رستوران شیک در تهران|بهترین رستوران قیمت مناسب

رستوران شیک در تهران؛شیک بودن یک صفت اکتسابی است و بصورت ذاتی در چیزی وجود ندارد.
با نگاهی دقیق در محیط اطراف و کسب آگاهی میتوان آن را به وجود آورد.
این ویژگی مثبت را میتوان در انسان ها ، پوشش افراد و حتی چیدمان و دکوراسیون یک مکان از جمله رستوران مشاهده کرد.

K/رستوران شیک در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

رستوران شیک در تهران

هر رستوران عالی در تهران منحصر به فرد است. با توجه دقیق به جزئیات، اجرای عالی و خدمات استثنایی، هر رستورانی با ناهار خوری عالی به دنبال تجربه ای درجه یک است. و این در حالی است که غذاخوری‌های خوب امروزی به ترکیبی متنوع از غذاها و مفاهیم تبدیل شده‌اند تعدادی از ویژگی های یک رستوران شیک در تهران :

 

توجه به جزئیات کوچک

ایجاد یک فضای ناهار خوری خوب به جزئیات بستگی دارد. این فراتر از موسیقی، نورپردازی و هنر روی دیوار است. بسیاری از مقاصد ناهارخوری عالی تا آنجا پیش می روند که ظروف چینی و سنگی خود را متناسب با زیبایی و غذا طراحی می کنند.هر جزئیات کوچک برای گره زدن به یکدیگر است. هیچ چیز نباید خیلی بلند، خیلی روشن یا خیلی زیاد باشد. ظرافت کلیدی است.

 

کارکنان 

صرف نظر از مفهوم رستوران، کارکنان در بهترین حالت خود خواهند بود. یک عضو ناهار خوری خوب می تواند کل منو را بدون یادداشت توضیح دهد، اغلب در حالی که به نشانه های احساسی با مهمان برخورد می کند. آنها جوک های مناسبی را می شناسند، زمانی که به کمک نیاز دارید در آنجا حضور دارند و زمانی که شما نیاز ندارید به طرز خوشایندی غایب هستند. بسیاری از آنها دانش گسترده ای از منوی دارند.

L/رستوران شیک در تهران

 

تجربه مهمان بسیار مهم است

به عنوان یک مهمان در رستوران شیک خوب، هزینه بیشتری نسبت به غذا پرداخت می کنید. شما به دنبال یک تجربه کاملا متفاوت در غذا ها هستید. برخی از خدمات معمول در یک رستوران عالی عبارتند از: نگه داشتن صندلی برای خانم ها، همراهی مشتریان تا سرویس ها در صورت نیاز، کم کردن میز بین دوره ها، و تعویض دستمال های کتانی در صورت خروج مشتری پس از مصرف. همه چیز باید در نظمی کامل نگهداری شود.

 

منوها

یک منوی ثابت یا تنظیم قیمتی است که می تواند روزانه یا هفتگی تغییر کند و از دو تا 10 دوره متغیر باشد. معمولاً جایگزین های محدودی برای مهمانان با محدودیت های غذایی وجود دارد. این منوی چرخشی کوچکتر به رستوران اجازه می دهد تا کالاهای محلی و فصلی را در اوج تازگی خریداری کند. معمولاً سرآشپز یا آشپز با توجه به فصل و به کارگیری خلاقیت آنها در طراحی منوها، این اقلام را خریداری می کنند. در رستوران‌های معروف ‌تر، ممکن است یک منوی تکمیلی برای سفارش غذاهای خاص آنها وجود داشته باشد، اگر می‌خواهید امتحان کنید. همه رستوران‌های خوب همیشه از این مدل استفاده نمی‌کنند، اما آن‌هایی که از این مدل استفاده می‌کنند، می‌توانند به‌جای محاسبه صورت‌حساب برای سفارش سفارشی هر فرد، روی ایجاد یک تجربه غذاخوری عالی تمرکز کنند.

     برای اطلاع بیشتر از  کترینگ شرکت ها و سازمان ها و رستوران با سالن vip و تهیه غذای قیمت مناسب در تهران بر روی آن کلیک کنید.

 

 

رزرو معمولا مورد نیاز است

رزرواسیون به رستوران اجازه می‌دهد تا مهمانی‌های مناسبی را برگزار کند تا اطمینان حاصل شود که آشپزخانه و گارسون در طول عجله شام، که در غذاخوری‌های خوب، اغلب تمام طول خدمت را انجام می‌دهد، غرق نمی‌شوند. به‌جای رزروهای فردی، برخی از رستوران‌های ناهارخوری خوب، صندلی‌هایی را ارائه می‌کنند - برای مثال، ساعت 5 بعد از ظهر، 7 بعد از ظهر و 9 شب. نشستن رستوران‌های مرسوم‌تر، یا آن‌هایی که در شهرهای بزرگ‌تر هستند و دارای منوی پیشرفته‌تر اما اجرای نسبتاً آسانی هستند، ممکن است اصلاً رزرو نکنند. این اغلب حتی مهمانان بیشتری را به خود جلب می کند.

