تهیه غذای قیمت مناسب در تهران| قیمت غذای بیرون بر

تهیه غذای قیمت مناسب در تهران ؛ وقتی صحبت از پذیرایی مقرون به صرفه می شود، رستوران باران گزینه های زیادی را ارائه نمی دهد. با این حال، غذا دادن به شرکت کنندگان در رویداد شما بسیار مهم است. چه عروسی باشد، چه یک مراسم شرکتی یا هر نوع رویداد دیگری، تقریبا همیشه غذا مورد انتظار است.

در کترینگ رستوران باران ما به خود افتخار می کنیم که غذای عالی و با ارزشی را ارائه می دهیم. خدمات دوستانه، انعطاف پذیر و قابل اعتماد ما می تواند همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید.

j/تهیه غذای قیمت مناسب در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارائه خدمات با ما در تماس باشید.

 

از عروسی گرفته تا مهمانی های خانوادگی گرفته تا رویدادهای شرکتی. ما خوشحالیم در تهیه غذای در هروی که خدمات مورد نیاز شما را برای رویدادها و مهمانی ها در هر سنی ارائه می دهیم. اگر منوهای ما کاملاً آن چیزی نیست که شما به دنبال آن هستید، ما همیشه خوشحالیم که در مورد پیشنهادات شما در مورد چگونگی منحصر به فرد کردن مراسم خاص خود صحبت کنیم.

با کترینگ قیمت مناسب در تهران  هیچ هزینه پنهانی وجود ندارد - همه قیمت‌های ما شامل تحویل غذا به محل شما، ظروف ظروف و کارد و چنگال (یا اگر ترجیح می‌دهید یکبار مصرف) و سرو غذا و همچنین شامل مالیات بر ارزش افزوده است. ما پرسنل خدمات کاملی را برای فعالیت های نشستن (عروسی، ضیافت و غیره) و برای بوفه ها ارائه می دهیم، در صورتی که برمی گردیم و کثیف ها را در زمان مناسبی برای شما جمع آوری می کنیم.

در اینجا در کترینگ  رستوران باران ما به خود افتخار می کنیم که یک سرویس پذیرایی استثنایی متناسب با بودجه شما ارائه می دهیم.

سالها تجربه و مهارت های انباشته ما با هم ترکیب شده و خدماتی با کیفیت بالا ارائه می دهند. ما اطمینان می دهیم که طیف گسترده ای از منوهای با کیفیت به شما ارائه می شود. مناسبت شما بدون توجه به موقعیت مکانی یا امکانات پذیرایی در محل، به صورت حرفه ای و مشتاقانه پذیرفته می شود.

از بوفه های ساده گرفته تا ضیافت های استثنایی. رویکرد سفارشی به مشتری ما از سرآشپزهای ما می‌خواهد که غذاهای آشپزی فوق‌العاده‌ای را با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید کنند، که به دلیل کیفیت آن به صورت محلی انتخاب شده است.

چه برای یک رویداد موضوعی باشد. عروسی؛ خیریه یا مراسم تشییع جنازه عزیزان، کارکنان دوستانه، توجه و حرفه ای ما هر نیاز شما را برآورده خواهند کرد.

فلسفه ما این است که رویداد موفق شما باعث افتخار و شادی ما باشد. ما یک تجارت اختصاصی و خانوادگی هستیم و تنها هدف ما اطمینان از رضایت شماست.

 

کترینگ چیست؟

کترینگ ها متخصصانی هستند که مسئول برنامه ریزی و اجرای تمام جنبه های خدمات غذایی برای یک رویداد هستند. آنها برای تعیین منوها و ایجاد جدول زمانی برای رویداد با مشتریان کار می کنند.

یک کترینگ ممکن است برای ارائه خدمات کامل پذیرایی برای یک رویداد، از جمله برنامه ریزی و اجرای رویداد استخدام شود، یا ممکن است به سادگی برای تهیه غذا و نوشیدنی استخدام شود. یک کیترینگ بسته به نوع خدمات پذیرایی و خواسته مشتری می تواند سطوح مختلفی از مشارکت در یک رویداد را داشته باشد.

 

چگونه بهترین پذیرایی مقرون به صرفه را متناسب با بودجه کسب و کار خود انتخاب کنید

هر زمان که کسب و کارها جلسات یا گردهمایی برگزار می کنند، به احتمال زیاد در نهایت هزینه زیادی را برای خدمات پذیرایی خرج می کنند. بودجه بندی و ماندن در محدوده خود مستلزم انتخاب یک شرکت پذیرایی مقرون به صرفه است. شما باید بهترین تهیه غذای قیمت مناسب در تهران  و یا یک شرکت پذیرایی مقرون به صرفه را پیدا کنید که غذاهای اداری خوشمزه را با هزینه کم در نزدیکی دفاتر شما ارائه می دهد رستوران باران از بهترین رستوران ها برای تهیه غذای قیمت مناسب در تهران است. با جستجوی بهترین پذیرایی مقرون به صرفه در نزدیکی من، چندین شرکت ارائه دهنده خدمات پذیرایی را پیدا خواهید کرد. با این حال باید یکی را از لیست انتخاب کنید. در زیر نکاتی در مورد نحوه انتخاب خدمات پذیرایی ارزان اما کامل آورده شده است.

 

پیدا کردن منوی مناسب

وقتی به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید، همه چیز به دنبال یافتن منوی مناسب است. ما برای هر دوره غذا گزینه های غذای سرد و گرم داریم. ما همچنین مجموعه‌ای از بشقاب‌ها و میان‌وعده‌ها داریم تا اطمینان حاصل کنیم که همه در طول رویداد شما به خوبی تغذیه می‌شوند.

ما آماده هستیم تا به مهمانان شما صبحانه، ناهار و شام بخوریم. می توانید بوفه و غذای بشقاب بخورید. به علاوه، تقریباً هر نوع غذاهای قومی را پیدا خواهید کرد. افزودن یک پایان شیرین همیشه ایده خوبی است، و ما می‌توانیم به شما نشان دهیم که چگونه این کار را انجام دهید، حتی زمانی که بودجه‌تان کم است.

