وبلاگ

تماشای دورهمی دربی در رستوران باران

تماشای دورهمی دربی در رستوران باران ؛ حتی افرادی که علاقه ی زیادی به بازی های فوتبال ندارن از هیجان همیشگی فوتبال بین تیم های استقلال و پرسپولیس اطلاع دارند.

در واقع میتوان گفت بخش عمده ای در کشور ایران تشکیل شده از افرادی است که در دو گروه علاقه مندان این دو تیم قرار دارند.

 

 شما میتوانید برای تماشای دورهمی مسابقات باشگاهی تیم های استقلال و پرسپولیس و یا دربی در کافه رستوران به رستوران باران واقع در میدان هروی تهران مراجعه کنید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

این هیجان ها و کشمکش های دوستانه بین دو تیم فوتبال برای ما هم جذابیت زیادی داشته است بنابر این برای اینکه اوقات خوشی را برای شما بسیازیم در کنار تماشای مسابقات فوتبال به خصوص مسابقه ی بین دو تیم استقلال و پرسپولیس تلاش های بسیاری کرده ایم مثل:

فضای کافه : محیطی بسیار زیبا با طراحی های سنتی و مبلمان و صندلی های چوبی زیبا که برای راحتی و زیبایی بسیار در فضای رستوران قرار داده ایم.

 

 

غذا های لذیذ : ما سعی کرده ایم منوی غذایی کاملی را برای شما در نظر بگیریم تا برای همه ی سلیقه ها از سنتی و فرنگی را شامل شویم تا شما از تنوع بالای غذا های ما نهایت لذت را در کنار تماشای مسابقه ی فوتبال ببرید.

 

محیط خانوادگی و دوستانه : محیط رستوران و کافه ی باران بسیار دوستانه و ارام است به راحتی میتوانید به همراه اعضای خانواده ی خود و یا دوستان صمیمی خود به این کافه رستوران بیاید.

 

نوشیدنی های جذاب : تنوع بالای نوشیدنی های گرم و سرد را میتوانید در رستوران باران ببینید هر آنچه از یک کافه میخواهید را ما داریم.

 

قلیان های عربی : قلیان های عربی معروف را با تنوع بالای طمع های مختلف را شاید در مکان های کمی بیاید و یا ممکن است با کیفیت خیلی پایین به شما ارائه شود به جرعت میتوانیم بگوییم که بهترین قلیان های عربی تهران را میتوانید برای تماشای مسابقات فوتبالی در سفره خانه ی سنتی باران بیایبد.

 

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد.

 

سفره خانه سنتی باران دارای سه طبقه برای ارائه ی بهترین ها برای شما مشتریان عزیز می باشد:

طبقه همکف

ورودی رستوران و کترینگ با امکان ارائه ی سرویس در مکان مد نظر شما به بهترین کیفیت.

طبقه اول

با طراحی بسیار شیک و مدرن در فضای بسیار دل نشین و با اجرای موسیقی زنده .

طبقه دوم

با طراحی بسیار زیبای سنتی و ارائه ی انواع قلیان ،دم نوش های ، چای و قهوه ، بستی ها و.. .

     برای اطلاع بیشتر از  تماشای مسابقات جام جهانی فوتبال در رستوران و تماشای جام جهانی 2022 در رستوران و کافه رستوران با پخش زنده جام جهانی بر روی آن کلیک کنید.

 

مطمئن باشید طعم غذای رستوران سنتی باران، از بهترین رستوران های تهران را جای دیگری تجربه نکرده اید. پیشنهاد می کنم حتماً به رستوران باران  بروید تا در یکی از بهترین رستوران های تهران طعم واقعی غذای خوشمزه را  در جام جهانی بچشید.

 

  برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151