 

رسانه های اجتماعی با دقت استفاده می شوند

مدیران و سرآشپزهای متعهد می دانند که یک غذا برای یک غذاخوری سرو می شود، اما یک عکس استثنایی از یک غذا را می توان هزاران بار به اشتراک گذاشت. سرآشپزها تا آنجا پیش می روند که عناصر خدمات و آبکاری بیشتری را در میز ترکیب می کنند و به مهمانان اجازه می دهند بدانند که "کورس بعدی کنار میز آماده خواهد شد." این به مشتریان این امکان را می دهد که گوشی های خود را برای یک ویدیوی سریع بیرون بیاورند. آنها ممکن است میزهای لحظه آخری را به صورت آنلاین ارائه دهند و رویدادهای ویژه ای را در رسانه های اجتماعی پخش کنند تا به دنبال کنندگان خود پاداش دهند.

 

رستوران های سطح بالا به سرمایه گذاران خود پاداش می دهند

شکی نیست که رستوران‌های با غذاخوری عالی سود بسیار بالاتری نسبت به رستوران‌های زنجیره‌ای فست فود یا رستوران‌های معمولی دارند. اما به یاد داشته باشید که عملیات روزانه یک رستوران ناهار خوری عالی هزینه بیشتری دارد و به کارکنان مجرب زیادی نیاز دارد. مشتریان موسسات ناهار خوری عالی انتظار غذای باکیفیت و خدمات فوق‌العاده به مشتریان را دارند که همگی با قیمتی عالی ارائه می‌شوند.

 

آنها راه و روش ها را می دانند و آنها را شروع می کنند

یک مدیر ناهار خوری خوب یا سرآشپز خوب، روندهای فعلی غذا را تماشا می کند و آنها را به روش های منحصر به فردی در منو می گنجاند. آنها همچنین تشخیص می دهند که چه زمانی یک روند غذایی به یک مد غذایی تبدیل می شود و از پیروی از آن اجتناب می کنند، بنابراین منو را تازه و هیجان انگیز نگه می دارند. از آنجایی که سرآشپزهای ناهارخوری عالی اغلب بسیار خلاق هستند، اغلب خودشان روندهای خود را شروع می کنند. 

D/رستوران شیک در تهران

خدمات مشتری رستوران بخشی جدایی ناپذیر از اداره هر رستوران شیک در تهران است ، شاید به اندازه غذا مهم باشد. خواسته های مشتریان از یک رستوران فقط در سرعت خدمات محدود نمی شود ، بلکه به نحوه صحبت پیشخدمت ها، رسیدگی به شکایات آنها و حتی سرو غذا نیز می رسد. یک تجربه مهمانی خوب ، یک خدمتکار دوستانه و محیطی دلپذیر را در مرکز خود نگه می دارد.

     برای اطلاع بیشتر از  لیست غذای شرکتی و غذای شرکتی ارزان و غذا برای مراسم ختم بر روی آن کلیک کنید.

 

خدمات مشتری رستوران چیست؟

خدمات مشتری خدمات یا تجربه ای است که یک رستوران به مشتریان خود ارائه می دهد. این شامل همه چیز است ، از تجربه واقعی غذاخوری گرفته تا استراتژی های دیگری که باعث می شود مشتریان به رستوران برگردند.

شما می خواهید افرادی که به رستوران شما می آیند احساس کنند که در خانه هستند. خدمات مشتری به معنای برقراری ارتباط مودبانه با مشتریان و توجه واقعی به نیازهای آنها است. مردم بارها و بارها به رستوران شما بازخواهند گشت اگر با دقت و احترام با آنها رفتار کنید و غذای خوبی برای آنها سرو کنید. طبق یک گزارش ، 60 درصد از مشتریان بیشتر به رستوران‌ هایی باز می‌گردند که تجربه ‌ای عالی داشته ‌اند.

خدمات مشتری در محیط رستوران را می توان به عنوان عمل مراقبت از نیازهای رستوران شیک در تهران در حین و بعد از غذا تعریف کرد. این شامل همه چیز می شود ، از خوشامدگویی به آنها هنگام ورود تا ارائه منوی رستوران و گرفتن سفارشات ، سرو غذا و نوشیدنی آنها ، و پاک کردن ظروف آنها در پایان غذا. به طور خلاصه ، خدمات مشتریان یک رستوران به این معنی است که اطمینان حاصل شود که رستوران شیک در تهران از ابتدا تا انتها تجربه ‌ای خوشایند دارند.