می توانید منوهای ما را به صورت آنلاین مرور کنید یا مستقیماً با ما تماس بگیرید تا در مورد گزینه های مختلف منو که در دسترس هستند صحبت کنید. وقتی در مورد اینکه مایلید برای هر نفر چه چیزی خرج کنید و چه وعده‌هایی برای غذا دادن به همه نیاز دارید به ما بگویید، می‌توانیم گزینه‌های مختلف را با شما بررسی کنیم. ممکن است از اینکه چقدر خوب می‌توانید به مردم در رویدادتان غذا بدهید، تعجب کنید، به خصوص اگر بودجه محدودی دارید.

 d/تهیه غذای قیمت مناسب در تهران

اهمیت یک شرکت پذیرایی

استخدام یک شرکت پذیرایی در تهران برای رویداد شما بسیار مهم است. اغلب، مردم با تهیه کننده "فرض" در داخل یک مکان می روند. با این حال، می‌توانید در بسیاری از مکان‌ها در سراسر منطقه، پذیرایی را که می‌خواهید با او کار کنید، انتخاب کنید. با داشتن یک انتخاب بیشتر، می توانید هزینه های خود را به میزان قابل توجهی کنترل کنید.

وقتی با یک شرکت پذیرایی کار می کنید، به شما این امکان را می دهد که شرکت کنندگان خود را سیر کنید. ما در هر مرحله با شما کار می کنیم تا توصیه هایی در مورد منوها، نحوه سرو غذا و موارد دیگر ارائه دهیم. به شما این امکان را می دهد تا روی جنبه های دیگر رویداد خود تمرکز کنید بدون اینکه در مورد نحوه غذا خوردن افراد استرس داشته باشید.

 

اجازه دهید ما را با جزئیات کمک کنیم

برنامه ریزی یک رویداد به اندازه کافی سخت است. وقتی شروع به فکر کردن در مورد غذا می کنید، ممکن است طاقت فرسا باشد. ما اینجا هستیم تا استرس را از شما دور کنیم. وقتی با کیترینگ رستوران باران تماس می گیرید، ما تمام جزئیات رویداد را دریافت خواهیم کرد. از آنجا، ما می توانیم به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید چه غذایی و چه زمانی سرو کنید. مهمتر از آن، ما سخت کار خواهیم کرد تا در بودجه ای که شما تعیین کرده اید باقی بمانیم.

با تجربه ما در صنعت پذیرایی، می توانید برای ارائه مشاوره تخصصی برنامه ریزی مهمانی به ما اعتماد کنید. سرآشپزهای ما سخت کار می کنند تا از مواد تازه استفاده کنند و بر درخواست های مختلف آلرژی غلبه کنند. می‌توانید اطمینان حاصل کنید که رویداد شما غذاهای لذیذی ارائه می‌کند که افراد را برای هفته‌ها بعد از آن صحبت می‌کنند.

امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد پذیرایی مقرون به صرفه بیشتر بدانید رویدادهای در رستوران باران می توانند از مزایای آن بهره مند شوند. ما اینجا هستیم تا به هر گونه سؤالی که ممکن است در مورد تهیه غذای قیمت مناسب در تهران داشته باشید پاسخ دهیم و در هر مرحله سفارشی سازی کنیم.

استخدام کترینگ در تهران به ظاهر می تواند یک کار دلهره آور برای هر کسی باشد. خوشبختانه در این مقاله به شما آموزش می‌دهیم که باید به دنبال چه ویژگی‌هایی در یک سرویس پذیرایی باشید تا بدانید آیا می‌توانند ارائه دهند یا خیر.

چیزی که یک کترینگ را خوب می کند در واقع فقط چند چیز اساسی است. این نحوه پذیرایی است که می تواند همه این چیزها را به طور کلی متعادل کند که به او نامی در تجارت می بخشد. با توانایی گرفتن چرخ دنده های ساده و تبدیل آنها به مجموعه پیچیده ای از چرخ دنده ها که با هم کار می کنند، یک کیترینگ می تواند حتی ساده ترین رویداد غذاخوری را به یک گردهمایی بزرگ تبدیل کند. این نوع خدماتی است که شما می خواهید.

 

هر آنچه که باید در مورد پذیرایی بدانید

هیچ کس تا زمانی که به تهیه غذای قیمت مناسب در تهران نیاز نداشته باشد واقعاً به این فکر نمی کند که چه کاری انجام می دهند. بسیاری از مردم همیشه در مورد آنچه که یک کترینگ انجام می دهد یا نقش آنها در فرآیند برنامه ریزی رویداد آگاه نیست.

در برنامه ریزی رویداد، پذیرایی نقش مهمی در تضمین تجربه ای به یاد ماندنی و لذت بخش برای مهمانان ایفا می کند. اما کترینگ ها چه خدماتی ارائه می دهند و این خدمات چگونه به موفقیت یک رویداد کمک می کند؟ از سرو غذا تا هماهنگی با سایر فروشندگان، کیترینگ ها طیف وسیعی از گزینه ها را ارائه می دهند که برای رفع نیازهای منحصر به فرد هر مناسبتی طراحی شده اند. با تحقیق در پیچیدگی های خدمات پذیرایی، خدمات مختلفی را که این متخصصان آشپزی ارائه می دهند روشن خواهیم کرد.

یک شرکت پذیرایی با خدمات کامل فراتر از تهیه غذا برای یک رویداد است. آنها مسئول ایجاد منوهای سفارشی، آماده سازی و پختن غذاها، و اطمینان از اجرای مناسب همه چیز در طول رویداد هستند. تیم متشکل از کارکنان اختصاصی آنها غذا سرو می کند و کارهای ضروری مانند راه اندازی، تمیز کردن و حتی ارائه خدمات برنامه ریزی رویداد را در صورت نیاز انجام می دهد.

