وبلاگ

تماشای دورهمی جام جهانی قطر

تماشای دورهمی جام جهانی قطر؛ با نزدیک ‌تر شدن به جام جهانی 2022 قطر، به برخی از شوربرانگیزترین بازی‌های تاریخ جام جهانی مردان نگاه می‌کنیم

جام جهانی فوتبال معتبرترین رقابت در فوتبال جهان است که بهترین تیم های ملی از سراسر جهان هر چهار سال یک بار برای کسب این افتخار با هم رقابت می کنند.

در ابتدا، تنها تیم های مردان در مسابقات چهارساله به رقابت پرداختند. اما جام جهانی فوتبال زنان در سال 1991 معرفی شد.

 

 شما میتوانید برای تماشای دورهمی مسابقات تیم ملی در جام جهانی و همچنین مسابقات باشگاهی تیم استقلال و مسابقات باشگاهی پرسپولیس در کافه رستوران به رستوران باران واقع در میدان هروی تهران مراجعه کنید.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

از زمان افتتاحیه مسابقات در سال 1930، زمانی که جام ژول ریمه نام گرفت، جام جهانی فوتبال مردان هشت قهرمان مختلف را در 21 دوره معرفی کرده است.

برزیل، آلمان، ایتالیا، آرژانتین، فرانسه، اروگوئه، انگلیس و اسپانیا قهرمان جام جهانی فوتبال شدند.

ما هم امید داریم خیلی زود اسم کشور ایران هم در کنار برترین ها ی فوتبالی در جام جهانی 2022قرار بگیرد.

 

تیم فوتبال مردان برزیل بیشترین برد در جام جهانی را دارد.

برزیل پنج بار رکورد جام جهانی را بالای سر برده است - 1958، 1962، 1970، 1994 و 2002. آنها همچنین تنها تیمی هستند که در تمام 21 دوره شرکت کرده اند.

برزیل با نام مستعار «لا سلکائو» از نظر تعداد بازی‌های انجام شده (109)، بازی‌های برد (73) و گل‌های زده (229) موفق‌ترین تیم مردان جام جهانی است.

وقتی برزیل در سال 1958 برای اولین بار قهرمان شد، پله مهاجم افسانه ای به میدان آمد. او در آن دوره شش گل به ثمر رساند، از جمله دو گل در فینال مقابل سوئد.

پله در طول دوران حرفه ای درخشان خود، سه جام جهانی فوتبال - 1958، 1962 و 1970 - را به دست آورد و تنها بازیکنی است که تا به امروز به این موفقیت دست یافته است.

 

آلمان و ایتالیا که هر کدام چهار بار قهرمان جام جهانی شده اند، در لیست بیشترین قهرمانی های جام جهانی فوتبال، برزیل را داغ کرده است.

در حالی که آلمان در سال های 1954، 1974، 1990 و 2014 قهرمان شد، ایتالیا در سال های 1934، 1938، 1982 و 2006 قهرمان شد.

حضور آلمان در جام جهانی را می توان به سه دوره تقسیم کرد، آلمان قبل از جنگ جهانی دوم، آلمان غربی و آلمان متحد امروزی. با این حال، هر سه در کتاب رکوردها یک ملت محسوب می شوند.

غول های اروپایی نیز با رکورد 12 بار، از جمله چهار مقام دوم، در بین سه تیم برتر قرار گرفته اند.

میروسلاو کلوزه، مهاجم سابق آلمانی با زدن 16 گل در چهار دوره، رکورددار بیشترین تعداد گل زده در جام جهانی فوتبال است.

 

 

در همین حال، ایتالیا در اولین بازی خود در سال 1934 جام جهانی را بالای سر برد و در سال 1938 با موفقیت از آن دفاع کرد و اولین تیمی شد که عناوین پیاپی را به دست آورد.

ایتالیا علیرغم اینکه یکی از موفق ترین تیم ها بود، نتوانست به جام جهانی فوتبال در سال های 2018 و 2022 راه یابد.

 

کشورهای دیگری که بیش از یک بار قهرمان جام جهانی فوتبال شده اند، آرژانتین، فرانسه و اروگوئه هستند که هر کدام دو بار قهرمان جام جهانی شده اند.

در حالی که آرژانتین در سال‌های 1978 و 1986 پیروز شد، اروگوئه در سال‌های 1930 و 1950 پیروز شد. فرانسه، قهرمان وقت، در سال‌های 1998 و 2018 قهرمان شد.

 

هلند سه بار در سال های 1974، 1978 و 2010 به فینال رسیده است، اما هنوز نام خود را به لیست برندگان جام جهانی اضافه نکرده است.

 

تنها تیم هایی از اروپا و آمریکای جنوبی قهرمان جام جهانی فوتبال مردان شده اند.

در جام جهانی فوتبال زنان، ایالات متحده آمریکا موفق‌ترین کشور است که چهار بار در هشت دوره این عنوان را به دست آورده و هرگز خارج از سه تیم برتر قرار نگرفته است.

 

تیم فوتبال زنان آمریکا قهرمان جام جهانی فوتبال زنان در سال‌های 1991، 1999، 2015 و 2019 شد. آنها همچنین بیشترین تعداد گل (138) را در نمایشگاه جهانی به ثمر رسانده‌اند.

 

شما میتوانید برای تماشای جام جهانی امسال قطر به رستوران باران در هروی تشریف بیاورید و در کنار خانواده و دوستان خود بهترین خاطرات را برای خود بسازید تا از تماشای جام جهانی لذت ببرید.

 

رستوران و سفره خانه سنتی باران با تجربه کاری 5 ساله در سال 1392 تاسیس گردید این رستوران دارای امکانات ویژه و در سه بخش می باشد تا در این دوره جام جهانی بتواند بهترین ها را برای شما رقم بزند :

1- کترینگ (طبقه همکف )

 

2- رستوران ( طبقه اول )

 

3- کافه سنتی (طبقه دوم )

     برای اطلاع بیشتر از  تماشای مسابقات جام جهانی فوتبال در رستوران و تماشای جام جهانی 2022 در رستوران و کافه رستوران با پخش زنده جام جهانی بر روی آن کلیک کنید.

 

پرسنل رستوران از افراد ماهر و آموزش دیده انتخاب شده و در محیطی گرم و صمیمی به مشتریان ارائه خدمت می نماید.. برای ارائه خدمات بهتر بخش پرتال مشتریان این رستوران راه اندازی شد که آماده ارائه خدمات بیشتر به مشتریان عزیز هست

 

 شرح خدمات :

در این پرتال مشتریان می توانند میزهای رستوران را رزرو نمایند و با پرداخت آنلاین میزر را برا مدت مد نظر برای خود رزرو کنند ضمنا این پرتال مشتریان امکان دادن امتیاز و محاسبه آن در ازای خرید از رستوران بصورت حضوری را دارا می باشد..

 

  برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151