البته ارائه خدمات عالی به مشتریان همیشه آسان نیست. این کار سخت و فداکاری از کل کارکنان ، از جمله کارمندان در جلوی رستوران و کارمندان در آشپز خانه را می ‌طلبد. اما زمانی که آن را به خوبی انجام دهید ، می تواند تفاوت زیادی را برای افراد ناهار خوری ایجاد کند و حتی یک وعده غذایی متوسط را به یک غذای عالی تبدیل کند.

 

خدمات خوب به مشتری در رستوران چیست؟

خدمات خوب به مشتری در یک رستوران می تواند به معنای تفاوت بین تجربه مثبت یا منفی یک غذاخوری باشد. سه جنبه حیاتی برای خدمات خوب به مشتریان وجود دارد:

دوستی مهمترین جنبه خدمات خوب به مشتریان است. غذاخوری ها باید به محض ورود به رستوران احساس استقبال کنند و همه کارکنان باید مودب و مهربان باشند.

توجه نیز کلیدی است. کارکنان منتظر باید به طور مرتب غذاخوری ها را بررسی کنند تا مطمئن شوند که از وعده غذایی خود لذت می برند و همه چیز مورد نیاز خود را دارند.

در نهایت ، راندمان برای اجرای یکنواخت تجربه غذاخوری مهم است. کارکنان منتظر باید سریعاً سفارشات را دریافت کنند و غذا و نوشیدنی را به موقع سر میز بیاورند.

با ارائه خدمات خوب به مشتریان ، رستوران ها می توانند اطمینان حاصل کنند که رستوران شیک در تهران تجربه مثبتی دارند و احتمال بازگشت آنها وجود دارد.

 

چه چیزی باعث ارائه خدمات خوب به مشتری در یک رستوران می شود؟

با فرض اینکه همیشه حق با مشتری است ، نقطه خوبی برای شروع ارائه خدمات عالی به مشتری در یک رستوران است. این بدان معنا نیست که شما باید به مشتریان اجازه دهید تا خواسته های غیر معقول داشته باشند ، اما به این معنی است که شما باید برای برآورده کردن نیازهای آنها سریع باشید و مطمئن شوید که آنها تجربه مثبتی دارند.

همچنین مهم است که به نیازهای مشتریان خود توجه و پاسخگو باشید. اگر آنها به چیزی نیاز دارند ، مطمئن شوید که آنجا هستید تا آن را برای آنها فراهم کنید. مشتریان از اینکه به آنها توجه می شود قدردانی می کنند و اگر احساس کنند که نادیده گرفته شده اند ، احتمالاً به رستوران دیگری می روند.

در نهایت ، خدمات خوب به مشتریان در یک رستوران نیز به معنای رفتار دوستانه و صمیمی با مهمانانتان است. لبخند بزنید و مطمئن شوید که آنها احساس خوش آمد گویی می کنند ، حتی اگر فقط برای خوردن یک  وعده غذلیی سریع آنجا باشند. اگر سعی کنید مشتریان خود را بشناسید و با آنها ارتباط برقرار کنید ، احتمال بازگشت آنها بیشتر خواهد بود.

 

اجازه ندهید زیاد منتظر بمانند

یکی از چیزهای مطمئنی که مشتریان وقتی تجربه خدمات خود را بد ارزیابی می کنند احساس می کنند این است که باید بیش از حد منتظر بمانند. هیچ کس دوست ندارد به خصوص در یک رستوران منتظر بماند. بله ، انتظار بخشی از فرآیند است اما محدودیت زمانی برای آن وجود دارد. اگر واقعاً می ‌خواهید یک تجربه عالی از خدمات مشتری را در رستوران خود ارائه دهید ، افرادی که برای صرف غذا وارد رستوران شما شده اند را خیلی منتظر نگذارید.

مطمئن شوید که به محض ورود آنها به سرعت در جای خود نشسته باشند. هر سفارش را سریع پردازش کنید و اگر آنها چیزی را سفارش داده اند که زمان بر است ، آن را اعلام کنید

 S/رستوران شیک در تهران

افراد عادی خود را بشناسید

آیا می دانستید که بیشتر فروش یک رستوران از مشتریان جدید نیست ، بلکه از مشتریان مکرر حاصل می شود ؟ افراد همیشگی شما سفیران برند رستوران شما هستند و در هر صورت برای شما تضمین خواهند کرد. در نتیجه ، آنها همچنین انتظار خدمات سطح بالاتری از شما دارند.

حداقل کاری که باید انجام دهید این است که افراد عادی خود را بشناسید و سفارشات مورد علاقه آنها را بدانید. جدا از آن ، از رویداد های خاص زندگی آنها مطلع شوید ، برای آنها پیام شخصی ارسال کنید یا هر چند وقت یک بار به آنها تخفیف بدهید. با افراد همیشگی خود دوستانه رفتار کنید ، کاری کنید که آنها احساس کنند جایی است که به آنجا می آیند - چنین خدماتی به مشتریان راه زیادی برای رستوران شما خواهد داشت.