درک خدمات مختلفی که شرکت‌های پذیرایی ارائه می‌دهند می‌تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که کیترینگ مناسب را برای رویداد بعدی خود انتخاب کنید. چه برنامه ریزی برای یک گردهمایی کوچک یا یک جشن بزرگ داشته باشید، داشتن یک شرکت پذیرایی و تیم مناسب در کنار شما می تواند تفاوت را در ایجاد یک تجربه لذت بخش برای مهمانان شما ایجاد کند. بنابراین، بیایید به دنیای غذا بپردازیم و به این اطلاعات دست پیدا کنیم که این متخصصان آشپزی چه چیزی ارائه می دهند.

 

ویژگی های کترینگ های خوب

ویژگی های خاصی وجود دارد که باید در کترینگ ها به دنبال آنها باشید. کترینگ ها همه یکسان نیستند برخی از کترینگ ها هستند که کار بسیار چشمگیری انجام می دهنددر حالی که دیگران هستند که شما را ناامید می کنند. به همین دلیل بسیار خواهد بوددانستن ویژگی هایی که باید وقتی می خواهید آن را بدست آورید به دنبال آن باشیدبهترین خدمات پذیرایی در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که باید در هنگام کار به دنبال آنها باشیدمی خواهید بهترین خدمات را دریافت کنید.

 f/تهیه غذای قیمت مناسب در تهران

1. توانایی توجه به جزئیات

جزئیات بسیار مهم است و در حیقت تهیه غذا یک هنر است. هنگامی که شما در حال سازماندهی یک رویداد هستید، این احتمال وجود دارد.که شما تصویری دارید از اینکه دوست دارید همه چیز چگونه باشد. برای اطمینان از آن چیزها راه را که می خواهید بروید، باید یک غذاساز پیدا کنید که به شما توجه کندنیاز دارد. شما به یک تهیه کننده نیاز دارید که گوش کندبه شما علاقه مند است تا بتواند دقیقاً آنچه را که می خواهید در اختیار شما قرار دهد.

تهیه غذای قیمت مناسب در تهران  در صورت لزوم به نیازها و توصیه های شما گوش خواهد داد.

   برای اطلاع بیشتر از رستوران خوب در میدان هروی  و رستوران با موسیقی زنده در پاسداران و رستوران با موسیقی زنده  بر روی آن کلیک کنید.

2. توانایی سازماندهی

یک شرکت پذیرایی باید بتواند همه چیز را سازماندهی کند تا اطمینان حاصل شودکه همه چیز در یک رویداد به آرامی پیش می رود. شماقطعاً نمی‌خواهم با کترینگ‌هایی که به خوبی سازماندهی نشده‌اند برخورد کنید.وقت آن است که از یک شرکت پذیرایی بپرسید که چگونه همه چیز در رویداد شما سازماندهی می شود یامهمانی - جشن. از آنها بخواهید تضمین کنند که هنگام استخدام همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. برای یک کیترینگ که دقیقاً می داند چه کاری باید انجام دهد تا به شما توضیح دهد که اوضاع چگونه خواهد بود.

 

3. توانایی ارتباط برقرار کردن با مشتریان

با دیگران ارتباط برقرار کنید.کترینگ ها باید توانایی برقراری ارتباط موثر را داشته باشند. با افرادی که با آنها کار خواهند کرد و با کسانی که خواهند بود . شما می توانید بدانید که یک غذاساز معین توانایی برقراری ارتباط موثر را دارد. در پرسیدن سخت ترین ها دریغ نکنید.

آیا شما فردی را استخدام خواهید کرد که بتواند با همه ارتباط برقرار کند.

 

4. طبخ غذای مناسب

یک آشپز ماهر سعی می کند بهترین غذا را تهیه کند. این واضح است که شما می خواهید بهترین خدمات را در مهمانی خود داشته باشید و ما در کترینگ رستوران باران بهترین خدمات را به شما ارائه می دهیم.

 

5. توانایی کنترل و ارائه بهترین خدمات

بهترین غذاخوری‌ها باید توانایی اداره کردن غذا را داشته باشند  ممکن است  برای تهیه غذای قیمت مناسب در تهران  فشار زیادی وجود داشته باشد. در آشپزخانه کترینگ های خوب کسانی هستند که می توانند به این فشار پاسخ مثبت دهند. افرادی هستند که نمی توانند فشار را به خوبی تحمل کنند.

 

ما پذیرایی غذای رستوران باران هستیم که به خاطر کیفیت غذاهای خود شناخته شده ایم.

ما همچنان به ارائه کیفیت و خلاقیت بی نظیر آشپزی به مشتریان شرکتی خود ادامه می دهیم. همیشه خدمات خود را با نیازهای خاص کترینگ شرکتی در تهران تنظیم می‌کنیم. منوهای ما منعکس کننده سلیقه های مختلف و درخواست های غذایی همه اعضای تیم است، اگرچه بسیاری از شرکت ها می توانند یک وعده غذایی ارائه دهند، اما نحوه تهیه، تولید و ارائه ما است که ما را متمایز می کند.

با استخدام یک شرکت پذیرایی رویدادهای شرکتی در مقابل برنامه ریزی رویداد شرکتی خود، به مشتریان و کارکنان خود نشان می دهید که درجه یک و سپاسگزار کسب و کار و خدمات آنها هستید. ما تازه ترین غذاها را سرو می کنیم، اطمینان حاصل می کنیم که هر جنبه از رویداد به خوبی سازماندهی شده و یکپارچه است، و خدمات کامل و حرفه ای را در طول رویداد ارائه می دهیم تا به شما این امکان را می دهد که با مهمانان خود گفتگو کنید و کاری را که بهترین است را انجام دهید.

 c/تهیه غذای قیمت مناسب در تهران

آنچه شما از یک شرکت پذیرایی شرکتی خوب نیاز دارید

مهمانی ها و رویدادها مستلزم آمادگی زیادی است. انتخاب های غذایی شما همراه با انواع نوشیدنی هایی که باید سرو شوند باید با دقت آماده شوند زیرا بسیار مهم هستند. هنگام میزبانی یک مهمانی شرکتی، مهم است که یک شرکت پذیرایی با صلاحیت و با تجربه را انتخاب کنید تا به شما کمک کند غذاهایی با پالت دلپذیر برای مهمانان خود تهیه کنید که رویداد شما را فراموش نشدنی کند.

