درباره ما

رستوران و سفره خانه سنتی باران با تجربه کاری 5 ساله توسط  ((آقای نوید اسماعیلی  )) در سال 1392 تاسیس گردید این رستوران دارای امکانات ویژه و در سه بخش می باشد :

1- کترینگ (طبقه همکف )

2- رستوران ( طبقه اول )

3- کافه سنتی (طبقه دوم )

پرسنل رستوران از افراد ماهر و آموزش دیده انتخاب شده و در محیطی گرم و صمیمی به مشتریان ارائه خدمت می نماید.. برای ارائه خدمات بهتر بخش پرتال مشتریان این رستوران راه اندازی شد که آماده ارائه خدمات بیشتر به مشتریان عزیز هست

 شرح خدمات :

در این پرتال مشتریان می توانند میزهای رستوران را رزرو نمایند و با پرداخت آنلاین میزر را برا مدت مد نظر برای خود رزرو کنند ضمنا این پرتال مشتریان امکان دادن امتیاز و محاسبه آن در ازای خرید از رستوران بصورت حضوری را دارا می باشد..

ابتدا باید در رستوران عضو شوید و پس از عضویت امکان رزرو میز وجود دارد

باشگاه مشتریان :

 

در باشگاه مشتریان که لینک ورود آن در منوی بالای سایت و ایکن های سمت چپ سایت وجود دارد شما می تونید میز رزرو کنید و یا با خرید از مجموعه جزء مشتریان وفادار شوید و از تخفیفات رستوران باران برای گروه های مختلف باشگاه مشتریان بخوردار شوید.

ورود به باشگاه مشتریان

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151