرایی را پیدا خواهید کرد که رویداد شما را به موفقیت برساند.

 

آیا خدمات پذیرایی منوی خاص خود را دارند؟

بله، معمولا کترینگ ها بسته ها و منوهای خود را برای انتخاب دارند. بهتر است در صورت نیاز به پذیرایی از مهمانانی که دارای آلرژی یا رژیم غذایی هستند، ابتدا با شرکت صحبت کنید، اما آنها باید بتوانند جایگزین هایی را ارائه دهند.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران با غذای فرنگی  و رستوران اصیل ایرانی هروی و رستوران شیک در تهران بر روی آن کلیک کنید.

چقدر غذا باید سفارش بدم؟

این به چند عامل از جمله مناسبت، زمان رویداد، مدت زمان فعالیت، بودجه و البته تعداد مهمانان بستگی دارد. بحث خوبی با خدمات پذیرایی داشته باشید تا بهترین استراتژی را برای میزان غذای مورد نیاز خود تعیین کنید.

 

تفاوت پذیرایی در محل و خارج از محل

خدمات کترینگ در محل، غذایی را ارائه می دهد که برای این رویداد در آشپزخانه در محل آماده می شود. کیترینگ های خارج از محل، غذا را از آشپزخانه ای که در جای دیگری قرار دارد به محل برگزاری مراسم انتقال می دهند. پذیرایی‌های مختلف ممکن است رویه‌های متفاوتی داشته باشند، بنابراین اگر ترجیح دارید ابتدا با آنها چت کنید.

 

هزینه خدمات پذیرایی چگونه است؟

اکثر خدمات کترینگ برای پوشش هزینه های غذا و دستمزد کارکنان از هر نفر هزینه دریافت می کنند. ممکن است هزینه های اضافی برای سایر خدمات ویژه وجود داشته باشد. یک بسته پذیرایی بزرگتر ممکن است با یک نرخ ثابت انجام شود، اما مطمئن شوید که یک قیمت مناسب از شرکت دریافت کنید.

 

5 نکته برتر پذیرایی برای رویداد شرکتی بعدی شما

پذیرایی از رویدادهای مهم شرکتی می تواند مهم باشد. اگر به محض اطلاع از رویداد شرکتی خود، برنامه ریزی پذیرایی خود را شروع کنید، کمک  کننده خواهد بود. راه اندازی رویداد باید بلافاصله شروع شود و همه قسمت های برانامه رویداد شرکتی شما را پوشش دهد. در اینجا پنج نکته برای کمک به برگزاری رویداد شرکتی بعدی شما وجود دارد

 

ابتدا برنامه ریزی کنید

این ضروری است که بدانید چه زمانی باید غذا سرو شود. دانستن برنامه خود از قبل، تضمین می کند که رویداد شرکتی شما به خوبی برگزار می شود. هنگامی که زمان های پذیرایی به درستی برنامه ریزی نشده باشد، می تواند منجر به تاخیر و اختلال در طول رویداد شود. دانستن زمان های مناسب پذیرایی نیز به اطمینان از انجام تمام تمهیدات لازم کمک می کند، مانند:

رزرو مکان

تهیه غذا و نوشیدنی

راه اندازی هرگونه تجهیزات یا دکوراسیون

با صرف زمان برای برنامه ریزی دقیق این جزئیات، برگزارکنندگان رویدادهای شرکتی در رستوران باران می توانند به ایجاد یک رویداد موفق و به یاد ماندنی برای شرکت کنندگان خود کمک کنند.

     برای اطلاع بیشتر از جشن عقد و کترینگ در هروی و بهترین کترینگ تهیه غذای شرکتی و سازمانی در هروی بر روی آن کلیک کنید.

نحوه تخمین تعداد افراد حضور در رویداد

شما به یک تعداد تخمینی نیاز دارید تا یک کیترینگ تهیه کنید که به آنها امکان می دهد گزینه های منو را شروع کنند. همیشه تعداد کارمندان خود را بیش از حد برآورد کنید اگر تعداد شرکت کنندگان در همان روز افزایش می یابد، باید به کیترینگ از موارد اضافه شده اطلاع دهید.

 

برنامه ریزی برای محدودیت های غذایی

داشتن تنوع منوی کافی برای همه مهمانان ضروری است. از آنجایی که بسیاری از افراد دارای محدودیت های غذایی هستند، باید غذای خود را از محدودیت های غذایی برای افراد خاص مطلع کنید. فرض کنید سرویس پذیرایی که استخدام می کنید باید قبل از رویداد شرکتی شما در مورد دستورالعمل های رژیم غذایی بداند. در آن صورت، کارمندانی که دارای محدودیت های غذایی هستند، باید یکی از آن گزینه ها را در هنگام درخواست خود انتخاب کنند.