یک شرکت پذیرایی شرکتی خوب باید توانایی ارائه سبک های مختلف خدمات پذیرایی را داشته باشد. کیترینگ باید بتواند صبحانه، ناهار، شام و حتی میان وعده را سرو کند. آنها باید قادر به ارائه غذا برای کوکتل، بوفه، وعده های غذایی از پیش بسته بندی شده و خدمات دیزاین شوند.

همچنین یک شرکت پذیرایی عالی باید توانایی رسیدگی به نگرانی های مهم را که نیاز به توجه ویژه دارند، داشته باشد. آلرژی های غذایی و محدودیت های غذایی نیازمند توجه ویژه است. مدیر کترینگ شما باید بتواند این نیازهای خاص را برطرف کند.

   برای اطلاع بیشتر از تهیه غذای شرکت ها و سازمان ها و غذای شرکتی ارزان و کترینگ شرکت ها و سازمان ها و غذای شرکتی ارزان بر روی آن کلیک کنید.

چه چیزی یک شرکت پذیرایی رویدادهای شرکتی خوب را می سازد

مهمترین جنبه یک شرکت پذیرایی غذا است. یک غذاساز خوب باید از به روزترین قوانین و مقررات ایمنی مواد غذایی در سراسر کشور آگاه باشد و از آن پیروی کند. شرکت پذیرایی رویدادهای ما دستور العمل ها را برای رسیدگی به آلرژی های غذایی تنظیم می کند و روش های پخت و پز را می توان برای مطابقت با نیازهای رژیم غذایی یا ترجیحات شخصی تغییر داد. یک تیم تخیلی و سازگار می تواند در این شرایط پیروز شود و در این فرآیند اعتماد به نفس را به مشتریان خود القا کند. جلب توجه کسب و کار شما برای شرکت پذیرایی ما مهم است.

کترینگ ها برای طراحی منو با مشتریان همکاری می کنند. مودب بودن، درایت و دیپلماتیک بودن لازم است. ارتباط خوب و مهارت های مردمی نیز برای ایجاد مجموعه ای از مشتریان و برگزاری یک رویداد موفق حیاتی است.

 

فاکتورهای کلیدی که باید هنگام انتخاب یک سرویس پذیرایی شرکتی در نظر بگیرید

خدمات پذیرایی شرکتی زیادی وجود دارد. اگر به دنبال میزبانی یک رویداد شرکتی هستید، مهم است که شرکت کترینگ مناسب را پیدا کنید که با نیازهای کسب و کار شما مطابقت داشته باشد و مایل است در هر مرحله از فرآیند با شما همکاری کند.  اول اینکه یک شرکت پذیرایی شرکتی باید حرفه ای باشد. اگر قصد دارند به شرکت شما در میزبانی یک رویداد کمک کنند، باید به عنوان سفیران شرکت شما عمل کنند که به ایجاد تصویر مثبتی از موفقیت کمک می کنند و به سلامت رویداد و شرکت شما اهمیت می دهند. این نکته مهمی است که باید هنگام جستجوی خدمات پذیرایی شرکتی در نظر بگیرید.

 

ویژگی های اساسی یک شرکت پذیرایی رویدادهای شرکتی

آیا شرکت شما برای یک رویداد بزرگ شرکتی برنامه ریزی می کند؟ شهرت شما مهم است و شرکت پذیرایی که استخدام می کنید باید برای شهرت شما ارزش قائل باشد و همیشه سطح بالایی از حرفه ای بودن را حفظ کند. حرفه ای بودن یک جزء ضروری از پذیرایی سازمانی است.  کترینگ رستوران باران در تلاش است تا بهترین خدمات ممکن را به همه مشتریان خود ارائه دهد.

دلیل اصلی که یک شرکت یک شرکت پذیرایی را استخدام می کند، ارائه غذای جذاب است. اگر پخت و پز به اندازه نباشد، رویداد شما آسیب می بیند و مهمانان شما مطمئناً متوجه خواهند شد. یک شرکت پذیرایی رویدادهای شرکتی با کیفیت بالا غذاهای خوشمزه ارائه می دهد. شما هرگز نباید در مورد این جنبه اساسی کم توجهی داشته باشید. ایمنی مواد غذایی یکی دیگر از مولفه های مهم است.

ما در بالا به اهمیت حرفه ای بودن اشاره کردیم. یک شرکت پذیرایی که استخدام شده است تا اطمینان حاصل شود که رویداد شما بدون مشکل برگزار می شود و اطمینان حاصل می کند که از مهمانان شما به درستی پذیرایی می شود. این به معنای ارائه ساختار، غذا، خدمات به موقع و نگرش حرفه ای است.

 

با شرکت پذیرایی رویدادهای شرکتی خود اهدافی را تعیین کنید

هر رویدادی نیاز به یک برنامه دارد. برای انجام چه چیزی تلاش می کنید؟ اهداف روشنی را تعیین کنید تا بتوانید در طول رویداد برای رسیدن به آنها تلاش کنید. شرکت پذیرایی رویدادهای شرکتی شما با شما می نشیند و برنامه ای را طراحی می کند. این طرح چگونگی دستیابی به این اهداف و امکان وقوع آنها را بر اساس دامنه خود رویداد مشخص می کند.  زمان‌بندی یکی دیگر از جنبه‌های حیاتی است که موفقیت یا عدم موفقیت یک رویداد را تعیین می‌کند.

