بهترین رستوران برای روز مادر|هدیه برای روز مادر

بهترین رستوران برای روز مادر؛ مادر موجودی دوست‌داشتنی است که حتی با بخشیدن بهشت به او زحماتش جبران نخواهد شد!

در فرهنگ ایرانی برای تجلیل و قدرانی از مقام زن ، روز ولادت بهترین مادر عالم ،حضرت فاطمه زهرا (س) ، به نام روز مادر نامگذاری شده است.

اکثر اوقات همه ی ما دغذغه ی خرید بهترین کادو برای روز مادر را داریم و نمیدانیم با چه هدیه ای میتوان قدر دان وجود این گوهر گران بها در زندگی مان باشیم..

پیشنهاد ما به شما دعوت مادرتان به رستوران است چرا که صرف غذا در رستوران  هم فرصت خوبی برای استراحت مادرتان است و هم در فضایی منحصر به فرد همراه با اجرای موسیقی زنده از غذای خود لذت می برید.

 

رستوران سنتی همراه با موسیقی زنده برای روز مادر

انتخاب رستورانی که دارای محیط زیبا ، شاد و مفرح باشد و همچنین از کیفیت بالای غذایی برخوردار باشد بسیار اهمیت دارد چرا که قرار است یک روز در سال به مادرمان استراحت و آرامش را هدیه دهیم ! بنابراین انتخاب رستورانی که آن رفاه و آسایش مطلوب را فراهم کند ، بسیار مهم است.

یکی از موارد تاثیر گذار در فرح بخش بودن محیط رستوران دکوراسیون آن است .

رستوران و سفره خانه باران دارای دکوراسیون سنتی و تخت های زیبا و محیطی رنگارنگ است که در روحیه ی مشتریان بسیار اثر مثبت دارد.

 

یکی دیگر از موارد شادی بخش در محیط رستوران پخش موسیقی در آن است ، حال اگر آن موسیقی بصورت زنده اجرا شود تاثییر دو چندانی در تغییر روحیه دارد.

رستوران باران در تمامی ایام سال اجرای زنده ی انواع سبک های موسیقی از جمله سنتی ،پاپ و ... را دارد .

اگر فقط یک بار به تماشای اجرای موسیقی زنده ی رستوران باران بنشینید متوجه میشوید که نوازندگان و خوانندگان رستوران باران از تبحر خاصی در اجرای موسیقی برخوردار هستند بطوری که نه تنها باعث ایجاد شادی و فرح در شما خواهد شد بلکه اصلا متوجه گذر زمان نخواهید شد !

 

و اصلی ترین موردی که در رقم زدن یک شب به یاد ماندنی در بهترین رستوران برای روز مادر ، بسیار تاثیر گذار است ، تنوع منوی غذایی و کیفیت بالای غذای رستوران است.

در توصیف تنوع بالای منوی غذایی رستوران باران همین بس که دارای بخش مجزای سفره خانه سنتی و کافی شاپ است ! و در اثبات کیفیت بالای غذایی آن بیان این موضوع کافیست که مجموعه ی باران دارای کترینگ تخصصی برای تهیه ی غذاهای شرکتی و سازمانی می باشد.

سفره خانه سنتی باران دارای انواع غذاهای سنتی انواع پلو و خورشت و ... می باشد.

همچنین کافه ی باران دارای انواع نوشیدنی ، دسر ، کیک ها و ... می باشد.

کترینگ تخصصی باران دارای منوی متنوع و تکرار ناپذیر و کیفیت باثبات در بلند مدت می باشد و همین موجب شده است که ارگان ها و شرکت ها یبسیار ی تهیه غذای خود را به ما بسپارند .

     برای اطلاع بیشتر از بهترین رستوران تهران  و کترینگ خوب در تهران و رستوران قیمت مناسب در میدان هروی  بر روی آن کلیک کنید.

 

کلام پایانی 

رستوران سنتی باران ویژه برنامه ای خاص برای روز مادر تدارک دیده است و همراه با اجرای موسیقی زنده این اطمینان را به شما می دهد که شبی به یاد ماندنی برای شما و مادر عزیزتان رقم خواهد زد.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151