 

ملاحظات خاص رژیم غذایی شامل

گیاهخواری

عدم تحمل غذایی مانند گلوتن برای مهمانان مبتلا به بیماری سلیاک

آلرژی های غذایی خاص

 

غذا را با توجه به نوع مناسبت خود انتخاب کنید

اگر یک نوع رویداد منحصر به فرد دارید، چرا غذا را در موضوع مناسب با  آن انتخاب نمی کنید ؟ برنامه ریزی یک رویداد منو با غذای خاص قومی یا بین المللی برای مطابقت با موضوع شما یک راه عالی برای جذب مهمانان و پذیرایی از آنها با یک تجربه منوی منحصر به فرد است. همیشه خوب است که مراسم شما متمایز از شام سنتی مرغ باشد که معمولاً در بیشتر رویدادها سرو می شود. اما می توانند هنگام برنامه ریزی منو برای افرادی که محدودیت غذایی دارند نیز مفید باشند.

 

پذیرایی را استخدام کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید

کترینگ برای هر رویداد شرکتی مهم است یک کترینگ می تواند یک رویداد شرکتی را خراب کند یا به موفقیت بزرگی تبدیل کند. استخدام یک شرکت پذیرایی به طرق مختلف کمک خواهد کرد آنها انتخاب کاملی از منوها برای هر رویداد شرکتی دارند. آنها همچنین انعطاف پذیر هستند و همه چیز را تغییر می دهند تا مهمانی شرکتی شما دقیقاً همانطور که می خواهید باشد.

پس یکی از بزرگترین دلایل برای استخدام یک شرکت پذیرایی، صرفه جویی در زمان است. شما وقت ندارید که با تمام مواد غذایی آماده شوید. برون سپاری تمام تدارکات برای غذا همیشه هوشمندانه ترین انتخاب است. در کترینگ رستوران باران، ما می توانیم رویداد شرکتی شما را چیزی برای همه به یاد داشته باشیم. ما تمام نیازهای شما را تا جایی که هیچ نگرانی در مورد بخش پذیرایی رویداد خود نداشته باشید برآورده خواهیم کرد.

 

چرا باید یک رویداد شرکتی داشته باشید:

تقویت رابطه با مشتریان

رویدادهای شرکت شما همچنین می‌تواند بهانه‌ای عالی برای شما و مشتریانتان باشد تا با هم ارتباط معمولی‌تری داشته باشید. به جای یک محیط تجاری، یک رویداد شرکتی به شما این شانس را می دهد که با مشتریان خود روابطی ایجاد کنید که بر اساس بیش از معاملاتی است که با هم انجام می دهید. به جای صحبت کردن در مورد مسائل در یک جلسه کاری، می‌توانید مشتریان خود را در یک محیط معمولی‌تر ببینید و در عین حال از پذیرایی ناهار شرکتی لذت ببرید و درباره اولویت‌ها و اهداف یکدیگر بیشتر بدانید.

 

یک رویداد پذیرایی

برگزاری یک رویداد شرکتی می تواند برای کسب و کار شما معجزه کند و به شما امکان می دهد با مشتریان و کارمندان خود ارتباط برقرار کنید. با پذیرایی عالی سازمانی، می توانید مشتریان خود را شگفت زده کنید و به ایجاد شهرت عالی که قبلاً برای تجارت خود ایجاد کرده اید کمک کنید. رویدادهای شرکتی کار زیادی می طلبد، اما با برنامه ریزی و اجرای مناسب، می توانید تجربه ای ایجاد کنید که شرکت شما را به اهداف بلندمدت شما نزدیک کند.

 

فرهنگ شرکت را بهبود بخشید

هر کسب و کاری دارای نوعی فرهنگ شرکتی خواهد بود و این فرهنگ چه بخواهید یا نخواهید توسعه خواهد یافت. اگر می خواهید فرهنگ شما به شکوفایی تیم و کسب و کار شما کمک کند، باید نقش فعالی در ایجاد آن فرهنگ داشته باشید. یک رویداد شرکتی می تواند به برجسته کردن عناصر کسب و کار شما کمک کند که می خواهید بخشی از فرهنگی باشید که در حال توسعه آن هستید. در رویداد شرکت شما، کارمندان شما می توانند دور هم جمع شوند تا در مورد ایده های خود فکر کنند و با یکدیگر در مورد چگونگی کسب و کار شما صحبت کنند. این به تیم شما فضایی می‌دهد تا به یکدیگر نزدیک‌تر شوند و در جهت اهداف مشترک تلاش کنند و در عین حال از موسیقی و غذاهای عالی که توسط شرکت‌های پذیرایی شرکت‌های استثنایی ارائه می‌شود لذت ببرند.