در حالی که شرکت پذیرایی شما مسئول اجرای رویداد خواهد بود، بسیار مهم است که کارکنان داخلی مناسب را برای مدیریت جزئیات رویداد انتخاب کنید. آنها باید فردی باشند که کار کردن با آنها آسان باشد، چشمی قوی برای جزئیات داشته باشد، بتواند با بودجه مشخص کار کند، و بتواند عاقلانه انتخاب کنید.

 

هماهنگی در کیترینگ شرکتی

گذشته از خدمات بی عیب و نقص به مشتریان، کیفیت بسیار بالا و مقرون به صرفه بودن، است. ما به بسیاری از مشتریان شرکتی خود کمک کرده‌ایم تا به اهداف جلسه و رویداد خود با جزئیات هماهنگی دست یابند. و وقتی از غذای شرکتی خود بازخورد دریافت می کنیم، به خصوص زمانی که هماهنگی در میان باشد، دوست داریم.

به عنوان یک شرکت پذیرایی رویدادهای موفق، ما با مشتریان خود ما توانسته‌ایم روابط محکمی برقرار کنیم که در آن به خوبی با هم کار کنیم و بتوانیم به اهداف متقابل برسیم. در ارتباطات و تعامل تجاری ما، گاهی اوقات جادو با پذیرایی شرکت ها اتفاق می افتد و جزئیات جزئی به عوامل تعیین کننده در دستیابی به هدف تبدیل می شوند.

 

کترینگ شرکتی برتر

دسرهای روزانه کترینگ پذیرایی ناهار به همان اندازه که دلایلی برای ارائه آن وجود دارد، تنوع ناهار وجود دارد. برای کترینگ شرکتی در تهران، تقریباً به همان اندازه شرکت هایی برای استخدام وجود دارد که دلایلی برای ارائه غذای آماده وجود دارد. از جلسات گرفته تا سمینارها، ارائه‌ها تا جشن‌ها، یک غذاساز خوب این توانایی را دارد که مناسب‌ترین غذای آشپزی را مطابق با موقعیت و اهداف و بودجه مورد نظر ارائه دهد.

پذیرایی می تواند اشکال مختلفی در زمینه های جشن در کسب و کار داشته باشد. رویدادها و جشن‌های بزرگ متشکل از صدها مهمان می‌توانند سالانه مانند یک رویداد جشن در ماه‌های پایانی سال یا بر اساس موارد نادرتر مانند سالگرد بیست و پنج، پنجاه یا حتی هفتاد و پنج سالگی برگزار شوند. با موفقیت در تجارت نقاط عطف ممکن است مناسبت‌هایی باشند که در مقیاس بزرگ در مکان‌های بزرگ برگزار می‌شوند، جایی که کارمندان، مشتریان و فروشندگان همگی فرصتی برای اختلاط و لذت بردن از تجربیات پیوندی دارند که می‌تواند تأثیرات مثبتی بر پیشرفت تجارت آینده داشته باشد. وقتی زمان جشن فرا می رسد، در نظر بگیرید که با ما تماس بگیرید، ما یک شرکت پذیرایی رویدادها با تجربه، استعداد و موفقیت خوب هستیم و با ما تماس بگیرید.

f/تهیه غذای قیمت مناسب در تهران

پذیرایی چیست؟

هیچ چیز خیلی پیچیده ای نیست، این اصطلاح به فرآیند تهیه غذا برای انواع مختلف رویدادها، مانند عروسی ها، امتیازات، و گردهمایی های شرکتی و اجتماعی اشاره دارد. رویدادهایی که پذیرایی می‌شوند می‌توانند در محل، در راحتی کسب‌وکار مشتری یا خانه یا خارج از محل در هتل، سالن ضیافت، مرکز همایش یا هر مکان شخص دیگری برگزار شوند.

در حالی که تعریف کترینگ ساده است، خود فرآیند اینطور نیست. انواع مختلفی از گزینه های پذیرایی برای انتخاب وجود دارد و انتخاب شما به اندازه رویدادی که میزبانی می کنید و خدماتی که نیاز دارید بستگی دارد. علاوه بر این، صدها گزینه غذایی وجود دارد که ده‌ها منو را پوشش می‌دهد.

    برای اطلاع بیشتر از کترینگ شرکتی در تهران  و قیمت سوپ جو در رستوران  و بهترین رستوران تهران  بر روی آن کلیک کنید.

4 نوع پذیرایی

یک مکان خوب برای شروع برنامه ریزی برای یک رویداد، درک انواع مختلف گزینه های پذیرایی در دسترس شما است. دلیل آن این است که هر نوع دارای یک نوع برنامه ریزی، قیمت گذاری و روش سفارش متفاوت است. محدود کردن به یکی از این انتخاب ها نه تنها در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند، بلکه به شما کمک می کند تا انتخاب منو و نوع خدماتی را که نیاز دارید ساده کنید.

 

پذیرایی شرکتی

کترینگ شرکتی به ارائه غذا و نوشیدنی برای فعالیت های تجاری و شرکتی اشاره دارد. عملکردها ممکن است از محل، گردهمایی های اداری کوچک گرفته تا شام های مجلل متفاوت باشد. هزینه یک رویداد پذیرایی شرکتی نیز به اندازه و سطح عملکرد میزبان بستگی دارد.

توجه به این نکته مهم است که همه رویدادهای شرکتی به آرامی برگزار می شوند. آنها به عنوان فرصت هایی برای گرد هم آوردن همکاران، توسعه روابط و شبکه سازی عمل می کنند. بنابراین مهم است که یک شرکت پذیرایی را استخدام کنید که متخصص در ارائه رویدادهای شرکتی باشد و بتواند فضایی آرام را تضمین کند. استخدام یک کیترینگ که در سایر کارها، مانند مراسم عروسی، متخصص است، ممکن است بیهوده باشد و در نهایت بر هزینه های شما تأثیر بگذارد.

