پخش زنده جام جهانی در کافه|پخش جام جهانی دررستوران

پخش زنده جام جهانی در کافه؛ از زمانی که همه گیری کرونا را تجربه کردیم ورود به بسیاری از استادیوم های ورزشی در کشور ایران هم ممنوع شد. به همین خاطر، پخش مسابقات ورزشی در سینماها و کافه ها رواج  بسیار زیادی پیدا کرد. برای رزرو تماشای بازی های فوتبال در کافه ها و یا رستوران ها می بایست از قبل با مسئولین مربوطه در تماس باشید.

 footbal/پخش زنده جام جهانی در کافه

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

مسابقات جام جهانی مثل همیشه شور و هیجان خاصی را این روزها در همه دنیا و به خصوص همه محله ها و شهرهای کشور پر شور  ایران راه انداخته است چرا که این بار هم تجربه ی حضور در این مسابقات نصیب تیم ملی فوتبال ایران شده است.

بدانیم که در این میان با شروع مسابقات جام جهانی و داغ شدن طبع های دورهمی ها ی هیجانی برای تماشای مسابقات جام جهانی، رستوران ها و کافه ها هم درها را بیشتر ازگذشته  به روی مشتاقان فوتبال  باز کرده اند.

 

روش های شناخت رستوران های خوب برای جام جهانی در تهران

برای اینکه یک رستوران خوب را برای تماشای جام جهانی پیدا کنید باید گزینه های زیر را در نظر بگیرید:

 

بررسی پیج مرتبط با کافه رستوران و مشاهده ی نظرات مخاطبین و مشتری های آن ها

بررسی سایت مربوط به کافه رستوران و مشاهده ی نظرات و منو و وبلاگ موجود در سایت

بررسی هشتگ های مرتبط با اسم رستوران در فضاهای مجازی نظیر در اینستاگرام و مشاهده ی عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط مخاطبین

داشتن محیطی مناسب

فضایی کاملا صمیمی و دوستانه با کارکنان

سرو انواع غذاها و نوشیدنی ها با تنوع بینظیر

و ...

همچنین میتوان با مراجعه حضوری به رستوران و مشاهده ی منوی غذایی آن و قیمت ها و نیزنوع برخورد پرسنل و کارکنان با مشتری ها و همچنین تمیزی و نظافت محیط رستوران و میزان شلوغ یا خلوت بودن رستوران در ساعاتی خاص ، به درکی نسبی از مناسب بودن رستوران رسید.

     برای اطلاع بیشتر از  تماشای دورهمی دربی در رستوران باران و تماشای دورهمی مسابقات تیم ملی در جام جهانی و تماشای دورهمی جام جهانی قطر بر روی آن کلیک کنید.

 

کافه و سفره خانه باران

سفره خانه باران در روزهای جام جهانی برنامه پخش تمام  بازی ها را دارد و شما در یک محیط دوستانه و خانوادگی  میتوانید به تماشای بازی های مورد علاقه تان در این رستوران بنشینید.

رستوران و سفره خانه سنتی باران با تجربه ی کاری 5 ساله توسط ((جناب آقای نوید اسماعیلی)) در سال 1392 تاسیس شده است این رستوران دارای امکانات ویژه و در سه بخش متفاوت می باشد :
1- کترینگ (در طبقه همکف )
2- رستوران (در  طبقه اول )
3- کافه سنتی (در طبقه دوم )

پرسنل رستوران از افراد حرفه ای و ماهر ، آموزش دیده انتخاب شده اند و در محیطی گرم و صمیمی به مشتریانی که به رستوران تشریف می آورند ارائه خدمت می نماید.

 

 برای ارائه ی خدمات بهتر و به روز تر  بخش پرتال مشتریان این رستوران هم راه اندازی شد که آماده ارائه خدمات بیشتر و ویژه به مشتریان عزیز هست.


برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا افتخار میزبانی حضور پر مهرتان را در جام جهانی به ما دهید.

 

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151