اهمیت رضایت مشتری هیچ تبعیضی قائل نیست. این می تواند موفقیت هر رستورانی را بدون در نظر گرفتن اندازه ، موقعیت ، جمعیت شناسی یا حتی کیفیت غذا ، به موفقیت برساند.

با این حال ، صاحبان رستوران‌ ها می‌ توانند به طور فزاینده‌ ای برای شناسایی عوامل مؤثر در رضایت مشتری مشکل پیدا کنند ، به ‌ویژه زمانی که با آنچه مشتریان احساس می ‌کنند به آن نیاز دارند ، موافق نیستند.

مهم این نیست که رستوران ها به چه چیزی نیاز دارند تا احساس رضایت کنند ، بلکه در مورد آن چیزی است که مهمانان احساس می کنند رستوران ها برای جلب رضایت آنها باید انجام دهند.

هر چه میهمانان راضی تر باشند ، احتمال اینکه بیشتر خرج کنند ، مکرر بازدید کنند ، تجربیات مثبت خود را به اشتراک بگذارند و رستوران ها را به دوستان ، خانواده ها و غریبه ها به صورت آنلاین توصیه کنند ، بیشتر می شود. مهم است که مهمانان را در یک رستوران ناراحت نکنید.

 

چرا فضای رستوران مهم است؟

جو و احساس یک رستوران بخشی از دلایلی است که مردم به جای پختن غذای خود در خانه برای صرف غذا بیرون می روند. نه تنها این ، بلکه ایجاد فضای مناسب در واقع می تواند فروش شما را افزایش دهد.

انسان در هنگام تصمیم گیری بسیار وابسته حسی است. ما برای حرکت در طول زندگی خود به بو ، صدا و بینایی متکی هستیم. این در هنگام تصمیم گیری در مورد غذا یا سایر تصمیمات خرید متفاوت نیست. توجه دقیق به اینکه چگونه عناصر جوی رستوران شما بر این حواس تأثیر می گذارد ، می تواند بر تصمیمات مشتریان شما تأثیر بگذارد.

     برای اطلاع بیشتر از رستوران تهران  و بهترین رستوران تهران و رستوران قیمت مناسب در تهران  بر روی آن کلیک کنید.

چه چیزی یک فضای رستوران خوب را ایجاد می کند؟

موسیقی مناسب را انتخاب کنید. موسیقی بخش بزرگی از تأثیر رستوران شما بر مشتریان است. هنگام تهیه لیست پخش رستوران خود باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. مهمتر از همه ، شما می خواهید مطمئن شوید که موسیقی متناسب با موضوع رستوران خود را انتخاب می کنید. موسیقی در واقع این قدرت را دارد که بر میزان زمانی که مردم در رستوران می گذرانند نیز تأثیر بگذارد. به عنوان مثال ، اگر صدای خود را افزایش دهید و آهنگی را با سرعت بیشتری پخش کنید ، ضربان قلب مهمانان شما افزایش می ‌یابد و باعث می‌شود آنها سریع‌تر غذا بخورند. با در نظر گرفتن این موضوع، پخش موسیقی بلندتر و سریع‌تر در زمان‌های شلوغ می ‌تواند به افزایش گردش میز کمک کند ، اما اگر هدف شما این است که مشتریان را در رستوران خود نگه دارید موسیقی آرام ‌تر مناسب‌ تر است. هنگام انتخاب نحوه تزئین رستوران خود ، مهم است که تئوری رنگ را در نظر داشته باشید. همانند موسیقی ، رنگ ها در هماهنگی با یکدیگر عمل می کنند. در تجربیات بصری ، هارمونی زمانی است که چیزی برای چشم خوشایند باشد. حس نظم را در بیننده ایجاد می کند.

 

از فاکتورهایی که موجب میشود یک رستوران را شیک نامید میتوان به موارد زیر اشاره کرد

دکوراسیون و چیدمانی منظم ، مرتب و رعایت هارمونی رنگ ها در محیط رستوران که تاثییر مثبتی در شادی و افزایش اشتهای مشتری خواهد داشت !
دارا بودن سالن خصوصی و مجزا از سالن عمومی برای برگزاری مهمانی های خاص
سرویس دهی منظم و رفتار محترمانه پرسنل
کیفیت بالای غذا و دارا بودن منوی کامل غذایی

رستوران و سفره خانه سنتی باران یکی از بهترین و شیک ترین رستوران های تهران می باشد که دارای 5 سال سابقه درخشان و کادری مجرب می باشد.

این رستوران دارای 3 بخش مجزا

1- کترینگ (طبقه همکف )
2- رستوران ( طبقه اول )
3- کافه سنتی (طبقه دوم )
می باشد.

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

 

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151