 

پذیرایی عروسی

عروسی یکی از مهمترین اتفاقات زندگی یک زوج است. بر خلاف کترینگ شرکتی، پذیرایی عروسی یک امر عادی نیست. این نیاز به توجه قابل توجهی به جزئیات و زمان بندی دارد.  کترینگ عروسی بسیار فراتر از پخت و پز و سرو غذا است. یک کیترینگ عروسی با خدمات کامل برخی از دکورها، چیدمان میز و ارائه غذا را بر عهده دارد. آنها همچنین موضوعات و فانتزی ها را در نظر می گیرند و حساسیت های غذایی و محدودیت های غذایی را در نظر می گیرند.

 

پذیرایی از رویدادهای اجتماعی

کارکردهای رویدادهای اجتماعی امور صمیمی تری هستند و نیاز به توجه بیشتری به جزئیات توسط تهیه کننده دارند. این دسته شامل رویدادهای ویژه مانند جشن تولد، جشن بازنشستگی، افتتاحیه بزرگ، مهمانی های خانگی و جشن نوزاد است.

پیش غذا، دکور و سرور برخی از مواردی هستند که ممکن است در بسته های پذیرایی رویدادهای اجتماعی گنجانده شوند. منوی پذیرایی رویدادهای اجتماعی به دلیل ماهیت کوچکشان از مهمانی به مهمانی دیگر متفاوت است. به این دلیل که نیازهای غذایی، آلرژن ها، ترجیحات و باورهای فرهنگی مشتریان برای موفقیت این رویداد باید در نظر گرفته شود.

رویدادهای ورزشی بزرگ، مسابقات فصلی و کنسرت های زنده است. به طور معمول، در همه این رویدادها، غذای آماده ارائه می شود. برنامه ریزی برای این رویدادها به مهارت نیاز دارد تا مطمئن شوید که همه گزینه های منوی مناسب را برای مخاطبان خود دارید. هدف ارائه تنوع زیادی از اقلام برای سرو نیست، بلکه تمرکز بر محبوب ترین انتخاب های غذایی و سرعت ارائه خدمات است.

 

انواع کترینگ و نحوه اجرای آن

سه نوع اصلی کسب و کار کیترینگ وجود دارد که می توانید بر اساس نیاز خود یکی از آنها را انتخاب کنید. پذیرایی برای رویدادها، پذیرایی برای خانواده ها و پذیرایی در خارج از محل وجود دارد. اگر می‌دانید چند نفر می‌آیند، می‌توانید بودجه خود را برنامه‌ریزی کنید و از ایجاد تغییرات در منو در آخرین لحظه اجتناب کنید. شما می توانید از بین خدمات پذیرایی که غذا را کنار می گذارند یا تحویل می گیرند، یکی را انتخاب کنید، اما این خدمات کمتر از دو مورد دیگر رایج هستند.

 

پذیرایی برای خانواده ها

اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید و در رویداد بعدی خود فضای آرام تری داشته باشید، پذیرایی به سبک خانوادگی یک انتخاب عالی است. از آنجایی که مردم مجبور نیستند برای غذای خود در صف منتظر بمانند، زمان بیشتری برای صحبت خواهند داشت.

پذیرایی به سبک خانوادگی نیز خوب است زیرا مهمانان شما می توانند انتخاب کنند که چقدر می خواهند غذا بخورند. برخلاف وعده‌های غذایی با بشقاب، که همه به یک میزان دریافت می‌کنند، وعده‌های غذایی به سبک خانواده به هر فرد اجازه می‌دهد تا سرو غذای خود را انتخاب کند. این باعث می شود آنها احساس کنند که بخشی از گروه هستند. این سبک همچنین باعث می‌شود اعضای خانواده راحت‌تر با یکدیگر صحبت کنند و باعث ایجاد اعتماد در بین آنها شود.

یک سرویس پذیرایی به سبک خانوادگی شبیه به یک شام نشسته است، اما به جای اینکه به هر یک از میهمانان یک وعده غذا ارائه شود، مهمانان شما پشت یک میز بزرگ می نشینند تا بتوانند با یکدیگر صحبت کنند. این به مهمانان شما اجازه می دهد تا یکدیگر را بهتر بشناسند و فضا را سرگرم کننده تر و خانوادگی تر می کند. غذا از سفره ای به میز دیگر آورده می شود و کاسه های بزرگی از غذا برای هر مهمان قرار می گیرد تا از خود پذیرایی کند. این سبک از پذیرایی برای عروسی ها و سایر رویدادهای بزرگ و همچنین مهمانی های کوچکتر و صمیمی تر عالی است.

هنگام برنامه ریزی یک سرویس پذیرایی به سبک یک وعده غذایی خانوادگی، مطمئن شوید که فضای کافی در سر میزها وجود دارد تا همه بتوانند راحت غذا بخورند. این نوع پذیرایی می تواند بسیار ارزان تر از یک غذای سنتی با بشقاب باشد. اما شما به فضای بیشتری روی میزها نیاز دارید تا در بسیاری از بشقاب‌های سرو بزرگ و کاسه‌های کوچک‌تر سرو شوند.

 

پذیرایی در بیرون

کترینگ خارج از سایت یک گزینه عالی برای درجات وسیعی از رویدادها است، از مهمانی های کوچک گرفته تا رویدادهای بزرگ شرکتی. شرکت‌های کترینگ خارج از محل، طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهند، مانند تحویل گرفتن از خانه، و پذیرایی. آنها همچنین می توانند همه چیز را انجام دهند.

پذیرایی در خارج از محل برگزاری نیز هزینه کمتری نسبت به پذیرایی در داخل سالن دارد. برخی از این شرکت‌ها حتی از ابتدا تا انتها برای مراسم عروسی برنامه‌ریزی می‌کنند یا به آنها کمک می‌کنند. این خدمات می تواند به زوجین کمک کند تا مراسم را برنامه ریزی کنند و حتی به مهمانانشان کمک کند کارهایی را برای انجام دادن پیدا کنند و نحوه رسیدن به آنجا را بیابند. اگر زمان ندارید که خودتان کل رویداد را برنامه ریزی کنید، این انتخاب خوبی است.