 

بهبود انسجام تیم

در حالی که شما و تیمتان در محیطی مثبت و سرگرم کننده با هم وقت می گذرانید، می توانید توانایی خود را برای همکاری خوب با یکدیگر افزایش دهید. این به تیم شما اجازه می دهد تا ارتباطات خود را بهبود بخشد و پیوندهای خود را برای افزایش رفاقت با یکدیگر تقویت کند. این روابط بهبود یافته به محل کار شما وارد می شود و بهره وری را برای کل تیم بهبود می بخشد.

 

شبکه سازی

یک رویداد شرکتی نیز برای شما و تیمتان عالی است تا شبکه خود را بسازید و تقویت کنید. علاوه بر ارتباط با مشتریان و کارمندان فعلی، می توانید از رویداد شرکتی خود به عنوان بهانه ای برای شناخت افراد جدید و گسترش مجموعه مشتریان و شرکای خود استفاده کنید. مردم عموماً برای شرکت در رویدادی که از طریق تهیه غذا برای شرکت های شرکتی غذای استثنایی فراهم می کند، هیجان زده هستند. این می تواند یک فرصت عالی برای شما برای ایجاد ارتباطات جدید باشد. مطمئن شوید که اطلاعات تماس را از مخاطبین جدید خود جمع آوری کرده اید تا به ایجاد رابطه شبکه ای فراتر از خود رویداد ادامه دهید.

    برای اطلاع بیشتر از کترینگ شرکتی در تهران و رستوران سنتی با قلیون در تهران و چای و قلیان بر روی آن کلیک کنید.

قدردانی از اعضای تیم

یک رویداد سازمانی خوب برنامه ریزی شده می تواند فرصتی را برای شما ایجاد کند تا تیم خود را به خاطر کار عالی آنها تشخیص دهید. بسیاری از محل‌های کاری وقت نمی‌گذارند تا به تیم خود نشان دهند که برایشان ارزش قائل هستند، که می‌تواند منجر به مشکلات شدید در دفتر شود. با تشخیص کار درخشان کارکنان خود با یک رویداد سرگرم کننده و مهمانی شرکتی، می توانید به تیم خود یادآوری کنید که برای آنها ارزش قائل هستند. برای شناسایی افراد برای کارهای خویشان وقت بگذارید و از این طریق از تیم خود تجلیل کنید.

 

بهبود روحیه

برگزاری یک رویداد شرکتی برای جشن گرفتن دستاوردهای شما می تواند تیم شما را قابل مدیریت تر کند و به آنها کمک کند از کار خود احساس راحتی و رضایت بیشتری داشته باشند. با تیم خود در مورد نوع تجربه ای که دوست دارند صحبت کنید تا بتوانید فعالیت ها و خدمات پذیرایی را برای نیازها و خواسته های شرکت تنظیم کنید. همه چیز از منو گرفته تا فعالیت‌هایی که در آن شرکت می‌کنید باید به گونه‌ای ایجاد شوند که تیم شما در کار خود احساس حمایت کنند.

یک رویداد بزرگ شرکتی می تواند اهداف مختلفی را برای کسب و کار شما انجام دهد و به شما کمک کند تا ارتباط قوی تری با هرکسی که با تجارت شما در تعامل است داشته باشید. پذیرایی، سرگرمی و تجربیات مناسب رویدادهای شرکتی می تواند به شما کمک کند تا رویداد خود را حتی برای همه افرادی که در آن شرکت می کنند باورنکردنی تر کنید. برای برنامه ریزی جزئیات رویداد خود وقت بگذارید تا بتوانید آن را به یک تجربه واقعا موفق تبدیل کنید که به شرکت شما کمک می کند تا به تمام اهدافی که برای آن در نظر دارید نزدیکتر شود. اگر می خواهید رویداد بعدی شرکتی خود را برگزار کنید، لطفا از وب سایت ما دیدن کنید تا برای خدمات ما با ما تماس بگیرید.

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151