عدم نگرانی در مورد ایمنی غذا یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد پذیرایی در محل است. غذاساز غذا را در آشپزخانه خود درست می کند و آن را به محلی که مراسم در آن برگزار می شود می آورد. این یک مزیت بزرگ است زیرا غذاساز مجبور نیست نگران تمیز کردن یا انتقال غذا به مکان جدید باشد. با این حال، برخی از مشکلات در این انتخاب وجود دارد.

کترینگ های خارج از سایت نیز منوهای خلاقانه تری دارند و تجربه بیشتری در ساخت منو برای رویدادهای خاص دارند. کترینگ های خارج از محل نه تنها منوهای عالی دارند، بلکه کارکنان آموزش دیده ای نیز دارند که می توانند از برگزاری رویداد اطمینان حاصل کنند.

 

غذا برای رویدادها

برنامه ریزی، ساخت و تحویل غذا و نوشیدنی برای یک رویداد خاص، همه بخش های پذیرایی هستند. مهم است که به همه چیز در مورد رویداد فکر کنید، از نحوه چیدمان میزها و ملحفه ها گرفته تا بوی ادویه ها و گل ها. کترینگ رویداد به تزئینات، نورپردازی و موسیقی و همچنین اطمینان از کیفیت بالای غذا نیز توجه می کند.

اطمینان حاصل کنید که تحقیقات خود را انجام داده اید و قبل از استخدام یک شرکت پذیرایی، منابع را بخواهید. مهم است که شرکتی را انتخاب کنید که نام خوبی برای قابل اعتماد بودن داشته باشد. مهم است که یک شرکت پذیرایی با اعتبار مناسب پیدا کنید.

اگر برای یک موقعیت خاص مهمانی می گیرید، شرکت پذیرایی که استخدام می کنید باید منویی متناسب با نیاز مهمانان شما داشته باشد. منو باید متناسب با ذائقه مهمانان باشد و گزینه های متعددی را به آنها ارائه دهد. همچنین در منو باید حداقل دو دسر وجود داشته باشد تا هر مهمان بتواند انتخاب کند.

خدمات کترینگ می تواند به سادگی یک کامیون غذا یا خدمات تحویل یا به پیچیدگی یک مرکز خدمات کامل باشد. برخی از شرکت ها غذاهای ارگانیک را ارائه می دهند که به سفارش تهیه می شوند و در دفتر طبخ می شوند. مهم نیست که به چه نوع خدماتی نیاز دارید، خدمات پذیرایی رویدادها اغلب ارزان‌تر هستند زیرا منوی مشخصی را ارائه می‌دهند و از رساندن غذا به رویداد مراقبت می‌کنند. همچنین می‌توان با استخدام افراد کمتری برای تهیه و سرو غذا، هزینه‌ها را کاهش داد.

 

آشنایی با خدمات پذیرایی

هنگام برنامه ریزی یک رویداد، یکی از جنبه های کلیدی که باید در نظر گرفته شود، غذا است، و این جایی است که کیترینگ ها وارد می شوند. آنها خدمات متنوعی را ارائه می دهند تا تجربه به یاد ماندنی و رضایت بخشی را برای مهمانان تضمین کنند. کترینگ ها خدمات متنوعی را ارائه می دهند که نیازها و ترجیحات منحصر به فرد مشتریان را برآورده می کند و به ایجاد یک تجربه لذت بخش و فراموش نشدنی برای همه مهمانان شما کمک می کند.

 

تعریف کترینگ با خدمات کامل

کترینگ با خدمات کامل به یک شرکت پذیرایی اطلاق می‌شود که تمام جنبه‌های خدمات غذا را برای یک رویداد، از برنامه‌ریزی و آماده‌سازی منو گرفته تا پذیرایی از مهمانان و تمیز کردن بعد از آن، انجام می‌دهد.

یک کترینگ با خدمات کامل معمولاً طراحی منوی سفارشی را بر اساس موضوع رویداد، محدودیت‌های رژیم غذایی و ترجیحات مشتری ارائه می‌دهد. آنها همچنین غذا را تهیه می کنند و اغلب در محل با استفاده از مواد تازه و با کیفیت می پزند. علاوه بر این، آنها با تنظیم میزهای بوفه یا تنظیمات مکان فردی برای خدمت به مهمانان، با ظروف غذاخوری و دکور مناسب، کار می کنند و کارکنان حرفه ای و اختصاصی از جمله سرور، بارمن، و ناظر پذیرایی را برای اطمینان از خدمات یکپارچه ارائه می دهند.

 

نقش ها و مسئولیت های یک کترینگ

در اینجا پنج نقش و مسئولیت مهم یک کیترینگ آورده شده است:

 

ملاقات با مشتریان و پیشنهاد منوها

فرآیند پذیرایی معمولاً با مشاوره با مشتری شروع می شود. کیترینگ درباره جزئیات رویداد بحث خواهد کرد: تعداد مهمانان، نوع رویداد، بودجه، و هرگونه محدودیت یا ترجیح غذایی که باید در نظر گرفته شود. بر اساس این اطلاعات، کیترینگ انتخاب های منوی سفارشی را برای مشتری ایجاد می کند. کترینگ ها باید خلاق باشند و غذاهایی ارائه دهند که هم خوشمزه و هم از نظر بصری جذاب باشد.

 

تعیین هزینه برای هر نفر

برای کمک به تعیین بودجه پذیرایی، کیترینگ هزینه هر وعده را برای هر آیتم منو در نظر می گیرد. این شامل هزینه های غذا می شود. تعیین هزینه هر مورد از قبل به برنامه ریزان رویداد اجازه می دهد تا به طور دقیق برای رویداد برنامه ریزی کنند.

 

آماده سازی، پختن و سرو غذا

کترینگ ها مسئول تهیه همه غذاها برای این مراسم هستند، چه یک بوفه ساده یا یک غذای پیچیده تر. پس از نهایی شدن انتخاب منو، کیترینگ غذا را آماده و طبخ می کند.

آنها ممکن است این کار را در یک آشپزخانه انجام دهند. در روز مراسم، آنها بر سرو غذا نظارت می کنند و مطمئن می شوند که همه چیز به خوبی پیش می رود، از جمله تحویل اقلام غذایی و اینکه از همه مهمانان به درستی پذیرایی می شود.

 

تهیه کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز

یک کیترینگ خوب نه تنها غذاهای خوشمزه بلکه تمام لوازم و تجهیزات آشپزخانه را نیز فراهم می کند. این شامل سرو ظروف، ظروف و هر چیز دیگری است که ممکن است برای سرویس مورد نیاز باشد.

 

ارائه دستیاران پذیرایی

در صورت تمایل، یک کترینگ می تواند دستیاران پذیرایی از جمله سرور را برای این رویداد فراهم کند. این می تواند برای رویدادهای بزرگتر که در آن به کسی نیاز دارید که اطمینان حاصل شود که همه چیز برای مهمانان به درستی سرو می شوند مفید باشد. علاوه بر این، یک کترینگ می تواند کارکنان پذیرایی را برای کمک به پخت و پز و سرو غذا فراهم کند.

 

پذیرایی از رویدادها برای مهمانی ها، جلسات و گردهمایی ها

پذیرایی از رویدادها فقط برای مراسم عروسی و مناسبت های خاص نیست. در واقع، هر زمان که نیاز به غذا دادن به یک گروه بزرگ یا کوچک داشته باشید، تهیه غذای قیمت مناسب در تهران شما می تواند به شما کمک کند تا منویی متناسب با موقعیت و بودجه شما ایجاد کنید.

در اینجا سه مورد وجود دارد که یک شرکت پذیرایی محلی می تواند به کاهش فشار ناشی از غذا دادن به مهمانان یا شرکت کنندگان کمک کند.

 

پذیرایی رویدادهای اجتماعی

آیا در حال برنامه ریزی یک مهمانی شام یا نوع دیگری از رویداد اجتماعی هستید؟ اگر چنین است، احتمالاً از قبل در مورد برنامه ریزی یک منو، خرید و تهیه غذا استرس دارید. و به محض ورود مهمانان ما، تمام وقت خود را صرف تهیه غذا می کنید به جای اینکه از خود و مهمانان لذت ببرید.

    برای اطلاع بیشتر از کترینگ شرکتی در تهران و رستوران سنتی با قلیون در تهران و تهیه غذای قیمت مناسب در هروی بر روی آن کلیک کنید.

آیا خوب نیست که غذا را به خانه یا محل برگزاری رویدادتان بیاورید، گرم و آماده باشد؟

با تهیه غذای قیمت مناسب در تهران ، دیگر نگران برنامه ریزی یا آمادگی برای تهیه غذا نخواهید بود. و هنگامی که مهمانان شما آمدند، می توانید استراحت کنید و از مهمانی خود لذت ببرید. حتی می‌توانید با تهیه‌کننده غذا هماهنگ کنید تا همه چیز را قبل از آمدن کسی آماده کنید.

 

پذیرایی رویداد جلسات تجاری

اگر در حال برنامه‌ریزی یک جلسه با تمام کارکنان، شرکت‌ها، کنفرانس فروش سالانه یا حتی یک جلسه هستید، برای کمک به موفقیت جلسه‌تان از خدمات پذیرایی رویداد استفاده کنید.

چند بار در مورد اینکه کجا غذا سفارش دهید فکر می کنید؟ و سپس، زمانی که توجه شما باید روی موضوع مورد نظر متمرکز شود، باید تلاش کنید تا کسی را بفرستید تا پولش را بپردازد و غذا را تحویل بگیرد.

دفعه بعد، با تهیه غذای قیمت مناسب در تهران خود تماس بگیرید. کارکنان پذیرایی وارد می شوند، غذا را طبخ می کنند و همه ظروف را تهیه می کنند ، بنابراین شما هرگز نباید نگران چیزی باشید.

و بهترین بخش این است که کیترینگ شما می تواند با شما کار کند تا اطمینان حاصل کند که هزینه آن تفاوت قابل توجهی با هزینه ای که در غیر این صورت ممکن است برای سفارش دادن هزینه می کنید نباشد.

 

پذیرایی مراسم ویژه

چه نیاز به غذا دادن به ده یا صد نفر داشته باشید ، تهیه غذای قیمت مناسب در تهران می تواند به شما کمک کند تا منوی مناسبی را متناسب با نیازهای خود ایجاد کنید. شما می ‌توانید از بین سرویس ‌های بوفه ، خانوادگی یا دیزاین شده یکی را انتخاب کنید. شما می توانید هر چیزی را انتخاب کنید. کیترینگ رویداد تمام مواد غذایی را با خود می آورد، تنظیم می کند و هر آنچه را که نیاز دارید فراهم می کند و وقت شما را آزاد می گذارد تا روی رویداد خود تمرکز کنید.

 

 برای اطلاع از رزو میز و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید در سایت ما عضو شوید یا با رستوران باران تماس بگیرید.

مجموعه رستوران و سفره خانه سنتی باران وقع در میدان هروی ، بلوار گلزار دارای فضایی بسیار زیبا تلفیقی از طرحهای سنتی و مدرن دارای سه طبقه که بصورت مجزا به سه قسمت به  ترتیب از طبقه دوم کافه و سفره خانه سنتی و طبقه اول رستوران شیک باران و طبقه همکف قسمت کترینگ و ارائه سرویس پذیرایی در منزل و یا مکان مد نظر مشتریان می باشد

تماس با ما

آرس و تلفن :

تهران_ میدان هروی _ بلوار گلزار _ بعد از کوچه 15 _ رستوران باران
تلفن : 02122527151